Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:57:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89674 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #615 -: Декември 10, 2016, 12:34:30 »

Винаги ще има предизвикателства пред хората които обичат играта!

http://prntscr.com/dhmcww

Бих искал да попитам хората с които съм играл в Swords_of_Haven а сега на къде?
Ще се създаде съюз Haven_of_Mouses с членове:
Alfa_mouse
Beta_mouse
Uni_mouse
Archi_mouse
Diplo_mouse
Mouse_comm1
...Mouse_comm11
и ше се крием по световете от страх да не ни набият.  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #616 -: Декември 10, 2016, 12:59:44 »

Това с медала е чисто и просто начин да те накарат да играеш на олимпиадата.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #617 -: Декември 10, 2016, 13:13:24 »

Каквото и да стане в бъдещето вече трябва много отговорно да подхождате.

С короната идва и отговорността!

За мое съжаление брилянтната Ви игра и категоричната Ви победа бе придружена и с някой лоши неща - същите за които не харесват Хърватска и компания начело с Джон Зила.

Визирам начина по който наредихте крайното класиране - разбирам че там в отбора сте го решавали по някакъв начин, но лично за мен адмирации заслужава отбора на Русия и бих се радвал ако имаше пряка битка между тях и Хърватска за бронзовия медал въпреки че тръгнаха в началото като алианс.

А другите отбори в топ 5 - 10 трябваше сами да заслужат местата - дали по нетни или в пряк двубой за замъци (с великодушната Ви ненамеса).

Не смятам че отбори като Бразилия и Литва са по-слаби от Гърция, Перу и България.

Разбира се радвам за това че не позволихте шахматистите да станат най-титулувания отбор в играта.

От моя гледна точка турнира световно първенство се нуждае от още промени на правилата за да бъде по-оспорван и интересен за участие.
Три поредни издания се превръща в безсмислено фермене за 90% от участниците.

Желая успех на всички български играчи които участваха в турнира и достойно представяне в последващите им участия в различните светове и турнири!
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #618 -: Декември 10, 2016, 13:46:37 »

Кога ще са Зимните Олимпийски игри?
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #619 -: Декември 10, 2016, 14:08:56 »

Последно в темата само искам да дам едно предложение за промяна в правилата на турнира.

Според мен би било много по-интересно ако във финалната фаза във всеки квадрант има по един независим замък който да може да се атакува само от отбори в този квадрант, а влиянието на всички замъци да бъде намалено с цел да не се препокрива прекомерно, може би ограничаване с няколко нива на великия храм.

По този начин смятам че ще се даде възможност за отборите "средна ръка" да водят на втори план отделно съревнование и да имат възможност за някакво удоволствие от участието си.

Както се видя и тази година на ден 2 (втори) се реши всичко и повечето играчи станахме за пореден път статисти.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #620 -: Декември 10, 2016, 15:50:45 »

Последно в темата само искам да дам едно предложение за промяна в правилата на турнира.

Според мен би било много по-интересно ако във финалната фаза във всеки квадрант има по един независим замък който да може да се атакува само от отбори в този квадрант, а влиянието на всички замъци да бъде намалено с цел да не се препокрива прекомерно, може би ограничаване с няколко нива на великия храм.

По този начин смятам че ще се даде възможност за отборите "средна ръка" да водят на втори план отделно съревнование и да имат възможност за някакво удоволствие от участието си.

Както се видя и тази година на ден 2 (втори) се реши всичко и повечето играчи станахме за пореден път статисти.
Добра идея но няма да стане замисли се защо.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #621 -: Декември 10, 2016, 19:54:01 »

Винаги ще има предизвикателства пред хората които обичат играта!

http://prntscr.com/dhmcww

Бих искал да попитам хората с които съм играл в Swords_of_Haven а сега на къде?
Wink Скоро няма да видиш Мечовете да играят, ние не играхме и доста преди световното.

Поздравче за моите "джобарите", каквото и да е било-било.
https://www.youtube.com/watch?v=SIPzmPWopYg
« Последна редакция: Декември 10, 2016, 20:25:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #622 -: Декември 10, 2016, 20:24:27 »

представянето на Полша и партньори на това световно тази година

https://www.youtube.com/watch?v=Q71A5hPk2mM

Мордоооооооооооооооор ...  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #623 -: Декември 10, 2016, 20:31:41 »

Каквото и да стане в бъдещето вече трябва много отговорно да подхождате.

С короната идва и отговорността!

За мое съжаление брилянтната Ви игра и категоричната Ви победа бе придружена и с някой лоши неща - същите за които не харесват Хърватска и компания начело с Джон Зила.

Визирам начина по който наредихте крайното класиране - разбирам че там в отбора сте го решавали по някакъв начин, но лично за мен адмирации заслужава отбора на Русия и бих се радвал ако имаше пряка битка между тях и Хърватска за бронзовия медал въпреки че тръгнаха в началото като алианс.

А другите отбори в топ 5 - 10 трябваше сами да заслужат местата - дали по нетни или в пряк двубой за замъци (с великодушната Ви ненамеса).

Не смятам че отбори като Бразилия и Литва са по-слаби от Гърция, Перу и България.

Разбира се радвам за това че не позволихте шахматистите да станат най-титулувания отбор в играта.

От моя гледна точка турнира световно първенство се нуждае от още промени на правилата за да бъде по-оспорван и интересен за участие.
Три поредни издания се превръща в безсмислено фермене за 90% от участниците.

Желая успех на всички български играчи които участваха в турнира и достойно представяне в последващите им участия в различните светове и турнири!

Звезди, тая година имаше заслужили артисти, народни артисти, заслужено-незаслужили, незаслужено заслужили и прочее, както казваше Иван Балсамаджиев...лека му пръст.
За правилата... да, трябва. Не може да се допусне втора година на това дередже, но пък.... нас може и да ни няма и да е доста по-оспорвано. На съюзно ниво не толкова диамантите решиха тоталната хегемония, тъй като 4-5  съюза достигнаха критично нето да извадят големи армии. Просто Полша имаше невероятни командири ( аз не съм в схемата, друга ми беше задачата), непринудена дипломация(точно тук хърватите загубиха какъвто и да е шанс за злато) и имаше и погледа върху нещата и можеше да контролира. Само веднъж изпуснахме контрол и това бетонира Хърватска на 3-то място, но като цяло това не ни късаеше толкова. Ние си играехме за злато.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #624 -: Декември 10, 2016, 21:12:30 »

Добра идея но няма да стане замисли се защо.
ше стане, няма кака да не стане. Тая година , който се осефери какво означават новите правила - спечели малко или много. А те предимно означаваха издръжка на съюзн армия... и болка Grin
« Последна редакция: Декември 10, 2016, 21:14:01 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kuka
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #625 -: Декември 10, 2016, 22:22:26 »


https://www.youtube.com/watch?v=P1pecSpho-M
« Последна редакция: Декември 10, 2016, 23:05:03 от kuka » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #626 -: Декември 10, 2016, 22:56:55 »

ше стане, няма кака да не стане. Тая година , който се осефери какво означават новите правила - спечели малко или много. А те предимно означаваха издръжка на съюзн армия... и болка Grin
Ти четеш ли? Това няма как да стане защото няма да се чупят пари Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #627 -: Декември 11, 2016, 23:40:33 »

Ти четеш ли? Това няма как да стане защото няма да се чупят пари Wink
Мите, аз съм печално известен с това, че чета всичко  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #628 -: Декември 12, 2016, 11:23:59 »

Поздравления за всички участници, независимо за кой отбор са играли.
Световното беше на ниво откъм желание на играчите. Имаше брилянтни дипломатически лупинги, маньоври, филмиране и манипулации. Което мен лично ме израдва много. Да не говорим какви битки се получиха и колко армии се изпотрошиха.
Видя се, че в условия, в които има един много мощен отбор, който мачка само с присъствието си, доста от отборите се ориентираха правилно към дипломацията, интригите, манипулациите и преговорите, което им осигури парче от голямата баница. Това също може да се тълкува като успех. Не бива да се омаловажават усилията, които държави като Гърция, примерно, са положили, за да "скочат" от 19-то на 10-то място ден преди края на състезанието.
Полша решавала кой да е в Топ 10. Ами, нормално е, при положение, че има контрол над всички съюзни холдинги, да ги разпределя по свое собствено желание. Това също е постигнато с много труд, усилия, брилянтна тактика и мислене. Не разбирам защо подобен успех също трябва да се омаловажава.
Всички играха на ниво на това световно, а най-хубавото е, че много отбори наистина се вживяха в турнира и се разцепиха от игра.
И да - ние тези турнири ги правим преди всичко за играчите, не за за печалби.
Накрая искам да се извиня още веднъж от името на Екипа за техническите проблеми, които имахме и заради които се наложи да рестартираме. Повярвайте - не ни беше никак забавно.
Поздравления още веднъж за всички участници и респект!
« Последна редакция: Декември 12, 2016, 11:27:02 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #629 -: Декември 12, 2016, 14:36:07 »

И да - ние тези турнири ги правим преди всичко за играчите, не за за печалби.
Привет.
Тук не звучиш много убедително. Убеден съм че в подобен турнир се трошат многократно повече диаманти от колково в нормален блиц.
Ако това което твърдите е истина че не се гледа печалбата обърнете повече внимание на тази тема:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80692.0
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!