Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:35:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #645 -: Декември 17, 2016, 19:23:53 »

.... имаше и едно прасе с лимонче в устата...  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
..boneti..
Редник
*

Karma: +4/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #646 -: Декември 18, 2016, 10:31:19 »

Понеже бях с БАНЧЕ

И затова не драскаха тук . Та като за финал ще си кажа мнението .

Всички знаем много добре защо ПОлша сатана шампион . И ще е наивно ако някой изобщо си помисли , че ако не бяха парите на Дариуш имаха шанс . Така че решаващият фактор се кава ДИАМНТИ за 60000 € .

Повече нямам какво да казвам

Човек ти не си идиот - ти си супер идиот честно  *hihi* - ако беше просто идиот щеше отдавна да си замълчиш.... Нали бяха 70к, стига сменял информацията през 2 дена, че хората ще се объркат вече... Забрави да кажеш, че Дариуш е купил самолет и кола на шефовете на ИО... Е не е като на Джони самолета нали  - детския вариант е, но все пак е самолет нали  *hahaha* . А ние всички искрено се надяваме това "БАНЧЕ" да стане перманентно и най-после да ни отърват от твоята твърде неприятна особа. Не че особено пречиш де - ти просто си като хлебарката, която се чува да ходи през нещта в студентско общежитие - просто някой трябва да мине с чехъла и да те фрасне. Айде сега почни да се оплакваш на екипа, че съм те обидил, но знай че според Ваня думата "идиот" не е обидна - особено като е истина  *pardon*

П.С. Надявам се това Светновно да не се отрази на любовните ти отношения с хърватите  - все пак никой не е искал да застава на пътя на истинската любов между господар и васал - особено след това леко и плавно анексиране, което ти направиха  Tongue *hahaha*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #647 -: Декември 18, 2016, 11:28:50 »

Човек ти не си идиот - ти си супер идиот честно  *hihi* - ако беше просто идиот щеше отдавна да си замълчиш.... Нали бяха 70к, стига сменял информацията през 2 дена, че хората ще се объркат вече... Забрави да кажеш, че Дариуш е купил самолет и кола на шефовете на ИО... Е не е като на Джони самолета нали  - детския вариант е, но все пак е самолет нали  *hahaha* . А ние всички искрено се надяваме това "БАНЧЕ" да стане перманентно и най-после да ни отърват от твоята твърде неприятна особа. Не че особено пречиш де - ти просто си като хлебарката, която се чува да ходи през нещта в студентско общежитие - просто някой трябва да мине с чехъла и да те фрасне. Айде сега почни да се оплакваш на екипа, че съм те обидил, но знай че според Ваня думата "идиот" не е обидна - особено като е истина  *pardon*

П.С. Надявам се това Светновно да не се отрази на любовните ти отношения с хърватите  - все пак никой не е искал да застава на пътя на истинската любов между господар и васал - особено след това леко и плавно анексиране, което ти направиха  Tongue *hahaha*
70к долари , не евра. Хванал се  той като удавник за сламка в една дискусия между Даниел, Амер и Дариус, дет и двамата си снимаха личните сейфове и наддаваха като за циганска булка....ама на думи. Никой не може да ти даде това, което аз ше ти обещая, МичЕ.  Kiss

МИчето нито знае какво е ставало, нито как е ставало. Подават му отделни цитати и го пускат по пързалката. Говори за Румънците без да има контакт с офицерския им състав тая година. Безинтересно било, ама за кой? От 4 години за сефте се бият един с друг топ4 по нето и на някои им било безинтересно. На хърватите може да им било безинтересно, оти им се копира иконката с червени мечове на мониторите и само съюзни докади с "Вие Загубихте" четяха.

Ся ше ми разправя как се били отказали, ами да пита Дамир що се отказа. Да попита кой пусна пожара по Агилаз от неговия акаунт (знаем кой го върна) и след това акаунтът почти спря да мърда .
Да попита и как едни 192-часови доходи се теглеха и след 15 минути се появяваха или при хървати, или при руснаци, според случая. Иначе нямали синьо и се били отказали.
Ами ше се откажат след като си заебаха лидера и го оставиха самичък да се пържи. След като позволиха на командири да влизат в битки при положение, че имаше 20 нива разлика в проучванията. След като изиграха възможно най-безумната ера на съюзно ниво и след злополучната контра по 26-ти замък повече нито шпици се пробваха да вземат замък на Полша, пък армии бол. Да попита и Жоао, оти рева да ги пуснем от атака за да "видим" ний.  Grin Grin Grin

ПП.Всички кибици и "генерали" тук ми обяснявате как и вие пушите цигари Kent и ядете бонбонки tic-tac, ама само непредубеденият форумен читател може да ви повярва...за момент, оти може и да ви вземе насериозно.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #648 -: Декември 18, 2016, 12:52:01 »

Има ли значение каква е тоната сум при положение че на 3 тият ден казах , че има нещо гнило ?
Има ли значение конкретната сума , като в началото се опитвахте да обяснявате колко добра игра имало ?
Има ли значени конкретната сума при положение , че писахте че съм интргант и че това с слухове ?
Има ли знаение конкретната сума като ви казах , че вече я знам и че ще я публикувам ?
Има ли значение при положение , че всички БГ играчи ( или почти всички ) който не са играли за Полша , вече знаят истината за това как спечелихте световното ?

Хора Царя е гол ( в случаят не е гол а е платил ) .

Да може да се е допуснало грешка за точната сума , докъто се  е водило слух , но нима има кой знае каква разлика между 60,000 евро и 70,000 евро ? Нима не е възможнмо човек да се объркал между 70,000 евро и 70,000 долара ?

Факра е прост и всички го виждат и просто спряха да ви обръщат внимание и той е : Без диамантите на Дариуш - Титлата щяхте да я видите през крив макарон . И по страното е , защо след като всички го знаят , дори и вие . Просто не си го признаете .

Купена титла за 70,$$$ и толкова . Нищо особенно .

« Последна редакция: Декември 18, 2016, 12:53:34 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #649 -: Декември 18, 2016, 13:40:32 »

Има ли значение каква е тоната сум при положение че на 3 тият ден казах , че има нещо гнило ?
Има ли значение конкретната сума , като в началото се опитвахте да обяснявате колко добра игра имало ?
Има ли значени конкретната сума при положение , че писахте че съм интргант и че това с слухове ?
Има ли знаение конкретната сума като ви казах , че вече я знам и че ще я публикувам ?
Има ли значение при положение , че всички БГ играчи ( или почти всички ) който не са играли за Полша , вече знаят истината за това как спечелихте световното ?

Хора Царя е гол ( в случаят не е гол а е платил ) .

Да може да се е допуснало грешка за точната сума , докъто се  е водило слух , но нима има кой знае каква разлика между 60,000 евро и 70,000 евро ? Нима не е възможнмо човек да се объркал между 70,000 евро и 70,000 долара ?

Факра е прост и всички го виждат и просто спряха да ви обръщат внимание и той е : Без диамантите на Дариуш - Титлата щяхте да я видите през крив макарон . И по страното е , защо след като всички го знаят , дори и вие . Просто не си го признаете .

Купена титла за 70,$$$ и толкова . Нищо особенно .


Една лъжа, повторена 100 пъти, може и да стане истина.  Токова си далече от сумата, колкото Полски Тръмбеш от Куала Лумпур.
Няма нито един световен шампион от 2012-та до сега, който да е станал такъв само с диаманти от хазната, МИче.

А ти явно не разбираш защо сме играли -през шлифера ми е дали Полша, Бангладеш или Туркменистан щеше да е световния шампион, важното беше да не се допусне трета титла за Хърватска.  Много преди да се започне подготовката за световното се бяхме разбрали с някои поляци със или без Дариус,че ще играем няколко човека за тях. Пак да ти повторя - със или без финансиране. Щот ни писна от простотията на определени хора.

И престани да пишеш глупости - ти нямаш досег с това световно, не знаеш абсолютно нищо, видял си някакъв чат и всичко ти било ясно, аман.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #650 -: Декември 18, 2016, 13:42:57 »

. А ние всички искрено се надяваме това "БАНЧЕ" да стане перманентно и най-после да ни отърват от твоята твърде неприятна особа.

Другото няма какв ода се коменира , но над това и аз искам да се спра . Сега това че имам различно мнение и че го отстоявам и то с факти прави ли ме потребител за БАН ? Ти лично така ли си решаваш проблемите в живота ? Ако някой е по подготен от теб и покаже пред всички и докаже , че ти не си това което си , отиваш и го биеш ако е по-слаб или ако е по-силен отиваш и му првиш кал ? Това ли е стилът ти на спор ?
Не виждам с какво съм заслужаил за да ме Бандват . Аз имам различна гледна точка и ако не се лъжа , освен тези които играхте за Полша . другите май ме подкрепят в това което казвам ?
Знаеш ли кое ми стана най-интерсно . Октакто почнах да споря с вас как Дариуш си купи титлата съм събрал 34 лайка . Което ме кара да си мсиля , че все пак има хора които мислят като мен . Това че те не намират за нужно да пишат в този и без това дидкридетиран форум , не означва , че сме слепи или тъпи .
А и мислиш ли че ако реша и ме баннат няма да намеря начин да направя алтерантивен Форум или ... ФБ или ЮТУБ канал ? Ти изобщо къде живееш не знам в 2016 година да говориш за бан и то във форум където и без това хората се броят на пръсти си е направо недалновидност . А ако добавим че имам и програми с който може да си криеш ИП то спокойно бих могъл да е регна от където и да е . А ако добавим ,ч е и 2 от 4 те седмици в месецът съм извън Бълагария и спокойно мога да се регна от която  и да е бензиностанция .... Положението с БАН остава още по-безмислено .

Абе проблема  е в манталитета , че хора като теб изобщо не допускат , че има хора като мен и виждат истината , а отгоре на всичко и я казвме , защото просто не ни пука Wink .

Хайде сега почивай , че знам , че си бдял над безцените замъци над Дариуш .

и запомни :

- фермер
- кон
- куче

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #651 -: Декември 18, 2016, 14:14:02 »

Юрчо,Добре дошъл.
Мн пъти ти се обяснява,ти си знаеш твоето.
Хората не твърдят,че няма диаманти,мн диаманти.Аз например,никога не съм играл с толкова.Само че на Световно,отдавна това е мерило,за заявяване на сериозно участие.Ти го отричаш?Откога?
Факта,обаче,че на хърватите,не им се позволи да използват техните,че бяха надиграни,че бяха и унижени,колкото и да драскаш,не се омаловажава.
Когато Барселона детронира Ман Юн,не го направи само с повече пари,а и с изпълнители,визия и игра.
Когато Байерн детронира Барса и РеалМ,не го направи само с пари,а и с изпълнители,визия и игра.
Времето,когато отбори като Звезда,Стяуа,Порто,можеха да стъпят на върха,отмина,защото най-добрите изпълнители,с визия,качества и игра,играят в най-богатите отбори.Прости неща от съвременния живот.
Дано разбереш написаното и не се стремиш да пишеш глупости,защото на Копенхаген и 10 Милиарда да им изсипят в касата,когато нямат изпълнителите,Купа ще вземат,ама вчера.
Айде,Весели празници.

п.п. Научи се да уважаваш,мислиш и оценяш.Никой не ти го търси,да го показваш.За себе си го направи,ей така,вътрешно да ти е добре.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #652 -: Декември 18, 2016, 14:25:27 »

Другото няма какв ода се коменира , но над това и аз искам да се спра . Сега това че имам различно мнение и че го отстоявам и то с факти прави ли ме потребител за БАН ? Ти лично така ли си решаваш проблемите в живота ? Ако някой е по подготен от теб и покаже пред всички и докаже , че ти не си това което си , отиваш и го биеш ако е по-слаб или ако е по-силен отиваш и му првиш кал ? Това ли е стилът ти на спор ?
Не виждам с какво съм заслужаил за да ме Бандват . Аз имам различна гледна точка и ако не се лъжа , освен тези които играхте за Полша . другите май ме подкрепят в това което казвам ?
Знаеш ли кое ми стана най-интерсно . Октакто почнах да споря с вас как Дариуш си купи титлата съм събрал 34 лайка . Което ме кара да си мсиля , че все пак има хора които мислят като мен . Това че те не намират за нужно да пишат в този и без това дидкридетиран форум , не означва , че сме слепи или тъпи .
А и мислиш ли че ако реша и ме баннат няма да намеря начин да направя алтерантивен Форум или ... ФБ или ЮТУБ канал ? Ти изобщо къде живееш не знам в 2016 година да говориш за бан и то във форум където и без това хората се броят на пръсти си е направо недалновидност . А ако добавим че имам и програми с който може да си криеш ИП то спокойно бих могъл да е регна от където и да е . А ако добавим ,ч е и 2 от 4 те седмици в месецът съм извън Бълагария и спокойно мога да се регна от която  и да е бензиностанция .... Положението с БАН остава още по-безмислено .

Абе проблема  е в манталитета , че хора като теб изобщо не допускат , че има хора като мен и виждат истината , а отгоре на всичко и я казвме , защото просто не ни пука Wink .

Хайде сега почивай , че знам , че си бдял над безцените замъци над Дариуш .

и запомни :

- фермер
- кон
- куче


А знаеш ли колко "лайка" са от мен, Мече?  Grin Grin Grin

Ти говориш за сигурно световно то 5 месеца, не ние. Явно преди 5 месеца си знаел кво ше прави Дариус  Grin Grin Grin

ПП. Няма факти при теб, има един хвърчащ скрийн, който абсолютно нищо не доказва
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #653 -: Декември 18, 2016, 14:32:48 »

виж хайде сега да направим следното . Така и така световното свърши и едва ли скоро някой ще помни друго освен че сее платило нещо голямо като сума . Та аз ви предлагам . Някой - не аз защото ще го считат за провокация . Май като се замисля , ще е най-добре служебни лице , да направи една анкета . И тя да гласи следното .

Кое според вас се оказа решаващият фактор за Спечелване на титлата ?
1 :  Голямото количество средства похарчени за целта
2 :  Добрата игра на играчите

Нищо повече да няма като въпроси и никакви пояснения . Забелижи това не искам да се прави с цел да се омалоуважи постигнатото от хората , като игра , а по-скоро И.О. да си направят сметка какво мсилят хората като играчи . Това си е един вид сондаж на мнението . Защото моето мнение от след започването на финалите е едно . Никога до сега СВЕТОВНОТО ( не само титлата ) не е поглъщало толкова много диамнти . И лично за мен , ако мога пак да го кажа . Това вече не е световно в което се мерят способности , авъзможности .

Другото си е право на тълкуване на всеки както си го е почивствал . Лично аз не искам да ви крадя емоцията , че сте спечелили титлата , при положение , че показахте , че имате желание за това .

Мисля че темата за мен се е изчерпила и няма смисъл повече какво да говоря . Просто имах БАН и не можах да си кажа мнението когато му беше времето .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #654 -: Декември 18, 2016, 14:36:37 »

Меси и Роналдо,струват колкото дълга на Куба,към Чехия.
Айде направи анкета дали е честно и дали тези двамата трябва да се срамуват....
Чао...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #655 -: Декември 18, 2016, 14:39:37 »

Няма факти при теб, има един хвърчащ скрийн, който абсолютно нищо не доказва

Виж в таз иситусция хубавото е че не ти си съдник . Хорта сами имат глави на раменете си и зами могат да си направят сметка Wink . Ти и твоето мнение в случаят сте просто едно НИЩО . Всеки сам има глава на раменете си и сам може да си направи сметка , какво е видял и какво е прочел . За мен е много забавно да гледам как се опитваш на черното да кажеш бяло и обратното .

Дали съм дал факт или инсинуация - Това всеки сам ще си го сметне . Мисля че доста от тук четящите са интелигнетни хора и ако махнат пристрастието , вече отдавна са си дали отговор на това която са видели . А яроста с която ти се опитваш да извъртиш нещата само доказва че освен играешите в Полсият отбор през 2016 еднва ли вече някой мисли нещо различно от мен Wink .

Не се притеснявай , казах го и в педният коментар - 2016 ще се запомни изобщо в историята на И.О. със скрина в който Лидерът ви си признава за тези  60,€€€ . Другото ? Е то е просто тема за локуми и за лаиците Wink .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #656 -: Декември 18, 2016, 14:52:20 »

Виж в таз иситусция хубавото е че не ти си съдник . Хорта сами имат глави на раменете си и зами могат да си направят сметка Wink . Ти и твоето мнение в случаят сте просто едно НИЩО . Всеки сам има глава на раменете си и сам може да си направи сметка , какво е видял и какво е прочел . За мен е много забавно да гледам как се опитваш на черното да кажеш бяло и обратното .

Дали съм дал факт или инсинуация - Това всеки сам ще си го сметне . Мисля че доста от тук четящите са интелигнетни хора и ако махнат пристрастието , вече отдавна са си дали отговор на това която са видели . А яроста с която ти се опитваш да извъртиш нещата само доказва че освен играешите в Полсият отбор през 2016 еднва ли вече някой мисли нещо различно от мен Wink .

Не се притеснявай , казах го и в педният коментар - 2016 ще се запомни изобщо в историята на И.О. със скрина в който Лидерът ви си признава за тези  60,€€€ . Другото ? Е то е просто тема за локуми и за лаиците Wink .


А лидерът на Хърватска си призна за 100хил. долара и 4 кредитни карти. Че и се пъчи в груповата фаза на незнам си колко нето.  Това ти е логиката,Мече. Полша игра с по-малък бюджет от Хърватска, според твоите писания.

Полша хвана Хърватска по бели гащи - това са фактите за Световно 2016.  Никой извън много тесен кръг играчи не вярваше, че това е възможно, но се случи.  Случи се също заради имената, които влязоха при поляците, на теб може и нищо да не ти говорят, но на румънци,перуанци, аржентинци и сърби им проговориха много неща. Дотолкова, че имахме подкрепа от тези отбори. Хайде, за румънците след олимпиадата разбирам, ама от другите?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #657 -: Декември 18, 2016, 14:58:09 »

виж хайде сега да направим следното . Така и така световното свърши и едва ли скоро някой ще помни друго освен че сее платило нещо голямо като сума . Та аз ви предлагам . Някой - не аз защото ще го считат за провокация . Май като се замисля , ще е най-добре служебни лице , да направи една анкета . И тя да гласи следното .

Кое според вас се оказа решаващият фактор за Спечелване на титлата ?
1 :  Голямото количество средства похарчени за целта
2 :  Добрата игра на играчите

Нищо повече да няма като въпроси и никакви пояснения . Забелижи това не искам да се прави с цел да се омалоуважи постигнатото от хората , като игра , а по-скоро И.О. да си направят сметка какво мсилят хората като играчи . Това си е един вид сондаж на мнението . Защото моето мнение от след започването на финалите е едно . Никога до сега СВЕТОВНОТО ( не само титлата ) не е поглъщало толкова много диамнти . И лично за мен , ако мога пак да го кажа . Това вече не е световно в което се мерят способности , авъзможности .

Другото си е право на тълкуване на всеки както си го е почивствал . Лично аз не искам да ви крадя емоцията , че сте спечелили титлата , при положение , че показахте , че имате желание за това .

Мисля че темата за мен се е изчерпила и няма смисъл повече какво да говоря . Просто имах БАН и не можах да си кажа мнението когато му беше времето .
Ти живееш в черна дупка до сега не бях сигурен ама сега вече съм. Лек ден нескопосано злобно човече. Shocked
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #658 -: Декември 18, 2016, 15:00:27 »

От цялата работа разбрах че ние сме лошите.  Cry
https://www.youtube.com/watch?v=0mLoLnnbo84

Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #659 -: Декември 18, 2016, 15:13:24 »

От цялата галимация се помнят единствено победителите! Този формат се играе за победа. Който победи, той е най-добрия! Всичко останало са плюнки и празнодумства! Оправдания и злоба! ГОРКО НА ПОБЕДЕНИТЕ. ПОБЕДАТА Е ЗА НАЙ-ДОБРИТЕ! ПЛЮНКИТЕ,ЗЛОБАТА И ИЗМАМЕНИТЕ ПРИСАКЦИИ СА ЗА УНИЖЕНИТЕ!!! ТОЛКОЗ ПО ТОЗИ КАЗУС!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!