Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:31:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИО в6 играч за тестове  (Прочетена 2742 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Октомври 04, 2016, 09:09:38 »

Трябва ми играч, разбиращ от ИО в6 за да ми даде няколко съвета отностно едни "изчислителни" програмки  Wink Пишете ми на лично  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2016, 11:51:47 »

Няма ли никакви доброволци по темата.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2016, 20:45:26 »

Явно липсва всякакъв интерес, към мен, нищо неразбиращият програмист.  Cry Как да драсна "калкулаторите" си сега незнам...
Ще взема да убия мъката и 6 версия, че тя е пъъълната боза в сравнение със старите версии. Тук диамантите са хит  [:-}
« Последна редакция: Октомври 04, 2016, 20:48:48 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2016, 21:12:08 »

Ти  нали  отказа  ИО   бряяяяя
  влез  в някои бг  саюз  и  питаи  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2016, 21:19:17 »

Ти  нали  отказа  ИО   бряяяяя
  влез  в някои бг  саюз  и  питаи  *pardon*
То няма класики вече за да играя. Имам тук едни разработки, които писах преди време, а ми остана малко свободно време да ги довърша.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2016, 22:10:07 »

Рекох да се логна. Чопля аз, стигам до пазара и що да видя - Пъъъълно с ботове  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2016, 22:13:45 »

Като се променя цената на ресурса показва с колко се променя и след това се визуализира самата цена. Едно време това го правеше бота.
Малко разлика има в момента от предните версии. Wink

Нямам калкулатори, така че не мога да помогна. Най -лесно е да влезеш в боен български съюз и да попиташ за такъв или за помощ. Smiley
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2016, 22:21:36 »

Като се променя цената на ресурса показва с колко се променя и след това се визуализира самата цена. Едно време това го правеше бота.
Малко разлика има в момента от предните версии. Wink

Нямам калкулатори, така че не мога да помогна. Най -лесно е да влезеш в боен български съюз и да попиташ за такъв или за помощ. Smiley

Абе точене на ресурс пак си има. Grin Купуват се много евтини оферти 0,18 дърво и така нататък.  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2016, 22:29:40 »

Интересен подпис.Колко ли хора го разбират? Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2016, 22:33:53 »

Интересен подпис.Колко ли хора го разбират? Grin Grin Grin

Ако става дума за снимката, вероятно мнооого малко ще разберат този стар рекорд  Embarrassed  *pardon*

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=117.660

Рекорда който искам да ви покажа е за акаунта на най-ниски нетни до момента , участващ в класацията по военни и доблест . Става дума за Блиц 10 и за рекорд който поставих или по-точно подобрих . Играча който за момента държеше този вид рекорд е Skeletan , поставен в Блиц Ера 18 .

Участващ в класацията по доблест на -451 нетни точки , Skeletan постави праг който не бе надминат доста дълго време . Държащ 29-то място по доблест , представянето му е изключително  *rose*

Подобрението на този рекорд е в два аспекта: отрицателните нетни точки , класиране по доблест и военни точки .

Ето така изглеждаше акаунта ми в играта на -1117 нетни точки .


« Последна редакция: Октомври 04, 2016, 22:44:32 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2016, 10:16:32 »

Продължавам да търся още играчи за тестове. Моля, пишете ми на лично.  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2016, 11:05:06 »

Продължава никой да не ти отговаря!

Как си го обясняваш?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2016, 10:07:56 »

Продължава никой да не ти отговаря!

Как си го обясняваш?
Приятелю, откъде знаеш, че никой не ми отговаря?  *hahaha* Това, че търся играчи за тестове, не значи, че никой не ми пише на лични.  *gamer*
Когато аз играех ИО (V1~< V4) сигурно не си чувал за играта още. Имам малко повече свободно време и реших да създам няколко приложения за играта. Ако има останали от старите съфорумници, знаят какви приложения съм създавал  *freak* То като гледам чужденците днес разцъкват здраво по темата, а БГ-тата спите и ми се правите на интересни.   *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2016, 10:54:52 »

Приятелю, откъде знаеш, че никой не ми отговаря?  *hahaha* Това, че търся играчи за тестове, не значи, че никой не ми пише на лични.  *gamer*
Когато аз играех ИО (V1~< V4) сигурно не си чувал за играта още. Имам малко повече свободно време и реших да създам няколко приложения за играта. Ако има останали от старите съфорумници, знаят какви приложения съм създавал  *freak* То като гледам чужденците днес разцъкват здраво по темата, а БГ-тата спите и ми се правите на интересни.   *pardon*
Grin Сите ядем доматиту с колците, Дани
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2016, 11:15:04 »

Приятелю, откъде знаеш, че никой не ми отговаря?  *hahaha* Това, че търся играчи за тестове, не значи, че никой не ми пише на лични.  *gamer*
Когато аз играех ИО (V1~< V4) сигурно не си чувал за играта още. Имам малко повече свободно време и реших да създам няколко приложения за играта. Ако има останали от старите съфорумници, знаят какви приложения съм създавал  *freak* То като гледам чужденците днес разцъкват здраво по темата, а БГ-тата спите и ми се правите на интересни.   *pardon*

Спиме си сладко, не браним виртуални армии в игра за финансово обезпечени хора. Калкулатора във в6 е прост, ако нямаш диамантчета - не ти излизат сметките Smiley)
Активен

-Naughtyred
Retired.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!