Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:57:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Невъзможно пускане на едновременни атаки  (Прочетена 2206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Ноември 23, 2016, 21:49:38 »

С риск да стана нахален с тема всяка седмица, искам да докладвам за проблем, който наблюдавам от 7-8 дни. Когато поискам да пусна повече от 1 атака по военен или търговски пост такова нещо не се случва. Пуска само и единствено 1 атака и толкова. Във FBBG1 бях видял подобен проблем но бях в мод и само го прочетох на трибуната. Изчистил съм кеша на браузъра ( Chrome) - няма промяна. Пробвах през Уиндоус Експлорър - резултата е същият. Логвах се с никнейм и парола и през фейсбук и пак същата работа Sad . Много ми се иска да се оправи това нещо, че нито война може да се спечели, нито някой заплес от мрачната или черепа можеш да хванеш  Smiley . Акаунта ми е Reflector88 , свят FB7 .

Благодаря за вниманието и поздрави!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2016, 10:58:10 »

По какъв начин пускате атаките? Използвате ли различни табове на браузера?
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2016, 20:25:44 »

Не използвам други табове, махам генерала, настройвам си единиците и цъкам крепостна обсада до достигане на желания брой атаки Smiley
Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2016, 20:37:17 »

Не използвам други табове, махам генерала, настройвам си единиците и цъкам крепостна обсада до достигане на желания брой атаки Smiley
A слагате ли генерал при пускането на атаките? Трябва да се пускат без генерал. А единиците?
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2016, 21:28:51 »

Махам генерала, да е без такъв иначе няма как да се пуснат, и след 1-та голяма атака по военен пост ( примерно) се опитвам да пусна 5 малки с по 4000 мечоносеца ама нъц ... пуска само една. Преди дни се е получило и във свят FBBG1 но сега там всичко е наред. С бутане на търговски е същата работа Sad
Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2016, 21:38:28 »

Само при теб ли е проблема ? И ако да, опитай през друг браузър, изтрий кеша Smiley
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2016, 21:49:51 »

С риск да стана нахален с тема всяка седмица, искам да докладвам за проблем, който наблюдавам от 7-8 дни. Когато поискам да пусна повече от 1 атака по военен или търговски пост такова нещо не се случва. Пуска само и единствено 1 атака и толкова. Във FBBG1 бях видял подобен проблем но бях в мод и само го прочетох на трибуната. Изчистил съм кеша на браузъра ( Chrome) - няма промяна. Пробвах през Уиндоус Експлорър - резултата е същият. Логвах се с никнейм и парола и през фейсбук и пак същата работа Sad . Много ми се иска да се оправи това нещо, че нито война може да се спечели, нито някой заплес от мрачната или черепа можеш да хванеш  Smiley . Акаунта ми е Reflector88 , свят FB7 .

Благодаря за вниманието и поздрави!

Е това още вчера го свърших Smiley
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2016, 21:55:26 »

И да при други съюзници не се забелязва такъв проблем... могат да пускат по няколко атаки в секунда Smiley . Притеснявам се, че ще стане като предният бъг дето някой се събудиха с десетки милиони армия, т.е че не засяга всички .
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2016, 21:58:04 »

Пробвайте със съюзник, като наглеждач дали го има този проблем при него.  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2016, 00:00:45 »

http://prntscr.com/dbe95g  ето тук е обяснено как става пускането с помощта на множество табове.
Едно допълнение, важно е когато извиквате линка за ИО , трябва да имате като последен символ знака   #
https://www58.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php#
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2016, 12:44:12 »

http://prntscr.com/dbe95g  ето тук е обяснено как става пускането с помощта на множество табове.
Едно допълнение, важно е когато извиквате линка за ИО , трябва да имате като последен символ знака   #
https://www58.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php#
Само за # не съм съгласен. Ако НЕ знаете за какво се ползва този знак в линка така поставен, няма смисъл да го давате, като нещо от изключителна важност. На кратко # се ползва за поставянето на така наречените котви. Тук така поставен в линка https://www58.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php# диез не върши нищо. Няма зададени кординати и ако слууучааааайно в "Рутера" на играта не е поставено ама изришното описване на този символ с регулярни изрази какво и къде да пренасочва и прави, то си е нищо по-различно от един символ в линка без насочване. Със същата сила може да поставяте и въпросителен знак след линка https://www58.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php? въпреки, че той се ползва за друго, но това не е от значение за обяснение. Мога да Ви обясня защо е поставен знака в линка там и защо е диез точно, но не и да се твърди, че ама мноооого ВАЖНО да го има. Диез е поставен, за да се избегне някой неразбиращ да прави по линка манипулации, защото той ще интерпретира кода поставен след него като котва и ако тя липсва по дефаут не мести страницата а си остава както е при нормално зареждане. Вижте ако се ползва ? с някой други допълнения за GET стават магарии ама то това е друга тема вече.  Wink

http://stackoverflow.com/questions/7909969/what-is-the-symbol-in-the-url
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 27, 2016, 22:59:46 »

Благодаря за инфото с табовете, но аз си искам както преди от един таб да ги пускам. Наглеждачите също не успяват да пуснат повече от една атака, друг човек с паролата също не можа. Има диез след линка, но пак не става  :Smiley .
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!