Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:03:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредна промяна  (Прочетена 1737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« -: Септември 07, 2016, 18:00:56 »

Важно обявление!07.09.2016 16:25:00
На 15.09.2016 в 15:00 сървърно време ще бъде въведена значителна промяна във времената за ползване на някои модули в играта. Промяната се изразява в намаляване на задължителния период на изчакване между 2 ползвания на модулите. Текущото им ползване е ограничено до 1 път на 24 часа. След промяната ще може да се ползват по 1 път на 12 часа със следното ограничение - едно ползване между 00:00 и 12:00 сървърно време и едно ползване между 12:00 и 23:59 сървърно време. Ще бъдат засегнати следните модули:
- варварски станове - ще се появяват на глобалната карта 2 пъти по-често
- отваряне на ковчежета от варварски станове
- колело на късмета
- всички видове ковчежета от съкровищницата  
- 10 часов доход
- подаръци от храма

уж играта на последно време даваше що годе някаква равнопоставенност,но туко що "убихте" ритуално обикновенният играч или този който играе с малко диаманти!!Това е от мен.Довършвам започнатата ера и си бия шута.Кой квото иска да ми каже тази промяна е направена за диамантените играчи,а не за обикновенните и/или малко играещите с диаманти играчи
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 18:02:43 от Apuyc1912 » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #1 -: Септември 07, 2016, 18:17:50 »

Що не въведат едно бутонче "Купи си ерата" ми мъчат хората ?!
Обърнахте играта на онлайн - базар.То бива алчност бива ама това е игра все пак не сайт за пазаруване....





Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 07, 2016, 20:07:07 »

Аз пък мисля , че е добра идея и това по-скоро ще помогне на хората които игрят без диаманти .
Според мен дали Джон и подобни като него ще изкарат Елит за 5 или 10 дни няма никакво значение , но дали обикновенният играч ще изкара елит на 30 ден от началото или на 10 преди края има огромно значение .

И според мен е добре преди да почнете да критикувате да помислите кои в крайна сметка ще се облагодетлества повече . Тези с Диамантите така и така са напред с материала , но сега поне ще се даде глътка въздух и на тези дето киснат ОН .

Между дгуото ще е добре да се помисли и да се пипнат малко независимите градове от към ресурс Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2016, 20:39:58 »

Аз мисля , че който има диаманти , и сега има достатъчно екстри , с които да дърпа напред. Едва ли някой , който е харчил примерно по 50 лв на ден за да е в топа би харчил по 100 вече , но безплатните опции ще са двойни. Радвайте се , вместо пак да плюете. Дори преди се бях замислял да го пусна като предложение , но не в този вариант , ами да е според скоростта на ерата - демек , ако е х4 да са на всеки 6 часа , което мисля , че е реално.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Септември 07, 2016, 20:42:10 »

Аз мисля , че който има диаманти , и сега има достатъчно екстри , с които да дърпа напред. Едва ли някой , който е харчил примерно по 50 лв на ден за да е в топа би харчил по 100 вече , но безплатните опции ще са двойни. Радвайте се , вместо пак да плюете. Дори преди се бях замислял да го пусна като предложение , но не в този вариант , ами да е според скоростта на ерата - демек , ако е х4 да са на всеки 6 часа , което мисля , че е реално.
трифоне, в изблик на радост бих те попитал - ти кога за последно игра за рийлм?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #5 -: Септември 07, 2016, 20:48:43 »

Извинявай Докторе,ама не съм съгласен с това твърдение...с 40 лв за диаманти преспокойно с много он се стига в топ 20,а сега няма се стига щот камъните няма да стигнат до никъде Smiley Лично в момента наблюдавам как в момента в блица един на 5 ти ден е 26м нето..с тези екстри ще е 50м
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 07, 2016, 20:50:37 »

Извинявай Докторе,ама не съм съгласен с това твърдение...с 40 лв за диаманти преспокойно с много он се стига в топ 20,а сега няма се стига щот камъните няма да стигнат до никъде Smiley Лично в момента наблюдавам как в момента в блица един на 5 ти ден е 26м нето..с тези екстри ще е 50м
поправка - 15М нето, и не го бива като копач
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Септември 07, 2016, 21:09:00 »

Аргументите ми против тази промяна:
- Всичко вече става човекът оркестър - изключително голямо изкривяване между плащачите с храм до 199 и играчи средно ниво с храм до 25 . Развитието на един нормален акаунт е експоненциално. Големите плащачи няма да могат да се пипнат на 2-ри ден от останалите. Просто пропаста няма как да се прескочи, а отделно аналитичния елемент в играта съвсем отива по дяволите.
-На практика добре укрепен замък при 3М разчет при военни проучвания  100 е непревземаем( Ако все още има заблудени, че не е така - да посмятат). Губи се и ефектът от промяната командирите да имат тежест в съюзната войска като проучания оти лидерът ше изкара 50-ки проучвания(заедно с другите 100-ци) докато средностатистически съюз трудно ше направи 80-ки седмица или преди края в зависимост от скоростта. На практика 2-ро и трето място ше се решават в последните минути на ерите, защото никой няма да издържи на акаунти по на 300М да даряват армии по два пъти на ден - дори и постоянно да се блъскат при ВМ 50 пак няма да и стигне армията на защитниците за един ден( и през това съм минал ,ако има неверници).
Фактът е, че медалите ще бъдат само за богоизбрани.

Както каза Трифон , съюзите, който не искат да играят за рийлм са облагодетелствани - два пъти повече рес от варвари, и два сандъка отгоре. Ако това е гръбнака като финанси в ИО - so be it, но спомнете си, че преди няколко месеца махнахате населението от разпускане на армия и намаляване ресурса от Боссовете за да се върне някакъв баланс
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 21:36:17 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Септември 07, 2016, 21:16:08 »

Много може да се пише против промяната...който има време и желание да го прави малко по синтезирано и с аргументи.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Септември 07, 2016, 21:47:06 »

Аз пък мисля , че е добра идея и това по-скоро ще помогне на хората които игрят без диаманти .
Според мен дали Джон и подобни като него ще изкарат Елит за 5 или 10 дни няма никакво значение , но дали обикновенният играч ще изкара елит на 30 ден от началото или на 10 преди края има огромно значение .

И според мен е добре преди да почнете да критикувате да помислите кои в крайна сметка ще се облагодетлества повече . Тези с Диамантите така и така са напред с материала , но сега поне ще се даде глътка въздух и на тези дето киснат ОН .

Между дгуото ще е добре да се помисли и да се пипнат малко независимите градове от към ресурс Wink .
Мисля, че трябва да се забрани на играчи, които дори и на 15М нето са били обирани от акаунти с по една провка да пишат относно геймплея в тези раздели.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #10 -: Септември 07, 2016, 21:53:11 »

- варварски станове - ще се появяват на глобалната карта 2 пъти по-често
- отваряне на ковчежета от варварски станове
- колело на късмета
- всички видове ковчежета от съкровищницата 
- 10 часов доход
- подаръци от храма

1,2,3и5 добре... ама 4 и 6 тирета нямам думи.....  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Септември 07, 2016, 21:57:47 »

Аргументите ми против тази промяна:
- Всичко вече става човекът оркестър - изключително голямо изкривяване между плащачите с храм до 199 и играчи средно ниво с храм до 25 . Развитието на един нормален акаунт е експоненциално. Големите плащачи няма да могат да се пипнат на 2-ри ден от останалите. Просто пропаста няма как да се прескочи, а отделно аналитичния елемент в играта съвсем отива по дяволите.
-На практика добре укрепен замък при 3М разчет при военни проучвания  100 е непревземаем( Ако все още има заблудени, че не е така - да посмятат). Губи се и ефектът от промяната командирите да имат тежест в съюзната войска като проучания оти лидерът ше изкара 50-ки проучвания(заедно с другите 100-ци) докато средностатистически съюз трудно ше направи 80-ки седмица или преди края в зависимост от скоростта. На практика 2-ро и трето място ше се решават в последните минути на ерите, защото никой няма да издържи на акаунти по на 300М да даряват армии по два пъти на ден - дори и постоянно да се блъскат при ВМ 50 пак няма да и стигне армията на защитниците за един ден( и през това съм минал ,ако има неверници).
Фактът е, че медалите ще бъдат само за богоизбрани.

Както каза Трифон , съюзите, който не искат да играят за рийлм са облагодетелствани - два пъти повече рес от варвари, и два сандъка отгоре. Ако това е гръбнака като финанси в ИО - so be it, но спомнете си, че преди няколко месеца махнахате населението от разпускане на армия и намаляване ресурса от Боссовете за да се върне някакъв баланс

Към тази промяна би било чудесно да се премахнат последните 2 реда от платените "дарове от храма" , но всички знаем , че това няма да стане. Трябват си светове , в които да има леки ограничения в харченето , но и това няма как да стане.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #12 -: Септември 07, 2016, 22:04:36 »

- варварски станове - ще се появяват на глобалната карта 2 пъти по-често
- отваряне на ковчежета от варварски станове
- колело на късмета
- всички видове ковчежета от съкровищницата 
- 10 часов доход
- подаръци от храма

1,2,3и5 добре... ама 4 и 6 тирета нямам думи.....  *crazy* *crazy* *crazy*
Grin Ти виждал ли си 10-часов доход на акаунт на 100М нетни с империализъм, че се радваш за твоя 2х, Батъле? А имаш ли идея колко диамант се харчи на колелото за да се изкара нужната армия при отворено всичко друго?  Не става, просто не става, само становете до някъде могат да внесат някакъв баланс, там харчлъкът за мигновено връщане ще е достатъчен.
доста промени с енаправиха за да се внесе някакъв баланс в играта, дайте ся да направим не 2 , а 4 назад. Бива ли?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #13 -: Септември 07, 2016, 22:17:13 »

Grin Ти виждал ли си 10-часов доход на акаунт на 100М нетни с империализъм, че се радваш за твоя 2х, Батъле? А имаш ли идея колко диамант се харчи на колелото за да се изкара нужната армия при отворено всичко друго?  Не става, просто не става, само становете до някъде могат да внесат някакъв баланс, там харчлъкът за мигновено връщане ще е достатъчен.
доста промени с енаправиха за да се внесе някакъв баланс в играта, дайте ся да направим не 2 , а 4 назад. Бива ли?

Виждал съм да! И за коелото знам също... ама 4 и 6 избиват рибата ...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Септември 07, 2016, 23:52:41 »

Игра развиваетса, дорогие друзя!  Grin Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!