Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:05:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89685 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #660 -: Декември 18, 2016, 15:26:11 »

 *hahaha* *hahaha*


И тоя Бил лош

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Без да се обиждаш ама ти кой си че да си изобо някакъв и на някой да му пука за теб  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Лош бил

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Вица на темата . Което ми напомня една история .

Живели 2 ма приятели . И 2 мата били не разделни , дружеми и правили всичко заедно .
Като деца играели заедно по катерушките , играели на стражари и апаши , играели заедно с камиончета в пасъчника ...
Минали година децата порастанли и станали юноши . Започнали да ходят по моми . Ергенували заедно , заедно забърсали и гаджертата си ... дето се вика заедно и бандеролата скъсали ....
Но годините вървели напред и напред . Задумили се - пак почти заедно . Деца им се народили - дето се вика и децата им набори .
Момчетата станали монтьори на коли . работили от сутрин до вечер в сервиза на техен общ приятел който им помогнал да направят бизнес .  И така момчетата не били лоши монтьори , напротив били кадърни момчета . Идвали при тях да се правят хубави лъскави коли . Е не били точно като оторезираните сервизи , ама пак били хубав сервиз .
Доброто име на сервиза се разчуло , все повече и повече хора идвали . Известни били с това , че хем ги бива , но не взимат скъпо. Или казано с прости думи взимали добре за качестовто на работа което предлагали . И така годините минавали . Докъто една вечер 2 мата не останали да оправят колата на 3 тият ( ония с парите ) колата . Той я оставил , защото имал проблем с нея , а той е трбвало да отиде по спешност в чужбина по бизнес дела . Та седели те и бачкали и си говорили за живота ....
Пийвали бирчика , хапвали кибабчета и картофки и така работата споряла .
Оправили те колата и се приговтвили да си тъгват . Тогава единият погледал другият и му казал .
- Брател , цял живот сме заедно и знаеш ли гледам те и се радвам , че работя с НАЙ-ДОБРИЯТ .
Другият го погледанл и му отвърнал
- Не братле - Ти си НАЙ-ДОБРИЯТ .
Усмихнали се заключили сервиза всеки се качил по колите си и се прибрал в домът си .

Всеки един от тях легнал в леглото си и си спомнил как на всеки един от тях НАЙ-ДОБРИЯТ му е казал , че ТОЙ е НАЙ-ДОБРИЯТ и следовалтелно когато най-добрит ти го каже то значи е така .


Лека ден . Благодаря че ме размяхтре толкова искренно и че ме забавлявате с това че си вярвате толкова истински .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #661 -: Декември 18, 2016, 15:29:43 »

От цялата работа разбрах че ние сме лошите.  Cry
https://www.youtube.com/watch?v=0mLoLnnbo84


https://www.youtube.com/watch?v=ULigGYRZe04     Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #662 -: Декември 18, 2016, 15:45:14 »


Без да се обиждаш ама ти кой си че да си изобо някакъв и на някой да му пука за теб  ............


Айде като си толкова осведомен и знаеш кой колко е платил и къде , би трябвало да знаеш и с кой акаунт съм играл на това световно.
Аз не тръбя къде и как съм играл.Тези които трябва знаят.
Ако мислиш че ще ме впечатлиш с тези провокаци не се хаби.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #663 -: Декември 19, 2016, 14:09:15 »

Арте стига с обясняването на дадени личности,който не заслужават вниманието ни.Който трябва знае какво е направено и кой са го правили.Всичко друго е празни приказки и спор с радио точката.Весели празници на всички и приятно изкарване Smiley

Заключвам темата за да няма повече спам и дрязги
« Последна редакция: Декември 19, 2016, 18:21:23 от Apuyc1912 » Активен

Страници: 1 ... 43 44 [45]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!