Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:33:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с бонусите  (Прочетена 1190 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MasterCreed
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Ноември 04, 2016, 12:08:01 »

Добър ден вчера ми бяха изпратени само някои от обещаните компенсации. Писах на съпорта два пъти и до сега не ми е обърнато внимание. Въпросът ми е кога ще може да ми обърнете внимание на проблема.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2016, 12:39:45 »

Това с часовника на бонусите е върха, а ходи ги използвай на 2ри ден от ерата и при спрени атаки. Няма да е зле да назначите в тая фирма поне един дето разбира смисъла на играта. Разбирам , че идеята " абе ние се оакахме, ама ако може да изкараме и някой лев от това..." е хрумнала на някой гений, но не е зле поне веднъж да помислите и за клиентите. На практика 90 % от така наречените бонуси стават неизползваеми с тоя часовник, освен ако не изхарчим по някой лев. 
Активен

madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2016, 16:32:24 »

Колежката sissilia пък е тотално прецакана с 48 часовия сандък - дали са и минималните 120К , докато при мен при едно и също управление само златото ми е 95М..., е вярно нейните провинции са по-малко ама както и да го въртим сметките не излизат. *pardon* А това все пак е ресурс, който може да се ползва и в последствие. *scratch*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2016, 18:03:27 »

Колежката sissilia пък е тотално прецакана с 48 часовия сандък - дали са и минималните 120К , докато при мен при едно и също управление само златото ми е 95М..., е вярно нейните провинции са по-малко ама както и да го въртим сметките не излизат. *pardon* А това все пак е ресурс, който може да се ползва и в последствие. *scratch*
Сравнете 10-часовият й доход с този от сандъка за 48 часа и ако проблем, пишете, може и на лично, но дайте снимки на 10 часовия и 48 часовия.
Не могат да се сравняват различни акаунти, с различен доход.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2016, 18:20:16 »

Добър ден вчера ми бяха изпратени само някои от обещаните компенсации. Писах на съпорта два пъти и до сега не ми е обърнато внимание. Въпросът ми е кога ще може да ми обърнете внимание на проблема.
щ

Редно е, след като сте написали, че не сме Ви обърнали внимание, да дойдете отново тук, след като Ви обърнахме и да напишете, че сте си получили наградите:

http://prntscr.com/d319it
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2016, 18:23:17 »

Колежката sissilia пък е тотално прецакана с 48 часовия сандък - дали са и минималните 120К , докато при мен при едно и също управление само златото ми е 95М..., е вярно нейните провинции са по-малко ама както и да го въртим сметките не излизат. *pardon* А това все пак е ресурс, който може да се ползва и в последствие. *scratch*

Заредено е правилно ковчеже на колежката. Ако беше писала сама по-рано, щеше и по-рано да го получи.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2016, 19:56:20 »

и при мен се появи същият проблем кофчежето е с минималния ресурс, а не с реалния свят v6 MENA 2 акаунт Afrodita87
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2016, 18:19:37 »

и при мен се появи същият проблем кофчежето е с минималния ресурс, а не с реалния свят v6 MENA 2 акаунт Afrodita87

Заредено е правилното ковчеже.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2016, 21:58:08 »

Благодаря Wink
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!