Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:54:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ботове  (Прочетена 9736 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2016, 00:01:30 »

"Блъсков" го блъска парата, нема фалиране, но аз съм му обнажил черна магия с вуду мотиви и тантра напеви с уклон към шаманизъм!
Демек, му баеш на буркан с ракия!  Tongue Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2016, 00:24:21 »

Нема буркани с риикия! Тука ритуала е зловещ! Извършва се върху голия пъп на комшийка! Поканваш я ритуално да се освободи от дрехите си след което я завръзваш! Краката под формата на обърнат ипсилон, ръце на Y! След което вадиш копието си и тържествено произнасяш - както аз пронизвам тази не дотам невинна плът, така пепелянка да прониже сфинктера на този и този....Разбира се комшийката ще се дръпа, обяснявайки ти че е дошла по собствена воля но ти няма да и вярваш, защото тя е чадо на велзевул, а  ще си и люснеш два шамара да се опика и си я връзваш...но да не издавам повече сакрални тайни от тази мистерия
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2016, 00:27:45 »

Най-вече за 4-ката зад врата   Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2016, 00:31:05 »

Въпроса е да и се разбие "централната чакра"!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2016, 09:51:06 »

И въпреки всичките усилия бот мафията пак си бачка  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2016, 09:58:56 »

И въпреки всичките усилия бот мафията пак си бачка  Wink

Какви са тия глупости бре...в ИО няма ботове
само някое заблудено бг някой път да се излъже да пробва, ама иначе няма, няма и няма
Питай Иванка
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2016, 21:13:27 »

Какви са тия глупости бре...в ИО няма ботове
само някое заблудено бг някой път да се излъже да пробва, ама иначе няма, няма и няма
Питай Иванка
Дано мнението ти е дълбоко саркастично, иначе бих се уплашил.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2016, 00:30:37 »

Дано мнението ти е дълбоко саркастично, иначе бих се уплашил.  Wink
шшшшшшшшшшттттт, да не чуе някой админ...
В този форум сарказмът е мръсна дума и е силно забранен
ти не четеш ли правилата за ползване?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2016, 00:47:20 »

естествено, че е пълно с ботове
ти някой нов ли мислиш да сътвориш?
бях хванал цаката на алармите - с фейкове Smiley
новите аларми шунтират фейковете...
бот за пазарите, обиколки на армията по провките
смятане на атаките + посрещане или бягане (в зависимост от резултата), местене на рес...
какво мислиш да добавиш?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2016, 09:39:31 »

естествено, че е пълно с ботове
ти някой нов ли мислиш да сътвориш?
бях хванал цаката на алармите - с фейкове Smiley
новите аларми шунтират фейковете...
бот за пазарите, обиколки на армията по провките
смятане на атаките + посрещане или бягане (в зависимост от резултата), местене на рес...
какво мислиш да добавиш?
Колега, какво да ти кажа, по-старите играчи знаят, какво съм правил, но не е за обяснения във форума. В6 затруднява, но и много улеснява някой действия. Тези неща, които ги обясняваш са нещо тривиално. Незнаеш доста неща, но това е друга тема.  *gamer* Няма да влизам в обяснения. Пазара и атаките са нещо, не толкова трудно за пресъздаване, въпреки, че това с изчисляването на битките е интересно, но нищо ново под слънцето за мен не си казъл. Виж, ако ме питаш, какви неща за 7 дни игра и ботовете знам вероятно трябва да ме наемат в ИО на работа, за да спирам такива "манипулатори".  *pardon*   
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2016, 10:32:00 »

От ИО твърдят е е много трудно да се спрат такива играи с ботове, екъри и скриптове! Ако те наемат как ще ги спреш щом те ве4е толкова години не успяват!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2016, 11:18:03 »

От ИО твърдят е е много трудно да се спрат такива играи с ботове, екъри и скриптове! Ако те наемат как ще ги спреш щом те ве4е толкова години не успяват!

Не, че не могат, но ще стане мааалко по-тегаво на играчите. Ако не си програмист, не се изказвай така неподготвен. Ако във фирмата им има някаква политика, не позволяваща внедряването на някой системи, то тогава има няколко други начина отново да се спре това, но да кажем, че не ми е работа да наливам акъл на екип от хора (с началници над тях). Wink Просто за 6 дни игра виждам как се злоупотребява, да не говорим ако играеш година.  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2016, 11:50:27 »

Не, че не могат, но ще стане мааалко по-тегаво на играчите. Ако не си програмист, не се изказвай така неподготвен. Ако във фирмата им има някаква политика, не позволяваща внедряването на някой системи, то тогава има няколко други начина отново да се спре това, но да кажем, че не ми е работа да наливам акъл на екип от хора (с началници над тях). Wink Просто за 6 дни игра виждам как се злоупотребява, да не говорим ако играеш година.  *pardon*

Никога не съм ползвал ботове, не съм се интересувал...споделих това, което съм чул оттук-оттам. Колкото до "политиката"...Smiley от ИО, според мен, не желаят да се справят с проблема. От мързел или по друга причина Huh? не мога да кажа. Всичките ми доклади за използвани ботове и аларми и т.н. завършват по един и същи начин: "Не бяха открити непозволени средства" проверките винаги се правят в работно време. В същото време мои съотборници денонощно се оплакват, че се появява един качулат изрод, който ги пита: "Ти робот ли си ?"
Проверките се правят избирателно и предимно на БГ-играчи Wink
Да вметна само, че аз играя в5, в6 е съвсем друга игра, която не харесвам
« Последна редакция: Октомври 08, 2016, 11:53:19 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2016, 11:55:03 »

Никога не съм ползвал ботове, не съм се интересувал...споделих това, което съм чул оттук-оттам. Колкото до "политиката"...Smiley от ИО, според мен, не желаят да се справят с проблема. От мързел или по друга причина Huh? не мога да кажа. Всичките ми доклади за използвани ботове и аларми и т.н. завършват по един и същи начин: "Не бяха открити непозволени средства" проверките винаги се правят в работно време. В същото време мои съотборници денонощно се оплакват, че се появява един качулат изрод, който ги пита: "Ти робот ли си ?"
Проверките се правят избирателно и предимно на БГ-играчи Wink
Приятелю, чак толкова не се филмирай и ти, за избирателни проверки. Ако само  си чувал за някой неща, то това е добре. Аз какви съм виждал това е зле. Както и да е. Живи и здрави да са всички, промяна до момента не е имало толкова години и за напред в тази насока няма да има.
« Последна редакция: Октомври 08, 2016, 11:57:13 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2016, 11:58:43 »

Приятелю, чак толкова не се филмирай и ти, за избирателни проверки. Ако само  си чувал за някой неща, то това е добре. Аз какви съм виждал това е зле. Както и да е. Живи и здрави да са всички, промяна до момента не е имало толкова години и за напред в тази насока няма да има.
Да, звучи нелогично проверките да са избирателни, но оставам с такова впечатление. Фактите са си факти...може пък и да не съм разбрал Huh?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!