Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:59:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #585 -: Декември 09, 2016, 20:32:09 »

М да колко удобно . Защо се криете , нима според вас това ще попречи на тези снимки да обиколят всички играчи на световното като лично ?

Нима мнислите че ще спрете комуникациите ? Ниам мислите че като показвате как сами нарушавате собствените си првила , не губите авторитет ?
Я ми кажете колко пъти нях нарекан , как ли не и с какви обиди и ги оставихте ? Оставихте ги да седят и още седят . И когато показх и извадих доказателствата , ги изтрихте . И с какво извинявам се съм нарушил правилата на формът ви ? С нищо . ОК хайде махнахте го тук - ОК . Ама вие дето играхте за Полша , по-големи ли ще изглеждате в собствените ви очи ? Нима това че изтривате едни снимки , показващи личната кореспонденция и как самият лидер на полша си признава за сумата от 70000 Хиляди Долара , ще ви направи играчи или ще ви направи участници в световно , което  не ебило купено ? Нима си мислите че и с тези последни жестове на отчаяние с което искате да скриете ИСТНАТА , ще накрат хората да ви уважават като шампиони ? О не мили мои . Всички хора вече знат ( или поне хора които си струва да знят в средите на И.О. ) , че световното през 2016 е наай-слабото възможно . Дори ще ви кажа нещо което с времето ще го осъзнаете . Когато се види профил с шампион от 2016 всеки ще казва "О махни го това , това беше слабо първенство . Те си го купиха " .

Да тук може да триете и може служебните лица който са играли да се опитват да променят всичко това , но ... няма как да го скриете . Снимките вече обикалят света .

П.П. Живеем в 2016 . Събудете се . Светът от който е част и продукта ви , се е променил . Правилата не се пишат от вас , а от нас . Вие само може да се възползвате или да пострадате .

 Wink
Това беше бюджетът на Хърватска тази година:

http://prnt.sc/dhe3cf
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #586 -: Декември 09, 2016, 20:34:27 »

Господин .... ти си .... вече ми писна от теб. Я питай твой идол Джон колко пари е строшил да стане шампион.


Българите в отбора на Полша ги поздравявам. Аз лично съжалявам че се хванах да играя на това световно трибуната на Българския отбор приличаше на филм на ужасите а репликите в нея могат да шокират дори  Христо Стоичков.
На участниците за следващата година искам да кажа ако сте решили да играете за отбора на България си вземете успокоителни ще ви трябват още на втория ден.

« Последна редакция: Декември 09, 2016, 20:37:49 от Martin » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #587 -: Декември 09, 2016, 20:46:12 »

Това беше бюджетът на Хърватска тази година:

http://prnt.sc/dhe3cf

Колко е жалко само . Вие сами не си вярвате , а камо ли искате другите да ви повярват  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Истината се видя , хайде стига . Платиха се един пари и то беше доказано , а вие просто облужвахте .... кредита .  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #588 -: Декември 09, 2016, 21:05:29 »

..., показващи личната кореспонденция и как самият лидер на полша си признава за сумата от 70000 Хиляди Долара , ...

Юри за какво говориш че съм изпуснал нещо разговорите, пък ги няма постовете.

Дали има 100 човека персонал на фирмата ИО, поне  с по 1000 лв. на месец, дали 70000$ им решава нещо в годишен план.

По скоро годишната печалба на ИО (около 5М лева сигурно) едва ли идва от Световното първенство като основна част.

Ти засегнат ли си в личен план нещо?
Нали каза че Саудитика арабия и ти сте решили да не се харчите (поне 500 лв. класираха шейховете) - дали още смяташ че успя да извадиш пак личен дивидент от турнира (материален или пък друг).
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #589 -: Декември 09, 2016, 21:32:05 »

Юри за какво говориш че съм изпуснал нещо разговорите, пък ги няма постовете.

Дали има 100 човека персонал на фирмата ИО, поне  с по 1000 лв. на месец, дали 70000$ им решава нещо в годишен план.

По скоро годишната печалба на ИО (около 5М лева сигурно) едва ли идва от Световното първенство като основна част.

Ти засегнат ли си в личен план нещо?
Нали каза че Саудитика арабия и ти сте решили да не се харчите (поне 500 лв. класираха шейховете) - дали още смяташ че успя да извадиш пак личен дивидент от турнира (материален или пък друг).

М да изкарах . Спестих пари и намерих приятели и то нови и то .... Доста добри играчи , а ти какво постигна с това ... безмнение ? Хъреса ли ти едни не кой знае колко добри играчи да се подиграват със отбора на собствената им държава ? Хареса ли ти пак да си свидетел на интриги ? Хареса ли ти едни хора да се продават за виртуални диамнти ? Хареса ли ти тези хора , дори да нямат доблест и да оставят национала , без да влизат и да слухтят в него ?

Аз го направих : Отидох и играх без да влизам в БГ национала . И въпреки че можех да го направя , не го направих . Просто не исках . Имах чест и достойнстов .
Имах достъп до профили от  Алжир , Египед , Перу , Русия , Хърватия . Но не се главозамях . Казах ти още в началто , че ще гледам световното от близо и го направих .
дали тези 70 К оправят И.О. не съм говорил за това , но знаеш ли какво мисля . Мисля че ако някой даде толкова пари за България да играе на Световно , то тя ще стане с лекота световен и то с не по малко катигоричен начин от поляците и забелжи .... без нито един от тези дето играха за Полша Wink .

А и да поне доказах , че не лъжа . За мен това поне има значение , ако за вас е все едно Wink.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #590 -: Декември 09, 2016, 21:39:15 »

Колко е жалко само . Вие сами не си вярвате , а камо ли искате другите да ви повярват  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Истината се видя , хайде стига . Платиха се един пари и то беше доказано , а вие просто облужвахте .... кредита .  *hahaha*
Няма да е лошо да си пуснеш преводача от полски на български.
Защо да не вярвам на скрийн от същия разговор, който използваш и ти да ми кажеш калко пари е дал Дариус? Да не говорим за гнусния ти пост, че някой от екипа на ИО ти е казал. Ти си балалайката тук с мантрата за уронване на доброто име, ама дано тея хора най-накрая те подбарат и те принудаят да ходиш в СА или Дубай да бачкаш или да им плащаш до живот.
Имаше един циркулярен скрийн на Жоао, с малко повечко сандъчета от на Дариус, ама просто той не можеше да ги харчи...и така.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #591 -: Декември 09, 2016, 21:41:55 »

Няма да е лошо да си пуснеш преводача от полски на български.
Защо да не вярвам на скрийн от същия разговор, който използваш и ти да ми кажеш калко пари е дал Дариус? Да не говорим за гнусния ти пост, че някой от екипа на ИО ти е казал. Ти си балалайката тук с мантрата за уронване на доброто име, ама дано тея хора най-накрая те подбарат и те принудаят да ходиш в СА или Дубай да бачкаш или да им плащаш до живот.
Имаше един циркулярен скрийн на Жоао, с малко повечко сандъчета от на Дариус, ама просто той не можеше да ги харчи...и така.

Жалка работа , тъчжно много тъжно , но пък наситина болезнено .
 Undecided
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #592 -: Декември 09, 2016, 21:59:57 »

Жалка работа , тъчжно много тъжно , но пък наситина болезнено .
 Undecided
Прав си, но и хабер си нямаш колко е жалка..от странана "отказалите"се
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #593 -: Декември 09, 2016, 22:03:41 »

М да изкарах . Спестих пари и намерих приятели и то нови и то .... Доста добри играчи , а ти какво постигна с това ... безмнение ? ....

А и да поне доказах , че не лъжа . За мен това поне има значение , ако за вас е все едно Wink.

В отбора на България винаги са се изказвали различни мнения, но реално не е нужно да си латерна или на всяка манджа мерудия.
Отделен е и въпроса кой какво слуша, какво иска да разбира и на кой да обърне внимание.

Остави сега личните ни беседи а моля те сподели как може (според теб) България да спечели пак Първенството след като сме толкова разединени на лагери с между личностни конфликти?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #594 -: Декември 09, 2016, 22:08:13 »

Никак Звезди,ама абсолютно никак.Хората който могат да я донесат няма да играят за България
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #595 -: Декември 09, 2016, 22:09:07 »

Юрчо,просто си я пускай всяка вечер.

Кааааак болиииииииииии.........   (да си нищо)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #596 -: Декември 09, 2016, 22:14:54 »

                                                                                                                                                                                                                                   حقا أنا لا أفهم عليك
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #597 -: Декември 09, 2016, 22:21:48 »

В отбора на България винаги са се изказвали различни мнения, но реално не е нужно да си латерна или на всяка манджа мерудия.
Отделен е и въпроса кой какво слуша, какво иска да разбира и на кой да обърне внимание.

Остави сега личните ни беседи а моля те сподели как може (според теб) България да спечели пак Първенството след като сме толкова разединени на лагери с между личностни конфликти?

Дето се вика коментра е за сексция : Издигане в очите на слепите  Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #598 -: Декември 09, 2016, 22:24:03 »

Умряха привилегиите,на така наречените ''Активни борци''
Ни съ пъни....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #599 -: Декември 09, 2016, 22:33:58 »

Умряха Борците останахте *******

И стих за теб специално

"Устата ти си отвори
и свеж...
Въздух ти си поеми
и медала злтен ,
в д..... шата си го забоди "


 Grin Grin Grin Grin

Това , че още не съм успял да ти пиша , но съм ти изтрил поста , не значи че трябва да го пишеш отново. Мислех само да те предупредя , но след като продължаваш ще дам 1 седмица почивка на всички от теб. Оставям ти възможността да четеш , но няма да пишеш. Благодаря за вниманието.

П.П. Писането и жалването на адреса на съпорта няма да ти помогнат , просто , ако разбера , че дори и с един глупав мейл си занимавал съпорта ще ти увелича бана с поне година.
Активен

Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!