Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:25:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Глобалните "МодеЛатори"  (Прочетена 9916 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Ноември 04, 2016, 12:38:11 »

Всички знаем, че сте "най", но не е нужно да се заключват теми, в които хората могат да си изплачат мъката. Не забравяйте, че сте играчи, като нас. Има една съществена разлика де, Вие получавате диаманти в играта за да си шарите из форума. Wink  Та, не заключвайте теми, по които хората не са се доизказали, щом не са нарушили правилата на форума.

Мартин:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80413.0
Цитат
Темата е изчерпана, бонусите са раздадени. Приятно използване.

Приятелю, темата изобщо не беше приключена, но явно с LadyBlack (бивша модераторка) в това отношение си приличате. Това, че сте двама в целият форум и и Ви е дадена някаква власт, не значи, че от мързел или някакъв идеологичен проблем, можете да пишете коментар и да заключвате теми.

Мартин:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80417.0
Цитат
За целта използвайте support_bg@imperialsupport.org

Виж сега. Ние нямаме отделно форумче да си комуникираме с администрацията, а съпорта на всички ни е добре известно, че пропуска някой съобщения. Лично съм им писал преди седмица и половина за бъгове в играта, явно допринесли и за краша на системата, но отговор нямам. Така че, въпросната тема не бе изобщо изчерпана. Имам коментар по нея, но уви в раздел Въпроси за играта, като редови регистриран член, не мога отговоря на съформника си. Та да живеее цензурата.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80381.30


Впрочем, темата ми е в общи приказки, но нали не е зле да се заключи. То с тази тема има десетки, които са за ключ, ама най-неудобните се слагат под карантина напоследък Wink  Grin

« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 12:42:06 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2016, 12:57:30 »

чудя се...дали модераторите получават допълнителен бонус за най-много заключени теми Huh?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2016, 13:13:11 »

Аз също не съм съгласен със заключването на темите.Не може тема която  за един ден е четена от 700 + човека с коментари през 10 мин да бъде заключена просто ей така...
Знам защо го правят и до някъде ги разбирам но това не значи че съм съгласен.Ако има спам може да се трие но не и да се заключва цялата тема.Това е една от причините форума да е бледо копие на това което някога е бил.Вчера имаше няколко "горещи" теми в който едни се ядосваха други коментираха трети задаваха въпроси ..Заключването на актуални теми не е решение на проблема.
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 13:15:06 от lazo313 » Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2016, 13:14:59 »

Аз също не съм съгласен със заключването на темите.Не може тема която е за един ден е четена от 700 + човека с коментари през 10 мин да бъде заключена просто ей така...
Знам защо го правят и до някъде ги разбирам но това не значи че съм съгласен.Ако има спам може да се трие но не и а се заключва цялата тема.Това е една от причините форума да е бледо копие на това което някога е бил.Вчера имаше няколко "горещи" теми в който едни се ядосваха други коментираха трети задаваха въпроси ..Заключването на актуални теми не е решение на проблема.


Темите рядко се заключват заради спам.
Обикновено се заключват заради неудобни въпроси и/или невъзможност да дадат адекватен отговор
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2016, 15:14:09 »

Бе тоя мартин трябва го уволнят голям началник стана. Не стига че нищо не разбира от играта а и си прави каквото иска.

Трие ми най нормални въпроси http://prntscr.com/d2z18p и това се случва постоянно

Да не говорим че ни подведе че бекъпа ще е  в 15 часа днес а той беше факт още вчера



СКАНДИРАМ :

УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ     УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
МАРТИН ВЪН ОТ ФОРУМА
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 15:26:28 от mahimus » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2016, 16:21:02 »

Ето драги модератори есегза нещо което ако сте тарикати ще ви говори много .

Ако не никога то рядко бих се съгласил с Лазо , но ... Днес го правя и подкрепям поста му на 100 % . Подкрепям всеки който ви казва истината в очите .
Каква е логиката да отваряме теми ако бъдат меко казано безцеремно заключвани ? Кому е нужно изобщо да си прави труда да ви пише каквото и да е при положение , че нямате същността да разберете за какво идва дума . А още по-малко че вече оставяте всички нас с дълбоко усещане за нежелание от ваша страна да вършите работата си . Да може понякога да сме пристрасни , може и вие да имате лоши дни , но .... не нямате право ако няма причина да заключвате темите на хората . Това граничи със слабохарактерност и некомпетентност .

Както и да е де . Отказали сте не един интелигентен човек да ви пише из форумчето . Принципно ако не е СТефчо да се базикаме с него и аз отдавна да бях спрял . Но след това което направихете  на само на световното а навсякъде . Повярвайте ми и аз ще спра . Просто с камъни не ми се бори .

П.П. Докторое преди да даваш пирмери за какво и как да се връща усведуми се дали предлагате стока или услуга . И след това си дай отговор на въпорса .:
Ако жена с дълга руса коса отиде и иска да я боядистат черна а вместо това я постиржат гола глава .... тя има ли право да иска обезщетение и дали фризиора ще иска тя да заплати изхабеното електричество .

Сега помисли малко Димантите како са . Стока или услуга . Хайде сега бегай и мисли .

« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 16:27:36 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2016, 17:53:41 »

За уволнения незнам, но форума не е както беше. Преди се питаше имаше интерес и се водеха задълбочени и еродирани разговори за частица или формула от играта. Сега има форум, колкото да съществува. Регистриран съм на 2008-10-04 с 1224 съобщения. Мартин регистриран на 2013-12-31 с 2760 съобщения и то само защото е модератор.
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?action=mlist;sort=posts;start=0
В ИО съм доооста преди да се регистрирам тук. Какво стана със старите модератори? Отказаха се и защо ли? Защото макар да имахме пререкания с тях бяха играчи като нас и нонстоп се биехме. Сега ИО не е игра а машина за пари. Няма го този плам да говиш армия и да пътуваш час към някого. Всичко от версия 4 насам вече е укропнено. Гледам сега и другият модератор, имитация на доктор Хаус ли е или е пълен хаОс, пише в заключена от неговият колега тема:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80417.msg602399;topicseen#msg602399
и гледайки поста му седя и се чудя как да не се засмея. То бива да се дава акъл, ама той да си опакова за вкъщи мозък от някоя гостилница, който хубаво е уврял. Абе приятелю Хаус защо пишеш в тема, в която отговор няма да получиш? За да ти отговорят с подобаваща на коментара ти реплика, автора трябва създаде нова тема, че на лично не е интересно.  Това да имаш малко права било голямо нещо значи.  *pardon*  ;D
ММ (Момчета Модератори), време е да се стегнете малко и да слезнете на земята. Вие сте играчи и ако Ние редовите членове, като равнопоставени на Вас играчи сме задали въпрос към администраторите, то ние очакваме отговор от тях (затова имат акаунти тук), не от Вас. Това, че си водите кореспонденции с екипа на играта, НЕ ви прави компетентни да се обаждате от тяхно име всеки път. Знаем имейла на съпорта и щом сме стигнали до форума сме установили, че е ПРЕХВАЛЕНО, от Вас, ефикасен. Правят Ви се забележки, защото прекалявате.
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2016, 18:12:21 »

Скъпи форумни потребители, моля да успокоите топката и да мерите приказките и коментарите си относно модерирането на форума.
Да се модерира този форум е наистина геройство, казвам го от личен опит. Всички ваши критики на фона на всички проблеми от вчера и днес са неоснователни и смешни. Простете ми за искреността. Малко са хората, които могат да се справят с форума, без да изгубят някъде по пътя доброто си възпитание.
Уважавайте ги и спазвайте техните заръки, защото те са избрани от Екипа да се справят с буйните страсти тук.

Daniel > колко време отсъствахте от играта и от форума? Идвате след години и започвате да критикувате и да хвърляте обвинения насам и натам. Нима сте очаквали, че ще заварите същите хора от преди 5 години тук?  Е, да, има и някои "стари кучета", но те се пригодиха с времето и към играта, и към форума.
Не съм Ви отговорила на съобщението, изпратено ми лично, защото обстоятелствата не ми позволиха. Не влизам всеки ден във форума, затова тук има модератори и доверени членове. Тяхната задача е да ми предават проблемите и въпросите.

Имам пълно доверие на двамата модератори и на доверените членове на форума и смятам, че си вършат работата добре.
Не очаквайте да отговарям на ваши въпроси в тази тема. Пиша този текст с цел да покажа на всички (четирима човека), които не са доволни от модерирането на форума, че аз не формирам мнението си за работата на хората, на които съм гласувала доверие, осланяйки се на няколко мнения и подхвърлени закачки тук.

Който и да е модератор на този форум, все ще се намерят хора, които да го харесват и такива, които да го хулят. Важното в случая е обаче друго: как ние от Екипа оценяваме работата му/им.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2016, 18:19:02 »

Скъпи форумни потребители, моля да успокоите топката и да мерите приказките и коментарите си относно модерирането на форума.
Да се модерира този форум е наистина геройство, казвам го от личен опит. Всички ваши критики на фона на всички проблеми от вчера и днес са неоснователни и смешни. Простете ми за искреността. Малко са хората, които могат да се справят с форума, без да изгубят някъде по пътя доброто си възпитание.
Уважавайте ги и спазвайте техните заръки, защото те са избрани от Екипа да се справят с буйните страсти тук.

Daniel > колко време отсъствахте от играта и от форума? Идвате след години и започвате да критикувате и да хвърляте обвинения насам и натам. Нима сте очаквали, че ще заварите същите хора от преди 5 години тук?  Е, да, има и някои "стари кучета", но те се пригодиха с времето и към играта, и към форума.
Не съм Ви отговорила на съобщението, изпратено ми лично, защото обстоятелствата не ми позволиха. Не влизам всеки ден във форума, затова тук има модератори и доверени членове. Тяхната задача е да ми предават проблемите и въпросите.

Имам пълно доверие на двамата модератори и на доверените членове на форума и смятам, че си вършат работата добре.
Не очаквайте да отговарям на ваши въпроси в тази тема. Пиша този текст с цел да покажа на всички (четирима човека), които не са доволни от модерирането на форума, че аз не формирам мнението си за работата на хората, на които съм гласувала доверие, осланяйки се на няколко мнения и подхвърлени закачки тук.

Който и да е модератор на този форум, все ще се намерят хора, които да го харесват и такива, които да го хулят. Важното в случая е обаче друго: как ние от Екипа оценяваме работата му/им.


Точно ти имаш най-малко право да говориш за проблеми в играта и във форума. Изобщо не си отваряй устата за проблемите, защото ТИ не си разрешила нито един от тях. Не стига, че си некомпетентна по въпросите на играта и на форума, ами имаш и наглостта да влизаш по коментарите на хотрата и да ги редактираш, да "пишеш" от тяхно име. Коментарите ти ВИНАГИ са надменни, все едно ИО е на баща ти. Слез на земята, огледай се и ще видиш, че си едно нищо - директор на водопад.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2016, 18:20:34 »

Точно ти имаш най-малко право да говориш за проблеми в играта и във форума. Изобщо не си отваряй устата за проблемите, защото ТИ не си разрешила нито един от тях. Не стига, че си некомпетентна по въпросите на играта и на форума, ами имаш и наглостта да влизаш по коментарите на хотрата и да ги редактираш, да "пишеш" от тяхно име. Коментарите ти ВИНАГИ са надменни, все едно ИО е на баща ти. Слез на земята, огледай се и ще видиш, че си едно нищо - директор на водопад.
  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2016, 18:22:14 »

Не става въпрос за уволнения разбира се.Но тази тенденция със заключването на всички теми който са актуални за момента убива форума.Не става въпрос и за лични нападки към този или онзи.Просто решенията за заключване на тема трябва да са обосновани и аргументирани а не просто щрак и хайде.Как да има хора в този форум при тези условия ?
Какво да дискутираме след като няма тема за последната една година която да е набрала скорост и да не е заключена.Ако има такава извинете ме не я помня.
Нека не персонализираме нещата.Мартин и Доктора това са модераторите.Добри , лоши те са поне за момента.
Но нека да модерират а не да заключват теми.Има разлика не мислите ли ?Да модерираш значи да чистиш спам и да се грижиш хората да подържат добрия тон.Да баннеш някой ако се налага.А не просто да заключиш темата и оправяйте се.
Малко повече от година следя форума всеки ден и виждам че той умишлено се държи в това състояние.Мине ли някоя тема повече от 3-4 страници то тя бива заключена.Ето с това не съм съгласен и никой не може да ме убеди че не се прави умишлено.Друг от проблемите е че много хора влизат четат и не пишат.Но при създадените условия може и да са прави.За какво да пишат ?Темата ще бъде заключена и кел файда че си си казал мнението.След един ден никой няма да го чете....

Това всичкото го написах за всичките четирима човека който не са доволни от управлението на форума...
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 18:27:47 от lazo313 » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2016, 18:26:29 »

Точно ти имаш най-малко право да говориш за проблеми в играта и във форума. Изобщо не си отваряй устата за проблемите, защото ТИ не си разрешила нито един от тях. Не стига, че си некомпетентна по въпросите на играта и на форума, ами имаш и наглостта да влизаш по коментарите на хотрата и да ги редактираш, да "пишеш" от тяхно име. Коментарите ти ВИНАГИ са надменни, все едно ИО е на баща ти. Слез на земята, огледай се и ще видиш, че си едно нищо - директор на водопад.

Не ми дръжте подобен тон, моля, устата ще си я отварям, когато пожелая в този форум, докато са ми гласували доверие други хора, а не Вие. Разрешила съм толкова проблеми, колкото дори във въображението си не можете да си представите. Сега няма да Ви накажа, защото нямам време и има хора с истински проблеми за разрешване, а не само драскачи и празнословци.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 04, 2016, 18:54:43 »

Не става въпрос за уволнения разбира се.Но тази тенденция със заключването на всички теми който са актуални за момента убива форума.Не става въпрос и за лични нападки към този или онзи.Просто решенията за заключване на тема трябва да са обосновани и аргументирани а не просто щрак и хайде.Как да има хора в този форум при тези условия ?
Какво да дискутираме след като няма тема за последната една година която да е набрала скорост и да не е заключена.Ако има такава извинете ме не я помня.
Нека не персонализираме нещата.Мартин и Доктора това са модераторите.Добри , лоши те са поне за момента.
Но нека да модерират а не да заключват теми.Има разлика не мислите ли ?Да модерираш значи да чистиш спам и да се грижиш хората да подържат добрия тон.Да баннеш някой ако се налага.А не просто да заключиш темата и оправяйте се.
Малко повече от година следя форума всеки ден и виждам че той умишлено се държи в това състояние.Мине ли някоя тема повече от 3-4 страници то тя бива заключена.Ето с това не съм съгласен и никой не може да ме убеди че не се прави умишлено.Друг от проблемите е че много хора влизат четат и не пишат.Но при създадените условия може и да са прави.За какво да пишат ?Темата ще бъде заключена и кел файда че си си казал мнението.След един ден никой няма да го чете....

Това всичкото го написах за всичките четирима човека който не са доволни от управлението на форума...


Оставете Ваня на мира. Проблемите са ви с нас , не с нея.

Я сега ми кажете , коя тема съм заключил , без да кажа защо , да напиша един последен пост. Ако прекалите с обиди и т.н , как действам , а . Някой да е наблюдавал - заключвам , прочиствам и пак отключвам.  Ако някой е писал за проблем , който вече е отстранен , да , тогава му се отговаря в темата и се заключва , освен ако не се намира в Общи приказки. Заключването е , защото ако една тема е с 5 страници , а същината е в страница 2 , то екипа не е длъжен да рие по 15 минути , за да разбере какви са проблемите.

Темите за проблеми се състоят от първи пост , искане на конкретни данни от наша страна и даване на такива от потребителя - 4 и 5-ти пост вече са СПАМ. Спазвайки тези правила екипа ще действа много по-бързо и Вие също ще сте по-доволни.

Тема без основателна причина (нарушение на правилата) в общи приказки не я заключваме.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 04, 2016, 19:00:24 »

Ваня, това че не си ми отговорила на личното съобщение никъде не съм го давал, като проблем. Той вече не важи, защото битката вече не съществува заради връщането на системата. Програмист съм и ми е ясно за какво иде реч. Създал съм и поддържам сайтове, форуми и какви ли не други онлайн приложения. Та, не се оплаквам, че не си ми отговорила на съобщението във форума, а че вашият съпорт на който още преди седмица обяснихме бъгове в играта изобщо не ни отговори. Това ми е забележката към Вас. Никъде не Ви нападам и много добре си меря приказките към Вас. Отностно модераторите Ви ами не е нужно активни теми да се заключват. Добре знам какво значи да си модератор самият аз съм такъв в поне 3 форума и отделно администрирам още няколко. Правя забележки защото, неможе да правят хапливи коментари и да заключват теми. Ако се водеше статистика на теми отворени в продължение на заключени такива, то сигурно цифрата ще е огромна и спама към тях също. За това, че форума и играта са се променили, ми не ще поспоря. То цензурата се е овеличила, а играчите просто не желаят да пишат вече. Не съм играл ИО 4 години примерно и какво, във вечната ранглиста на форума по постове съм на първата страница. Сметнете сами, дали нещо се е променило. Играчите постоянно ще питат, но е време и Вие да си стегнете малко Доверените хора, че нещо взеха да прекаляват с модеЛирането на разговорите в много теми. То на човек му писва. Нестига, че те трябва да са хората, които да омекотят напрежението повече такова създават. Попитах защо бонусите имат таймери, даже и коментара ми не беше зачетен. Имам предмети, които ако не издумкам в следващите 29 часа ми гърмят. Защо? Дадени са поради проблеми независещи от нас играчите, а трябва да се съобразявам кога да ги харча. Ха на това екипа как ще отговори (понеже Ваня ти писа в темата с което се радвам , че съм провлякъл вниманието Ви). Просто по междудругото питам, че в заключените теми за бонусите не получих отговор.  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2016, 19:11:38 »

Ваня нека да успоком наистинеа топката .

За мен лично годината е 2016 и хората които играят И.О. малко или много са се научили как се прави и се следи форум . Отново Лазо ви казва това което и аз го говоря от година .
За мен хубави лоши ... няма никакво значение . Дори допускам понякога че модераторите са хора и те са подвалстни на престрастия . (  Веднъж Мартин си позволи да ме обиде лично , като сложи коментар , че съм "БОКЛУК" , но аз не го приех като обида а той го редактира ) . както не веднъж сме говорили Всички сме хора и този който не е грешил , не се е родил . Дори и аз съм се дънил нееднократно тук .
НО както и Лазо ти го каза - Модератора не е свети петър да заключва . Той е сложен да подрежда нещата . Като за последни мярки може да БАНВА или да ЗАКЛЮЧВА . Пак ви казвам имам опит като глобал модератор за Източна европа на едиа от най-големите игри и  от този си опит ви казвам , че нещата тук са мнооооооооого по махленски . Най-важното нещо на форумът е да има общност която да генерира положителна енергя и да зарежда читателите с желание да взимат страна или да дават мнение . Тук обаче нещата не са такива .
Нека да видим кои са най-публикуваните теми :
На по чшка ( лошо няма , но е за 10 тина човека )
Опиши насторението си със песен ( не е лоша тема , но всъщтност е жив спам )
Книги , .... ( полуумрмяла )
Темата за Българите ( за мен тя беше инетересна и приключи , да може да седи отворена , но си умря )

Дори и няколкото опита да направя смислени теми ,  рано или късно биваха оспамвани и забивани в едно и също русло . Обиди и нападки , а на един етап или аз или някой друг ги заключваше .

Всичко това идва от несвоевреманата намеса на Модераторите и това че не си вършеха работите тихо и мълком . Ет осега пак е така . Идваш ти и казваш . Аз съм прецинили и съм ги сложила .
ОК ама да те попитаме - И какъв ти е опита на теб като модератор ? Дай ни някъде другаде да видим какво си направила че да знаем , че си добра ? Теб са те назначили и толкова . Давати заплатата , а като всеки българин и ти си недоволна от нея и я караш 5за4 и .... накрая нищо . Ето защо когато хора с опит ти казват някой неща , не ни обиждай и не ни нападай . По-добре се постарай да направиш така екипа си и да го нагодиш , че да може да направи нещата правилно .


И пак ти кзавам преди да критикуваш помисли . Лазо и Аз нямаме нищо общо като хора . Никога не сме се уважавали и никога не сме изпитвали симпатии , но сега и 2 мата ти казваме едно и също нещо а то е .... ГРЕШИП и е време да се спреш и да помсииш . ФОРУМЪТ има нужда от това да го реорганизираш .


Надявам се да разбереш това , а не да го приемеп като критика с цел обида към теб като професйоналист .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!