Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:47:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20503 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #75 -: Декември 07, 2016, 10:17:39 »

На мен лично ми писна Сульо и Пульо да ми правят разбор на избора. Не ни знаете мотивите, не се обаждайте

Сега Стефане , без да се обиждаш , но сега ще ти кажа защо за мен Никито ( честит имен ден на патирици Генерале ) е добър играч . Освен него и неговият съюз не съм виждал друг съюз да вземе реалм без да е номер 1 в класацията като съюзи по НЕТО . Винаги е било лесно да си в голям отбор и да вземеш реалм . Но само тези момчета съм ги виждал как вземат реалм от по-силен съюз от тях Wink .

Ето защо Генерала колкото и да сме имали търкания си остава за мен един от малкото уважавани съперници .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #76 -: Декември 07, 2016, 12:41:41 »

Така момчета и момичета някой неща трябва да са ви ясни след това световно.
1во - Ако България изобщо завърши на по висока позиция от 11та то ще е САМО заради доброто сърце на Стефан. Защото въпреки всички необмислени думи, всичко обиди, всичката помия изляла се за него и отбора му - Той ще е взел решението да покаже, че е по-голям ЧОВЕК. И ще даде на следващия Български отбор шанса да докаже себе си. Това мога да го гарантирам както аз така и всеки играл при Поляците тази година.
2ро - Всички тези глупости които се сипят в БГ отбора само вредят. Не само на отбора на хората. На здравия разум. На всичко. Юри явно е заразен. Или това е просто Български манталитет. Защото с всяка следваща година и всеки следващ цирк който направите от отбора все повече и повече хора ще играят за други страни, където в един спокоен отбор ще могат да вложат каквото имат да предложат добавяйки го към това което другите носят. Накрая достигайки удоволствие от играта към което всички се стремим.
3то - Накрая след всичко което се каже и направи трябва да е ясно, че хората са важните в тази игра. Дали ще са хората с диаманти или хората с интелект или и двете или с нещо напълно различно. Важно е да се разбере, че един човек играл повече от 2-3 ери остава тук заради връзките с хората който прави. Това е една общност. Точно тези са хората който могат да покажат стабилна игра. И без значение всякакви глупави промени насочени към довеждане на още приходи хората са тук заради хората. Докато не решите, че сте хора и не покажете ЧОВЕЧНОСТ в БГ или който и да е друг отбор само можете да падате надолу.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #77 -: Декември 07, 2016, 15:02:42 »

Ники, събери национала, ще имате почетното 11-то място тая година, щот ви е бащиния .Идиоти, българските командири в Полша се бият с руснаците за да имате класиране, ти ми свириш на хармоника колко си велик. Е, ся ше те видя, приемам  и залози с колко влияние ше се влиза в топ10. вие сте завършени идиоти, в Русия имам познати, за които бих направил повече, отколкото за вас , след простотииите ви., въобще нямах скрупули когато вчера избушихме лидера им. Всеки си избира страна. Хубаво беше и вие да разберете какво направиха руснаците днес, образователно е.  Нека Алекс легне на къклата, че от мен нищо не зависи. Вие сте срам за всичко -подаде ви се пръст- 1 ден дебати как да изядете ръката. пробвайте ме

По добре 11сто място в Българския отбор отколкото в чужд. А такива национални предатели като теб са ги разстрелвали *suicide*.  И не ми справи на голям играч и ние можем да заграждаме играчи със съюзни постове, да държим играчи под атака да не теглят армия от сандъци, бързо да местим съюзна армия по цялата карта, да пълним гарнизона колкото си пожелаем, да виждаме играчи дали са он или оф, да лагваме сървъра, да допълваме загубите след всяка атака в секунда, да нареждаме атаки, и всичко друго каквото се сетиш. и познавам поне 10 човека които го могат без скриптовете които вие ползвате/ аларми,следене на постове, колонии, търговски, пускане на атаки, следен на развитие на съюза и т.н./ затова не се излагай повече да ти се смеят хората .Колко си велик ходи разправяй на новобранците по ерите. Да бяхте дошли в Българския отбор да покажете колко сте добри без диаманти и скриптове. До купата ще ти сложа един скункс УНИКАЛЕН АНТИ БЪЛГАРИН


mega_alien не подвеждай хората с тези лъжи България няма как да завърши 11ти  и всяко стъпало надолу от 5 място ще е благодарение на такива като Стефан АНТИ БЪЛГАРИ
« Последна редакция: Декември 07, 2016, 15:12:13 от mahimus » Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #78 -: Декември 07, 2016, 17:27:51 »

mega_alien не подвеждай хората с тези лъжи България няма как да завърши 11ти  и всяко стъпало надолу от 5 място ще е благодарение на такива като Стефан АНТИ БЪЛГАРИ

Моето момче нещата бяха уредени. Плана беше направен и ако бяхме тръгнали да го изпълняваме надежда за по-високо място нямахте ... Но Стефан се оказа човек накрая пак казвам.


Колкото до тези скриптове за който говориш - прати ми аджеба един такъв да видя какви са тия чудеса който прави ... Поне да знам срещу какво играя ...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #79 -: Декември 07, 2016, 17:29:02 »

Колкото до тези скриптове за който говориш - прати ми аджеба един такъв да видя какви са тия чудеса който прави ... Поне да знам срещу какво играя ...
  Ти сериозно ли ?
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #80 -: Декември 07, 2016, 17:35:49 »

  Ти сериозно ли ?
Ми напълно сериозно аз не съм виждал такъв. Ако имаш прати.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #81 -: Декември 07, 2016, 19:49:24 »


Седя  и гледам тук някакви шампиони ... Световни .

Абе момци , ами след Световното ? Да видим дали ще защитите името .

Стефан е хитър . Игра с чужд профил , защото знае какво следва .... Всеки обича като му капитулира Световен шомпол .  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #82 -: Декември 07, 2016, 20:41:04 »

Ами такъв си.Какъвто ти казах,че си.Не можеш да избягаш от неизбежното.
Ходи пискай пак,считай че съм ти го казал.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mega_alien
Гост
« Отговор #83 -: Декември 07, 2016, 20:41:45 »

Седя  и гледам тук някакви шампиони ... Световни .

Абе момци , ами след Световното ? Да видим дали ще защитите името .

Стефан е хитър . Игра с чужд профил , защото знае какво следва .... Всеки обича като му капитулира Световен шомпол .  *hahaha*


https://www.youtube.com/watch?v=MZSEnQJsRms
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #84 -: Декември 07, 2016, 21:02:35 »

Кога почват Номадски Нашествия ера 12 някой да знае?
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #85 -: Декември 07, 2016, 22:35:44 »

Моето момче нещата бяха уредени. Плана беше направен и ако бяхме тръгнали да го изпълняваме надежда за по-високо място нямахте ... Но Стефан се оказа човек накрая пак казвам.


Колкото до тези скриптове за който говориш - прати ми аджеба един такъв да видя какви са тия чудеса който прави ... Поне да знам срещу какво играя ...

то плана беше направен да сме първи ама наско се оказа човек  Grin Grin Grin. на обещанията сте богове знаем но то обещаното не е като даденото
Активен

night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #86 -: Декември 07, 2016, 22:48:13 »

то плана беше направен да сме първи ама наско се оказа човек  Grin Grin Grin. на обещанията сте богове знаем но то обещаното не е като даденото

Huh???
  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #87 -: Декември 08, 2016, 09:30:48 »

Лицето, което нарече играещите в БГ отбора "идиоти" няма да го коментирам - там нещата са чиста диагноза.

В интерес на истината ще припомня само няколко факта:

1. БГ отборът можеше да си гарантира Топ 6 класиране спокойно сам, без чужда помощ - с ранно вземане на 2-3 независими замъка.
За това попречи ръководния екип от  DEVIL , който първите два дни от финалите просто не игра. Акаунтът на тогавашния лидер си стоеше на 200 000 нето, когато отборът започна да се дарява. За изследователския акаунт да не говоря. И за 2-3 от екипа им, които просто дезертираха още на втория-третия ден.
2. Оправданието, че от ИО екипа им забавили прехвърлянето на уж купени от тях диаманти за 1000 евро могат да го разправят на старата ми шапка. Забавиха им диамантите хърватските им чорбаджии. И после, точно с тези хърватски диаманти, Атанас узурпира лидерската позиция и отказа да бъде сменен.
3. Българите в полския отбор са били готови да ни помогнат да играем за бронз и това е похвално. Но нашия "лидер", верен на хърватите, еднолично върна замъка на Полша и потроши цялата съюзна армия. Преди това накара отбора да дари ненужно голямо количество войска, за да се оправдава после, че не можем да я издържаме. При разпуснати армии на хървати и руснаци можехме спокойно още 1 ден да си държим замъка и да си бетонираме поне Топ 4 класиране.

Това са реалностите на това световно - продаден на хърватите БГ отбор. И умишлено саботиране на партньорство с полския отбор от страна на хърватските подлоги.
Не съм виждал по-гнусно поведение от играчи за всичките над 10 г. откакто играя в ИО.

На колегите от полския отбор можем само да кажем едно "Благодаря!". Защото без тях, с всичките тия предателства, БГ отборът щеше да бъде извън Топ 10 и резилът да е тотален.

И пак да кажа: Лицето, което нарече играещите в БГ отбора "идиоти" няма да го коментирам - там нещата са чиста диагноза.
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 09:54:09 от Klute_1 » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #88 -: Декември 08, 2016, 09:51:24 »

Аз от името на полския отбор да благодаря на Атанас за помощта от  50x100-500мил. над 7 милиарда злато
за помощта оказана на Sir_Xari  http://prntscr.com/dgri8i
за помощта оказана на Eqilibrium http://prntscr.com/dgrinn   http://prntscr.com/dgrisk

Ей това е патриот

Предлагам да се  направи  една тема национални предатели 
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #89 -: Декември 08, 2016, 09:58:33 »

Аз от името на полския отбор да благодаря на Атанас за помощта от  50x100-500мил. над 7 милиарда злато
за помощта оказана на Sir_Xari  http://prntscr.com/dgri8i
за помощта оказана на Eqilibrium http://prntscr.com/dgrinn   http://prntscr.com/dgrisk

Ей това е патриот

Предлагам да се  направи  една тема национални предатели 

Хахаха, то това са някакви жестове, с които се опитва да прикрие предателството си.

"Сигурен ли си, че дори и с наша помощ не искате да пробвате за бронз?... за нас не е проблем да ви дадем втори замък...ние много искаме да помогнем на България"


Това са писали колегите от полския отбор на Атанас още преди да бъде върнат самоволно замъкът, въпреки резултата от анкетата и мнението на мнозинството от отбора.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!