Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:55:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: постване на битки  (Прочетена 6773 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Септември 01, 2016, 16:22:22 »

Колкото за вариантите за влизане...

venelin пише, че от съпорта са му казали, че НЯМА ВЛИЗАНЕ, не говорим за хакване на акаунта. Никой не е бил на линия, но армията се е самопреместила


Още ли се тормозите. Аз спрях веднага , след като прочетох тези 2 реда :

... как в мое отсъствие войската от гарнизоните се  е струпала по този начин из провките ми  , само ще ти подскаажа , в целия си обем наличните войски го биеха тоя....


...войската във 11 часа вечерта я оставих равномерно разпределена във 12 провинции , 6 колонии, и 3 военни поста .

Та , последно , на куп за да го биеш ли беше , или пръсната из провките за да я размаже
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #46 -: Септември 01, 2016, 16:29:14 »

hause,  ти в момнента темата ли отклоняваш ? равномерно  разпределена войска  във 12 провки  6 колонии  и 3 военни поста значи  колкото конница  е имало във провка 2 толкова е имало във провка 3  6 9 или 12 , войската  когато не е на обход я пръскам  равномерно , равномерно ти говори нещо предполагам  ,за да не ми нанасят големи щети ако  атакуват  някоя провинция докоат съм оф, спри да отклоняваш темата да я разводняваш и да се правиш на интересен ,  играта я играя още  когато нямаше замъци постове и тем подобни , тоест от най старата и версия , спри се малко   
Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #47 -: Септември 01, 2016, 16:32:37 »

казах ти , някой е влезнал в акаунта ми е и сборувал  войската по начин да може да бъде бита и съответно  да се вземат диаманти, и това става само с помощ от  вътре
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #48 -: Септември 01, 2016, 16:35:30 »

И ти се осъзнай и кажи най-накрая как се случи това. Точно по равна бройка ли , имаш ли нещо разрушено (колонии , постове) , (не помня в последната версия разрушаваха ли се , не съм влизал отдавна) - да не се е прибрала от там. Да не би при пускане да се мести да не си бил на мунис злато и да не се е преместила , без да обърнеш внимание. Стегни се малко и раскажи с 2-3 изречения всичко , без да криеш нищо. Кажи и ако някой е имал достъп до акаунта ти , ако не тук ми го кажи на лично съобщение. Когато вече знам , че не криеш нищо , лично ще се заема да помоля някой от екипа да направи повторна и по-подробна проверка. За сега с тези противоречиви факти кой да ти вярва и да се моли за още 1 проверка.
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #49 -: Септември 01, 2016, 16:41:31 »

постнах ти битките , сам си прецени какво е станало ,  войската не съм я оставял по такъв начин никога ,  проверявай си каквото искаш и както искаш  .комлпексарчето дето го сътвори това нещо предполагам е горд  да победи сам себе си в чужда акаунт  , мога мнопго да напиша за това което виждам , но се оказва безмислено , всички в съюза вече са убедение че зад акаунта на този седи админ или най малкото някой му помага да прибира диамантите от наградния фонд
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #50 -: Септември 01, 2016, 16:53:38 »

дааааа, тегаво мълчание настана...
всички надничат, никой не говори
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #51 -: Септември 01, 2016, 16:56:00 »

Имам едно предложение към теб - сваляш си TeamViewer , влизам пред теб да погледна битките и ще ти кажа точно какво е станало. Ти ще гледаш какво правя , за да не кажеш после че съм ти пипал нещо.
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #52 -: Септември 01, 2016, 17:01:08 »

 аз имам  предложение , ще ти дам паролата и сам да влезеш да си гледаш колкото искаш,   само ми пиши на лично как да с е свържа с теб да ти я дам , аз почти приключих с ИО след  подобно обидно отношение
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #53 -: Септември 01, 2016, 17:09:09 »



Още ли се тормозите. Аз спрях веднага , след като прочетох тези 2 реда :


Та , последно , на куп за да го биеш ли беше , или пръсната из провките за да я размаже

Явно имаш нужда от разяснение, та ще ти разкажа с думи прости:
Събираш войската в столицата, после цъкваш на преместване на армията, избираш всички провки, натискаш премести на полето и...voila ЧУУУДОООО, армията се разпределилА равномерно по всички провинции. После влизаш във всяка от тях, прибираш каквото може по крепостите и готовоооо.
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #54 -: Септември 01, 2016, 17:10:53 »

Венелин,

Как така "незабелязано" Вие сте бил в акаунта си цяла вечер по време на атаките, та и след това ? Ако някой Ви е влизал в акаунта през това време,т.е. времето на атаките, то Вие сте могли да го забележите, а защо не сте ?
Още нещо интересно, което искам да Ви попитам, защо аджеба не сте писали на съпорта след самите атаки, а часове след това ? Нали сте си били в акаунта ? Smiley

Искам отговор по така интересните въпроси лично от вас, ако Ви е срам да си кажете какво сте направили,може и на ЛС. Благодаря!
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #55 -: Септември 01, 2016, 17:18:24 »

когато си оставя прозореца отворен с включена игра  означава ли че съм на компа? помолих ви  нещо , не ме изкарвайте малоумник, на съпорта писах днес защото ми се струва адски странно това което видях нея вечер
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #56 -: Септември 01, 2016, 17:25:48 »

Венелин,

Как така "незабелязано" Вие сте бил в акаунта си цяла вечер по време на атаките, та и след това ? Ако някой Ви е влизал в акаунта през това време,т.е. времето на атаките, то Вие сте могли да го забележите, а защо не сте ?
Още нещо интересно, което искам да Ви попитам, защо аджеба не сте писали на съпорта след самите атаки, а часове след това ? Нали сте си били в акаунта ? Smiley

Искам отговор по така интересните въпроси лично от вас, ако Ви е срам да си кажете какво сте направили,може и на ЛС. Благодаря!

Нали от съпорта са му казали, че никой не е влизал при него? Сега се оказва, че не е точно така.
Кой лъже повече?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #57 -: Септември 01, 2016, 17:26:54 »

Явно имаш нужда от разяснение, та ще ти разкажа с думи прости:
Събираш войската в столицата, после цъкваш на преместване на армията, избираш всички провки, натискаш премести на полето и...voila ЧУУУДОООО, армията се разпределилА равномерно по всички провинции. После влизаш във всяка от тях, прибираш каквото може по крепостите и готовоооо.


Това и баба го знае ...  ставаше въпрос за колонии и т.н. - при разрушаване къде отива армията...
Активен

venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #58 -: Септември 01, 2016, 17:31:49 »

martine  предлагам да проверите играча който ме е атакувал , все пак  е прибрал 1700 диаманта , може да се окаже че грешката е  вярна . нея вечер видях нещо и найстина е много повече от това което казах , за което се извинявам.  само че няма как да го докажа ,  за мен това си остава теч на поверителна информация , вие както искате така ме класифицирайте  и обяснявайте  че съм луд , ама на другите го обяснявайте  на мен не , очите ми не ме лъжат
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #59 -: Септември 01, 2016, 17:32:20 »

Това и баба го знае ...  ставаше въпрос за колонии и т.н. - при разрушаване къде отива армията...

Ти следиш ли разговора или само се намираш на приказка?
С 3 атаки са го скъсали отвсякъде, какви разрушени колонии, какво чудо?
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!