Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:09:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Глобалните "МодеЛатори"  (Прочетена 9920 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Peach
Гост
« Отговор #45 -: Ноември 15, 2016, 15:54:49 »

Тц, тц, тц, вече втори ден Юри не изгрява. Форумът е  в криза. Няма кой да пълни темите. Скукаааа.... Сал един Мартин /обичам тА  Grin/ и некви нафталинени лелки-прасковки, да предвещават апокалипсиса на форума. Постно, постно... А какво хубаво беше Юри да се изтъпани, да се удари геройски в гърдите, да рече колко я разбира империята, колко играча е модирВал, колко сини камъчки купил, колко сандъчки събрал, колко военни  направил, колко нефт бликнал в СА. Няма кой да се накара едно хубаво и ободряващо на служебните лица във форумЪТ за некомпетентната и подвеждаща информация , да укори "дупедавците и продажниците", да посочи обвинително с пръст интригантите, няма кой да  разкаже за контактите си в скайп,вайбър и уатсап - от най-източните точки, та до най-западните. И ето, видяхте ли? Няма го и настана зима. Кой ще лови снежинките във въздуха сега?Кой,кой,кой??? О, неразумний...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #46 -: Ноември 15, 2016, 17:51:01 »

Даниел виж горният коментар и си направи сметката ....

Това е точно като по учебник . Не е ли ирония на съдбата .

Точно в темата в която ние говорим за безхаберието на служебните лица и за тяхното не навременно дейстие , се появява коментар който както и да го погледнеш е не на място и е само за премахване .

Сега да видим дали ще ни покажат че има коректни служебни лица или ... ще се допуска компромис с цел разразяване на скандал и заключване на тремата под претекст "лош тон" ....


Нека забавата да започне сега  *BEACH* *SMOKE*
« Последна редакция: Ноември 15, 2016, 17:57:49 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 15, 2016, 18:01:37 »

Даниел виж горният коментар и си направи сметката ....

Това е точно като по учебник . Не е ли ирония на съдбата .

Точно в темата в която ние говорим за безхаберието на служебните лица и за тяхното не навременно дейстие , се появява коментар който както и да го погледнеш е не на място и е само за премахване .

Сега да видим дали ще ни покажат че има коректни служебни лица или ... ще се допуска компромис с цел разразяване на скандал и заключване на тремата под претекст "лош тон" ....


Нека забавата да започне сега  *BEACH* *SMOKE*

Не обръщай чак такова внимание. Все пак сме в секция "Общи приказки", но общо взето накрая от нашите забележки пак няма да има файда. Хората си мислят, че търся някакво внимание, някакви комплекси избивам, а аз просто казвам (пиша) това, което мисля.  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 15, 2016, 18:38:35 »

Бацета, интереса на вълка никога не се покрива с интереса на агнето. Спрете да се занимавате с глупости.Когато Чапаев усети че може да изгуби някоя рубла, тогава Петка ще види демокрация. Донякъде. На никой вече не му дреме. Четеме се тук, във този форум двадесетина човека и толкова.  Да сте видяли някой да е попитал - хей, кажете какво става на това световно, щот това дефакто е топ новината в имп. На никой не му пука. Тенденцията е кофти, може  би. Може и да съм в заблуда.Но на кой му дреме. Grin
« Последна редакция: Ноември 15, 2016, 18:46:42 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 15, 2016, 18:49:05 »

Бацета, интереса на вълка никога не се покрива с интереса на агнето. Спрете да се занимавате с глупости.Когато Чапаев усети че може да изгуби някоя рубла, тогава Петка ще види демокрация. Донякъде.

Ако според теб е глупост да направиш негативно изказване, за зле свършена работа, то за мен не е. Демокрацията ми дава правото да се изкажа, че модераторите не изпълняват ама никак, коректно работата си спрямо участниците в някои дискусии. Темата е в общи приказки и можем с колегите, по идеология или не, да си разтягаме локуми  Wink  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #50 -: Ноември 15, 2016, 19:24:18 »

Бацета, интереса на вълка никога не се покрива с интереса на агнето. Спрете да се занимавате с глупости.Когато Чапаев усети че може да изгуби някоя рубла, тогава Петка ще види демокрация. Донякъде. На никой вече не му дреме. Четеме се тук, във този форум двадесетина човека и толкова.  Да сте видяли някой да е попитал - хей, кажете какво става на това световно, щот това дефакто е топ новината в имп. На никой не му пука. Тенденцията е кофти, може  би. Може и да съм в заблуда.Но на кой му дреме. Grin

Е кажи ми аз как да сложа някав коментра за световнтоо и как да ви покажа какво знам ... като веднага 20 човека ще ревнат срещу мне ... или ще ме обвинят че за това или онова или че съм подлога ....

Е няма как да стане . Седя си , гледам си световното ( да гледам защото не мисля да се напъвам повече след като разбрах някой неща  ) и толкова . Може да се вържа на бас кой ще е световен почти на 99% и то не заради друго ами защото такава е "конюктурата" Wink .... И толкова .

Или ще се налага да четем някакви коментари в стил "мозъчно изпускане в шапката" с цел посредствено и глуповато провокиране .... Като зад това ще прозира тънкият момент някой служебен да заключи темата под предлог "много се разпалихте" .

Абе както го каза ... скука та дрънка .... умирланик  X)
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #51 -: Ноември 15, 2016, 19:32:36 »

Тъжно тъжно http://prntscr.com/d7mo8o   ако не бъркам някой от този съюз благодариха за супер лесната група и се хвалеха как са сигурни финалисти .... жалко че звезди не направи облог    Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #52 -: Ноември 15, 2016, 19:36:35 »

Галахад, поиска си разговор за световното и веднага двама колеги се обадиха по темата  Tongue Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #53 -: Ноември 15, 2016, 20:20:20 »

Ако според теб е глупост да направиш негативно изказване, за зле свършена работа, то за мен не е. Демокрацията ми дава правото да се изкажа, че модераторите не изпълняват ама никак, коректно работата си спрямо участниците в някои дискусии. Темата е в общи приказки и можем с колегите, по идеология или не, да си разтягаме локуми  Wink  Tongue

Не визирах модовете и те са квот им наредят. А иначе лошо нема от негативно изказване.
« Последна редакция: Ноември 15, 2016, 20:23:45 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #54 -: Ноември 15, 2016, 20:26:01 »

Галахад, поиска си разговор за световното и веднага двама колеги се обадиха по темата  Tongue Embarrassed

 Grin Благодаря им за информацията, която все пак не съм я прегледал, не че ме интересува. Изказването ми беше за тенденцията, която се наблюдава, не в частност.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #55 -: Ноември 15, 2016, 20:32:39 »

Тъжно тъжно http://prntscr.com/d7mo8o   ако не бъркам някой от този съюз благодариха за супер лесната група и се хвалеха как са сигурни финалисти .... жалко че звезди не направи облог    Grin Grin

Каталунец, нали знаеш старата поговорка - което се не е пръчило, нема да се кози Grin Така са и СА
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #56 -: Ноември 15, 2016, 21:08:03 »

Добре де не ви разбирам ...защо оспамвате темата с глупости ?
Влиза някъв и почва да оспамва . Като има отворени 2 теми за световното  *xxx*

И тук следва следният въпрос :
Този човек дали има връзка с центален мозък или си е роден с изключен шалтер ?  *hahaha* *hahaha*


Та Даниеле ето това се е превърнал форумът на И.О.

от всякъде изкачат някави човекподобно мислещи индевиди и оспамват всяка тема с всякакви глупости но не и по темата . И като питаш Администрацията , защо не взимате от дума и не спазвате хигиената и желанието на автора да се следва темата , те ти отговарят , ами това е в "Общи приказки" . Ама не е само там това е навсякъде . направо този форум е малко като Тюлетната на гарата . Всеки минава и я подпикава вечер , когато няма кой да го види ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Peach
Гост
« Отговор #57 -: Ноември 15, 2016, 21:14:41 »

Божкееее,ти ли говориш за оспамване,Юри...има ли тема,в която да не си взел отношение...ей тъй,за спорта,за драскането?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #58 -: Ноември 15, 2016, 21:23:29 »

Не е въпроса в това дали ние форумците, спамим, това е безпорен факт още от началото на този форум, както и в мнооого други форуми. Не е проблема в това, че се спами, а в това, че когато една тема далеч не е приключена, без предупреждение и често с последен дразнещ пост бива заключвана. Да не говорим, че цинични коментари изобщо не се трият.  ;D

Доказателството лесно се намира в търсачката:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?action=search2&search=%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8&advanced=0

 *pardon* *pardon* *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #59 -: Ноември 15, 2016, 21:49:10 »

И то защо се оспамват ?

Защото Модератора не се е опитал по най-безобидният начин да въздейства на темата ....

Ето моето виждане .

Има си радел : Поставяш тема в раздела и вътре всеки може да си пише всичко - НО ДА Е СВЪРЗАНО С ТЕМАТА .
Влиза някакъв коментар който изобщо не  е по темата и има лека нотка на заяждане .... Хоп - кошчето и така . до 3 тото кошче от даден потребител . След това му пишеш на лично че при следващо нарушение на правилата - Банче .
Изобщо не трбва да се пипат темите , защото темите сами по себеси не са нито : провокативни , нито злонзмерени , нито интригантски .... ние хората ги правим да са такива . И ако модераторите нямат силата да въздействат на хората , то извинявай , ама що са се хванали на хорото ? А ако от немай къде си назначил слабо качество модератори да ти бачкат .... то наситна не очаквай форумът ти да има някаква изобщо смислова част ....

Което пак ме навежда на мисълта , че според мен този форум се държи нарочно в мизерия .... Май , май   wassup
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!