Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:10:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20523 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #60 -: Декември 06, 2016, 09:06:23 »

Велик Стефан, просто ВЕЛИК!  Smiley

Може ли да се обърна на другата кълка?  Grin Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #61 -: Декември 06, 2016, 13:57:38 »

Велик Стефан, просто ВЕЛИК!  Smiley

Може ли да се обърна на другата кълка?  Grin Wink
може, само гледай като се обръщаш да не те изненадат кат си по коремче
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #62 -: Декември 06, 2016, 16:17:35 »

Оставете това за след свеотовното. Нека всеки си носи медала. И нека всеки българин, който участва на световното да помогне на България да има достойно класиране.
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #63 -: Декември 06, 2016, 18:32:40 »

Ooooo
Стефане що така се обърна бре ?
Абе Слави къде си бре пожареникар ?

Я защо се нервите толкова лесно от 1 ден тук във форума ? А мен миналата година като ме правитхе на маймуна 1 месец ? Аз тогава излезнах предател , че ви пратих в Пловдив всичките . Айде сега покажете вие как става това хем да плюят по вас нон-стоп хем да не сте обидени  *hahaha* .

Някак си ми улека . Поне видях че аз съм много по кораав , защото колкото и да дуднехте по мен останах и играх за България . Не си забих профила , а играх . Да с отвръщтение , но играх . С кофти хора в съюза но играх . И не само играх ами и дарявахме . И малките профили като нас Издържаха профили като Алекс да си изкарат елита вмето да дават злато .
Сега видях , че вие сте слаби като личности . Че вие избивате комплекси от това , че сте в позиция на силният . Видях , че не можете да направите нищо ( поне за сега ) за да спрете злобата си и комплексарщината си . Вие никога няма да станете ИГРАЧИ на тази игра . Играч е Агилаза , защото човека и една дума не каза на въпреки на никой ( е мен май ме попържи малко , ама нормално де ) . Играч се оказа и Динков , защото се отцепи и не се вживява тук на вся и всьо . Въшреки че е направил със сигурност ДОСТА повече от вас Wink . А вие искате признание . Няма от кой бре момчета . Вие няма как да го получите при положение , че ако ги няма тези с диамнтите , дори един палеж неможете да направите като хората . НЯма как някой да ви признае при положение , че се хвалите че сте отишли да бутнете празна 8-ца при положение че човека има над 3М армия .
То на едно куче медалист , дет се вика , ако му го няма медала си е все същият помияр ....

Медала не ви прави НИТО ХОРА , НИТО ИГРАЧИ . Ама нека сега ви видят всички , че не аз съм виновен , а ВИЕ . И че миналата година ви беше малко дето ви попържвах ....  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #64 -: Декември 06, 2016, 19:05:09 »

Айде сега да видм кой играе с Модераторите и дали тук някой не е за БАН Wink

Ти само за това живееш в тоя форум! Да провокираш и въртиш интиги.
Тъжно ми е за теб!   Cry
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #65 -: Декември 06, 2016, 19:23:10 »

Момчета .... колкото и да да сте ми лазили по нервите ( това естествено е субективен момент ) , колкото и да сте били и вие провокативни към мен ( това също е субективно , но едва ли някой ще каже че само аз ви провокирам има го и от 2 те страни ) , колкото и да е имало остри конфликти между мен и Стефан ( казвам го Стефан , защото доста сме се гонкали из форума за глупости ) ..... Никога НИКОЙ не си е позволявал това обръщание , от нито една от страните . Съжалявам много , но всички знаете , че ако това се случи на публично място пред хора това е подлежащо на СЪД . Обещетението е минимум 2000 лева , заради нанасяне на обида и уронване авторитета на личноста . Тук няма кой е провокативен и кой не . НИКОГА , НИКОЙ ДО СЕГА НЕ СИ Е ПОЗВОЛЯВАЛ ДА ГОВОРИ НА КОИТО И ДА Е В ТОЗИ ФОРУМ ( това важи и за 2-те страни ма спора ) Дори Галахад на няколко пъти си изпусна нервите , но въпреки това ти не си позволи да обиждаш в прав текст и толкова директно . Дори и ти криеше обидата към мен зад поезия , което никога не съм го правил за проблем , защото все пак става въпрос за емоция е нормално да избива на някъде . НО НАПИСАНО ИДИОТ е Преднамерено и умишлено с цел директна обида .... Лично за мен това е недупостимо .

Пак казвам самите вие си знаете колко пъти сме сме провокирали всички , но никой от вас не си е позволявал това . Мисля , че докъто пише човк пост има достатъчно време за да промени обидата и да не го напрви . Човек който въпреки това оства така поста си , го прави ЗЛОНАМЕРЕНО и с чуство за БЕНЗАКАЗАНОСТ и мисли че е НАДСИСТЕМЕН . Самите ние мисля , че със ставащото в БЪЛГАРИЯ се нагледахме на всякакви такива неща и .....

Лично аз не приемам това като пресонална обида , но е ФАКТ , че според мен трябва да си понесе заслуженото наказание . За да се покаже , че ТУК никой неможе да минава границите КОИТО и без това са доста размити , но все пак остават .
Има МОРАЛ и това да не се обижда човек директно , е едно от нещата което за мен е било ВОДЕЩО в споровете ми с вас . Ако някой ми каже кога и къде съм обидил някой толкова ДИРЕКТНО , ще си изтрия профила от тук .

Повече по темата няма какво да кажа .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #66 -: Декември 06, 2016, 19:40:25 »

Знаеш, заради това че псува дъщеря ми, дете на 14 години,ако даде Господ да те срещна някъде, аз лично ще ти изтрия акаунта а ти сам ще си напишеш епитафията!
« Последна редакция: Декември 06, 2016, 20:00:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Tyte
Гост
« Отговор #67 -: Декември 06, 2016, 19:44:04 »

Ooooo
Стефане що така се обърна бре ?
Абе Слави къде си бре пожареникар ?

Я защо се нервите толкова лесно от 1 ден тук във форума ? А мен миналата година като ме правитхе на маймуна 1 месец ? Аз тогава излезнах предател , че ви пратих в Пловдив всичките . Айде сега покажете вие как става това хем да плюят по вас нон-стоп хем да не сте обидени  *hahaha* .

Някак си ми улека . Поне видях че аз съм много по кораав , защото колкото и да дуднехте по мен останах и играх за България . Не си забих профила , а играх . Да с отвръщтение , но играх . С кофти хора в съюза но играх . И не само играх ами и дарявахме . И малките профили като нас Издържаха профили като Алекс да си изкарат елита вмето да дават злато .
Сега видях , че вие сте слаби като личности . Че вие избивате комплекси от това , че сте в позиция на силният . Видях , че не можете да направите нищо ( поне за сега ) за да спрете злобата си и комплексарщината си . Вие никога няма да станете ИГРАЧИ на тази игра . Играч е Агилаза , защото човека и една дума не каза на въпреки на никой ( е мен май ме попържи малко , ама нормално де ) . Играч се оказа и Динков , защото се отцепи и не се вживява тук на вся и всьо . Въшреки че е направил със сигурност ДОСТА повече от вас Wink . А вие искате признание . Няма от кой бре момчета . Вие няма как да го получите при положение , че ако ги няма тези с диамнтите , дори един палеж неможете да направите като хората . НЯма как някой да ви признае при положение , че се хвалите че сте отишли да бутнете празна 8-ца при положение че човека има над 3М армия .
То на едно куче медалист , дет се вика , ако му го няма медала си е все същият помияр ....

Медала не ви прави НИТО ХОРА , НИТО ИГРАЧИ . Ама нека сега ви видят всички , че не аз съм виновен , а ВИЕ . И че миналата година ви беше малко дето ви попържвах ....  Grin


Лижи, лижи , пускай езици, ама Динков и Агилаза / който апропо си има име и то доста известно/ и сопола си нема да хвърлят върху теб, така че надали ги бърка ти какво мислиш за тях и останалите...
Дали сме играли за медали или за нещо друго - ти си наистина идиот и намя как да знаеш, а мисленето за разлика от интриганството не е силната ти страна ....

П.П. идиот не е обидна дума според администраторите на ИО, така ни беше отговорено когато Идола ти я използва, така че всичко е в рамките на добрия тон  
така че не се газирай като Алтай, ми ходи си пий хапчетата
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Декември 06, 2016, 20:24:11 »

Ooooo
Стефане що така се обърна бре ?
Абе Слави къде си бре пожареникар ?

Я защо се нервите толкова лесно от 1 ден тук във форума ? А мен миналата година като ме правитхе на маймуна 1 месец ? Аз тогава излезнах предател , че ви пратих в Пловдив всичките . Айде сега покажете вие как става това хем да плюят по вас нон-стоп хем да не сте обидени  *hahaha* .

Някак си ми улека . Поне видях че аз съм много по кораав , защото колкото и да дуднехте по мен останах и играх за България . Не си забих профила , а играх . Да с отвръщтение , но играх . С кофти хора в съюза но играх . И не само играх ами и дарявахме . И малките профили като нас Издържаха профили като Алекс да си изкарат елита вмето да дават злато .
Сега видях , че вие сте слаби като личности . Че вие избивате комплекси от това , че сте в позиция на силният . Видях , че не можете да направите нищо ( поне за сега ) за да спрете злобата си и комплексарщината си . Вие никога няма да станете ИГРАЧИ на тази игра . Играч е Агилаза , защото човека и една дума не каза на въпреки на никой ( е мен май ме попържи малко , ама нормално де ) . Играч се оказа и Динков , защото се отцепи и не се вживява тук на вся и всьо . Въшреки че е направил със сигурност ДОСТА повече от вас Wink . А вие искате признание . Няма от кой бре момчета . Вие няма как да го получите при положение , че ако ги няма тези с диамнтите , дори един палеж неможете да направите като хората . НЯма как някой да ви признае при положение , че се хвалите че сте отишли да бутнете празна 8-ца при положение че човека има над 3М армия .
То на едно куче медалист , дет се вика , ако му го няма медала си е все същият помияр ....

Медала не ви прави НИТО ХОРА , НИТО ИГРАЧИ . Ама нека сега ви видят всички , че не аз съм виновен , а ВИЕ . И че миналата година ви беше малко дето ви попържвах ....  Grin
Мече, аз съм персонал - от мен нищо не зависи
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #69 -: Декември 06, 2016, 20:39:39 »

Момчета,чета ви простотийте от няколко дни и ме хваща срам-точно заради това след 2013 нямам никакво желание повече да участвам на този "ГОЛЯМ ФОРУМ" вземете и се стегнете и си решавайте проблемите от лично естество другаде.
 Едните са много голями играчи но играят за Полша (не че и с БГ отбора няма да разкъртят,но парите са там) другите немогат да си преборят с егото си.....аре у левооо
Играйте и си траите-след време никой няма да помни ,че заслуга затитлата на Палша имат и бг играчи,както и никой няма да го интересува защо БГ са на х място защото са ги прицакали еди кои си.
Привилегия е да защитаваш трибагриника....
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Декември 06, 2016, 20:52:06 »

Момчета,чета ви простотийте от няколко дни и ме хваща срам-точно заради това след 2013 нямам никакво желание повече да участвам на този "ГОЛЯМ ФОРУМ" вземете и се стегнете и си решавайте проблемите от лично естество другаде.
 Едните са много голями играчи но играят за Полша (не че и с БГ отбора няма да разкъртят,но парите са там) другите немогат да си преборят с егото си.....аре у левооо
Играйте и си траите-след време никой няма да помни ,че заслуга затитлата на Палша имат и бг играчи,както и никой няма да го интересува защо БГ са на х място защото са ги прицакали еди кои си.
Привилегия е да защитаваш трибагриника....
На мен лично ми писна Сульо и Пульо да ми правят разбор на избора. Не ни знаете мотивите, не се обаждайте
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #71 -: Декември 06, 2016, 21:01:40 »

На мен лично ми писна Сульо и Пульо да ми правят разбор на избора. Не ни знаете мотивите, не се обаждайте

Това за което се "бориш" съм го постигнал-така,че надявам се да да започнеш да мислиш преди да говориш.А колко си голям го видях и миналата година-трай си наслаждавай се на мига и спри да редиш класацията във форума.....
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #72 -: Декември 07, 2016, 01:19:04 »

Нека всички бъдещи БГ играчи видят Българското Wink и се замислят да играят ли на световно.
....

АКО ТОВА НЕ Е БЪЛГАРСКА РАБОТА ЗДРАВЕ МУ КАЖИ .


Е на т`ва твойто, му се казва "`УБАВА РАБОТА АМА БЪЛГАРСКА!"

Малко срам да имате??? Или много искам от такива малки души!


За поредна година, Българския национален отбор доказа че е съставен от неподходящите хора. Подходящите вероятно са опитали да направят нещо но уви, няма ненаказано добро.
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #73 -: Декември 07, 2016, 01:51:26 »

Хайде спрете вече с глупостите.Разбрахме всички гледни точки.За тия дето сте играли браво.За тия дето не са играли дано никога не се захващат.
Всички сте прави и всички сте криви до доказване на противното.Жал ми е за всичката тая разсипана енергия за това "световно" от което единствено спечели ИО.
След една седмица нищо от това за което се разправяте няма да има никакво значение.
Остава само статистиката.Голата статистика.....
А тя голата статистика не се коментира.Чете се и се приема.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #74 -: Декември 07, 2016, 10:12:31 »

Само по принцип .... Лзо до някъде е прав .
Реално погледнато България ако завърши на 5 то място , то тя ще има по-добро класиране от минлата година . Което аквтоматично я прави чисто статискически добре представил се отбор и то на фона на големият отлив на сериозни играчи .
И както всички знаем добре , за България е добре да сме в ТОП10 и да подържаме това темпо , до момнета в който големи и силни играчи с възможности за финансиране не решат да заиграят за БЪлгария и не и помогнат да вземат титлата . Другото каквото и да си говорим е дребнотемие . Няма ли СИНьО , няма вървене и няма сили за медалчета .  Cry
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!