Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:02:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89713 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #510 -: Декември 01, 2016, 00:22:32 »

Таи  таи 
Ама  нещо   не сте  фотогенични
Ами  сами  черно  бели  снимки   ;D

Черното и бялото също са цветове. Друг е въпросът как се възприемат.  *hihi*
Активен

RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #511 -: Декември 01, 2016, 03:23:56 »

Ta ...

Седя и се чудя .... за толкова  време така и не се научихте на няколко неща .

1-во - Когато кажа А е добре да знаете че докъто не стиган до Я няма да спра .
2-ро - Когато започна да говоря истината , то винаги ще е истината и няма да е удобна за тези 10 тина тук дето се фантазират , че са игралци .
3-то - Всеки път е едно и също . Аз ви подхвърлям стръв . Вие гордо подменавате . Обаче след няколко поста почвате да кълвете и леко полеко , леко полеко ХОП ... и доъто се усетите мат с пешката Smiley . После ми се сърдите , че съм лош че накрая ви вадя и снмки .


И като за финал не мислите ли , че най-сладкото съм го запазл за накрая . Точно като започнете да се правите на велики , ще ви бодна 2-3 снимки малко да почетете и да видите за какво ства дума и то при това че от 3 дни вече ви казвам , че сте ОБСЛУЖВАЩ ПЕРСОНАЛ Wink . Израз който ползвам доста често , но явно е прехвалал и от други хора  Grin . Така че помнете ми думата . На края пак ще се смея аз , а вие ще ходите с наведени глави и ще станете за смях пред форума , Но че аз нещо съм направил портив вас , а защото прекалено много желаете някой неща без да се замисляте . че цената я плащате ... НО пък за мен е кеф да имам симпатяги като вас да ме развеселяват с наивноста си въпреки годините живот зад гърбовете си .


 *hihi* *hihi*

За пореден път ми става ясно, че нямаш ни най-малка представа какво е да играеш в отбор, не "отбор", а ОТБОР! Нямаш представа и защо много от нещата се правят по този начин - тук говоря конкретно за действията на играчите от полският отбор. Ти просто си мазохистичен и упорит форумен трол, който повтаря една и съща мантра. За жалост тази мантра явно е записана на диск, който е затворен за презапис, а явно няма и останало място... Жалко, много жалко...

Относно обслужващия персонал - ти някога бил ли си част от голям екип (не само в игра, а и наживо)? Чувал ли си за думата поддръжка и взаимозаменямост? Всяко едно нещо направено от нас по време на това световно е било целенасочено и направено с мисъл. Не случайно многократно съм казвал, че за тази игра трябва и мисъл, не само безразборно цъкане със сини камъчета... Ти поне трябва да си виждал как го повтарях хиляди пъти в трибуната по време на олимпийските игри, където с теб бяхме в един отбор, ако се сещаш.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #512 -: Декември 01, 2016, 19:42:44 »

И това ми го задава човек който иска да има СВЕТОВНА ТИТЛА на електорна игра в която не са важни уменията ,а това кой колко е платил  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Задава ти го човек,който не му се насълзиха очите,когато видя групите и не благодари на екипа за това Grin Grin Grin

....и човек,който все още не знае как се играе на ЕЛЕКТОРНА игра Grin Grin Grin
...и човек,който те пита съвсем нормално и сериозно: Чуваш ли гласове? Lips Sealed
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #513 -: Декември 01, 2016, 21:00:37 »

Ах ....


И таз тема умре   *tired* *tired* *tired*

Пълна скука  *tired* *tired* *tired*

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #514 -: Декември 01, 2016, 21:03:37 »

Ти поне трябва да си виждал как го повтарях хиляди пъти в трибуната по време на олимпийските игри, където с теб бяхме в един отбор, ако се сещаш.

Сега ще ти опиша това с един виц :
....
Вица :
....
Има две причини, поради които не разрешавам на приятелите ми да карат моето ново Ferrari , което ми донесе дядо Коледа:
1. Нямам толкова добри приятели...
2. Дядо Коледа не ми донесе ново Ferrari, както си бях поръчал...


Дано си ме разбрал Wink . Ако не си . Питай хорта с които си играл и ме познават , дали съм играл на ОЛИ  Cool
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #515 -: Декември 01, 2016, 21:13:15 »

И малко история за по-обикновените хора ....

Понеже днес е 01.12 , а играта е Воена стратегия , а и аз нали съм малко Русофил , а и малко Маршал .... Абе какво да ви говоря , аз съм върхът на тортата .... Та за това искам да кажа следното нещо тук .

1-во
 Днес се навършват 120 години от Рождението на Георгий Константѝнович Жу̀ков - най-големият !!!!  Човекът който премазва ( това е слаба дума за това което прави с германия и нейната смешна армия ) и пленява ВСИЧКИ БОЙНИ ЗНАМЕНА НА РАЙХА ( то бива и след това да не капитулират швабите Smiley ) . Нещо което е недостижимо за никоя друга армия и до ден днешен .

2-ро
battle_brawler както ти го казъх веднъж - не се излагай като слагаш тази снимка на този влик Човек , а дори не знаш че днес му е рожденият ден Wink .

п.п.
Сега отивам да си пиша с едни фашизоидни момченца в един друг форум , че там е доста по забвно - особено днес .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #516 -: Декември 01, 2016, 23:21:07 »

Ах ....


И таз тема умре   *tired* *tired* *tired*

Пълна скука  *tired* *tired* *tired*


да знаеш след това световно ше играя с акаунт mi6kar , оти ме е срам от себе си. Срам ме е да гледам как един "чист" акаунт с 20 сандъка от по 96 и 192 часови дохода и маса диаманти стой мирно и чупи китки как да играе. Нека си ги пази да ме касира по ерите.  Undecided
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #517 -: Декември 01, 2016, 23:29:03 »

https://www.youtube.com/watch?v=L4EDWVbNKnM живи , здрави
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #518 -: Декември 01, 2016, 23:54:18 »

И малко история за по-обикновените хора ....

Понеже днес е 01.12 , а играта е Воена стратегия , а и аз нали съм малко Русофил , а и малко Маршал .... Абе какво да ви говоря , аз съм върхът на тортата .... Та за това искам да кажа следното нещо тук .

1-во
 Днес се навършват 120 години от Рождението на Георгий Константѝнович Жу̀ков - най-големият !!!!  Човекът който премазва ( това е слаба дума за това което прави с германия и нейната смешна армия ) и пленява ВСИЧКИ БОЙНИ ЗНАМЕНА НА РАЙХА ( то бива и след това да не капитулират швабите Smiley ) . Нещо което е недостижимо за никоя друга армия и до ден днешен .

2-ро
battle_brawler както ти го казъх веднъж - не се излагай като слагаш тази снимка на този влик Човек , а дори не знаш че днес му е рожденият ден Wink .

п.п.
Сега отивам да си пиша с едни фашизоидни момченца в един друг форум , че там е доста по забвно - особено днес .

Не знам как да го приемам това, ама чисто и просто мисля набия един игнор за кефа...
П.П. не знам как реши че не знам кога му е рожденния ден... не знам сиг имаш някаква спосбност да влизаш в чужди глави и да променяш инфото в тях може би...
П.П.П. не знам и що требва се заяждаш с мене, абе с една дума оди уЛево че не ми се занимава!!!
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #519 -: Декември 02, 2016, 07:35:14 »

Срам ме е да гледам как един "чист" акаунт с 20 сандъка от по 96 и 192 часови дохода и маса диаманти стой мирно и чупи китки как да играе.

Ей най-сетна са ти дали достъп да видиш порфила на Дариуш Wink . Е па я това го знам от преди 5 дни какви сандъци има човека . Оте не ме пита д ти кажа  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #520 -: Декември 02, 2016, 09:28:29 »

Ей най-сетна са ти дали достъп да видиш порфила на Дариуш Wink . Е па я това го знам от преди 5 дни какви сандъци има човека . Оте не ме пита д ти кажа  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Ти си като приказката за циганчето и луканката бре, Мече.  *hahaha* *hahaha*
Профилът на Дариус мога да си го гледам когато си поискам и да правя вътре каквото си поискам, нали за това е персоналът - да разтребва? Ама кажи Жоао с тая ерекция ти какво ше го правиш, ше му 'олабиш ли жилата?

ПП. и да кажеш на хърватите, че посредникът им тук е лайно.  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #521 -: Декември 02, 2016, 11:57:09 »

Я сега не отклонявай темата .... добре почнахме да говорим за Сандъците ... Кажи сега тук на хората с какви сандъци играе шефа ти  Grin . И по колко броя от сандък има и след това кажи по колко струва един сандък  Grin . След това ела пак ми говори колко си бил голями играчи сте и как сте взели световното с игра , а не с пара  *hahaha* .

И смешното в цялата история е че никой от вас неможе да ме обори с разумен факт , че надиграхте Джон . Просто Лидерът ви НАДАДПЛАТИ Джон за да си вземе титлата и толкова . Това че Джон не искаше да вдига мизата за една игра не го прави глупав , а на против прави го по-малко глупавият . Тое е моето мнение а вие освен да обиждате на лична основа безпочвено и да правие ниско нетни интрижки нямате какво друго да правите .
По принцип сега ще дам една лична оценка . Ако Мартин не беше служебно лице  и не правише опити да ме обижда  от "височината " на този си пост , за което нееднократно е ставал поводи за публикации срещу него ( дори Жоро му е писал , че се държи неадекватно ) . Той май най-достойно ще излезе със златен медал от ситуацията . Седи се вози се на "Каручката"( Е ДАРИУШ Е КАРУЦА ) и му дреме . А да и Агилаза . Той поне не писка тук . Взима си медала и точка . Дето се вика целта оправдава средствата Wink .

Вие се изипахте да обяснявате колко сте значими за отбора си ..... Смях , пълен смях .... при положение че каквото ви го казахме многоктарно ЛИДЕРЪТ ви до ония ден имаше профил сумарно повече отколкото целият ви съюз ....


 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Декември 02, 2016, 11:58:57 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #522 -: Декември 02, 2016, 15:28:26 »

Я сега не отклонявай темата .... добре почнахме да говорим за Сандъците ... Кажи сега тук на хората с какви сандъци играе шефа ти  Grin . И по колко броя от сандък има и след това кажи по колко струва един сандък  Grin . След това ела пак ми говори колко си бил голями играчи сте и как сте взели световното с игра , а не с пара  *hahaha* .

И смешното в цялата история е че никой от вас неможе да ме обори с разумен факт , че надиграхте Джон . Просто Лидерът ви НАДАДПЛАТИ Джон за да си вземе титлата и толкова . Това че Джон не искаше да вдига мизата за една игра не го прави глупав , а на против прави го по-малко глупавият . Тое е моето мнение а вие освен да обиждате на лична основа безпочвено и да правие ниско нетни интрижки нямате какво друго да правите .
По принцип сега ще дам една лична оценка . Ако Мартин не беше служебно лице  и не правише опити да ме обижда  от "височината " на този си пост , за което нееднократно е ставал поводи за публикации срещу него ( дори Жоро му е писал , че се държи неадекватно ) . Той май най-достойно ще излезе със златен медал от ситуацията . Седи се вози се на "Каручката"( Е ДАРИУШ Е КАРУЦА ) и му дреме . А да и Агилаза . Той поне не писка тук . Взима си медала и точка . Дето се вика целта оправдава средствата Wink .

Вие се изипахте да обяснявате колко сте значими за отбора си ..... Смях , пълен смях .... при положение че каквото ви го казахме многоктарно ЛИДЕРЪТ ви до ония ден имаше профил сумарно повече отколкото целият ви съюз ....


 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Когато великия Джон Плащаше беше играч когато някой друг плаща повече той  плащач. Интересно разсъждаваш евала.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #523 -: Декември 02, 2016, 16:08:28 »

Когато великия Джон Плащаше беше играч когато някой друг плаща повече той  плащач. Интересно разсъждаваш евала.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Тебе само като те видя и ме напушва на смях . Толкова ми е смешно да те гледам , не знам защо .....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Ама си ми смешен  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #524 -: Декември 02, 2016, 16:29:46 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Тебе само като те видя и ме напушва на смях . Толкова ми е смешно да те гледам , не знам защо .....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Ама си ми смешен  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Толкова заблуден и ограничен човек като теб не съм срещал повярвай. Как ме гледаш господин Маг да нямаш кристална топка. Grin
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!