Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:08:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20387 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
..boneti..
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #15 -: Декември 05, 2016, 16:27:35 »

Здравейте,
Аз по принцип в тоя форум не пиша, а и не ми беше зор да се знае че играя на това световно, ОБАЧЕ моля да си видите отбора преди да замесвате другите.
1) дори да е имало акаунти на играчи от Полша в бг отбора то те не са били там с цел да се доносничи или да се снася информация - както ви се каза - не вие, а ние сме фактора на това световно - според вас дали съюз на 2 мрд нето трябва да се притеснява от съюз на 400 млн Huh?? Моля, не си предявавайте претенции.
2) замък на Колумбия НЕ СЕ даде , за да измести България, а защото хората ( за разлика от вас, които не спряхте да ни обиждате през цялото време ) ни помогнаха с каквото сме поискали още от самото начало -  с това те си го заслужиха ( отново за разлика от българския отбор )
3) както многократно се каза въпреки обидите и отношението към нас всички искахме да помогнем на България, но разбираме защо Наско върна замъка - отговорете ми на един въпрос: Кой щеше да пази 2- 3 -4 замъка до края на световното след като той отказа ( освен Ники, но той няма как да стой 24 ч он ).
4) никой абсолютно никой от българите в отбора на Полша не ви е карал да си дарявате армиите, но ми кажете като нямате он ако се наложи даряване на армия за защита на замък кой ще я дари в 4 сутринта примерно ?
5) след като нямате възможност да си издържате армията защо се натискате за повече замъци Huh? Значи хем ни се иска хем не ни стиска??
6) ние искахме Хърватия вън от топ 3 и България беше нашето решение, но не сме навити да имате замъци, които нито има кой да пази, нито има армия, с която да се пази.
7) не ви ли се струва малко нагло да искате нещо, което не сте заслужили нито с игра нито с отношение нито с обноски, от хора, които да вчера обиждахте и плюехте непред и назад и на всичкото отгоре да мислите, че тези хора са ви длъжни !!!!

Благодаря за вниманието!! Това е моето мнение и не смятам да влизам в полемики за него !!! Отговори на въпроси към моята побликация не възнамерявам да давам !!! Който какво иска да си мисли - не ми пука !!!
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 19:28:20 от ..boneti.. » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #16 -: Декември 05, 2016, 16:30:54 »

Замислено само според теб и някой друг. Не и от нас. Хората си казаха че немогат да се опазят и сами си ги върнаха. Не сме рецитирали ситуазцията. На всеки който е поискал и помогнал сме дали замък ако може да си го опази си го държи , ако не може го връща.
Спокойно можеше да сте трети но това не зависи от нас. Няма ние да ви направим играта  , онлайна и отбора.

http://prnt.sc/dfliwh   да се показвам препоръките които по скоро бяха обиди
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Декември 05, 2016, 16:37:40 »

Ама световното свърши ли та се дракате така? Ако е свършило - давайте! Сеира е добре дошъл! Ако ли не е, то тази тема е предварителна и безсмислена и обидна и за Полша и за България. Играйте бе хора, нали за това сте там. Време има да си извадите и по десет очи. Играйте!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Декември 05, 2016, 16:40:03 »

http://prnt.sc/dfliwh   да се показвам препоръките които по скоро бяха обиди

Жалко, че го приемаш за обида, но това е реалността. Беше обсъждано даването на повече замъци на България, но нямаше как. Трудно ми е да обсъждам съюзен модел на език, на който по начало маймуните преди 2млн. години са си съобщавали къде има зрели банани и ако не престанете да наглеете , ще престане да ми бъде трудно, щот няма да го правя. Това световно не се върти около отбора на България, толкова ли не можете да го проумеете?  Докато сте се заредили днес във форума да си търсите бащинията, руснаците прибраха два замъка на Румъния в опит да останат в топ10, взеха ги от Румуния!!! Познайте сега къде са замъците?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #19 -: Декември 05, 2016, 16:44:48 »

http://prnt.sc/dfliwh   да се показвам препоръките които по скоро бяха обиди



Аз не те резбирам. С не нещо сме ви длъжни? С какво помогнахте вие? Кога вие започнахте да ни наричате предатели , продажници  и др.
После се сърдите като ученичка. Е няма близалка за вас. Свършиха захарните петлета.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #20 -: Декември 05, 2016, 16:49:41 »

Здравейте,
Аз по принцип в тоя форум не пиша, а и не ми беше зор да се знае че играя на това световно, ОБАЧЕ моля да си видите отбора преди да замесвате другите.
1) дори да е имало акаунти на играчи от Полша в бг отбора то те не са били там с цел да се доносничи или да се снася информация - както каза Никол - не вие, а ние сме фактора на това световно - според вас дали съюз на 2 мрд нето трябва да се притеснява от съюз на 400 млн Huh?? Моля, не си предявавайте претенции.
2) замък на Колумбия НЕ СЕ даде , за да измести България, а защото хората ( за разлика от вас, които не спряхте да ни обиждате през цялото време ) ни помогнаха с каквото сме поискали още от самото начало -  с това те си го заслужиха ( отново за разлика от българския отбор )
3) както многократно се каза въпреки обидите и отношението към нас всички искахме да помогнем на България, но разбираме защо Наско върна замъка - отговорете ми на един въпрос: Кой щеше да пази 2- 3 -4 замъка до края на световното след като той отказа ( освен Ники, но той няма как да стой 24 ч он ).
4) никой абсолютно никой от българите в отбора на Полша не ви е карал да си дарявате армиите, но ми кажете като нямате он ако се наложи даряване на армия за защита на замък кой ще я дари в 4 сутринта примерно ?
5) след като нямате възможност да си издържате армията защо се натискате за повече замъци Huh? Значи хем ни се иска хем не ни стиска??
6) ние искахме Хърватия вън от топ 3 и България беше нашето решение, но не сме навити да имате замъци, които нито има кой да пази, нито има армия, с която да се пази.
7) не ви ли се струва малко нагло да искате нещо, което не сте заслужили нито с игра нито с отношение нито с обноски, от хора, които да вчера обиждахте и плюехте непред и назад и на всичкото отгоре да мислите, че тези хора са ви длъжни !!!!

Благодаря за вниманието!! Това е моето мнение и не смятам да влизам в полемики за него !!! Отговори на въпроси към моята побликация не възнамерявам да давам !!! Който какво иска да си мисли - не ми пука !!!

за 1вото сам си противоречиш  не сме фактор а има полски акунт  какво допринесе за българския отбор 50% от отбора спя да играе заради този фактор
за 2рото  Колумбия ние я класирахме на финалите с уговорка/която не съм правил аз / да помага на българия . На финалите лично мен няколко пъти ме възпряха да ги изкъртя пак поради тази причина че ще ни помагат със злато за съюзната армия
3тото не знам кой е обиждал бг-полски играчи но е факт че бг-полски играчи не държаха обидно на Българската трибуна. Да наско сам взе това решение и ни обвини че сме лакоми като искаме повече
4тото лидера ни каза че това се е искало от полша http://prntscr.com/dflrde аз бях он през цялото време и казах ако се наложи ще даря от алекс който е 3тия по големена акаунт
5тото в момента 4 съюза със замъци нямат и на половина от нашата армия но не са сами за разлика от нас /ние бяхме хапка за вълка/

7мото поискахме тогава когато получих лично обаждане и ме увериха че полша иска да помогне преди това не сме искали нищо. и още веднъж казвам кой от бг отбора е обиждал ваш играч кажи кой кой кой
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #21 -: Декември 05, 2016, 16:52:28 »

Жалко, че го приемаш за обида, но това е реалността. Беше обсъждано даването на повече замъци на България, но нямаше как. Трудно ми е да обсъждам съюзен модел на език, на който по начало маймуните преди 2млн. години са си съобщавали къде има зрели банани и ако не престанете да наглеете , ще престане да ми бъде трудно, щот няма да го правя. Това световно не се върти около отбора на България, толкова ли не можете да го проумеете?  Докато сте се заредили днес във форума да си търсите бащинията, руснаците прибраха два замъка на Румъния в опит да останат в топ10, взеха ги от Румуния!!! Познайте сега къде са замъците?


до колкото си спомням аз не съм влизал в полския отбор и като не се върти около българския ти какво дириш там и злорадстваш още от фазите

точно вие създадохте смут в редиците като подхвърляхте на хората за хърватските акаунти и предизвиквах те  скандали в българския отбор сега ми се правиш на ощипана девойка
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 16:56:48 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 05, 2016, 17:00:56 »



до колкото си спомням аз не съм влизал в полския отбор и като не се върти около българския ти какво дириш там и злорадстваш още от фазите

точно вие създадохте смут в редиците като подхвърляхте на хората за хърватските акаунти и предизвиквах те  скандали в българския отбор сега ми се правиш на ощипана девойка
Доколкото си спомням влязох да ви кажа да играете и че има още много време до края.
Викаш, внесли сме смут и ся си искате бронза, ако не го бяхме внесли щяхте да сте щастливи и с 11-то място нали?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #23 -: Декември 05, 2016, 17:08:04 »

Цитат
и още веднъж казвам кой от бг отбора е обиждал ваш играч кажи кой кой кой
Ти сериозно ли ....  *crazy* Наистина ли това питаш? Grin
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #24 -: Декември 05, 2016, 17:14:11 »



до колкото си спомням аз не съм влизал в полския отбор и като не се върти около българския ти какво дириш там и злорадстваш още от фазите

точно вие създадохте смут в редиците като подхвърляхте на хората за хърватските акаунти и предизвиквах те  скандали в българския отбор сега ми се правиш на ощипана девойка


"zatara12 преди 5 часа Пих си наскоро биричката с Иво но накрая се скарахме понеже аз съм шовинист и му теглих една каруцарска но това не прави Иво по малко приятел -просто ще се видим след първенството за да му тегля още една каруцарска та да ми мине бяса и може и биричка да пием а Иво е втората ръка  ...ако бием поляците ще си умра от кеф и само за това живея и играя -никак не обичам първо предателите и после дупедавците но най мразя продажниц."

Това ми е предадено като текст от доверен човек.
Аз това го приемам за убида. И е изказване от преди финалите.
Първо професора не ме е виждал никога на живо  пък камоли да си пие бирата с мен . Второ благодарение на мен има някой друг медал зад гърба си  и не му прави чест  да говори така.

Хубаво да си огледате играчите че с такива не се прави отбор нито дипломация.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Декември 05, 2016, 17:14:19 »

mahimus, те нали ти подметнаха да играете че нищо не е свършило. Не разбирам. Имам чувството че се дракаш та да се засегнат и да не ви дадат нищо, та хем да не носите отговорност за нови замъци и  краха, който се задава за България, хем да се оневините оплювайки другите, "които ви дадоха замъци а вие не опазихте" за да се изкарате жертви. Следя какво пишете всички. За мен не си прав, но това си е мое мнение и не задължавам никого с него.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #26 -: Декември 05, 2016, 17:21:11 »


"zatara12 преди 5 часа Пих си наскоро биричката с Иво но накрая се скарахме понеже аз съм шовинист и му теглих една каруцарска но това не прави Иво по малко приятел -просто ще се видим след първенството за да му тегля още една каруцарска та да ми мине бяса и може и биричка да пием а Иво е втората ръка  ...ако бием поляците ще си умра от кеф и само за това живея и играя -никак не обичам първо предателите и после дупедавците но най мразя продажниц."

Това ми е предадено като текст от доверен човек.
Аз това го приемам за убида. И е изказване от преди финалите.
Първо професора не ме е виждал никога на живо  пък камоли да си пие бирата с мен . Второ благодарение на мен има някой друг медал зад гърба си  и не му прави чест  да говори така.



Хубаво да си огледате играчите че с такива не се прави отбор нито дипломация.


не съм ги избирал аз играчите и не мога нося отговорност за действията им аз не съм обиждал никой .От кога на кътниците им викате доверене човек   
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 01:28:17 от mahimus » Активен

masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #27 -: Декември 05, 2016, 17:25:19 »


не съм ги избирал аз играчите и не мога нося отговорност за действията им аз не съм обиждал никой

Не съм споменавал теб лично. И това не е единствения такъв индивид.
И въпреки това отношение вие получихте замък. Замисли се над това преди да ни изкарваш лошите.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #28 -: Декември 05, 2016, 17:27:57 »

mahimus, те нали ти подметнаха да играете че нищо не е свършило. Не разбирам. Имам чувството че се дракаш та да се засегнат и да не ви дадат нищо, та хем да не носите отговорност за нови замъци и  краха, който се задава за България, хем да се оневините оплювайки другите, "които ви дадоха замъци а вие не опазихте" за да се изкарате жертви. Следя какво пишете всички. За мен не си прав, но това си е мое мнение и не задължавам никого с него.

за мен отдавна е свършило още като се разбра тънките замисли на лидерския състав и лъжите които спрягаха после и така измамната помощ Grin Grin Grin
и без замък влизахме в топ 10 както и сега със замък не виждам разлика освен някой хора да се тупкат в гърдите че са помогнали
Аз съм играл с чест и до колкото ми позволят възможностите не съм изоставил съюза и ще изкарам до край
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #29 -: Декември 05, 2016, 17:37:29 »

Замислено само според теб и някой друг. Не и от нас. Хората си казаха че немогат да се опазят и сами си ги върнаха. Не сме рецитирали ситуазцията. На всеки който е поискал и помогнал сме дали замък ако може да си го опази си го държи , ако не може го връща.
Спокойно можеше да сте трети но това не зависи от нас. Няма ние да ви направим играта  , онлайна и отбора.

http://prntscr.com/dfmc3t

Ето я проведената анкета в отбора ни - 69% от хората искаха да опитаме за Топ 3, ако колегите от полша са съгласни да помогнат. Останалите 31 % са или неиграещи акаунти, или 2-та предатели, които са гласували през тях. Стана ясно, от копирания по-горе разговор в скайп, че полският отбор е бил готов да ни помогне - за което шапки долу! Лидерът Атанас еднолично е отказал. Е , нека Атанас и "екипът" дезертьори от  DEVIL да си пишат каквото искат - фактите се видяха.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!