Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:37:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89684 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #540 -: Декември 05, 2016, 01:36:52 »



Оооо душко ама и ти ли ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Що не започна с това бре  *hahaha* *hahaha* .

Виж не знам какво срамно има в това да си купите титлата при положение , че можете .  *pardon* . Има човека пара , налял я . Толкова .
Сега тук ще дойдеш да ми говориш за това как Джон бил държан под атака , как сте го блокирали и прочие и прочие , е да де , ама Шахов що спря да играе на 2 рият ден . Мислиш ли че Джон ако искаше намаше да налее кинти в 10 профила и да има БУМ и там ? Питай лидерът си какво му е казл джон след като е разбрал , че Дариуш е дал 70к Евро или там Долари , че Джон е Хамериканец и говори в долари и може и споменът ми да се рзмива  Embarrassed . Та питай го и той сам ще си каже .
Дали ще има сминмки или не ... ще го реша на по-късен етап , защото все пак е лична кореспонденция и ще поискам разрешение на човека който ми ги е дал , но това не променя факта , че играхте в едно първенство , което беше ... Уредено на ниво лидери .
Всичко това сега ще ти го кажа по нашенски  .

Всички сме виждали каруци по пътищата на България . Всички сме виждали как в много от случайте каруците са предружени от къчета . Те или тичат след каручката и лаят наляво и надясно или се возят в нея . Факта е обаче , че кучето където и да се намира , каквото и да прави , то няма да закара каруцата никъде , ще я закара , коня , магарето , бивола ... и пр . Палето може да се скъса от лай или да си се вози и толкова .
Та във вашият случай , някой от вас много шум вдиганха и искаха да се покажат за велики , но ... не са . Други просто си се возиха тихо и кротко и си взеха медала . Тарикатската и с финес Wink .

Сега вече може би ме разбираш .

Джон беше най-малко държан под атака. Шахов защо ли се отказа? Както и другите топ 10 акаунта на Хърватска? Ако в твоята глава е само Джон, то при нас се мислеше глобално и мащабно. Нито една от "контра-атаките" на Хърватска не издръжа срещу Полската машина, това е истината.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #541 -: Декември 05, 2016, 10:51:07 »

Гатанка

Плащам си-нестава, искам а не мога,
и хърватски съм подпасник
с акъл на шестокласник
та рупам яко дрога
и съм руски таралясник.

Що е то?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #542 -: Декември 05, 2016, 17:22:23 »

Джон беше най-малко държан под атака. Шахов защо ли се отказа? Както и другите топ 10 акаунта на Хърватска? Ако в твоята глава е само Джон, то при нас се мислеше глобално и мащабно. Нито една от "контра-атаките" на Хърватска не издръжа срещу Полската машина, това е истината.

Мислих че Димитър е най-нечетящият ама ти го би тотално  *hihi* Grin .

Човек ти от къде падаш бре ? Изобщо не зацепваш ли какво ти се пише или навиваш колко е велика Полската Машина , след като я оставиха ? Така и не го ли разбра , че След като Джон се отказва то значи и Хърватия се отказват . Пичовете си издумкаха Диамантите и направиха каквото могат с тях . Шахов отново изигра една брилянтна игра и показа на Дариуш колко е далеко от истината през първите 2-3 дни . Просто след това нямаха синьо и толкова . Опитаха се да се противопосавят , но не можаха , защото просто нямаха диамнти , а не защото вие ги надиграхте . Това е всичко И тое толкова просто . Дариуш си купи титлата от ДЖОН и точка . Дали ти харесва или не си е твой проблем , но е факт само като си погледнете съюза , че Дариуш не е разчитал на товето профилче Wink .
Взехте титлата , който сложил емблема световен шампион сложил . Радвайте се и толкова . Дариуш могъл , платил . Ко се опитваш да ни пробуитваш че ти или който и да е от вас е Решаващият фактор за Титлата . Няма го този глупак дето ще ви повярва . Безпорният фактор се казва Дариуш и 2 та му профила . Вие просто сте кучето покрай каруцата . Пак сте от една ферма , ама не теглите каручката вие Wink .

Ако и сега не го разбереш . Чесно биеш Димитър по неразбираемост .


Да,аз го писах.
Нещо търсиш ли?
Жалка душице.

Ко рипкаш и ти , да не съм го писал аз това ? Това са твои думи . Просто показвам на хорта каквото трбва , а те сами могат да си правят сметката . И що за човек си ти и що за човек е другият и ..... Колко много се е лъгал Лазо . Въпреки че все още не съм получил извенени за тези му думи , ама на него му е простено , щото е разсеян по принцип  Grin
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 17:26:08 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #543 -: Декември 05, 2016, 17:28:59 »

Мислих че Димитър е най-нечетящият ама ти го би тотално  *hihi* Grin .

Човек ти от къде падаш бре ? Изобщо не зацепваш ли какво ти се пише или навиваш колко е велика Полската Машина , след като я оставиха ? Така и не го ли разбра , че След като Джон се отказва то значи и Хърватия се отказват . Пичовете си издумкаха Диамантите и направиха каквото могат с тях . Шахов отново изигра една брилянтна игра и показа на Дариуш колко е далеко от истината през първите 2-3 дни . Просто след това нямаха синьо и толкова . Опитаха се да се противопосавят , но не можаха , защото просто нямаха диамнти , а не защото вие ги надиграхте . Това е всичко И тое толкова просто . Дариуш си купи титлата от ДЖОН и точка . Дали ти харесва или не си е твой проблем , но е факт само като си погледнете съюза , че Дариуш не е разчитал на товето профилче Wink .
Взехте титлата , който сложил емблема световен шампион сложил . Радвайте се и толкова . Дариуш могъл , платил . Ко се опитваш да ни пробуитваш че ти или който и да е от вас е Решаващият фактор за Титлата . Няма го този глупак дето ще ви повярва . Безпорният фактор се казва Дариуш и 2 та му профила . Вие просто сте кучето покрай каруцата . Пак сте от една ферма , ама не теглите каручката вие Wink .

Ако и сега не го разбереш . Чесно биеш Димитър по неразбираемост .


Ко рипкаш и ти , да не съм го писал аз това ? Това са твои думи . Просто показвам на хорта каквото трбва , а те сами могат да си правят сметката . И що за човек си ти и що за човек е другият и ..... Колко много се е лъгал Лазо . Въпреки че все още не съм получил извенени за тези му думи , ама на него му е простено , щото е разсеян по принцип  Grin
Хайде престани да лъжеш, какво са имали и какво са нямали - Шахов 2 пъти го изпуснахме от атака и двата пъти избухна. Това не се прави само с диаманти , а и със сандъци. Хърватите играха прекасно на лично ниво, но на съюзно тотално се омотаха. Там нямаха право на грешки - от там им дойдоха и проблемите.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #544 -: Декември 05, 2016, 17:54:26 »

Хайде престани да лъжеш, какво са имали и какво са нямали - Шахов 2 пъти го изпуснахме от атака и двата пъти избухна. Това не се прави само с диаманти , а и със сандъци. Хърватите играха прекасно на лично ниво, но на съюзно тотално се омотаха. Там нямаха право на грешки - от там им дойдоха и проблемите.

Ами ОК твое мнение . А знаеш ли кой го игра Шахов ? Wink  *hahaha*  Grin 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #545 -: Декември 05, 2016, 18:05:47 »

Сигурно ти си Шахов, ти си Джони, ти си Джоао и всички останали, целия хърватски отбор си ти...
Моля Ви, драги администратори направете му отделен форум където той и всичките му разклонения на личността да си общуват и да освободи от присъствието си този форум.
Благодаря!
« Последна редакция: Декември 05, 2016, 18:08:00 от neelka » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #546 -: Декември 05, 2016, 20:15:49 »

Ами ОК твое мнение . А знаеш ли кой го игра Шахов ? Wink  *hahaha*  Grin 
Не знам, но както казах, че имаха прекрасно развитие на акаунтите и ако не ги бяхме спрели с техните похвати ни чакаше доста по-тежко първенство. Ти ми кажи кой им игра със съюзната армия да му се посмея от сърце пък аз
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #547 -: Декември 05, 2016, 20:56:19 »

Сигурно ти си Шахов, ти си Джони, ти си Джоао и всички останали, целия хърватски отбор си ти...
Моля Ви, драги администратори направете му отделен форум където той и всичките му разклонения на личността да си общуват и да освободи от присъствието си този форум.
Благодаря!

А ти коя си че нещо не те помня ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #548 -: Декември 05, 2016, 21:01:19 »

Не знам, но както казах, че имаха прекрасно развитие на акаунтите и ако не ги бяхме спрели с техните похвати ни чакаше доста по-тежко първенство. Ти ми кажи кой им игра със съюзната армия да му се посмея от сърце пък аз

Не бе , не бе ... нямах това в предвид .... Пф ... Иситната е че след отеглането на Джон половината титулярен отбор на Хърватска спря да играе .

Това не го казвам за извенение . Просто виж фактите са прости . С наличните диаманти те направиха това което направихте и вие , Но просто те нямаха ресурси да продължат . Нима на вас това не в истана ясно след като почнахте да им взимате замъците ? И за какви битки ми говориш като имате една като за света и то в началото Wink . Нима мислиш че не ги знам тези неща и може да говориш глупости . Всички видяха воените точки и се видя след това как просто нямаха ресурс да играят срещу Дариуш . Това . Приеми го . Станахте Шампиони защото Джон не поиска да плаща повече от Дариуш . Всичко си има граница . Сега обаче се молете на дариуш да продължи да му се играе за да можете и вие да поцълате малко иначе до 6 месеца ще сте каси , каквито сте били винаги за Джон , Не че Джон няма да напъне Дариуш де още след световното  Grin. Изобщо ще е доста интересно няколко месеца и ще е забавно да ви гледа човек .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #549 -: Декември 05, 2016, 21:12:50 »

Imperia Online България > Кой е активен
Потребител   Час    Действие
Активен eulsivex   20:06:52   Действието не може да бъде определено

Абоната е извън обхват  Grin

Ей Юри отърва се ти още на групите и сега си въртиш синджира - завиждам ти!
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #550 -: Декември 05, 2016, 21:53:42 »

...
Специално за теб. Wink https://www.youtube.com/watch?v=DeR-Hws8Suw
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #551 -: Декември 05, 2016, 22:19:59 »

Imperia Online България > Кой е активен
Потребител   Час    Действие
Активен eulsivex   20:06:52   Действието не може да бъде определено

Абоната е извън обхват  Grin

Ей Юри отърва се ти още на групите и сега си въртиш синджира - завиждам ти!

А аз се отървах още след миналата година .... И понеже питаш в онази тема . Аз нямам нищо против МИХАЙЛОВГРАД - МОНТАНА . Ами имаше едно съюзче в БГ17 . Хората дето от 3 години правят интригив с национла в този отбор играха . Аз и миналта и тази година го казвам и е добре да го запомните . И един член на МОНТАНА да има в национла ... Шанс всякакъв тук оставете .


А я ми кажи аз не ви ли казах , че се качвате на пробита лодка в началото ?
Сега четя , че те нямали комуникация , че да се крият от мен аз да не портя .... Брат осъзнаваш ли колко са в тъча някой хора  *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #552 -: Декември 05, 2016, 22:24:55 »

Аз много не се меся има много история в шампионата.

Юри според теб какъв бюджет трябва да имаш за да спечелиш Световното?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #553 -: Декември 05, 2016, 22:27:21 »

Тоа па Юри,от него некой се криел.А бе мишо,кой те брои теб за жив....

Звезди...1000 евро за среден акаунт Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #554 -: Декември 05, 2016, 22:37:53 »

Аз много не се меся има много история в шампионата.

Юри според теб какъв бюджет трябва да имаш за да спечелиш Световното?

Седи мирен Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!