Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:45:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стрели в крепост  (Прочетена 889 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Октомври 18, 2016, 19:26:47 »

Какво съотношение стрели балисти слагате в крепостта? Слагате ли балисти изобщо? Смятам с калка и май стрелите са винаги по-добрият варянт във В6  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2016, 19:46:21 »

Какво съотношение стрели балисти слагате в крепостта? Слагате ли балисти изобщо? Смятам с калка и май стрелите са винаги по-добрият варянт във В6  Smiley

Според зависи е. Ако са елитни стрелци - да. Ако са тежки е добре да има и балисти и мечове малко. Ако си във война, вади всичко и го пращай на майната си ако те няма.  Ако видиш атаката си пресмяташ на калка оптималния вариант, а аз съм сигурен че на теб атака няма да ти обегне Lips Sealed, така че ако имаш елит също можеш да експериментираш и с малко гвардия вътре
« Последна редакция: Октомври 18, 2016, 19:50:41 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2016, 20:03:11 »

Според зависи е. Ако са елитни стрелци - да. Ако са тежки е добре да има и балисти и мечове малко. Ако си във война, вади всичко и го пращай на майната си ако те няма.  Ако видиш атаката си пресмяташ на калка оптималния вариант, а аз съм сигурен че на теб атака няма да ти обегне Lips Sealed, така че ако имаш елит също можеш да експериментираш и с малко гвардия вътре
Как го прецени, че няма да ми обегне? Grin Grin Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2016, 20:51:08 »

Как го прецени, че няма да ми обегне? Grin Grin Grin

По интуиция и знаейки огромния ти онлайн Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!