Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:41:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89928 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #450 -: Ноември 27, 2016, 19:32:57 »

Обичам ви всички, к'во ше правя без вас?  Grin Grin Grin

Мече, сметни какво са месечните разходи за офис от 150 човека и колко пари се дават за играта, пък тогава говори за кукуване. На дедо сметалото не мо'е се счупи.

Абе няма да е чак толкова кръчмарска работата мен ако питаш ... Ще има миза Wink . Ама то че се разчуе ... Хайде оставям ви , отивам да си върша работата че съм подхванал един проект и за сега върви  *BOAST*  ... после че говорим .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #451 -: Ноември 27, 2016, 19:39:00 »

Абе няма да е чак толкова кръчмарска работата мен ако питаш ... Ще има миза Wink . Ама то че се разчуе ... Хайде оставям ви , отивам да си върша работата че съм подхванал един проект и за сега върви  *BOAST*  ... после че говорим .

К'ва е мизата? И спри да говориш с пълна уста.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #452 -: Ноември 27, 2016, 23:11:18 »

Мирише ми от някъде, усещам неприятна миризма..дали пор-вдовец се е появил пак в темата?!?!?!  :Smiley Sad *hmm*
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #453 -: Ноември 28, 2016, 15:02:22 »

http://prntscr.com/dcqky5

Снимка за Историята....Никога правено до сега на световно първенство Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #454 -: Ноември 28, 2016, 15:21:06 »

...и тази...

http://prntscr.com/dcqsm9

Специално за Юри от ''СъмнителнияТ отбор''

п.п. ...бе да ти кажа чесНо чичо Юри и мен взеа ме съмняват тиа,тъй кат ги гледам отстрани Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #455 -: Ноември 28, 2016, 15:32:11 »

Браво!  Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #456 -: Ноември 28, 2016, 15:34:11 »

http://prntscr.com/dcqky5

Снимка за Историята....Никога правено до сега на световно първенство Smiley

Странно но имам подобна   *hihi*

http://prntscr.com/dcqyt8
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #457 -: Ноември 28, 2016, 19:50:17 »

Браво момичета и момчета. Отлична игра. Който си го може-си го може. Както викаше един одавна умрел кон - всите замъци, десет от десет. Браво на Meчовете. А душманите....
...е, душманите им  остава само да го "правят като вятъра"

Разбира се, аз не съм доволен от вас защото вие давате ли си сметка че с тези снимки ще образувате бръчки по мозъка, лицето и задника на един Полухърватин, полуперуанец, полусаудитец, полуруснак, полубългарин, полуидиот? Как можахте да се забавлявате толкова много и безочливо при това? Очаквам да има разбор от оня ПОЛУ-то, хибрида, или там каквато му е субстанцията.
« Последна редакция: Ноември 28, 2016, 20:05:18 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #458 -: Ноември 28, 2016, 19:59:17 »

Браво ! Наистина - Много добро представяне .

Друго за играта няма какво да кажа .

Сега без да ме разбирате поглешно и заядливо вие си знаете какво е и как е . Аз не съм в отбора ви и не знам . Знаете си също така и какво от това което показахте  еплод на игра и кое е плод на пари . Не искам да омалоуважавам тудът на никой , просто само ще кажа че след до тази година 2015 беше най-безличното първенство , тази го би .
Мисля че всички ще се съгласите ,че това трбва да е дъното на И.О. по смисъла за надпревара на умения . За мен точно това 36 замъка е нещото което трбваше да се случи , за да разберат "цифровите" мозъци , че титлата трбва да се печели , а не да се купува . Тук под купуване не искам да се фокусираме на самата дума , а над това , че е време ДИАМНТИТЕ да отстъпят . Просто за мен лично гледайки 2014 , 2015 и сега 2016 нещата стават все по-зле и по-зле . Всичко хубаво заради което си струваше да се играе И.О. вече е мъртво .
Както казах стимулът с добавените диамнти в хазната и новите правила на подаръците , бяха началото - Това което направихте вие не само 36 замъка , това е ЗАБИВАНЕ на НАДГРОБНИЯТ КАМЪК НА ГРОБА НА И.О. такава каквато никой не я иска . Ето защо сега ми направихте максимално кеф и искам да го видят "Имперците" , защото лакомията трбва да има край . Защото е добре да проумеят , че дълеч по силни компании от И.О. са фалирали само защото не са се вслушали в това което им говорят потребителите . Защото сега се видя , че това световно е както казах .... ПРАХУСЛОКАЧКА за диамнти .


Без да се засягате , но според мен след това ще последва големият отлив . Да играта ще я има , но няма да е това което беше .
Дано някой хора се вслушат и да вземат мерки , иначе след Нова година ще има Спад на потребителите ....


Пак казвам за псоелдно и не искам да влизам в глупави пререкания . Вие си играете играта по правилата . Надиграхте всички и то по правилата . Всичко което съм писал от първият пост още доъто играех за СА до сега е насочено в тази посока . Имперците имат нужда от спешно преоткриване на смисъла на играта и ролята на диамнтите в нея .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #459 -: Ноември 28, 2016, 21:25:00 »

Нямам думи, нямам !



Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #460 -: Ноември 28, 2016, 21:46:25 »

Според слуховете които току що разбрах :

Сумата е ......

70 000 € .

Това е казано на много високо ниво и участник Н в разговора е казал , че нова кола на шефа на И.О. няма да копува и .....

Честито момчета ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #461 -: Ноември 28, 2016, 21:52:01 »

Според слуховете които току що разбрах :

Сумата е ......

70 000 € .

Това е казано на много високо ниво и участник Н в разговора е казал , че нова кола на шефа на И.О. няма да копува и .....

Честито момчета ....



Ба лъжеш се 200к € са Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #462 -: Ноември 28, 2016, 21:57:54 »

Както казах по горе-
Цитат
Разбира се, аз не съм доволен от вас защото вие давате ли си сметка че с тези снимки ще образувате бръчки по мозъка, лицето и задника на един Полухърватин, полуперуанец, полусаудитец, полуруснак, полубългарин, полуидиот?
 Grin

Нищо ново под слънцето и е закон че плазмодия орел немой да стане. Grin
« Последна редакция: Ноември 28, 2016, 22:01:57 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #463 -: Ноември 28, 2016, 22:00:33 »

Според слуховете които току що разбрах :

Сумата е ......

70 000 € .

Това е казано на много високо ниво и участник Н в разговора е казал , че нова кола на шефа на И.О. няма да копува и .....

Честито момчета ....




Направо ма уби. ЦРУ , КГБ и всичи тайни служби слуайте!!! имаме нов агент 007  *hahaha*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #464 -: Ноември 28, 2016, 22:07:34 »

Повече са Wink 71к евро са вече, 4-е гуми на аудито си заложих за 2 пакета от 400 евро, жена ми по джапанки ще кара зимата, аз ходя по пантофи,
вкъщи нямаме какво да ядем, тоалетна хартия и сапун нямаме вече -леко се усеща, но продължаваме напред. Smiley
Активен

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!