Imperia Online България  
Април 18, 2024, 10:22:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мечтата на едно войниче.  (Прочетена 3022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #15 -: Декември 04, 2016, 13:53:17 »

Добре де не те разбирам . Канихте ме сумаси и време . Закани , Обиди , Какво ли не ... Е аз дойдох ли да играя в свят където си и ти и Очилара и Ацпирина и кой ли не Huh? Дойдох  и ... какво стана ? Кажи какво стана ? 3 ери - НИЩО . Дори не се налагаше да играя с наглеждач . Дори не се налагаше да ставам посред нощи или нещо такова . Ти лично дойде 3 пъти да ми бутнеш празните 8 ци и толкова . Е един там прехвален войн дойде да палаи , ама си запали ушите  *hihi* .Ама него не го и броя , щот той толкова си я може и така  я разбира . Играх ли ? Играх . И какво ? НИЩО - дори на минус не ме вкарахте . а аз 3м+ Амрия разкарвах тогава 7 дни с 3м Армия обикалях Маршал станах от битки и вие така и не ми видяхте армията . Ужас .
Хайде сега да сменим нещата . Видя се че по вашият начин няма да се получи . Неможете да направите нищо . Безпомощни сте или казано с прости думи . Желанията ви изпреварват уменията . Хайде сега да пробваме по моята начин .
За да не се занимаваме с глуспоти . Хората са го измислили . 3Д игри . и логваш се правиш си герой . и отиваш да се биеш . Няма да чакаш . Директно 1 в 1 . Дуелче . 5 рунда . 3 от 5 . И точка . Рунда е за около 2 мин максимум . тоест в рамките на 10 мин се разбира кой , кой е . А и някой големият + е че не боли . Все пак е игра .  Или казано с по-прости думи , бързо , лесно и ясно . А не чкай сега да направя ..... 1000 неща та чак тогава .

Хайде събери смелост и бъди пръв дето ще застане срещу мен . Бъди мъжкар . покажи на хората , че освен на приказки може да те бива и на дела . Защото мъжа приема предизвикателствата , а не се крие зад обстоятелствата . Аз веднъж приех вашето . дойдох в Блица в най-силните ви периоди и Нищо . Сега е твой ред да върнеш поканата .

П.П.

Има само 2 неща поради които ще приема токаза ти .
1-во че техничексите параметри на Компа ти не ти позволяват да играеш играта . Все пак играта е нова и ще е готова Февруари 2017 ( предполагам , че щайги от преди 2014 няма да могат да циклят ) .
2-ро че те страх .
Таксата от 20 евро за месец да не те притеснява , ще ти пратя преводче и ще сложа снимка с превода да се вижда от всички че съм ти пратил парите .

Хайде чакам да се решиш .
За коя игра става въпрос, ако не е тайна Smiley ?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Декември 04, 2016, 14:31:12 »

За коя игра става въпрос, ако не е тайна Smiley ?

Немога да споменавам името и защото се тълкува като реклама . Но си виж личните .  Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #17 -: Декември 05, 2016, 08:32:59 »

Немога да споменавам името и защото се тълкува като реклама . Но си виж личните .  Wink

Тази тема не е за любовните ти истории. Смени си кафявите боксерки и си намери друго място за свалки.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Декември 05, 2016, 17:11:35 »

Тази тема не е за любовните ти истории. Смени си кафявите боксерки и си намери друго място за свалки.

темичката се изчерпи отдавна . Може да я заключваш .... подобни теми са отваряни , отваряни сума си пъти . Нищо ново не казваш , дори се чудя защо не са я заключили вече  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!