Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:58:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Китайските взводове  (Прочетена 4550 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2016, 18:59:29 »

Ако може преди да ни заключат да отговорят и кога точно ще се случи въпросният БекЪп ще сме изключително благодарни.
Активен
Ros75
Сержант
**

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2016, 19:15:46 »

Ако може преди да ни заключат да отговорят и кога точно ще се случи въпросният БекЪп ще сме изключително благодарни.


мхм... +1
Активен
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2016, 19:24:27 »



Bad_Lady> информацията Ви за плащания не е коректна и е заблуждаваща. Моля, въздържайте се от подобни изказвания, които могат да подведат някого. Благодаря.
[/quote] Ваня не знам как точно подвеждам играчите,но е факт,че преди 2 години ми изискваше смс потвърждение при транзакция,след което такова потвърждение спря да се изисква и транзакцията се извършваше без потвърждение. Писах тогава на съпорта отговора беше "такава опция не се е предлагала никога,обърнете се към банката която ви обслужва" За всяка друга транзакция аз потвърждавам с код който получавам на мобилния си телефон преди да бъде извършена единствено при превод към ИО не получавам такъв. Не знам проблема във вас ли е във банката ли е,но ако не дай си боже картата ми попадне в злонамерен човек ,по този начин би могъл да ми я източи. И факт е ,че имаше време в което потвърждавах със смс,а нито съм сменяла банката ,нито пък условията са били променени
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2016, 19:26:44 »

Бек ъпа започна!. Всякакво развитие в момента е излишно, защото няма да доведе до нищо полезно, освен губене на време.
Утре след 15 часа, когато пуснат атаките и развитието бъде върнато в предната позиция навсякъде, която е описана в Новини, то тогава ще може да играете на чисто.
Да се надяваме да няма повече проблеми и пречки пред вашето развитие и забавление в играта.

До проблеми с банките - аз имам код за всяко плащане - може да се обърнете към тях. Даже след плащането и смс получавам, който разбира се не е безплатен, но
за това ще ви даде повече информация самата банка.

Кодове се вписват при онлайн плащания над 3 транзакции, при Булбанк, за пример. Вързал съм си парите във всякакви схеми за известявания, така иди в банката и си реши проблемите с тях. Wink
« Последна редакция: Ноември 03, 2016, 20:50:44 от Martin » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2016, 19:36:45 »


Bad_Lady> информацията Ви за плащания не е коректна и е заблуждаваща. Моля, въздържайте се от подобни изказвания, които могат да подведат някого. Благодаря.
 Ваня не знам как точно подвеждам играчите,но е факт,че преди 2 години ми изискваше смс потвърждение при транзакция,след което такова потвърждение спря да се изисква и транзакцията се извършваше без потвърждение. Писах тогава на съпорта отговора беше "такава опция не се е предлагала никога,обърнете се към банката която ви обслужва" За всяка друга транзакция аз потвърждавам с код който получавам на мобилния си телефон преди да бъде извършена единствено при превод към ИО не получавам такъв. Не знам проблема във вас ли е във банката ли е,но ако не дай си боже картата ми попадне в злонамерен човек ,по този начин би могъл да ми я източи. И факт е ,че имаше време в което потвърждавах със смс,а нито съм сменяла банката ,нито пък условията са били променени

Това с СМС-са е услуга на банката. Към тях се обърни за повече информация.
Активен

darogay
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2016, 19:39:32 »

Що не се клонират един път проучвания, диаманти съндъци, велики хора, цв-та и т.н.  Wink Имам изкривено мислене  професионално съм обременен, но това е въпроса? Не за първи път се случва да се клонира армия, само че не в такъв мащаб
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2016, 20:04:13 »

Да бе ще се объркат войниците - ден ли е, нощ ли е???
Едвам свикнаха с промяната във времето, сега пак аномалии  *hihi*

Иначе подкрепям бек-ъпа! Най добрия вариант за решение на проблема. Даже удобно ми идва за световното, събота и неделя ще има повече време за по-добър старт Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2016, 20:11:23 »

Що не се клонират един път проучвания, диаманти съндъци, велики хора, цв-та и т.н.  Wink Имам изкривено мислене  професионално съм обременен, но това е въпроса? Не за първи път се случва да се клонира армия, само че не в такъв мащаб
Толкова си видял.Изобщо не беше проблемът само в армиите,но все пак,взеха някакво разумно решение,въпреки,че тази снимка ще си я пазя дълго Grin Grin Grin

http://prntscr.com/d2n9gh
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #38 -: Ноември 03, 2016, 20:19:27 »

Да и в мисиите имаше проблем вчера, по 2 по 3 се пускаха едновременно:

Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2016, 21:07:31 »

Бек ъпа започна!. Всякакво развитие в момента е излишно, защото няма да доведе до нищо полезно, освен губене на време.
Утре след 15 часа, когато пуснат атаките и развитието бъде върнато в предната позиция навсякъде, която е описана в Новини, то тогава ще може да играете на чисто.
Да се надяваме да няма повече проблеми и пречки пред вашето развитие и забавление в играта.

До проблеми с банките - аз имам код за всяко плащане - може да се обърнете към тях. Даже след плащането и смс получавам, който разбира се не е безплатен, но
за това ще ви даде повече информация самата банка.

Кодове се вписват при онлайн плащания над 3 транзакции, при Булбанк, за пример. Вързал съм си парите във всякакви схеми за известявания, така иди в банката и си реши проблемите с тях. Wink
 

Е КАК В 15 ЧАСА ПОЧВАМЕ ДА ИГРАЕМ С  ЧАСОВО ВРЕМЕ ОТ 6.00. РЕДНО Е В 6.00 ЧАСА ДА СЕ СЛУЧАТ НЕЩАТА
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2016, 21:12:05 »

БЕКЪПА Е ВЕЧЕ ФАКТ КЪДЕ СА Наградите
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #41 -: Ноември 03, 2016, 21:14:33 »

Пиши на съпорта като не си доволен от нещо. Там имаш възможността да си разгърнеш директно въпросите и логиката. Smiley
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!