Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:48:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Глобалните "МодеЛатори"  (Прочетена 9919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2016, 19:17:08 »

Докторе понеже си цитирал моя пост да ти отговоря.
Безразборно се заключват теми.С повод и без повод.Като виждате че темата е актуална и хората питат в нея ми преместете я да не е в служебна секция.Идеята на форума е тук а можем да комуникираме свободно всички които играем да обменяме опит да се позаяждаме ако щеш.Не ме карай да цитирам факти.Просто разгледай заключените теми.
Не съм от хората които влизат остро и не искам да се заяждам с никой.Достатъчно ме тролят заради начина ми на игра.Познавам повечето хора пишещи тук.Никой не е луд или лош по презумпция.Просто никой не си играе да отразява хората  и те за това не пишат.Има много въпроси без отговор които изнервят всички които играят.Най честия отговор е пиши на съпорта.Е да ама съпорта по някога не ти отговаря три дена.Не ме карай пак да ти цитирам тук си от достатъчно време за да знаеш по добре от мен кое как е.И още веднъж целта ми не е да се заяждам.Казвам това което мисля.Имаш пълното право да не си съгласен с мен.Но това не значи че аз ще си променя мнението докато не видя нещо различно.При всеки по сериозен проблем в играта ( а те не са малко сериозните проблеми имам предвид ) се отварят теми пише се и след втората страница се заключват.Кой печели от това ?
И не не мисля че е лесно да се модерира точно този форум въпреки че потребителите му намаляват прогресивно.Просто мнението на Даниел ( нямам честа да го познавам ) съвпада на пълно с моето.
За това и взимам отношение.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2016, 19:24:15 »

Преди време имаше подобна тема, но като гледам сега, се оказва че някои от старите модератори бяха отлъчени от екипа не защото са лоши, а просто им писна и на тях екипа да спестява някои подробности. Днес всичките те са в миналото, но не това е начина. Правя забележка на днешните двама (от 5 на 2 ?) модератори, че прекаляват с контрола към теми, които са интересни на хората, а по теми, които трябва да се вземе отношение, няма нищо. Общо взето и те са хора, но щом имат повече права от нас редовните членове е време и ние да направим референдум за промяна  *hihi*
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 19:26:49 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2016, 19:42:18 »

Ваня нека да успоком наистинеа топката .

За мен лично годината е 2016 и хората които играят И.О. малко или много са се научили как се прави и се следи форум . Отново Лазо ви казва това което и аз го говоря от година .
За мен хубави лоши ... няма никакво значение . Дори допускам понякога че модераторите са хора и те са подвалстни на престрастия . (  Веднъж Мартин си позволи да ме обиде лично , като сложи коментар , че съм "БОКЛУК" , но аз не го приех като обида а той го редактира ) . както не веднъж сме говорили Всички сме хора и този който не е грешил , не се е родил . Дори и аз съм се дънил нееднократно тук .
НО както и Лазо ти го каза - Модератора не е свети петър да заключва . Той е сложен да подрежда нещата . Като за последни мярки може да БАНВА или да ЗАКЛЮЧВА . Пак ви казвам имам опит като глобал модератор за Източна европа на едиа от най-големите игри и  от този си опит ви казвам , че нещата тук са мнооооооооого по махленски . Най-важното нещо на форумът е да има общност която да генерира положителна енергя и да зарежда читателите с желание да взимат страна или да дават мнение . Тук обаче нещата не са такива .
Нека да видим кои са най-публикуваните теми :
На по чшка ( лошо няма , но е за 10 тина човека )
Опиши насторението си със песен ( не е лоша тема , но всъщтност е жив спам )
Книги , .... ( полуумрмяла )
Темата за Българите ( за мен тя беше инетересна и приключи , да може да седи отворена , но си умря )

Дори и няколкото опита да направя смислени теми ,  рано или късно биваха оспамвани и забивани в едно и също русло . Обиди и нападки , а на един етап или аз или някой друг ги заключваше .

Всичко това идва от несвоевреманата намеса на Модераторите и това че не си вършеха работите тихо и мълком . Ет осега пак е така . Идваш ти и казваш . Аз съм прецинили и съм ги сложила .
ОК ама да те попитаме - И какъв ти е опита на теб като модератор ? Дай ни някъде другаде да видим какво си направила че да знаем , че си добра ? Теб са те назначили и толкова . Давати заплатата , а като всеки българин и ти си недоволна от нея и я караш 5за4 и .... накрая нищо . Ето защо когато хора с опит ти казват някой неща , не ни обиждай и не ни нападай . По-добре се постарай да направиш така екипа си и да го нагодиш , че да може да направи нещата правилно .


И пак ти кзавам преди да критикуваш помисли . Лазо и Аз нямаме нищо общо като хора . Никога не сме се уважавали и никога не сме изпитвали симпатии , но сега и 2 мата ти казваме едно и също нещо а то е .... ГРЕШИП и е време да се спреш и да помсииш . ФОРУМЪТ има нужда от това да го реорганизираш .


Надявам се да разбереш това , а не да го приемеп като критика с цел обида към теб като професйоналист .

Taka e, Модовете заобикалят наредбите във форума. Ако не ги заобикаляха сега аз и ТИ щяхме да сме с бан до живот в този форум. Само да ти напомня та да не плюеш там където преди си пил, та да не ти се наложи пак да пиеш.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2016, 19:49:23 »

Банът не е нещо страшно.  Wink Ако си на Виваком винаги можеш да се регистрираш с ново ИП  *rose* Така, че ако не сте сгафили много, пък и да сте сгафили на модовете им е пределно ясно, че пак може да си пишете във форума, просто от друга регистрация. Откакто и наглеждането не е наказуемо, то във форума един бан не е плашещ  Embarrassed Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2016, 21:33:50 »

hahahah...откакто ми спря  футболната игра ,не бях писал във форума ...ама сега ви зачетох с интерес Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2016, 22:01:27 »

hahahah...откакто ми спря  футболната игра ,не бях писал във форума ...ама сега ви зачетох с интерес Smiley

ZEALOT съюза на модератора Chingiz. Доста интересни битки съм имал словесни и в играта с този човек и съюз. Ако си от старата школа де  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 04, 2016, 22:16:39 »

 Grin Grin Grin *hahaha*

Jimmy_the_Hand от къде да познава Chingiz  Grin
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 22:18:17 от house83 » Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 04, 2016, 22:19:17 »

Grin Grin Grin *hahaha*
Ентропия  Grin *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2016, 22:56:07 »

Някой да командва "МИРНО" и "ЗАПОЧЕСТ". Влезе Ханът.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2016, 23:56:55 »

Е незнам. Ника ми е непознат но името на съюза да.  Wink Извинявам се ако съм се объркал, случва се да ме гони носталгията  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2016, 00:47:21 »

Че Дими е Чингиз е ясно,но пък е крайно време да направите Юри Поглобален Модератор.Стига е ревал и мерудийствал-слагайте го.Е такова пукане чакам аз. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2016, 01:10:27 »

Форумът е това, коет решиха собствениците на играта пред 5 години... за добро или за лошо. Стига с акълите
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2016, 01:23:22 »

Форумът е това, коет решиха собствениците на играта пред 5 години... за добро или за лошо. Стига с акълите
да преди 5 години форума се раздели с Чингиз и се появи Джими Smiley  ..... много ми беше мъчно тогава ,но всяко начало си има и край Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 05, 2016, 10:47:01 »

Форумът е това, коет решиха собствениците на играта пред 5 години... за добро или за лошо. Стига с акълите
Форумът си е същият. Същата тема на SMF от преди години. Защо да не налееш акъл някъде? Аз неискам да се върнат или премахнат модератори! Аз просто правя забележка, че се заключват неприключени теми. Има толкова много теми, които са за ключ но там такъв липсва, а в по-неудобни теми се слага. Ами Винаги от служебна секция може темата да бъде прехвърлена в общи приказки с един коментар в темата от модовете. Не е нужно да се приключват разговори с дразнещи "акълни" коментари и после в 10 теми засегнатите играчи да си прехвърляят коментарите си към въпросната тема. Мое виждане. Като не Ви харесва, не го коментирайте и четете. Темата е в общи приказки, но скоро очаквам да и сложат ключа, понеже според много хора не съм си бил на мястото с нея. Никъде няма обидни коментари, да има си хапливите препратки но това е нормално. Дори администраторите хапливо се "закачат" с някой обяснения, но това е диалога. Нима е грешно да кажеш, че нещо не ти допада? Явно освен мен има доста хора споделящи мнението ми.  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #29 -: Ноември 06, 2016, 10:25:46 »

Ауе Докторе .... да те питам .... С огледн на Бъгавото световно , дето през 2 дни с епоявява някъв проблем ( то не  само на световното де ) . Та сещташ ли се за онази реклана на фанта с кривогледият физиор ..... Май , Май и вие я подкарахте на там ... ще измислите нов жанр игра . МАСОВА БРАУЗЪР СТРАТЕГИЯ - ТЕОРЕТИЧЕН ВИД . Или казано с други думи играчите ще си пишат един между друг какво ще правят и така ще се бият . Няма да има атакаи , а бпйните десйтвич ще се развиват по следният начин

- Играч 1 показва снимакта на играч 2 на армията си и другият показва снимката на неговата .
Ако армията е в превъзходство на един от 2 мата - директно му се пращата ресурсите който другият може да заграби .
Ако армияите са сходни почва диалог
- сега аз атакувам със стрелците
- сега аз се пазя с гвардията
- сега аз си пускам конете
- сега аз се пазя със копията
/.....
И така мйа ще трбва да се играе мен ако ме питате .

Масова браузър стратегия с елементи на диалог !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!