Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:01:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ботове  (Прочетена 9698 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #75 -: Октомври 09, 2016, 03:47:23 »

Като години немога да ти кажа, нооо самият бъг е трудно уловим. За него не можеш да виниш екипа, защото и от играчите е трудно осъществим. Знаеш ли колко народ се разбиха и то разбиха милионни армиии едни в други докато повториха този неволен бъг иии третият по нетни едвам изхранваше 2 милиона паладина с пълен набор провки.  Grin Grin Grin Grin 10 камикадзета на война се разбиха в него и накрая го разбиха в блока за да спечелят с няколко опожарявания цяла съюзна война.  *gamer*
Стига   говори  за   старите  времена  че  като  си  спомна класиката колко  бои  ядох  в   началото
не че  и  сега  него  ям   *freak*
Спомням  си  една  ера   как  секи викаше   че  Скелета не  бил   правил  блок уж  секи  се пънесе тука в    форума ама   до  наказание  не се стигна
Активен

Авторското Право  Grin
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2016, 07:56:48 »

Атаки по мен




(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
Как може един човек да ми пусне три атаки в една секунда??

Напълно възможно е да се пуснат и повече от 3 атаки в 1 секунда.Лично аз съм ги докарвал 6 в секунда и 11 в 2 секунди Wink
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #77 -: Октомври 09, 2016, 09:52:46 »

Стига   говори  за   старите  времена  че  като  си  спомна класиката колко  бои  ядох  в   началото
не че  и  сега  него  ям   *freak*
Спомням  си  една  ера   как  секи викаше   че  Скелета не  бил   правил  блок уж  секи  се пънесе тука в    форума ама   до  наказание  не се стигна
Тооо като гледам сега няма смисъл, да се търсят касичмки пуска се обход и това е  Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #78 -: Октомври 10, 2016, 11:42:24 »

Здраве да е щеее се печели и този път от манипулациии  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #79 -: Октомври 10, 2016, 13:22:37 »

Здраве да е щеее се печели и този път от манипулациии  Wink
В  кои  свят  си  бре чадо  аз  без  това сам  бот  да ти  мионавам на  визитация  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #80 -: Октомври 10, 2016, 14:15:27 »

В  кои  свят  си  бре чадо  аз  без  това сам  бот  да ти  мионавам на  визитация  *freak*
260 съм. Заповядай, тамън такива доброволци, като теб търся  Wink Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #81 -: Октомври 11, 2016, 11:07:18 »

Какво би Ви било най-нужно в един бот, освен основното за отправена атака, ловене на шпиони и пазар? Някакви колонии трябвало да се издирват, армии да се клонират  Grin  Grin  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #82 -: Октомври 11, 2016, 11:19:14 »

Какво би Ви било най-нужно в един бот, освен основното за отправена атака, ловене на шпиони и пазар? Някакви колонии трябвало да се издирват, армии да се клонират  Grin  Grin  Grin
Ми от снощи има случай за клонирана съюзна армия и май пак е човека, когото споменах по-горе. Вкарвай клонирането в бота, но ако можеш да скрияш отрицателното нето Grin:D:D
И пак няма да го оправят Wink

Виж колонии да намира и специален ресурс, че много досадно да търсиш тук скъпоценни камъни, там скъпоценни камъни...
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #83 -: Октомври 11, 2016, 11:33:09 »

мислех си...
като не могат да оправят този проблем, да го узаконят Smiley слагаш проучване "Клониране на армия" и срещу една шапка диаманти всеки да си клонира колкото може
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #84 -: Октомври 11, 2016, 11:43:29 »

Какво би Ви било най-нужно в един бот, освен основното за отправена атака, ловене на шпиони и пазар? Някакви колонии трябвало да се издирват, армии да се клонират  Grin  Grin  Grin

Ако можеш да блокираш аларми или да предизвикваш задействие на другите играчи, това ще е готино
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #85 -: Октомври 11, 2016, 12:09:17 »

260 съм. Заповядай, тамън такива доброволци, като теб търся  Wink Tongue
   Shocked
Недумаи   десе подвизаваш и  с  какъв  акантси   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #86 -: Октомври 11, 2016, 13:13:39 »

Ако можеш да блокираш аларми или да предизвикваш задействие на другите играчи, това ще е готино
Оооо това е лесно.  Wink Tongue

   Shocked
Недумаи   десе подвизаваш и  с  какъв  акантси   *freak*

Най-големият bako Grin  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #87 -: Октомври 11, 2016, 13:58:16 »

Ми от снощи има случай за клонирана съюзна армия и май пак е човека, когото споменах по-горе. Вкарвай клонирането в бота, но ако можеш да скрияш отрицателното нето Grin:D:D
И пак няма да го оправят Wink

Виж колонии да намира и специален ресурс, че много досадно да търсиш тук скъпоценни камъни, там скъпоценни камъни...
Ще го имам в предвид, като предложение  Wink Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2016, 21:36:15 »

Направих си едно Хърватче личен бот днес, та чак си създава нови акаунти около мен да ме лепи след време  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #89 -: Октомври 13, 2016, 11:45:06 »

Интересно. Тествам си аз играта и хоп хващам ресурси на ниски цени. Да живеее C.E.6 ...  *db*  ;D 
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!