Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:14:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лаг ..  (Прочетена 4058 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Ноември 20, 2016, 13:04:47 »

Извинявам се , но само на мен ли ми се струва че нещо доста лагва играта ?
Тази сутрин вървеше перфектно , но след 12:00 все едно заби ... Имам лаг от порядъка на 7-8 секунди
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2016, 13:41:50 »

И при мен от вчера даже някои функции забиват... Като местя войска мигновенно таймерът става на 00:00:00 и забива за 3/4 сек.
Отделно и проблема с казармите(който е отдавна) като наемам по-голямо количество армия и отваря по-трудно тренировките и си чакам по 40/45секунди ... *crazy*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2016, 15:11:52 »

И при мен от вчера даже някои функции забиват... Като местя войска мигновенно таймерът става на 00:00:00 и забива за 3/4 сек.
Отделно и проблема с казармите(който е отдавна) като наемам по-голямо количество армия и отваря по-трудно тренировките и си чакам по 40/45секунди ... *crazy*

Да и аз така го разбрах ... Нарискам мигновенно местене и армията увисва и след няколко сикунди се прибира ... Явно е до капацитет на сърварите . Sad
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2016, 15:12:53 »

Картата също е много зле...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2016, 00:27:10 »

При мен пък армията ми е била зависнала и се прибра дооооста след обхода. Смисъл пуснал съм обход за 1 час а тя се прибира след 3  Undecided
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2016, 19:04:50 »

И при мен от вчера даже някои функции забиват... Като местя войска мигновенно таймерът става на 00:00:00 и забива за 3/4 сек.
Отделно и проблема с казармите(който е отдавна) като наемам по-голямо количество армия и отваря по-трудно тренировките и си чакам по 40/45секунди ... *crazy*


http://prntscr.com/da0tit  то чудо   не мога да си  мобилизирам войската лаги по 7-8 секунди  ,а админите къде са се покрили пак  *freak* *freak*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2016, 19:09:45 »


http://prntscr.com/da0tit  то чудо   не мога да си  мобилизирам войската лаги по 7-8 секунди  ,а админите къде са се покрили пак  *freak* *freak*
Този бъг го докладвах преди няколко дни но ми отговориха, че бил с ниско значение и по-нататък ще го оправят.
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2016, 22:06:22 »

Това било с ниско значение... Ми то не носи печалба кво очаквате?  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2016, 23:34:49 »

Това било с ниско значение... Ми то не носи печалба кво очаквате?  Grin
е да де ни то една атака не мога да засека с тоя лаг  *crazy*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2016, 10:52:43 »

A вече 3 дни няма и един Админ да драсне един ред .... това ако не е е*авка с играчите ... здраве да е  *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2016, 11:38:56 »

Предал съм за проблема на Екипа, да знаете.  Wink
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2016, 12:34:42 »

Предал съм за проблема на Екипа, да знаете.  Wink
Ти си се сетил кога. Отдавна съм докладвал на екипа, но то да ти кажа файда няма да има. Нищо че при 100 000 наета войска не мога да мобилизирам нищо и трябва да обикалям всички провинции една по една за да мобилизирам армията си.  *hmm*


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80483.msg602893#msg602893

Запознати сме с този проблем от доста време. Приоритетът му обаче е доста нисък и поради тази причина не е оправен все още. Благодаря за сигнала все пак.

Проблема е в JS скрипт. Тъй като има прекалено много цикли, които се въртят той забива заради прекалено многото итерации, които се въртят. Отделно да не говорим, че постоянно се прави жива връзка с базата и хептен се утежнява работата, но това екипа не го интересува, защото нямат време да го поправят.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2016, 12:51:54 »

Аз писах за Лага, че съм предал. Отговорът ми бе към поста на Юри.
Като си писал за казармите вече, то Екипът е наясно с това. Благодаря за разясненията по кода.  Wink
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2016, 13:37:14 »

Аз писах за Лага, че съм предал. Отговорът ми бе към поста на Юри.
Като си писал за казармите вече, то Екипът е наясно с това. Благодаря за разясненията по кода.  Wink

Аз си помислих, че за коментара на снупи се е отнасяло. Извинявам се. Впрочем едното лагва а другото направо кара играта да забива и браузъра да не връща отговори  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2016, 13:59:21 »

Проблема е в JS скрипт. Тъй като има прекалено много цикли, които се въртят той забива заради прекалено многото итерации, които се въртят. Отделно да не говорим, че постоянно се прави жива връзка с базата и хептен се утежнява работата, но това екипа не го интересува, защото нямат време да го поправят.  Wink

Преполагам ползваш компютър на 5-8 години?
Ако си вземеш нещо по модерно + добър източник на Интернет - въпросните проблеми с JS ще ти се решат.
А и вземи под внимание отворените табове и заредените JS файлове от други сайтове. Особенно ако ползваш Chrome.
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!