Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:50:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20505 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #30 -: Декември 05, 2016, 17:42:28 »

4) никой абсолютно никой от българите в отбора на Полша не ви е карал да си дарявате армиите, но ми кажете като нямате он ако се наложи даряване на армия за защита на замък кой ще я дари в 4 сутринта примерно ?
5) след като нямате възможност да си издържате армията защо се натискате за повече замъци Huh? Значи хем ни се иска хем не ни стиска??
6) ние искахме Хърватия вън от топ 3 и България беше нашето решение, но не сме навити да имате замъци, които нито има кой да пази, нито има армия, с която да се пази.
7) не ви ли се струва малко нагло да искате нещо, което не сте заслужили нито с игра нито с отношение нито с обноски, от хора, които да вчера обиждахте и плюехте непред и назад и на всичкото отгоре да мислите, че тези хора са ви длъжни !!!!


Светльо, хора да бъдат ОН имаше - това са голословните приказки та Атанас, че е нямало. Той и екипът на  DEVIL пречеха и на това да се договорим с Полша още от груповата фаза - защото имаха обещани хърватски диаманти и помощ. И с тези хърватски диаманти и нетото от тях Атанас си запази лидерството при опита да бъде сменен, заради продажничеството си. Това са фактите.
Ако аз лично съм обидил някого - извинявам се, вземам си думите назад. Българите в полския отбор наистина помогнаха и са били готови да помогнат още, както разбирам днес.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #31 -: Декември 05, 2016, 17:53:53 »


"zatara12 преди 5 часа Пих си наскоро биричката с Иво но накрая се скарахме понеже аз съм шовинист и му теглих една каруцарска но това не прави Иво по малко приятел -просто ще се видим след първенството за да му тегля още една каруцарска та да ми мине бяса и може и биричка да пием а Иво е втората ръка  ...ако бием поляците ще си умра от кеф и само за това живея и играя -никак не обичам първо предателите и после дупедавците но най мразя продажниц."

Това ми е предадено като текст от доверен човек.
Аз това го приемам за убида. И е изказване от преди финалите.
Първо професора не ме е виждал никога на живо  пък камоли да си пие бирата с мен . Второ благодарение на мен има някой друг медал зад гърба си  и не му прави чест  да говори така.

Хубаво да си огледате играчите че с такива не се прави отбор нито дипломация.

Да , това е изказване още от началото на груповата фаза - когато не се знаеше, че екипът на ДЕВИЛ се е продал на хърватите. И когато ТОЧНО ТЕ настройваха отбора срещу полския. Колегата Затара12 е достоен мъж, който емоционално е изразил мнение тогава. Но когато се видя, че полският отбор е готов да ни помага никой не е казал лоша дума. Въпреки назидателните и обидни писания по трибуната на отбора ни от един човек. Съжалявам, но няма как 20 човека, опитващи се да играят отговорно за Бг отбора да са виновни заради шепа продажници и дезертьори.  
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #32 -: Декември 05, 2016, 18:08:35 »

Аз съм най черния.  *ok*
Анатемосайте ме.  *crazy*
Аз съм виновен за всичко случващо се българския национален цирк Балкански тази година.  *pardon*
Аз съм виновен че Клуте пак няма медал на профила си от Световно първенство.  Undecided
Аз съм виновен че решиш да се наспя най-после една вечер и казах дотук в събота топ 10 класиране има няма разлика 4,5,6,7,8. И върнах замъка на Полша.  *rose*
Аз съм виновен че Клуте в събота сутринта с даден замък от Полша и армия в него отказах повече да играя със съюзна армия и им казах да пускат гласуване за нов лидер и който иска да продължава и да мечтае за трето място.
Аз съм виновен че не сбъдвам мечтите на 20 човека да имат медал.(Алекс, незнам сигурно до догодина няма да можеш да спиш с уникалния шанс изтърван да имаш медал).
Аз съм виновен че обиждах хората.(няма да изброявам поименно всеки си знае какво е писал, просто сега вече не му е изгодно и обърна палачинката)
Аз съм виновен за каквото се сетите.  Cool
Със здраве на всички с които сме играли и някога ще играем.

П.С. Забравих не мога да сбъдвам мечтите на българите играещи в отбора, спящи, мрънкащи, обиждащи, винаги някой им е виновен и т.н. . И за това Аз съм виновен.  *rose*
П.С.2. И съм виновен че играчите се отказаха заради това че не спряхте да се карате и да ги обиждате кой какъв бил.
П.С.3. И аз съм виновен че не съм като Клуте фурнаджийска лопата толкова бързо да се въртя накъде духне вятъра.  *wall*
П.С.4 И за глобалното затопляне съм виновен че го забравих него.
П.С.5. http://prntscr.com/dfoo9d И за това съм виновен че съм казал.
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 20:16:42 от night_ranger » Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #33 -: Декември 05, 2016, 18:13:06 »


Ако аз лично съм обидил някого - извинявам се
  http://prntscr.com/dfmy7p  -акцента.... - българи в кавички
... но типично в стил. нямаш изгода - клеветиш, ставаш сърказтичен. идва време ... извиняваш се. е има просветление  *rose*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #34 -: Декември 05, 2016, 18:43:19 »

Ники/Максимус,искам мн добре да помислиш и да ми кажеш с какво навредих аз на БГ отбора,докато класирания ни акаунт седеше при вас. Мн ми е интересно,защо влизаш в тези полемики.Разгледах снимките.Какво има в тях?Говоря за снимките на нашия акаунт с Ваня.Аз в началото дори се опитвах да туширам напрежението ви.Отговори ми честно,а аз може и да ви предложа цялата горчива истина за всичко,когато това свърши,защото аз не съм нито шпионин,нито предател,нито шмекер.
Ако всичко беше наред при вас,акаунтът ни щеше да бъде може би след този на Наско,но това при вас не се издържаше.Както е навсякъде впрочем.С обвиненията към мен,просто изгори ,ти лично и Руми един мост,който можех(може би) да осъществя.После изгорих всичките аз.Това е.
Приятно завършване на факаното СП,с факаните акаунти,във факаната виртуалност...както казва един френд.

п.п.п. Обидите бяха много Ники.Ирониите много.Половината от Вас не ни познават,но се упражняваха жестоко на тема:Аз съм патрЕот.Няма да ти изброявам никове,защото бяха 1/3та от отбора ви.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #35 -: Декември 05, 2016, 19:14:36 »

Ники/Максимус,искам мн добре да помислиш и да ми кажеш с какво навредих аз на БГ отбора,докато класирания ни акаунт седеше при вас. Мн ми е интересно,защо влизаш в тези полемики.Разгледах снимките.Какво има в тях?Говоря за снимките на нашия акаунт с Ваня.Аз в началото дори се опитвах да туширам напрежението ви.Отговори ми честно,а аз може и да ви предложа цялата горчива истина за всичко,когато това свърши,защото аз не съм нито шпионин,нито предател,нито шмекер.
Ако всичко беше наред при вас,акаунтът ни щеше да бъде може би след този на Наско,но това при вас не се издържаше.Както е навсякъде впрочем.С обвиненията към мен,просто изгори ,ти лично и Руми един мост,който можех(може би) да осъществя.После изгорих всичките аз.Това е.
Приятно завършване на факаното СП,с факаните акаунти,във факаната виртуалност...както казва един френд.

п.п.п. Обидите бяха много Ники.Ирониите много.Половината от Вас не ни познават,но се упражняваха жестоко на тема:Аз съм патрЕот.Няма да ти изброявам никове,защото бяха 1/3та от отбора ви.

не искам да се карам с никой и още веднъж казвам радвам се за победата на полския отбор още повече че там има и българско участие
но на кому беше нужно да прави тънки сметки с бедния Български отбор тази година. Ина, клуто наско тези хора даже не са и в отбора по правила ина ги докара с тънките си сметки и навреди на отбора не знам защо някой друг свързан с послкия отбор рег. акаунт който малко или много не е полезен на българия затова че не го играят. имаше някакво напрежение девели  и мечове за което отбора няма вина ето за това казвам българска работа не обвинявам никой и не защитавам никой излагам мое виждане и факти нека всеки си направи сметката хора ли сме.не хървати не поляци а българи си докарахме това напрежение и се изпокарахме
Аз през цялото световно вместо да играя се превърнах в писар да се карам с кой ли не защото виждах че се върти нещо нередно около лидера ни даже бях обвинен за полска къртица и за малко да ме изгонят и мен. не играя от вчера и ако някой играчи не виждат нещата аз ги виждам. Всички там с те добри играчи и ви познавам но ми е болно че  тази година е най бедния български отбор от всички световни първенства до сега и вместо да оставим нещо на следващите след нас ние се насрахме с извинение . Спирам с коментарите замислете се редно ли е това.

Да допълня нещо Наско за мен е много добър играч нужен на българския отбор но явно някой му дърпа конците .На сутринта след като взехме замъците ми каза че се е скарал със всички /не знам кои всички/ но когато играеш световно има само един отбор и той е БЪЛГАРИЯ .Знаете че аз в ерите не признавам българи и бия всички но на световно преглъщам  и играя за България
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 19:36:49 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Декември 05, 2016, 20:14:07 »

Аре стига Атанас да ви е виновен, може ли? След всичките неща,които се случиха аз съм му гласувал доверие. Четох, четох и никъде не видях той да нагруби някой? Подвел ви бил, ми като могат така да ви подведат, какво искате повече? С Атанас от време оно си говорим за неща, които ще останат недостъпни за 99.9% от вас, просто защото не можете да ги видите.
За игра в топ4 ви трябват играчи, които наистина разбират нещата, а вие просто не ги разбирате - или защото нямате достъп до информация, или защото не я разбирате. Примерът с Колумбия е очеваден, че съвсем нищо не сте разбрали, а цялата полемика днес е някаква защитна реакция, без значение дали тя ще помогне или навреди. Вие посто не вярвате в нашите добри намерения, а си търсите "бащинията" - so be it.

Колко пъти да ви се каже - играйте, че да го разберете? Руснаци строшиха 4 пъти съюзна армия и се дигаха, за хървати да не говоря, вие какво искате да постигнете като не играете и защо държите другиму сметка?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #37 -: Декември 05, 2016, 20:20:26 »

Първо искам да кажа браво на Полша за добрата игра и организацията - справихте се отлично. Поздравления за медала и на българите, които играят там - ако смятате, че това злато с полско знаме ви е ценно, ок, на мен би ми липсвал зеления цвят, но това е лично мнение, в крайна сметка всеки има глава и си решава сам.
Това което искам да кажа обаче е, че не сте прави в 2 неща:
1. че вкарахте акаунт в БГ отбора не за да играе за каузата на отбора, а да следите ситуацията оттам (да си го кажем шпионски акаунт)
2. че не потърсихте навременен контакт с лидерите и да се разберете - нито по време на груповата фаза, нито в първите дни

Реално първият контакт беше когато Стефан влезе в MAY_LILY и започна да пише и да дава мнения. В качеството на човек, играещ в чужд отбор, който се е внедрил при нас за информация. Ами да, нормално е да не се е реагирало добре, нормално е да има приказки срещу БГ играчите навън както когато се провали вземането на замъка (защото още тогава се знаеше, че има къртица, дали е изтичала информация от там е друг въпрос), така и от начина по който влезе на трибуната - това което става на трибуната е вътрешна работа на един отбор, добро или зло. Намесата от шпионски акаунт няма каквато и да е теоретична възможност да "успокои" или подобри нещата, просто показва един пропуск. И разбира се означава 1 акаунт по-малко играеш за отбора, не е фатално, но си е минус.

Казвате, че не сме помагали на полския отбор - ами не сте се и обърнали към нас за такава помощ, не и по нормален ред. Знаехте от края на квалификациите кой е лидер и с кого да говорите (тогава беше Ина), не потърсихте контакт. Ако сте искали помощ за блокиране на акаунти или за друго, това можеше да бъде уговорено по време на груповите фази. Тази топка беше у вас, момчета!

Иначе аз лично нямам претенции за класирането - не сме заслужили повече от Топ 10 по мое мнение и макар че Алекс казва, че класирането се дава, не се заслужава, смятам че не бяхме в състояние за 3-то място. Не и след скандалите и помиите в отбора - те не са вина нито на поляци, нито на хървати, нито на новозеландци, наши са си  Grin Ще цитирам един приятел, на когото разказвах и който вече не играе "скандал в български отбор. това ме шокира. никога не е имало такова нещо!" Иронията е ясна на всеки следил последните 3 години Wink
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 20:22:13 от anita2000 » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #38 -: Декември 05, 2016, 20:36:30 »

Аре стига Атанас да ви е виновен, може ли? След всичките неща,които се случиха аз съм му гласувал доверие. Четох, четох и никъде не видях той да нагруби някой? Подвел ви бил, ми като могат така да ви подведат, какво искате повече? С Атанас от време оно си говорим за неща, които ще останат недостъпни за 99.9% от вас, просто защото не можете да ги видите.
За игра в топ4 ви трябват играчи, които наистина разбират нещата, а вие просто не ги разбирате - или защото нямате достъп до информация, или защото не я разбирате. Примерът с Колумбия е очеваден, че съвсем нищо не сте разбрали, а цялата полемика днес е някаква защитна реакция, без значение дали тя ще помогне или навреди. Вие посто не вярвате в нашите добри намерения, а си търсите "бащинията" - so be it.

Колко пъти да ви се каже - играйте, че да го разберете? Руснаци строшиха 4 пъти съюзна армия и се дигаха, за хървати да не говоря, вие какво искате да постигнете като не играете и защо държите другиму сметка?
Айде да не ми казваш кое как трябва че не мога се сетя кой точно беше ти от топ играчите ела да ти стана лидер да си редник и да не зависи нищо от теб да те питам колко си отворен Аман от такива като теб разбирачи
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 05, 2016, 20:37:15 »

Ани, преди финалите си позволих да кажа повече от безопасното на двама човека от българският отбор - казах им : фермете и не се изнасилвайте за ранни замъци. Всички знаете причината, поради която не можеше да се преговаря открито. Фактът, че ме приемате несериозно е друа тема.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Декември 05, 2016, 20:38:11 »

Айде да не ми казваш кое как трябва че не мога се сетя кой точно беше ти от топ играчите ела да ти стана лидер да си редник и да не зависи нищо от теб да те питам колко си отворен Аман от такива като теб разбирачи
дори като редник в съюзите, в които съм играл са се съобразявали с моето мнение, Ники. Факт откакто играя ИО
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #41 -: Декември 05, 2016, 20:40:13 »

дори като редник в съюзите, в които съм играл са се съобразявали с моето мнение, Ники. Факт откакто играя ИО
ела при мен аз няма се съобразявам да те видя кога ще набиеш пътя АЗз ти казвам че ина и компания не се вслушва е нищо а Колумбия заеш ли кога щеше да е на финали ако ме слушаха. Дадохме из замък за да се класират и да помагат те ни забиват нож в гърба
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 20:42:42 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #42 -: Декември 05, 2016, 20:45:19 »

ела при мен аз няма се съобразявам да те видя кога ще набиеш пътя АЗз ти казвам че ина и компания не се вслушва е нищо а Колумбия заеш ли кога щеше да е на финали ако ме слушаха. Дадохме из замък за да се класират и да помагат те ни забиват нож в гърба
Какъв ви е проблема с Колумбия не разбирам? Има 5 дни , в момента Полаша с ебие с русия и заради вас , бе идиоти...аман
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #43 -: Декември 05, 2016, 20:52:21 »

Какъв ви е проблема с Колумбия не разбирам? Има 5 дни , в момента Полаша с ебие с русия и заради вас , бе идиоти...аман
Grin Grin Grin ейййй нямаш спирка бие се защото румънците се изложиха малко айде стига толкова http://prntscr.com/dfp5r9

казах ти  тука номерата не ти минават


е за това говоря как се извъртат нещата от някой хора

заради нас се биел  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Tyte
Гост
« Отговор #44 -: Декември 05, 2016, 21:15:12 »

Първо искам да кажа браво на Полша за добрата игра и организацията - справихте се отлично. Поздравления за медала и на българите, които играят там - ако смятате, че това злато с полско знаме ви е ценно, ок, на мен би ми липсвал зеления цвят, но това е лично мнение, в крайна сметка всеки има глава и си решава сам.
Това което искам да кажа обаче е, че не сте прави в 2 неща:
1. че вкарахте акаунт в БГ отбора не за да играе за каузата на отбора, а да следите ситуацията оттам (да си го кажем шпионски акаунт)
2. че не потърсихте навременен контакт с лидерите и да се разберете - нито по време на груповата фаза, нито в първите дни

Реално първият контакт беше когато Стефан влезе в MAY_LILY и започна да пише и да дава мнения. В качеството на човек, играещ в чужд отбор, който се е внедрил при нас за информация. Ами да, нормално е да не се е реагирало добре, нормално е да има приказки срещу БГ играчите навън както когато се провали вземането на замъка (защото още тогава се знаеше, че има къртица, дали е изтичала информация от там е друг въпрос), така и от начина по който влезе на трибуната - това което става на трибуната е вътрешна работа на един отбор, добро или зло. Намесата от шпионски акаунт няма каквато и да е теоретична възможност да "успокои" или подобри нещата, просто показва един пропуск. И разбира се означава 1 акаунт по-малко играеш за отбора, не е фатално, но си е минус.

Казвате, че не сме помагали на полския отбор - ами не сте се и обърнали към нас за такава помощ, не и по нормален ред. Знаехте от края на квалификациите кой е лидер и с кого да говорите (тогава беше Ина), не потърсихте контакт. Ако сте искали помощ за блокиране на акаунти или за друго, това можеше да бъде уговорено по време на груповите фази. Тази топка беше у вас, момчета!

Иначе аз лично нямам претенции за класирането - не сме заслужили повече от Топ 10 по мое мнение и макар че Алекс казва, че класирането се дава, не се заслужава, смятам че не бяхме в състояние за 3-то място. Не и след скандалите и помиите в отбора - те не са вина нито на поляци, нито на хървати, нито на новозеландци, наши са си  Grin Ще цитирам един приятел, на когото разказвах и който вече не играе "скандал в български отбор. това ме шокира. никога не е имало такова нещо!" Иронията е ясна на всеки следил последните 3 години Wink


Я ми кажи   - каква точно информация ни е била нужна от вас, която да не можем сами да си вземем с нормален шпионаж и следене,че да си правим труда да имаме шпионски акаунт при вас точно ... или аз нищо не разбирам от тази игра или вие само си чешете езиците тук и си правите свободни съчинения и сипете клюки неотговарящи на истината..
Май наистина сте влезли яко у филма , щом смятате че някой ще тръгне да се занимава с отбор който няма как да му е конкуренция, още повече българския отбор ...

Стефан не е лъжица за твоята уста, не пипай там....

Всеки от нас получаваше по нещичко от писанията ви против нас, оказа се че се познават доста от играчите от двата отбора . Евала на Жоро и Ваня че запазиха  дискретност от играещите тук и не позволиха да се нагнети напрежение, като не казаха че имат акаунт при вас... Благодаря им... И бяха категорични че трябва да се подкрепи българсикя отбор, също както и Стефан и останалите българи тук ...
Дори за миг не проумяхте че тях ги е боляло за отбора на България щото са българи..  ако не им пукаше, немаше да пишат точно когато имахте проблеми, щеха да ви оставят да си се разсипвате и разпилявате...
И докато вие ни обиждахте на вашата  трибуна и в скайп, и ни наричахте продажници и продали се за медали, ние мислехме как да направим така че да ви помогнем ... различни хора различни идеали ... някои цял живот не могат да надскочат сянката си... карма
 
Вие явно не можете да стигнете до такива висоти на мисълта и да проумеете че това е полския национален отбор , не българския , и с труд, умения  , довели до респект от страна на поляците, играещите тук българи направиха всичко възможно да помогнат на страната си ....
А вие върнахте замъка и ние требеше да се червим на питанките на поляците на трибуна
И не обвинявайте един човек за връщането на замъка,  вашите си проблеми в отбора  не ги пренасяйте отгоре ни и да ни забърквате в тях!

Важно е конспирация да има ... интрига .. да сте значими в собствените си очи ...  но с цената на какво - тук четат всякакви хора, вие пак обърнахте форума на помийна яма .... как не се спряхте една година да няма простащини тук .... има скайп за тази цел... пу
 
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!