Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:55:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лаг ..  (Прочетена 4057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #30 -: Ноември 23, 2016, 21:04:25 »

eulsivex - цял живот съм мечтал точно тук да напиша че имам iMac - как ма разкри!

no_merCyBg - не си прав - марката има значение.
Не знам дали знаеш че има качества на тези Китайски и Тайвански части?
И че тези които купят 1во качество правят железни компютри Smiley Но това е дълга и обширна тема Wink

Пример - има една марка монитори Eizo - ненадминати са и са Японски - Алтернативата им е Ласи (френска марка) или скъпите модели на Нек, но от личен опит Еизо е върха, останалите са надолу Smiley
Ето ти пример че марката има значение.

ИМа  да   гаранция  2 години   *pardon*
След  тях  се  почва
ДА  ти  кажа   обикновените  хора   искат  качество  и  държат на марката
А  в  заводите  където  се  прават   не  даржът  толква  на  качество от  колкото  на   количество  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 23, 2016, 21:16:35 »

ИМа  да   гаранция  2 години   *pardon*
След  тях  се  почва
ДА  ти  кажа   обикновените  хора   искат  качество  и  държат на марката
А  в  заводите  където  се  прават   не  даржът  толква  на  качество от  колкото  на   количество  *pardon*
Е не е баш така де, ама има и нещо вярно. Хората избират марки, с които най-малко са си патили или са им препоръчани за такива. Просто търсят качество + компромис + изгодна ценова оферта. Каквото и да си говорим има значение и марката, но и серията и модела ииии абе милион променливи. В крайна сметка бащата, като си взе спарки малък ъглошлайф го избра мнооого бързо. Седи нашия и вдига два модела на Бош стига до спаркито вдига го и казва този ще е. Седя и го питам:
- Абе старши, защо го взе този?
а той ми отговори:
- Като го вдигнеш, тежи! Значи има материал в него.
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Оказа се и прав де. До сега ротор не ни е горял, докато на вуйчо боша сдаде точно той фира. Е лагери сме сменяли, нооо то като се ползва често е нормално.  Embarrassed Впрочем имаме и Бош ъглошлайф, нямаме ядове и с него, просто дадох пример с другият такъв. Имам и зеге Бош от което също съм мега доволен.  Tongue
« Последна редакция: Ноември 23, 2016, 21:29:02 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Ноември 25, 2016, 21:35:21 »

>.......





И баммммммммммммммммммммммммммммммм ... ЛАГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ  като по поръчка !!!


АААААААААААААААААААААААА ... ще се гръмна вече  *freak* *wall*  *suicide*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Декември 02, 2016, 07:31:19 »

А тази сутрин  положението е направо - отчайващо ...

Над 10 мин немога да влезна под каквато и да е форма в играта ..... Направо ме побърквате понякога .  X) *suicide*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Декември 18, 2016, 08:58:33 »

И днес денят започва с МЕГА ЛАГ . Направо не знам какво ви става , но малко оъ преди севтовното положнието за мен вече е НЕТЪРПИМО . Наистина се замислям след края на ерите които съм подхванал просто да спря да играя играта , поради факта , че обслужването на продукта ви ства все по-зле и по-зле .  *SHOUT*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!