Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:46:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ботове  (Прочетена 9699 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 08, 2016, 23:46:59 »

Атаки по мен




(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
(N.M.P.) 1 3 Крепостна обсада 2 365 00:10:09
Как може един човек да ми пусне три атаки в една секунда??

Възможно е и без бот. Значи има някой ситуации в които се получава тази манипулация.
Това исках да разбера, именно че е възможна борбата с тези неща но няма воля за нея!

Воля имат, но докато е приоритетно удобството на играчите за сметка на сигурността им, то ще е така. Е има и  други начини да се спасят от такива диви манипулатори, ама не ми плащат за да наливам акъл. Плюс това съм убеден, че на програмистите моите идеи отдавна са им минавали през главата, но поради структурните причини и решения на софтуерните "инженери", не им е позволено да се ползват.  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 08, 2016, 23:47:06 »

Убуу де, бот съм, оти си купувам каквото  ми пратят, Да не съм го правил и да споря разбирам, ама....други са кусурите на в6, не пазара
Не съм съгласен с теб. Вярно, че на фона на останалите неща, пазара е детска болест, ама дразни...Това малко дразни, онова малко и...накрая му теглиш една майна и..."Спасение дебне отвсякъде"
Събрали сме се един съюз - все дърти пергиши, кокото да си кажем наздраве, да се бъзикаме и да направим на някой съюз мръсно и това вече не ни е проблем, но ако играехме сериозно, ако имахме амбиции за замъци и медали...
Айде наздраве Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 09, 2016, 00:16:37 »

Не съм съгласен с теб. Вярно, че на фона на останалите неща, пазара е детска болест, ама дразни...Това малко дразни, онова малко и...накрая му теглиш една майна и..."Спасение дебне отвсякъде"
Събрали сме се един съюз - все дърти пергиши, кокото да си кажем наздраве, да се бъзикаме и да направим на някой съюз мръсно и това вече не ни е проблем, но ако играехме сериозно, ако имахме амбиции за замъци и медали...
Айде наздраве Wink
То, като се загледаш, по нетни точки нямат стигане играчите с диамантите. Да не говорим, че и във военните класации след 2 битки с огромните си армии участват. И преди го имаше това в другите версии, но там нямаше тази разнообразност. Там изчислявахме картография за да засечем някого, а сега такива неща е трудно да станат. Далечни сейфове към каси, сега някакви си обходи. Абе дълга и широка. Имаше интерес, а сега просто разцъкваш, а с тези шпиони без слухтене е пълна простотия. Слухтенето си беше страхотна фунция в старите версии. Не ми се и обяснява, как трябва да се ровиш в глобалната карта за да атакуваш и никъде няма списък на играчите както преди да си избереш и от там да го нападнеш. Абе колкото по-приятно се цели да го направи, толкова по-трудоемко е за играчите.  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 09, 2016, 00:25:52 »

Възможно е и без бот. Значи има някой ситуации в които се получава тази манипулация.
Воля имат, но докато е приоритетно удобството на играчите за сметка на сигурността им, то ще е така. Е има и  други начини да се спасят от такива диви манипулатори, ама не ми плащат за да наливам акъл. Плюс това съм убеден, че на програмистите моите идеи отдавна са им минавали през главата, но поради структурните причини и решения на софтуерните "инженери", не им е позволено да се ползват.  Smiley

 Grin Тоест хем имат воля, хем нямат! Хем имат желание да се преборят, хем не им се получава! Хем ги сърби крака и а-а да се почешат там ма не смеят за да не бутнат полепналите банкноти и леко гузно отсичат - трудно е да се справиш с хакерите, те винаги са стъпка две преди нас и чешейки се по главата все пак имитират чешене но без нужния ефект!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 09, 2016, 00:29:36 »

То, като се загледаш, по нетни точки нямат стигане играчите с диамантите. Да не говорим, че и във военните класации след 2 битки с огромните си армии участват. И преди го имаше това в другите версии, но там нямаше тази разнообразност. Там изчислявахме картография за да засечем някого, а сега такива неща е трудно да станат. Далечни сейфове към каси, сега някакви си обходи. Абе дълга и широка. Имаше интерес, а сега просто разцъкваш, а с тези шпиони без слухтене е пълна простотия. Слухтенето си беше страхотна фунция в старите версии. Не ми се и обяснява, как трябва да се ровиш в глобалната карта за да атакуваш и никъде няма списък на играчите както преди да си избереш и от там да го нападнеш. Абе колкото по-приятно се цели да го направи, толкова по-трудоемко е за играчите.  *gamer*
Последният път, когато докладвах на съпорта...направих си гора. Ама я забутах в шубраците - на 50 от империята, сред нулеви акаунти и т.н. Не мина и час и вече беше пълна с шпиони. Съпорта отговори, че не е изпозван скрипт за колонии.
Вече не докладвам Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 09, 2016, 00:32:31 »

а простотията с клонирането на армиите, направо не ми се коментира. То си е цяла сага...миналата ера пак разтуриха един съюз, че клонирал армията. От години знаят за проблема, но съм сигурен, че и днес не е оправен тоя бъг
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Октомври 09, 2016, 00:33:41 »

Абе виждал съм ги всичките скриптове! За каквото се не сетиш, за това няма! Пращаха ми ги в играта, на пощата, от секакъв вид и калибър! Те са факт и половината империя минимум играе чрез таквиз нещица! Нали не очакваш да го признаят публично! Клонирането на армии е факт! Виждал съм го с очите си и горе долу знаех как се прави!
« Последна редакция: Октомври 09, 2016, 00:39:32 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #52 -: Октомври 09, 2016, 00:43:28 »

Чак пък целият труд да си ми виждал  Embarrassed  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #53 -: Октомври 09, 2016, 00:45:32 »

Атакааам, синджиро си дойде ма козъта я нема Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #54 -: Октомври 09, 2016, 00:46:56 »

Атакааам, синджиро си дойде ма козъта я нема

Базикам се бе. Да не вземе да ми се хванеш на шегата сега  Wink Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #55 -: Октомври 09, 2016, 00:48:33 »

 ::)Аз пък си помислих че съм те заловил! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 09, 2016, 00:50:08 »

::)Аз пък си помислих че съм те заловил! Grin
Нали. Впрочем отностно клонирането на армиите за първи път в свят 4 версия 4 се случи. По веригата и 6 го е наследила, но то това е по-скоро към графата брадясали бъгове на Крокодил.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #57 -: Октомври 09, 2016, 00:53:59 »

Политика на екипа е да потулва такива теми за програмки и да не признава пропуските си! Преди години имаше случай - едно хакерче заяви че лесно се разбива някакъв си защитен код и пре спокойно може да хакне който си иска! Естествено екипа му се изръби че това не било възможно и пича не направи повече от това да хакне голема част от съюза на тогавашен модератор - Lady Black, хей така за кеф и душевен комфорт! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 09, 2016, 00:55:45 »

Нали. Впрочем отностно клонирането на армиите за първи път в свят 4 версия 4 се случи. По веригата и 6 го е наследила, но то това е по-скоро към графата брадясали бъгове на Крокодил.  Wink

Това колко години прави Huh?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 09, 2016, 00:57:11 »

Политика на екипа е да потулва такива теми за програмки и да не признава пропуските си! Преди години имаше случай - едно хакерче заяви че лесно се разбива някакъв си защитен код и пре спокойно може да хакне който си иска! Естествено екипа му се изръби че това не било възможно и пича не направи повече от това да хакне голема част от съюза на тогавашен модератор - Lady Black, хей така за кеф и душевен комфорт! Grin
Любим похват - Заключих темата, пиши на съпорта и...дотам
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!