Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:28:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Империята ти е притихнала в очакване на пресмятане на битките - номер пореден  (Прочетена 937 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Peach
Гост
« -: Октомври 19, 2016, 04:26:45 »

Лежа си на топличко,правим си пижамено парти в скайп с приятели,с които играем на куалификейшъните, три и половина посред нощите е,утре сме на работа,ноооооо...номад не спи,номад атакува и трябва да се погрижим за кончетата си. И империите ни са притихнали в очакване на сметките,а ние тръпнем в очакване кой колко ресурс успя да спечели...и рефрешваме ли,рефрешваме... Пръстчето ми хвана артрит от рефреш,но проявяваме търпение...хубаво е в тъмни доби да е тихо и притихнало всичко... Е да,ама не... "Ма тя не е притихнала,тя умряла,ма"... Един час. И търпението ми се изчерпа. Играем квалификации за световно първенство. Всеки един такъв форум-виртуален или реален,предполага сериозна предварителна подготовка,тестване на сървъри-мървъри...,дежурни 24/7, ако щете,щото има хора,които си плащат. И ако аз ще кажа: Е,кво толкова,една нощ не спах,но то пък от сън спомени няма+, какво ще си помисли чужденецът,налял два пъти годишната ми заплата в тази игра,която...притихна? Притихна,бе,просто тихичко притихна...и сега чакаме да минат сто години,да се появи принцът и да целуне квото има за целуване и спящата красавица да се събуди? И не,не искаме извинения за причиненото неудобство,вече не...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2016, 11:55:06 »

Всъщност дежурен има. И той е взел необходимите мерки в дадения случай. Благодаря Ви за изказаното мнение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!