Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:36:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20498 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #45 -: Декември 05, 2016, 21:17:44 »

Айде да не ми казваш кое как трябва че не мога се сетя кой точно беше ти от топ играчите ела да ти стана лидер да си редник и да не зависи нищо от теб да те питам колко си отворен Аман от такива като теб разбирачи

Ще те осветля - аакунта му е в топ 10  Wink
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #46 -: Декември 05, 2016, 21:22:10 »

Ще те осветля - аакунта му е в топ 10  Wink
ти пък от къде се пръкна  Grin Grin Grin Grin Grin аз  съм в топ 1

па и се червил на милиардите  не се червеше  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 21:27:01 от mahimus » Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #47 -: Декември 05, 2016, 21:33:22 »

Срамна  работа   бре  хора
Сяка година  ли  ще   така
Доностници  си  и  подмазвачи
Който   избрал да игра е  за друга страна  да  игра   за  нея   и  да остави  другите   които   искът  да игратя  за тази     страна да си  класирата акант
Играте  с  чест   тази  игра   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #48 -: Декември 05, 2016, 21:42:09 »

Грозно е момчета и момичета.
Продължавайте да обяснявате всеки от неговата камбанария как изглеждат нещата но това не променя факта че цялата ситуация е изключително грозна.
Мога да твърдя че чета като непредубеден.Познавам 90% от играещите независимо за кой точно за играли.И ви казвам горзно е.
Спрете да се дърляте спрете да изказвате позиция.Помислете си дали не сме "балъци" спрямо всички други.

Стига сте си ги мерили стига сте доказвали кой крив кой прав....Помислете си така ли трябваше да се случват нещата.
Всички сте искали да направите добро за България.А какво се получи ?Пътят към ада е постлан с добри намерения....
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #49 -: Декември 05, 2016, 21:47:57 »

Ето Ники.
Аз съм виновен,че накарах Ваня да класира акаунта в Бг.
Тя не искаше,аз поисках.Поисках,защото мислех да играем с вас.Който от българите разбра за това,беше против,да играем на две места.А защо да не играем?Полша и България,реално в играта,като сила и възможности нямаха допирни точки.
Защо си мислите,че е класиран шпионски акаунт? Да шпионира какво?Кажете ми бе хора.Да шпионира какво?
Между 6-9ти час имаше Елитни армии.Къде е Бг в този филм?Да шпионира какво?Това не проумявам.
.....
От рано се бълваше неприязън към Полша,да,това ме вбеси,защото никой с нищо не го беше заслужил.....тогава.
Спрях акаунта,както поискахте.Вие го поискахте.Ако не го бяхте поискали,сега щеше да видиш какъв е този акаунт.
.....
Малък въпрос:Класирахте Монтенегро.Ок.Знаехте ли защо?Трябваха ли ви за нещо?Знаеш ли какво правеха черногорските акаунти на финалите?
............
..а тази гнида еулсивестник,си е поредната лъжица катран във всичко
........
Не на последно място:Защо искахте Вие да бъдете търсени?Други страни,не чакаха да бъдат потърсени.
Все пак,Вие трябваше да завършите 3ти,колкото и помия да има тук сега.Ако не завършите там,много хора ще си сипят сол след време,късо време,дълго време,или никога,не се знае Wink
....
И да,прави сте,сбърках,като дадох достъп на други хора да пишат на трибуната Ви.Още една моя грешка.

п.п. За часа на Елитите,може и да бъркам впрочем....
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 21:51:02 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #50 -: Декември 05, 2016, 22:02:26 »

Спрете се бре хора....гадно е. играл съм в всички тук,който пишат в тази тема и знам,че сте хубави хора.Спрете с плюенето и дракането.Играйте за отбора,каузата,идеята наречена България.Надигнете се и покажете,че можете и с по-малко средства,защото сте можещи Smiley  bgflag bgflag bgflag
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #51 -: Декември 05, 2016, 22:11:09 »

Ето Ники.
Аз съм виновен,че накарах Ваня да класира акаунта в Бг.
Тя не искаше,аз поисках.Поисках,защото мислех да играем с вас.Който от българите разбра за това,беше против,да играем на две места.А защо да не играем?Полша и България,реално в играта,като сила и възможности нямаха допирни точки.
Защо си мислите,че е класиран шпионски акаунт? Да шпионира какво?Кажете ми бе хора.Да шпионира какво?
Между 6-9ти час имаше Елитни армии.Къде е Бг в този филм?Да шпионира какво?Това не проумявам.
.....
От рано се бълваше неприязън към Полша,да,това ме вбеси,защото никой с нищо не го беше заслужил.....тогава.
Спрях акаунта,както поискахте.Вие го поискахте.Ако не го бяхте поискали,сега щеше да видиш какъв е този акаунт.
.....
Малък въпрос:Класирахте Монтенегро.Ок.Знаехте ли защо?Трябваха ли ви за нещо?Знаеш ли какво правеха черногорските акаунти на финалите?
............
..а тази гнида еулсивестник,си е поредната лъжица катран във всичко
........
Не на последно място:Защо искахте Вие да бъдете търсени?Други страни,не чакаха да бъдат потърсени.
Все пак,Вие трябваше да завършите 3ти,колкото и помия да има тук сега.Ако не завършите там,много хора ще си сипят сол след време,късо време,дълго време,или никога,не се знае Wink
....
И да,прави сте,сбърках,като дадох достъп на други хора да пишат на трибуната Ви.Още една моя грешка.

п.п. За часа на Елитите,може и да бъркам впрочем....

Прав си ние трябваше да търсим контакт и аз постоянно напомнях за това и бях лош. Но от моята позиция в отбора нищо не завесеше когато го напомнях бях обвиняван за къртица .Обяснявах че ние трябва да дадем предложение със знанията си за да спечелим симпатии защото и аз знам разни трикове но глас в пустиня.
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #52 -: Декември 05, 2016, 22:29:21 »

Аз искам да си призная - виновен съм за всичко!

За това, че акаунтът на българите от полския отбор не се обади навреме, за да направим връзка и се разберем какво се очаква от нас в замяна на евентуална помощ. А проговори едва с устата на Стефан - да не припомням какво и с какъв тон каза.

Аз съм виновен, че хърватите са платили на  Kluto и Атанас, за да играе Бг отборът с тях, а не с полския. И че Ина и Атанас изровиха земята, за да ни накарат да изгоним 3 играчи, за да влезе резервата  kluto .

Аз съм виновен, че лидерерът Атанас и неговия хърватски първи офицер  kluto саботираха ранното вземане на замък, за да си осигури сам Бг отборът Топ 10 класиране.

Аз съм виновен, че един малоумник тегли една на Ина и тя и още 2-3 души спряха да играят. Впрочем, същият този теглеше и на мен. Но Ина каза, че аз съм виновен.

Аз съм виновен за това, че Атанас на своя глава върна замъка, подарен ни от полския отбор - въпреки анкетата, която пуснах и в която 69 % от хората искаха да не го връщаме, а да се напънем за Топ 3 с полска помощ. При това го върна след като и хървати, и руснаци нямаха вече армия да ни го отнемат - можеше спокойно още поне 1 ден да го държим.

Аз съм виновен за това, че извадих от джоба си едни пари, за да развия един приличен за нашите възможности акаунт и да осигуря ниво 40 архитектура за отбора. Впрочем, виновен е и Жоро, че ми помагаше много.

Аз съм виновен, за това, че Стефан ни нарече идиоти преди малко - защото не съм го нарекъл идиот, сигурно.

Ако съм пропуснал някоя вина - моля да ми я допишете. Приемам я и без мезета!

Много поздрави!
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 22:37:01 от Klute_1 » Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #53 -: Декември 05, 2016, 22:47:57 »

Аз искам да си призная - виновен съм за всичко!

За това, че акаунтът на българите от полския отбор не се обади навреме, за да направим връзка и се разберем какво се очаква от нас в замяна на евентуална помощ. А проговори едва с устата на Стефан - да не припомням какво и с какъв тон каза.

Аз съм виновен, че хърватите са платили на  Kluto и Атанас, за да играе Бг отборът с тях, а не с полския. И че Ина и Атанас изровиха земята, за да ни накарат да изгоним 3 играчи, за да влезе резервата  kluto .

Аз съм виновен, че лидерерът Атанас и неговия хърватски първи офицер  kluto саботираха ранното вземане на замък, за да си осигури сам Бг отборът Топ 10 класиране.

Аз съм виновен, че един малоумник тегли една на Ина и тя и още 2-3 души спряха да играят. Впрочем, същият този теглеше и на мен. Но Ина каза, че аз съм виновен.

Аз съм виновен за това, че Атанас на своя глава върна замъка, подарен ни от полския отбор - въпреки анкетата, която пуснах и в която 69 % от хората искаха да не го връщаме, а да се напънем за Топ 3 с полска помощ. При това го върна след като и хървати, и руснаци нямаха вече армия да ни го отнемат - можеше спокойно още поне 1 ден да го държим.

Аз съм виновен за това, че извадих от джоба си едни пари, за да развия един приличен за нашите възможности акаунт и да осигуря ниво 40 архитектура за отбора. Впрочем, виновен е и Жоро, че ми помагаше много.

Аз съм виновен, за това, че Стефан ни нарече идиоти преди малко - защото не съм го нарекъл идиот, сигурно.

Ако съм пропуснал някоя вина - моля да ми я допишете. Приемам я и без мезета!

Много поздрави!


Виновен си виновен си.... че всички интриги в тоя отбор за поредна година тръгват от тебе. И всички скандали и дребни зяжданки и простотията от тебе тръгва.....
Ако те бях изгонил както си мислех още когато ме избрахте за лидер на 4 ден от старта(но никой нямаше да ме подкрепи).. нямаше да е такова положението и още 4 човека щяха да играят отказали се заради дребната ти душичка МЕДАЛОГОНЕЩА да има медал на всяка цена и пред нищо не се спираме да си закачим медал профила КЛУТЕ_1(несбъдната детска мечта).

P.S. Поне нещо по оригинално можеше да изсмислиш... а не да плагиатстваш... пак се завъртя като фурнаджийска лопата накъдето духне вятъра.
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 22:49:48 от night_ranger » Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #54 -: Декември 05, 2016, 22:57:05 »

Виновен съм и за това, че интригантствах - исках да махнем от лидер и първи офицер двамата предатели Атанас и kluto . Много настойчиво интригантствах, но не успях - Атанас провали отбора.
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #55 -: Декември 05, 2016, 23:03:11 »

Виновен съм и за това, че интригантствах - исках да махнем от лидер и първи офицер двамата предатели Атанас и kluto . Много настойчиво интригантствах, но не успях - Атанас провали отбора.

Виновен си да ... че са само два акуанта с това нето вместо да са поне 4-5 отказа ги още на втория ден с истерията ти за медал и за поредната интрига. Виновен си ...виж как почна да си казваш всичко.
И пак се завъртя като фурнаджийска лопата. Виновен си.  *rose*
Виновен си че хората ти се подвеждат по акъла с голите ти амбиции без визия за играта по далеч от гоненето на станове и тичане по каси.

Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #56 -: Декември 05, 2016, 23:23:39 »

Единствените изгонени бяха по настояване на Атанас - виновен съм за това.

Виновен съм сигурно и за това, че има такива гьон-сурати - които предават цял отбор и после имат и уста да се обаждат
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #57 -: Декември 06, 2016, 01:35:44 »

Грозно. Много грозно. В моите очи всичко е грозно. Но аз съм никой. И никой няма да бъда. Затова няма да коментирам Smiley
Ще си запазя всичко красиво което ми остана Smiley а грозното ще се опитам да го преодолея ... Малко е късно за мен но за вас е точно на време.
Успех на всички. С цялата любов в сърцето ми - Слави Smiley
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #58 -: Декември 06, 2016, 01:57:08 »

Грозно. Много грозно. В моите очи всичко е грозно. Но аз съм никой. И никой няма да бъда. Затова няма да коментирам Smiley
Ще си запазя всичко красиво което ми остана Smiley а грозното ще се опитам да го преодолея ... Малко е късно за мен но за вас е точно на време.
Успех на всички. С цялата любов в сърцето ми - Слави Smiley


 Smiley *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #59 -: Декември 06, 2016, 06:22:29 »

ти пък от къде се пръкна  Grin Grin Grin Grin Grin аз  съм в топ 1

па и се червил на милиардите  не се червеше  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Ники, събери национала, ще имате почетното 11-то място тая година, щот ви е бащиния .Идиоти, българските командири в Полша се бият с руснаците за да имате класиране, ти ми свириш на хармоника колко си велик. Е, ся ше те видя, приемам  и залози с колко влияние ше се влиза в топ10. вие сте завършени идиоти, в Русия имам познати, за които бих направил повече, отколкото за вас , след простотииите ви., въобще нямах скрупули когато вчера избушихме лидера им. Всеки си избира страна. Хубаво беше и вие да разберете какво направиха руснаците днес, образователно е.  Нека Алекс легне на къклата, че от мен нищо не зависи. Вие сте срам за всичко -подаде ви се пръст- 1 ден дебати как да изядете ръката. пробвайте ме
« Последна редакция: Декември 06, 2016, 06:30:47 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!