Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:59:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: чудно  (Прочетена 1033 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« -: Септември 22, 2016, 00:28:08 »

Много ми е интересно колко време трябва да чакаме съпорта да ни отговори на съобщението? Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Септември 22, 2016, 10:10:10 »

В работен ден ще има отговор от тях. Wink
Активен

UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #2 -: Септември 22, 2016, 14:22:11 »

в работен ден ми беше изпратено запитването още преди една седмица (има-няма) Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Септември 22, 2016, 14:44:43 »

Припомни им с нов и-мейл, надявам се в понеделник да получиш отговор. Smiley
Активен

UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #4 -: Септември 22, 2016, 15:10:56 »

в понеделни ще остават 2 дена до края на Ерата и никак не ме радва това, че трябва един и същи въпрос да го задавам по два-три пъти, а в същото време човека към който е зададен да пише в темите, които възхаваляват екипа...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Септември 22, 2016, 16:32:10 »

Нищо не зависи от мен - съжалявам. Давам идея само. Smiley
Активен

UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #6 -: Септември 22, 2016, 18:42:48 »

Знам ама започва да дразни вече... явно трябва да наливаш един кош пари в тая игра за да ти се обърне някакво внимание и да получиш смислено, а не заучено обяснение на въпроса си...
Активен
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #7 -: Септември 26, 2016, 20:57:49 »

Ден 10ти от сътворението на света (разбирайте от изпращането на запитването ми), отговор все още нямам, а и вече не се и надявам на такъв... екипа на ИО друго освен да взема пари, да пише в темите, които ги възхваляват колко са добри и да поущтрябва диамантените играчи дали ще може да отдели малко от времето си (което явно е запълнено с друго) и да се поинтересува от нас, обикновенните и не диамантени играчи? Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Септември 26, 2016, 21:03:31 »

Отговор получаваш , без значение дали си купувал диаманти или Не. Провери си изходящата поща , за да се увериш , че мейла на който си писал е точния. Дай ми на ЛС мейла си, за да проверим какво става с отговора ти. Провери и СПАМ папката да не е отишло там , както и настройките , дали не трие спама преди да си го видял.
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Септември 26, 2016, 21:35:29 »

Такаа. Имаме яснота. Грешката е вярна - на съпорта не е писано а е писано на ЛС на член от екипа. Да се изясним. Когато пишете на ЛС , възможно е преди да Ви се отговори да хванат определения човек да свърши нещо друго и се забравя. Дори не са длъжни да отговарят , но все пак от учтивост и уважение го правят. Ако искате гарантиран и бърз отговор , то пишета на съпорта , не на ЛС.

Пускате мейл на  support_bg@imperialsupport.org , като пишете от мейла , с който сте се регистрирали в играта , посочвате името на акаунта си и вашия въпрос или проблем.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!