Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:36:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ботове  (Прочетена 9697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Октомври 06, 2016, 23:02:07 »

История за два бота.

Срещнали се два бота, докато си рефрешвали страничките да си купят нещичко, и какво да стане единият изпреварил другият и платил за продукта си мнооого нисичка цена, а другият изпуснал намалението.  Ядосан единият бот решил да се рови за още оферти и тъкмо да си купи една и хоп пак го изпреварили.

Поуката е, че процедурното "мислене" е по-бързо от обектно ориентираното.  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2016, 23:16:33 »

Ботовете са необятна вселена, в която трябва да се инвестира смело за да се развива научно техническия прогрес и новаторското мислене на младото поколение, лишено от такива блага като казарма, велосипед балканче, лагерница и прашка от високоволтови ръкавици! Аз казах! Хау!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2016, 23:25:19 »

Както казваше един велик Българин: "Продължаваме напред".  *hihi* Просто ми е смешно как новата версия не позволява, даже да се видят офертите заради флаша. Тук там ако хванеш някоя на рефреш по неволя. От В4 насам с този пазар работата е така  ;D Необятна вселена са, но за някой, а отностно инвестицията аз съм с двете ръце ЗА, като очаквам офертите да стартират.  Мотивирам аукционерите  *freak*  Grin
« Последна редакция: Октомври 06, 2016, 23:27:13 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2016, 23:35:47 »

Разбира се ти може би правиш ботове за фирми и офиси Grin и ако е така аз мога да препратя към теб доста народ дори от Индонезия :Dсрещу скромен %! Но ако е за играта - анатема, анатема, вето! Но да оставим тези глупости, кажи за процента!
« Последна редакция: Октомври 06, 2016, 23:40:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2016, 23:39:29 »

Разбира се ти може би правиш ботове за фирми и офиси Grin и ако е така аз мога да препратя към теб доста народ дори от Индонезия :Dсрещу скромен %!

Не, не, неее. Работя само с БГ играчи. Няма тука да намазват някакви си джигитайци.  Патриоти сме! bgflag Отностно съюзните взаимоотношения, правиме отстъпки на бройка.  Wink *pardon* *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2016, 23:40:58 »

Аз съм точния човек - познавам половината българи, другата половина познава мен! Embarrassed

Даниел, за какви съюзи говорите, нали ботовете са за фирми! Подострете малко речника си! Казва се корпурации! Grin
« Последна редакция: Октомври 06, 2016, 23:42:53 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2016, 23:44:50 »

Аз съм точния човек - познавам половината българи, другата половина познава мен! Embarrassed
Тц, да де ама табелката ме притеснява. Репортер, като от Господари на Ефира ли си, Ре-порте-р ли си, не може така. Ако ще се върши бизнес не трябва да има скрита Супервайзърна трета страна.  *rose* *gamer* Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2016, 23:48:46 »

Тц, да де ама табелката ме притеснява. Репортер, като от Господари на Ефира ли си, Ре-порте-р ли си, не може така. Ако ще се върши бизнес не трябва да има скрита Супервайзърна трета страна.  *rose* *gamer* Wink
Дани, Дани, Дани, ..Дани, точно във версия 6 с пазара мога да си купя каквото  ида е когато си искам и без бот. Ти си решрешвай колкото искаш
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2016, 23:50:46 »

Дани, Дани, Дани, ..Дани, точно във версия 6 с пазара мога да си купя каквото  ида е когато си искам и без бот. Ти си решрешвай колкото искаш

Да, да, дааа. Да живеее Flash + JSON и ajax нали  Wink Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2016, 23:51:05 »

Репортер на свободна практика! Нещо  вестника се изкелефирчи и колко по-богат ставаше, толко и скръндзливоста му растеше!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2016, 23:51:54 »

Репортер на свободна практика! Нещо  вестника се изкелефирчи и колко по-богат ставаше, толко и скръндзливоста му растеше!
Петьо Блъсков не фалира ли бре?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2016, 23:53:04 »

Да, да, дааа. Да живеее Flash + JSON и ajax нали  Wink Grin
тц, ама нема ти казвам, че сума ти натъжени класици ме обявиха като лъжец, доакто кротко си прехвърлях милиардите  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2016, 23:54:35 »

Репортер на свободна практика! Нещо  вестника се изкелефирчи и колко по-богат ставаше, толко и скръндзливоста му растеше!
Гадове! На времето даряваха с камъни всите работари, днес я хвърлят някой, я не, колкото да Ви заболи малко.  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2016, 23:56:45 »

тц, ама нема ти казвам, че сума ти натъжени класици ме обявиха като лъжец, доакто кротко си прехвърлях милиардите  Grin
E, е, е моля ти се. За 5 дни ровене черни дупки и зла магия изнамерих  >Grin Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2016, 23:59:53 »

Петьо Блъсков не фалира ли бре?
"Блъсков" го блъска парата, нема фалиране, но аз съм му обнажил черна магия с вуду мотиви и тантра напеви с уклон към шаманизъм!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!