Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:16:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да похвалим екипа  (Прочетена 1608 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« -: Септември 09, 2016, 14:28:33 »

Крайно време е да похвалим екипа за интензивните промени които правят! Специално искам да им благодаря за старанието при тази промяна:

3. Сградата банка получава допълнителни нива, които ще служат като скривалище (трезор) за злато. Трезорът пази от разграбване определени количества злато, според нивото на сградата. Ще действа като допълнение на крепостта, т.е. в столицата ще се пази сумарно количество злато от банка и крепост.

Като я видях, викам си дай да вдигна тази банка, след като са наели охрана, въоръжили са я с кураж и умения. Сложих един депозит и някое килце злато отгоре и спокоен, че ме пазят, реших да изкарам някой лев с работа, че ИО си е мноооого скъпо удоволствие.
Та на максимално ниво сграда Банка (9 ниво), и една атака http://prntscr.com/cfz6a5 се получи това http://prntscr.com/cfz6ny !!!
Та ЕВАЛА НА ЕКИПА за отличното нововъведение!!! Без него щях да си ходя скъсан  Grin

Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2016, 14:32:11 »

За кой свят става въпрос. Това максимално 9-то ниво ме съмнява да сте в мастера, за който важи това правило.
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2016, 14:37:55 »

Напомням за промени през настоящата ера в Блиц Мастърс 2 (само в този свят)

1. Премахва се забраната за атакуване и шпиониране извън обхват х5. Всички играчи могат да се атакуват и шпионират свободно, стига да имат минималните точки за атакуване и да не са под защита на начинаещия.
2. Премахват се наказанията за морал, доблест и сила на атаката при атакуване извън обхват х2.
3. Сградата банка получава допълнителни нива, които ще служат като скривалище (трезор) за злато. Трезорът пази от разграбване определени количества злато, според нивото на сградата. Ще действа като допълнение на крепостта, т.е. в столицата ще се пази сумарно количество злато от банка и крепост.
Активен

Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #3 -: Септември 09, 2016, 14:39:54 »

Знам ли и аз къде играя http://prntscr.com/cfzc6l...може пък поздравленията ми да са незаслужени!!!  Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2016, 14:44:30 »

Пиши на съпорта - или нещо не е сработило , или заграбеното е над опазваното от банката. Пише , че пази определено количество , но нямам рег там и не зная кое ниво до колко пази.
Активен

Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2016, 14:49:11 »

Точно това ми беше мисълта...да пиша на съпорта... *hahaha* *hahaha* *hahaha* Само мога да ги поздравявам, като се редят за заплатки, да са доволни, че са получили похвала за добре свършената работа....защото качеството е мноооого виско, както като политика, така и като изпълнение. Браво!!! Поздрави и Почитания!!!  Smiley
Активен
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2016, 16:25:53 »

Ако беше в друг свят нямаше да има възможност да надгражда банката.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Септември 09, 2016, 16:30:19 »

Ако беше в друг свят нямаше да има възможност да надгражда банката.

а колко хора бъркат надграждане с проучване. Защо да не проверим най-вероятните опции преди да препратя към съпорта ?
Активен

Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #8 -: Септември 09, 2016, 16:59:51 »

а колко хора бъркат надграждане с проучване. Защо да не проверим най-вероятните опции преди да препратя към съпорта ?

Ето снимка http://prntscr.com/cg0yuz....Вие сте експерт и ще прецените какво е...проучване ли, надграждане ли, че аз съм само тъпан с кредитна карта за цоцане!!!
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Септември 20, 2016, 20:30:26 »

Ами аз да пипитам сега ако може Съпорта или Администрацията ?

Лично аз оставам с вЧеПетЛениеТо че МастЪра май го обърнахте на - Пробна . Ама не на онази пробна дето е като Пробликалня , а наистина на Пробна . Кот какват идея има и - Мармалад да става .

Сега може ли да ни осветлиете . Вие настроихте ли депозита колко да се пази или все още е в процес на настройки и ако е 2-рото до кога ще я караме така ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #10 -: Септември 20, 2016, 23:06:23 »

В Мастърс2 така си и останах с 4300 нетни, но не съм зарязал играта, а си влизам да гледам как ме нападат играчи с по 3-4М нетни и се чудя на акъла на този, който е измислил този вариант.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Септември 21, 2016, 16:40:52 »

За банката в свят 302: Всяко ниво Банка пази толкова злато, колкото съответното ниво крепост> Ако имам 9-о ниво крепост и 9-о ниво банка: пазят общо 4М злато.
Имам депозит 50М + 20М в провинцията. Тогава атакуващият ще вземе 70М -4М= 66М.
Ако смятате, че има проблем с тази функционалност, моля, свържете се с нас на support_bg@imperialsupport.org, предоставяйки нужните данни за проверка, а именно - име на двамата противници, дата и час на битката.
Бих проверила битката, показана от Veso в тази тема, но ерата е приключила, съответно няма как да го направя.
Veso, иронията е похват, който харесвам, но има случаи, в които не помага и не води до положителен резултат.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!