Imperia Online България  
Април 16, 2024, 21:22:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89819 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #600 -: Декември 09, 2016, 22:56:08 »

Юри, защо толкова държиш да омаловажиш победата на поляците и българите в отбора?? Какво са правили и колко са харчили, те си знаят. Явно е, че са направили нужното и то до съваршенство. Смешно е да викаш на бялото - черно, защото не ти харесва.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #601 -: Декември 09, 2016, 22:57:07 »

Шестото ни място е подарено от полския отбор, а не е постигнато, уви. Можехме да си го постигнем сами още на втората нощ от финалите, ако нямаше толкова саботьори и дезертьори.
Душицо, никога и в никой момент сборно от всички акаунти , отборът на България не е имал повече армия от Бирата. Просто Бирата държвше между 2 и 4 хърватски акаунта под атака, и това е само един полски акаунт. Еле пък на втори ден България нямаше толкова бройка като армия, колкото паладин имаше Полша. Не си прави илюзии, че със 100 точки влияние е можело да се класирате 6-ти. Написах ви го -какъвто избор сте направили - следвайте го. Не си въртете гъзовете, че точно заради това влязох при вас, че и ви го написах.
Задай си въпроса защо "хърватската подлога" си пишеше с първия офицер на Полша , Колумбия, Перу, Аржентина, Сърбия, а вие не.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #602 -: Декември 09, 2016, 22:59:11 »

Това , че още не съм успял да ти пиша , но съм ти изтрил поста , не значи че трябва да го пишеш отново. Мислех само да те предупредя , но след като продължаваш ще дам 1 седмица почивка на всички от теб. Оставям ти възможността да четеш , но няма да пишеш. Благодаря за вниманието.

П.П. Писането и жалването на адреса на съпорта няма да ти помогнат , просто , ако разбера , че дори и с един глупав мейл си занимавал съпорта ще ти увелича бана с поне година.

+1
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #603 -: Декември 09, 2016, 22:59:23 »

Слава тебе Докторе *rose*
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #604 -: Декември 09, 2016, 23:34:41 »

Всеки е крив на някого, защото позицията му е различна или не съвпада с всеки. Добре -така да е. В това сме уникални хората - замислете се.
Не разбирам едно нещо - защо си губите времето тук в анализ на кой какъв е, а не се постараете догодина да постигнете някакъв успех ?!?!?

Изградете си обмислен проект, измислете начин как да го реализирате. Наберете хора с вашите виждания, тренирайте, анализирайте и работете в екип, задружно, за тази идея. Турнирите никога няма да спрат в ИО, само от вас зависи кой ще е най -подготвен и ще защити уникално своето виждане и идеал за победа.  Smiley

Можете, но си губите времето да обиждате и да се правите на интересни - от това не печели никой. Действия трябват, хора!
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #605 -: Декември 09, 2016, 23:59:10 »

Чест и почитания за полските командири, които пазиха и играха до края. Дано след умората им остане спомена.

https://www.youtube.com/watch?v=pKSYsSAScLU

Големи
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #606 -: Декември 10, 2016, 00:03:44 »

Той вола като рине от горе си го рине. Сигурни бяхме че ще дойдете да биете армия и затова я оставихме натрупахте си още едни минус и доказахте че сте злобари  Wink Wink Wink Wink
Муууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу

А ти се благодари, че не казах на руснаците, че искате бронз,тогава и топ20 ви беше под въпрос.   Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #607 -: Декември 10, 2016, 00:04:15 »

Стефо без теб,Динков,Цвето и останалата част от отбора нямаше да е възможно да станат нещата.Наздраве и до нови срещи Smiley
« Последна редакция: Декември 10, 2016, 00:44:32 от Apuyc1912 » Активен

TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #608 -: Декември 10, 2016, 00:08:49 »

Стефо без теб,Ники,Динков,Цвето и останалата част от отбора нямаше да е възможно да станат нещата.Наздраве и до нови срещи Smiley
И ти си в това число. Не бягай от отговорност. Grin *ok*
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #609 -: Декември 10, 2016, 00:17:34 »

Това беше бюджетът на Хърватска тази година:

http://prnt.sc/dhe3cf

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #610 -: Декември 10, 2016, 00:45:54 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Нели, ти пропусна първия месец от преговорите, имаше и  такива шотове  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #611 -: Декември 10, 2016, 01:55:58 »

Нели, ти пропусна първия месец от преговорите, имаше и  такива шотове  Grin

Това определено съм го пропуснала, култово е!  Grin Grin Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #612 -: Декември 10, 2016, 02:24:58 »

оставиха ли ви парички да почерпите  Grin Grin Grin Grin Grin Grin До вчера  стефан ревеше че няма копм /псуваше старата щайга / днес е вече бог

Ако вчеа е било 2015-та - може. Ти в коя година живееш?

Никинце, тоя , стария ти подпис.. ти с някой от КОМЕКОН държиш ли връзка..въобще?

ПП.а за новия..meridoo не е българин, еле пък n1marius Grin
« Последна редакция: Декември 10, 2016, 02:26:38 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #613 -: Декември 10, 2016, 02:29:56 »

Всеки е крив на някого, защото позицията му е различна или не съвпада с всеки. Добре -така да е. В това сме уникални хората - замислете се.
Не разбирам едно нещо - защо си губите времето тук в анализ на кой какъв е, а не се постараете догодина да постигнете някакъв успех ?!?!?

Изградете си обмислен проект, измислете начин как да го реализирате. Наберете хора с вашите виждания, тренирайте, анализирайте и работете в екип, задружно, за тази идея. Турнирите никога няма да спрат в ИО, само от вас зависи кой ще е най -подготвен и ще защити уникално своето виждане и идеал за победа.  Smiley

Можете, но си губите времето да обиждате и да се правите на интересни - от това не печели никой. Действия трябват, хора!

+ Нема кой Марто. Най накрая ша схванете поговорката че което се не е пръчило, нема да се кози! Грубо е като израз но е абсолютно точно. Докато има играчи, които незнаят защо са там, докато егото изпреварва възможностите, докато нема пари и докато аз съм си самодостатъчен в една колектиктивна игра и съм десетократно по-велик от възможностите си, България като отбор ще заорава все по-дълбоко в тинята на дъното. Изисква се съвсем малко - да си пречупя егото зарад общото благо, но пък това е толкова трудно, защото аз съм титолован играч и няма как някой да ми нарежда на мен. Можехме да сме трети и с медал, но пък сме шести и без медал. Ум царува, ум робува а играта е пари, знания и можене и когато дори и едно от тези неща ни липсва, фащането за палците е факт. Важно е дали ще се държим за палците с достоинство или не! И нека не забравяме че това е просто шибана игра!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #614 -: Декември 10, 2016, 11:45:32 »

Винаги ще има предизвикателства пред хората които обичат играта!

http://prntscr.com/dhmcww

Бих искал да попитам хората с които съм играл в Swords_of_Haven а сега на къде?
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!