Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:20:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит Бекъп  (Прочетена 730 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Ноември 04, 2016, 00:36:44 »

Изгоден или не той ще бъде факт. Гоненето и дебненето на няколко мои съседи ще бъде напразно похабено, ресурса и пуснатите провки от мен също. Кои са хората, които печелят. Хората с наскоро провели се "активно" загубени битки. Печелят играчите с ограбен ресурс. Та какво да Ви кажа да върнеш архив на играта заради срив е гадно нещо за хората, които гонят и хващат армии или събират ресурс за нещо. След рестарта какво се получава:
1. Незнам играта кога си прави архив на базата данни, но явно не е толкова често колкото ни се иска.
2. Когато, играчи обясняваха за бъговете на клонираните армии, а аз публично обясних и как става в една от темите, брадясал бъг още от версия 4 с ту има битка ту бягам от нея, никой не взе мерки. (Да надградиш една система, не значи че бъговете и са управени).
3. Връщането и опита за изкуствено помпане на акунтите с някакви бонуси е наложително, но въпроса е как ще избегнем проблема да не се появи отново? Прави ли се архив на всеки свят с омазиите получили се от "световният" ИО срив? Нали трябва да се разбере защо играта се е предала.
4. Определено връщането на играта ще се отрази на много стратегии, които няма как да бъдат компенсирани с фиктивни бонуси. Имах 150 милиона днес, а от тях и помен не остана. Та здраве да е.
5. Немога да влезна в света в който играя, но Андроидската софтуерна "боза" продължава да ми праща някакви странни съобщения на неразбираем език. Писва ми вече и накрая ще я махна. Нестига, че калкулатора там има проблем и добавя на нападател от време на време + 10 морал, нотификациите са спам не нещо кратко и ясно, ами сега и получавам спам атаки. Ще играе delete.  *pardon*
6. Пазара мята оферти на безбожно ниски цени, а играта праща качулатко, който се заобикаля с пост заявка (къща от бетон със сламена врата). И държавният сайт на МОН е същият (типично по Български).
7. Флаша е готино нещо, но и бъговете с -10 минутки, да не говорим когато черепа е тук. С три атаки по 400 имам 1200 перли, общо 12 пъти по минус 10 минутки, са 120 минутки или 2 часа надолу. Хубаво смятаме, но тези 120 стават и 240 без повече атаки Wink
8. С двама приятели още очакваме така на пощите си да получим адекватно решение на обявени и изпратени бъгове (за част от тях говоря тук, за друга даже неискам да споменавам, че са срамни). След рестарта тези проблеми остават, а хората, които ги знаят само ще продължат да качват по 100 000 нето на ден и то без да дадът и стотинка за диаманти, а да са в класациите по нето. (Мигновеният строеж бил платен... Wink )

Абе май се отклоних от рестарта насам какво ще стане, но не, не е  хубаво това. И преди се е случвало. Интересно е когато има рандом елемент в калкулатора на битки, нали. Така винаги има изненади  Tongue

 
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 00:39:41 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!