Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:35:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Китайските взводове  (Прочетена 4536 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2016, 13:29:05 »

Викате имате проблем с интернета и затова са се удвоили армиите? Ако си изключим рутерите, армията дали ще се удвои? За един прЕател питам.  Grin Grin Grin
Активен

Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2016, 16:02:41 »

http://prntscr.com/d2kdd8
И така са направили целият им съюз, ходи вземи замък сега ..
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2016, 16:45:56 »

Кога ще се пусне БекЪпа ?
Активен
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2016, 17:29:56 »

Важно!03.11.2016 14:39:00
Уважаеми играчи, поради критични обстоятелства се налага връщане на състоянието на света към 6:00 ч. сървърно време на 2-ри ноември 2016 г. Всички акаунти ще бъдат възстановени към тогавашното си състояние. Ще бъдат приложени следните допълнителни действия:
- всички диаманти, ковчежета и предмети, придобити от покупки в периода от 6:00 ч. на 2-ри ноември 2016 г. до връщането на състоянието ще бъдат възстановени в акаунтите;
- всички премиум членства и абонаменти в храма ще бъдат удължени с 48 часа;
- всички съюзни войни ще бъдат удължени с толкова часа, колкото е периодът от 6:00 ч. на 2-ри ноември 2016 г. до пускането на атаките;
- броячите на всички сгради, проучвания и тренировки на войници ще продължат от там, където са били в 6:00 ч. на 2-ри ноември;
- Мрачната жътва ще бъде удължена с 48 часа.

Всички играчи ще получат следните бонуси:
- ковчеже с ресурс, равняващ се на 48-часовия добив;
- 36 предмета за съкращаване на икономически сгради;
- 36 предмета за съкращаване на военни сгради;
- 36 предмета за съкращаване на икономически проучвания;
- 36 предмета за съкращаване на военни проучвания;
- 1 Имперски медальон;
- 10 билета за лотария;
- 7 предмета за имперски търговец;
- 28 талисмана за храма;
- 150 предмета за бойни подобрения;
- 10 предмета за генералски опит;
- 10 предмета за губернаторски опит;
- 10 предмета за зануляване на генералски умения;
- 10 предмета за зануляване на губернаторски умения;
- 10 предмета за генериране на генералски умения;
- 10 предмета за генериране на губернаторски умения.

Атаките и издръжките ще останат спрени до 04.11 в 15:00 ч. Отново се извиняваме на всички играчи за причиненото неудобство!
Спиране на атаките03.11.2016 10:11:00
Поради технически проблем с бойните калкулатори и проблем с армиите на някои играчи, всички видове мисии, даренията и разпускането на армия са временно спрени до 15:00 ч. на 04.11. В момента работим по възстановяване на нормалното състояние на акаунтите. Извиняваме се за причиненото неудобство.

САМО НЕ ЗНАМ ДО КОГА ИГРАЧИТЕ ЩЕ ПЛАЩАМЕ ЗА ВАШИТЕ ГРЕШКИ,ПОСТОЯННО СМЕ ОЩЕТЕНИ !!!! Аз като не си свърша работата като служител или допусна грешка за нея си плащам аз ... единствено тук за вашите грешки плаща клиента! Тези "компенсации" не компенсират 4 дни изгубено време
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2016, 17:39:58 »

Важно!03.11.2016 14:39:00
Уважаеми играчи, поради критични обстоятелства се налага връщане на състоянието на света към 6:00 ч. сървърно време на 1-ви ноември 2016 г. Всички акаунти ще бъдат възстановени към тогавашното си състояние. Ще бъдат приложени следните допълнителни действия:
- всички диаманти, ковчежета и предмети, придобити от покупки в периода от 6:00 ч. на 1-ви ноември 2016 г. до връщането на състоянието ще бъдат възстановени в акаунтите;
- всички премиум членства и абонаменти в храма ще бъдат удължени с 48 часа;
- всички съюзни войни ще бъдат удължени с толкова часа, колкото е периодът от 6:00 ч. на 1-ви ноември 2016 г. до пускането на атаките;
- броячите на всички сгради, проучвания и тренировки на войници ще продължат от там, където са били в 6:00 ч. на 1-ви ноември;
- Мрачната жътва ще бъде удължена с 48 часа.

Смениха и датата първоначално беше на 1ви сега стана 2ри.До сега се въздържах от коментари исках да видя какво ще стане.
Пълна боза.Мисля че бъркате играчите (клиентите) с опитни зайчета.По една случайност копирах новината на трибуната и там датата е 1ви.Сега стана 2ри.
Не сте коректни.Компроментирани сте.По голяма излагация не мога да си представя.Моля ви опитайте се да ме убедите че е безопасно да плащам с карта за вашия продукт ?!Понеже вече имам сериозни съмнения по въпроса.

Активен
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2016, 17:43:42 »

Важно!03.11.2016 14:39:00
Уважаеми играчи, поради критични обстоятелства се налага връщане на състоянието на света към 6:00 ч. сървърно време на 1-ви ноември 2016 г. Всички акаунти ще бъдат възстановени към тогавашното си състояние. Ще бъдат приложени следните допълнителни действия:
- всички диаманти, ковчежета и предмети, придобити от покупки в периода от 6:00 ч. на 1-ви ноември 2016 г. до връщането на състоянието ще бъдат възстановени в акаунтите;
- всички премиум членства и абонаменти в храма ще бъдат удължени с 48 часа;
- всички съюзни войни ще бъдат удължени с толкова часа, колкото е периодът от 6:00 ч. на 1-ви ноември 2016 г. до пускането на атаките;
- броячите на всички сгради, проучвания и тренировки на войници ще продължат от там, където са били в 6:00 ч. на 1-ви ноември;
- Мрачната жътва ще бъде удължена с 48 часа.

Смениха и датата първоначално беше на 1ви сега стана 2ри.До сега се въздържах от коментари исках да видя какво ще стане.
Пълна боза.Мисля че бъркате играчите (клиентите) с опитни зайчета.По една случайност копирах новината на трибуната и там датата е 1ви.Сега стана 2ри.
Не сте коректни.Компроментирани сте.По голяма излагация не мога да си представя.Моля ви опитайте се да ме убедите че е безопасно да плащам с карта за вашия продукт ?!Понеже вече имам сериозни съмнения по въпроса.


Подкрепям Лазо,в началото при разплащане с карта се изискваше смс потвърждение преди да се извърши транзакцията,а от известно време тази опция е недостъпна и разплащането става директно. Как можете да ни гарантирате,че няма да ни източи картите някой
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2016, 17:56:28 »

аз вчера се убих да вземам станове че нямаше да ме има и сега какво стана няма ги . кой ще ми върне загубеното време http://prntscr.com/d2lufg  това се е 20мин. на стан


ИСКАМ СИ СТАНОВЕТЕ


НЯКОЙ ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДА ОБЯСНИ НА ЖЕНА МИ ЧЕ ПАК ЩЕ ВИСЯ НАНОВО 10 ЧАСА ПРЕД КОМПА
« Последна редакция: Ноември 03, 2016, 17:59:01 от mahimus » Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2016, 18:00:46 »

Да, сменихме датата и не смятаме да го крием. Колкото по-скорошен бекъп използваме, толкова по-добре за играчите. Това е най-доброто възможно решение на проблема, защото щетите иначе биха били непоправими.
Плащанията нямат абсолютно нищо общо, не зная защо ги намесвате.

Bad_Lady> информацията Ви за плащания не е коректна и е заблуждаваща. Моля, въздържайте се от подобни изказвания, които могат да подведат някого. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2016, 18:01:00 »

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ И СЕГА СЕ СЕТИХ 9 ЧАСА НАНОВО СМЯНА НА УПРАВЛЕНИЕ  Undecided Undecided Undecided Undecided
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 03, 2016, 18:02:28 »

Да, сменихме датата и не смятаме да го крием. Колкото по-скорошен бекъп използваме, толкова по-добре за играчите. Това е най-доброто възможно решение на проблема, защото щетите иначе биха били непоправими.
Плащанията нямат абсолютно нищо общо, не зная защо ги намесвате.

Bad_Lady> информацията Ви за плащания не е коректна и е заблуждаваща. Моля, въздържайте се от подобни изказвания, които могат да подведат някого. Благодаря.


А ЗАЩО В 6.00 А НЕ НАПРИМЕР 20.00 ЧАСА


ВАНЯ ЧАКАМ ТЕ В КЪЩИ:) И ЖЕНА МИ ТЕ ЧАКА ДА ОБСЪДИМ РАЗВОДА


« Последна редакция: Ноември 03, 2016, 18:04:17 от mahimus » Активен

Ros75
Сержант
**

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 03, 2016, 18:03:52 »

аз вчера се убих да вземам станове че нямаше да ме има и сега какво стана няма ги . кой ще ми върне загубеното време http://prntscr.com/d2lufg  това се е 20мин...

и аз цял ден обикалях по картата...върви ми 10-та централа,точно щях да пускам и 11-та ...и БАМ...инфекция..
сега как се събира пак толкова злато??? отворих си всички сандъци,че и 10-часов дръпнах...толкова време нахалос...нямам думи  Sad
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 03, 2016, 18:08:29 »



А ЗАЩО В 6.00 А НЕ НАПРИМЕР 20.00 ЧАСА


ВАНЯ ЧАКАМ ТЕ В КЪЩИ:) И ЖЕНА МИ ТЕ ЧАКА ДА ОБСЪДИМ РАЗВОДА




С удоволствие ще й представя всички известни факти по случая.  Grin
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 03, 2016, 18:11:07 »

С удоволствие ще й представя всички известни факти по случая.  Grin

ОТИДОХА МИ ИМОТИТЕ  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2016, 18:21:15 »

Ваня плащанията са част от играта която вие (не визирам конкретно вас а ИО като цяло ) явно не контролирате на 100%.
След хаоса и последвалите решения часове наред без никаква по сериозна информация за нас играчите е нормално да си задам въпроса до колко е безопасно да продължа да ви плащам ?
Утре ще ми дублирате плащането?! Това всичко се случва по време на "световното първенство" което в момента е заключено.....
Съвсем сериозен въпрос задавам.По голям компромат не мога да си представя.До колко е бъг и до колко нещата които се случиха с играта са с външна намеса е отделна тема.
Пак го казвам аз не съм сигурен че е безопасно да си плащам за това което предлагате.Защото то не отговаря на това което пишете че продавате.
След като армията може да се дублира до безкрай може и плащането на диаманти в играта да се дублира по същия начин ?
За да няма нещо не ясно задавам въпроса пак.До колко е безопасно да продължа да ви плащам ?
Активен
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2016, 18:25:22 »

Значи един г** ми счупи постовете през нощта на втори. Следващия ден си отмъстих. Сега излиза, че аз ще продължа да съм си прецакан, а той не. Благодаря ви ИО. Велики сте. Ще продължа да играя великата ви игра с огромно желание.


И сега последно интернет доставчикът ви ли е виновен?
« Последна редакция: Ноември 03, 2016, 18:27:15 от v140 » Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!