Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:31:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да ми върнете парите за лошият продукт  (Прочетена 787 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Ноември 04, 2016, 08:17:48 »

И така 2016 сме страна членка на ЕС .

В закона за услугите който регулира правта на потребителите е записано че потребителите имат право да откажат услуга и да им върнат парите ако услугата не е свършена качествено .

Е Драги админи . Сега аз съм ви платил над 100 лв.за диамнти за да играя Финалче на 2016 , и след този ви гаф искам да се откажа от услугата и да ми бъдат върнати парите . Тоест , аз не искам да играя играта ви , но за сметка на това си искам парите обратно . И така всеки си тръгва щастлив и доволен .

Искам да призова всеки който е съгласен с мен да ми пише на лично и да видим можем ли да спретнем едни общ иск към И.О. и да ги минем набързо в съда . От друга страна мисля , че И.О. ще бъдат 1 ви в това да бъде заведено дело , срещу елекрона игра .

И това е съвсем сериозно . Искам си парите обратно ( да не говорим , че съм похарчил в още 4 свята пари за диманти и сумарно сумите са над 300 лева ) . За сметка на това обещавам НИКОГА ПОВЧЕ ДА НЕ ИГРАЯ ИГРАТА ВИ И ДА МИ НАПРАВИТЕ БАН ПО ..... ИП или там каквото си искате .

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2016, 09:22:51 »

 За целта използвайте support_bg@imperialsupport.org
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2016, 15:41:25 »

И така 2016 сме страна членка на ЕС .

В закона за услугите който регулира правта на потребителите е записано че потребителите имат право да откажат услуга и да им върнат парите ако услугата не е свършена качествено .

Е Драги админи . Сега аз съм ви платил над 100 лв.за диамнти за да играя Финалче на 2016 , и след този ви гаф искам да се откажа от услугата и да ми бъдат върнати парите . Тоест , аз не искам да играя играта ви , но за сметка на това си искам парите обратно . И така всеки си тръгва щастлив и доволен .

Искам да призова всеки който е съгласен с мен да ми пише на лично и да видим можем ли да спретнем едни общ иск към И.О. и да ги минем набързо в съда . От друга страна мисля , че И.О. ще бъдат 1 ви в това да бъде заведено дело , срещу елекрона игра .

И това е съвсем сериозно . Искам си парите обратно ( да не говорим , че съм похарчил в още 4 свята пари за диманти и сумарно сумите са над 300 лева ) . За сметка на това обещавам НИКОГА ПОВЧЕ ДА НЕ ИГРАЯ ИГРАТА ВИ И ДА МИ НАПРАВИТЕ БАН ПО ..... ИП или там каквото си искате .

 

В същия закон е описано , че може да си поискаш парите до 14 дневен срок , освен ако не е упоменато друго. Също така , там е записано , че за да си получиш парите трябва да си върнал продукта в същия срок и да е непокътнат. Опаковай си диамантите в едно кашонче и ги прати на адреса на офиса.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!