Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:40:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #465 -: Ноември 28, 2016, 22:24:00 »

Ей ...


Викате само вие не разбрахте че играте в купено световно ....

Давайте ... копайте  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #466 -: Ноември 28, 2016, 22:26:23 »

Купено е, колкото купих нови боти на жена ми ... още е по пантофи.  Sad
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #467 -: Ноември 28, 2016, 22:36:31 »

все пак го оставете на спокойствие да получи сърдечен пристъп и аритмия. Не натягайте нещата. Просто четете творбите Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #468 -: Ноември 28, 2016, 22:45:29 »

все пак го оставете на спокойствие да получи сърдечен пристъп и аритмия. Не натягайте нещата. Просто четете творбите Grin


За какво да получвам и какво да получавам Huh? Данеби аз да съм давал мангизи за игра .... Сещташ ли се колко жалко изглежда целият ви истеричен писък тук на фона на 400М нето на Дариуш ?

Според теб колко трбва да си ЧАО , че да не проумяваш някой неща ...

Всеки сам ще си направи изводи след това първенство , но реално по-голям фарс не е имало . Жалкото е че човек като теб който е писал за световните 2012 сега проявяваш толкова първичен интелект . Жалко , наистина жалко , когато хората стават на клуолни заради 14х14 пиксела .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #469 -: Ноември 29, 2016, 01:05:05 »

Цитат
За какво да получвам и какво да получавам Huh? Данеби аз да съм давал мангизи за игра ....

Ами набива се някак си н а очи разликата ти в песните от миналото световн о и от сега. Дали да не се разровим да сравним писанията ти от тогава и днес? Как световното беше добро и качествено с хърватска победа и колко безинтересно е с полскобългарска такава. Тогава само сумтеше в екстаз с пълна уста, близалки и вовозели. Все още всички пом ним как възхваляваше джони и парите му, както и играта базирана на тях а сега  някак си рязко тези пари ти станаха проблем, когато тези пари не помогнаха н а хърватите.Сега също си н ечленоразделен но жлъчно нечленоразделен. Ти батка си хуманоид без ценностна система, народ и държава. Всички тук са българи, дори когато играят за други държави. Ти обаче дори и когато играеш за България, н е си българин. Ти си от една особена порода хора, които умеят да се нагаждат според ситуацията и ням ат скруполи и предрасъдаци. Живеят безметежно, охолно, дълго и накрая наторяват земята, както цял живот са правили и в това им е приносът към света..
« Последна редакция: Ноември 29, 2016, 01:31:24 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #470 -: Ноември 29, 2016, 01:05:47 »

Юрко,гаси миличък.Ти повече от 10М нето мое дигнеш само ако си напомпаш монитора и мишката с новия продукт на Софарма.

Пълно невежество лъха от коментарите ти.
Доказателство,че хабер си нямаш от ИО.

Със 100милиона диаманти да беше дошъл,тези от ''СъмнителнияТ отбор'',пак щеха ти напомпат шошоните. И знаеш ли защо,защото верно понякога Играта не е вече Игра,а мн различни неща,които всеки възприема различно,но щом даден Отбор е решил да следва нещо-всички тихо и го следват.
Ти никога няма разбереш това,защото в Отбор никога няма да играеш.
Ай пиши си и днес си взех нормата Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #471 -: Ноември 29, 2016, 01:27:10 »

На кое място завърши Бг отбора ?
Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #472 -: Ноември 29, 2016, 01:31:22 »

На кое място завърши Бг отбора ?
Световното още не е свършило Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #473 -: Ноември 29, 2016, 05:52:31 »


За какво да получвам и какво да получавам Huh? Данеби аз да съм давал мангизи за игра .... Сещташ ли се колко жалко изглежда целият ви истеричен писък тук на фона на 400М нето на Дариуш ?

Според теб колко трбва да си ЧАО , че да не проумяваш някой неща ...

Всеки сам ще си направи изводи след това първенство , но реално по-голям фарс не е имало . Жалкото е че човек като теб който е писал за световните 2012 сега проявяваш толкова първичен интелект . Жалко , наистина жалко , когато хората стават на клуолни заради 14х14 пиксела .
Grin Grin Grin Мече, обичам те.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #474 -: Ноември 29, 2016, 05:54:02 »

На кое място завърши Бг отбора ?
На което място го искаш?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #475 -: Ноември 29, 2016, 06:37:35 »

Браво ! Наистина - Много добро представяне .

Друго за играта няма какво да кажа .

Сега без да ме разбирате поглешно и заядливо вие си знаете какво е и как е . Аз не съм в отбора ви и не знам . Знаете си също така и какво от това което показахте  еплод на игра и кое е плод на пари . Не искам да омалоуважавам тудът на никой , просто само ще кажа че след до тази година 2015 беше най-безличното първенство , тази го би .
Мисля че всички ще се съгласите ,че това трбва да е дъното на И.О. по смисъла за надпревара на умения . За мен точно това 36 замъка е нещото което трбваше да се случи , за да разберат "цифровите" мозъци , че титлата трбва да се печели , а не да се купува . Тук под купуване не искам да се фокусираме на самата дума , а над това , че е време ДИАМНТИТЕ да отстъпят . Просто за мен лично гледайки 2014 , 2015 и сега 2016 нещата стават все по-зле и по-зле . Всичко хубаво заради което си струваше да се играе И.О. вече е мъртво .
Както казах стимулът с добавените диамнти в хазната и новите правила на подаръците , бяха началото - Това което направихте вие не само 36 замъка , това е ЗАБИВАНЕ на НАДГРОБНИЯТ КАМЪК НА ГРОБА НА И.О. такава каквато никой не я иска . Ето защо сега ми направихте максимално кеф и искам да го видят "Имперците" , защото лакомията трбва да има край . Защото е добре да проумеят , че дълеч по силни компании от И.О. са фалирали само защото не са се вслушали в това което им говорят потребителите . Защото сега се видя , че това световно е както казах .... ПРАХУСЛОКАЧКА за диамнти .


Без да се засягате , но според мен след това ще последва големият отлив . Да играта ще я има , но няма да е това което беше .
Дано някой хора се вслушат и да вземат мерки , иначе след Нова година ще има Спад на потребителите ....


Пак казвам за псоелдно и не искам да влизам в глупави пререкания . Вие си играете играта по правилата . Надиграхте всички и то по правилата . Всичко което съм писал от първият пост още доъто играех за СА до сега е насочено в тази посока . Имперците имат нужда от спешно преоткриване на смисъла на играта и ролята на диамнтите в нея .


Тц, 2015 топ отборите не се биха един с друг , тая година е голямо маризене. За случайният кибик може и да е безинтересно, но за топ отборите е далеч по-динамично в сравнение с 2015. Или наистина не разбираш, или ти се подава подбрана информация. Като видиш военните точки на топ4 отборите можеш да си извадиш изводите, но явно не можеш.
« Последна редакция: Ноември 29, 2016, 06:39:33 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #476 -: Ноември 29, 2016, 11:23:56 »

Ами набива се някак си н а очи разликата ти в песните от миналото световн о и от сега. Дали да не се разровим да сравним писанията ти от тогава и днес? Как световното беше добро и качествено с хърватска победа и колко безинтересно е с полскобългарска такава. Тогава само сумтеше в екстаз с пълна уста, близалки и вовозели. Все още всички пом ним как възхваляваше джони и парите му, както и играта базирана на тях а сега  някак си рязко тези пари ти станаха проблем, когато тези пари не помогнаха н а хърватите.Сега също си н ечленоразделен но жлъчно нечленоразделен. Ти батка си хуманоид без ценностна система, народ и държава. Всички тук са българи, дори когато играят за други държави. Ти обаче дори и когато играеш за България, н е си българин. Ти си от една особена порода хора, които умеят да се нагаждат според ситуацията и ням ат скруполи и предрасъдаци. Живеят безметежно, охолно, дълго и накрая наторяват земята, както цял живот са правили и в това им е приносът към света..

Виж сега ...
Лично аз разделям нещата така и то от твойте писания , защото не съм играл световно преди 2014 .
Та аз ги деля на Световно преди 2014 и след 2014 .
И казвам следното . Евала на МЕГА профили като Султана , Артур ( бразилеца ) , Джон и Дариуш . Тези хора заслужават адмериране само за това че са решили да похарчат пари и то ей така за нищо . Но смисъла да убиваш еди продукт и да се допуска това умишлено е абсурдно . Личното ми мнение е че със всяка изминала година ПЛАЩАЧИТЕ взимат все повее и повече връх над играчите и за хора със скромни бюджети като мен ( 40 лв за ера ) остават далеч по-малко смислени неща да правим в играта . А ако не искам да съм обслужващ персонал на някой със "синя" кръв , то игра на съю'зно ниво вече няма . Жалкото в случаят е следното , вие скачахте против Джон че е комплексар и ревахте че си куува титлите и нарадите , но самите вие отидохте да играете за човек който е абсолютно същият типаж , самоче сега той сега е играч Smiley Smiley Smiley . По абсурдното е как вие самите си променихте светогледа и как от ревностни антидиамантаджии видяхте ползата от един такъв плащач и като опитна жрица на ласдки ласки му се предложихте Smiley . хайде сега ми говори пак за Кървави торнадота и други подобни . Както казах и преди
Профилът на Дариуш от 400М нето на фона на Другите профили в полският отбор изгхлежда меко казано САМОЗАБЛУДА . Да някой хора ще сложат медал световен шампион , но дали този медал тежи толкова колкото медала на "КУЧЕ" Wink . Ей така ги разглеждай нещата . Да ще кажеш Ама ти миналата година нали говори така , е да говорих , а вие уж не сте ама май почнахте да говорите и вие като мен . Разликата е че аз съм бил и съперник и съюзник с Джон , но никога не съм бил на хранилка при него , докъто май вие ловите хранта още във въздуха докъто ви я подхвърлят .  Grin .
Дано един ден поне малко да осъзнаете колко е жалко да си част изобщо от такова нещо .


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #477 -: Ноември 29, 2016, 11:40:39 »

Ти си моето гуру Юрий   *rose* *rose* Wink
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #478 -: Ноември 29, 2016, 12:36:03 »

Не се гаси, туй що не гасне!  Grin Grin Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #479 -: Ноември 29, 2016, 18:24:07 »

Само едно питане...

Какво стана с Джон?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!