Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:59:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Глобалните "МодеЛатори"  (Прочетена 9884 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #60 -: Ноември 15, 2016, 22:12:09 »

Както казах, спамът по темите е труден за филтриране и не е никак лесно да се поддържат темите чисти. Винаги има отклонения, просто трябва да се абстрахираме от тях освен ако не са прекалени. Да това е работата на модераторите, но за двама човека е прекалено много. Да има си начините, но няма кой да ги прилага. Преди се вадеха калкулаторите и имаше цели теми и постове на Крум с формули за играта, всякакви калкулации се правиха и прочие, а днес просто няма смисъл. Преди изчислявахме фортификации, картографии, военна медицина от докладите. Сядахме и изчислявахме прираста на население на някого и всякакви е такива интересни неща. Кой сега ще тръгне да изчислява форт или военна медицина на някой, като от генерали и прочие има 20 променливи в калкулатора за въвеждане?!  *pardon* Просто няма такива задълбочени изчислителни теми, даже се чудя ако се играе с диаманти колко нето може да се вдигне на първият ден от дадена ера. То с тези бустери без проблем ще се катерят много неща, само ресурс да има  *hihi*
 
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #61 -: Ноември 15, 2016, 23:47:35 »

Добре де не ви разбирам ...защо оспамвате темата с глупости ?
Влиза някъв и почва да оспамва . Като има отворени 2 теми за световното  *xxx*

И тук следва следният въпрос :
Този човек дали има връзка с центален мозък или си е роден с изключен шалтер ?  *hahaha* *hahaha*


Та Даниеле ето това се е превърнал форумът на И.О.

от всякъде изкачат някави човекподобно мислещи индевиди и оспамват всяка тема с всякакви глупости но не и по темата . И като питаш Администрацията , защо не взимате от дума и не спазвате хигиената и желанието на автора да се следва темата , те ти отговарят , ами това е в "Общи приказки" . Ама не е само там това е навсякъде . направо този форум е малко като Тюлетната на гарата . Всеки минава и я подпикава вечер , когато няма кой да го види ....



В този си пост нагрубяваш, съфорумец противно на правилата а в същото време в друг пост упрекваш модовете в неработоспособност.  Grin Ти си за бан според мен
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #62 -: Ноември 16, 2016, 08:33:16 »

Обаче не ви ли прави впечетление , че където се появя и темата става Номер 1


Чесно не ви разбирам толкова ли сте слаби в това да измислите нещо различно че всичко се допира до мен .

Уж не ви дреме и ме игнорирате , но с изключение на 2-3 човека всеки иска да общува и задва въпроси към мен и търси моето мнение .... Наистина трбва да се замисля , дали в крайна сметка не е време да пусна връзки ида ме назначат под една или другва фора за модераторче . Така ще ви вкарам в ред всички че ще цъкате като военни мшини от дисциплина . Само за 6 месеца форумчето ще стане супер спретнато и подредено и съм сигурен , че ще има засилен интерес ....

 Grin Grin Grin .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #63 -: Ноември 16, 2016, 11:03:04 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #64 -: Ноември 16, 2016, 11:26:20 »

Шест месеца са много  :Smiley  и за един ще се справим  Wink Впрочем, предлагам да не се гоним кой къде е писал обиди, защото ще се хванем всичките!  Tongue 
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #65 -: Ноември 16, 2016, 11:32:55 »

Е на мен идеята ми е че за 6 месеца ще го направя супер здрав като форум . Дори ще бия международника и ще идват тука чуждинците да четат Wink . Иначе разчистването е за около месец . И знаеш ли ще го направя за без пари или каквито и да е облаги . Е ще помоля само да ми заключат акаунтите за да не се расейвам .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #66 -: Ноември 16, 2016, 11:53:45 »

Е на мен идеята ми е че за 6 месеца ще го направя супер здрав като форум . Дори ще бия международника и ще идват тука чуждинците да четат Wink . Иначе разчистването е за около месец . И знаеш ли ще го направя за без пари или каквито и да е облаги . Е ще помоля само да ми заключат акаунтите за да не се расейвам .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Няма бре ще драснем бот сами да се въртят Tongue Grin Grin Grin  *hahaha*  *hahaha* *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #67 -: Ноември 16, 2016, 12:12:07 »

 Grin
М да и това е оферта , ама аз някак си все си мисля , че ще е редно да нямаме право да играем за да няма пристрастия . просто четем и раздаваме КОМПЕТЕНТНА и БЕЗПРИСТРАСТНА справедливост

 *ok*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #68 -: Ноември 16, 2016, 12:15:30 »

Grin
М да и това е оферта , ама аз някак си все си мисля , че ще е редно да нямаме право да играем за да няма пристрастия . просто четем и раздаваме КОМПЕТЕНТНА и БЕЗПРИСТРАСТНА справедливост

 *ok*
Да де ама идва момента, в който ако не играем, няма как от първа ръка да даваме важна информация за играта. Тъй, че най-ще е добре да са играчи и да се знае къде джиткат, та като много знаят да има товарни влакчета  Tongue  Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #69 -: Ноември 16, 2016, 17:48:48 »

Да де ама идва момента, в който ако не играем, няма как от първа ръка да даваме важна информация за играта. Тъй, че най-ще е добре да са играчи и да се знае къде джиткат, та като много знаят да има товарни влакчета  Tongue  Embarrassed


Или пък да ни направят един свят и ние да си го моделираме и а си тетваме в него . Ще е много яко Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #70 -: Ноември 16, 2016, 18:02:18 »


Или пък да ни направят един свят и ние да си го моделираме и а си тетваме в него . Ще е много яко Smiley

Ако ще правят свят за някого искам и аз! Един със скорост х10 и да съм си само аз, варварите, независимите и 3 замъка!!!

НЕ НА ДИСКРИМИНАЦИЯТА!!! Cool
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #71 -: Ноември 16, 2016, 18:10:12 »

От критика, преминахме към теория на вероятностите с нарастваща ентропия Tongue Grin Grin  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #72 -: Ноември 16, 2016, 19:39:43 »

Е то какво лошо има да си мечтаем ...

Виж че то така и така вече няма за какво да си говорим ... играта - Джът даун и другото е мармалад ....

Освен да си разменяме рецепти за лютеници и сладка от горски плодове ...Какво друго ни остана .

Само виж .... темите за другите светове - МЪРТВИ до една . Тук таме някой се пробва да напише някой ред . Било то в Залата на славата или в хроники за някой свят ...

Остнаха само ВЪПРОСИ и ПРОБЛЕМИ ... на хората дори не им се дават предложения .... не им се обсъждат дори такива неща . Просто се знае че няма кой да ги чуе . Убиха всякаква надежда , ама то какво в България е ОК че да ти е кеф да го правиш .... Казваш си "Майната му ( това не е псувня , все пак съм пловдивчанин Wink )  " и гледаш напред . Лично аз си купих ново телефонче заради Новата Л2 и чакам с нетърпение да я пуснат . А от Февруари FOR HONER и кой от къде е .
А иначе всеки който може да дава 20 кинта на месец там ще е добре дошъл да се бием на PvP ...  А и мисля че там интригите ща са много по корави .
« Последна редакция: Ноември 16, 2016, 20:07:47 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!