Imperia Online България  
Април 24, 2024, 22:43:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 90016 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #435 -: Ноември 26, 2016, 15:38:24 »

''Съмнителния  отбор''  Grin Grin Grin Grin

Я пиши за Джони бе Юри,не се напъвай с друго,че се наакаш Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #436 -: Ноември 26, 2016, 15:55:09 »

Интересен ми е факта че кога Хърватския отбор беше на върха си ги хвалеше , мазнеше и не бълваше такива кафяви на отенък спекулации , но сега си най активния критик. Що за нищожна тв*р може да се държи така. Можеш да вдигнеш самочувствието на всики жители на ромските гета защото и простит*тка има по голямо достойnство от теб.

Хм Странно ...

Виж не знам защо се докачате толкова ...

Лично аз не подлагам под съмнения ВАШИЯТ ТРУД и СПОСОБНОСТИ . Това изришно го казах няколко пъти .
Вие сега започвате леко полеко да извъртате нещата и говорите пълни измислици и глупости .
Лично аз в нито един момент не съм изказал каквото и да е убеждение , че видиш ли вие сте лошши играчи или че не ставата за нищо или прочие ....

Просто казвам че се носят слухове , слухове които се говорят от доста сериозни играчи и слухове поради които доста сериозни играчи не се регестираха ....
Не бих казал че Отбора на Саудитите поради тази причина не е играл , но причината поради която и те спряха е схода ...

Съмнението и ако можем да кажем - Конспирацията е .... Е ли възможно ПОЛША да получава помощ от АДМИНИСТРАЦИЯТА . При положение , че се говори зад някой от профилите , че седят слъжебни лица ( тук не визирам Мартин , въпреки че той може спокойно да накара да му прехърлят служебните диаманти в друг профил за да не се бие на очи - предполагам ) , които са казали че отиват да играят за Полша , защото били .... Почти сигурни световни . Ако добавим и това че Румънците също някак си се отрдъпнаха и полегнаха на една страна и то още преди световното .... Има доста , ама доста неясноти .
Ето защо за мен не седи въпроса ДАЛИ ВИЕ ИГРАЕТЕ ( то от самолет се вижда че играете ) , а възможно ли е да има УГОВОРКИ и да кажем КУПУВАНЕ на ЗЛАТНИ МЕДАЛИ за СВЕТОВЕН ФОРУМ .
Самите вие които дефакто сте обслужващ персонал , може и да знаете за такъв тип уговрока , но може и да не знаете .

Относно Джон . Нали се сещате , че след световното Джон ако продължи да играе , пак ще ви млати както го е правил и преди , просто ще изфукате диамнтите и след това ще има дървото .... За него това едва ли е проблем Wink .

НО гледайте сега колко хитро и два всичко и колко въпроси има още .... Е ли възможно понеже се уморихме от ДЖОН да има смяна на ТОП играча и той да е именно лидера на ПОЛША Wink .
Е ли възможно това да са едносмислени профили от рода на ЗАРИБИТЕЛИТЕ Wink  ?
Като цяло има мнооого въпроси , за които няма отговори , но се говори ...

А както е казал народа - там където има дим има и огън ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #437 -: Ноември 26, 2016, 16:00:33 »

Също така се говори,че по-голям ''обслужващ персонал'' от теб няма и няма да има в тази игра.

Изразходих нормата за днес. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #438 -: Ноември 26, 2016, 16:03:07 »

http://prnt.sc/dc023j
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #439 -: Ноември 26, 2016, 16:16:41 »



А както е казал народа - там където има дим има и огън ....



Тоя дим е само в твоята глава.
А до колкото знам в Хърватския отбор има хора със същия ранг във форума.
И то точно лидера им. Така че можеш да си задържиш спекулациите във главата и да не ги изразяваш чрез клавиатурата.
Джони специално играе само там където му изнася и на това световно явно не му изнася . А когато го бият в някой свят се оправдава винаги че е бил наглеждач. А наглеждача сигурно си бил ти но това са само слухове  не казвам че е истина.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #440 -: Ноември 26, 2016, 16:37:04 »

Тоя дим е само в твоята глава.
А до колкото знам в Хърватския отбор има хора със същия ранг във форума.
И то точно лидера им. Така че можеш да си задържиш спекулациите във главата и да не ги изразяваш чрез клавиатурата.
Джони специално играе само там където му изнася и на това световно явно не му изнася . А когато го бият в някой свят се оправдава винаги че е бил наглеждач. А наглеждача сигурно си бил ти но това са само слухове  не казвам че е истина.

Виж сега от къде идва погворката - Гузен негонен бяга ....
Аз и да искам да ти кажа , че не подлагам играта ви под съмнение , а подлагам под съмнение ... да повторя за пореден път - МОЖЕ ЛИ ДА СЕ КУПИ СВЕТОВНА ТИТЛА ?  
Ти пак се овърташ и отиваш да говориш лични нападки . Ето питам те сега малко по-просто , без нзачение Джон , Мон и Дон ... Според теб , лично според теб ... Може ли да се купи световната титла или не ? Ето на този въпрос ми отговори .
Защото за мен Дали куповача е Джон , Бон , Мон или Дордон .... Няма никавко значение . За мен е по-важно може или не може да се купува титлата под някакъв начин ...
Държавата също няма значение ... Хърваткс , Полша , България , Бразили  Иран .... Няма никакво значение .


Сега се надявам да съм свел до мимимум усилията ти за мисловната ти дейност и да може да отговориш смислено . Знам че си уморен от нощни дежурста , но все пак това е съдбата на ОБЩАКА Wink


П.П. а относно Джон дали е играч или не - Би ли припомнил на нас обиконовенните читатели - точно коя ера си взел на Джон , че нещо лично аз не се сещам ? Май няма Wink .
« Последна редакция: Ноември 26, 2016, 16:42:28 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #441 -: Ноември 26, 2016, 17:09:31 »

Въпроса "дали може да се купи световната титла" трябваше да го зададеш когато хърватите станаха световни. Половината "поляци" са били световни шампиони без да копуват, а  чрез яка игра. Защо миналата годин а не се поинтересува от този казус. Защо тогава н е попита. Прекалено си прозрачен и предсказуем за да се правиш на ощипана кокошка. Има екип. Питай него и не си мисли че посяваш някъде и пред някой съмнения за нещо. Всички те знаят колко струваш и на какво си способен.
« Последна редакция: Ноември 26, 2016, 17:21:25 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #442 -: Ноември 26, 2016, 17:47:11 »

...
Мога да ти кажа ,че има много по добри играчи от прехваления Джон.
Имал съм честа да играя с някои от тях.  Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #443 -: Ноември 26, 2016, 17:54:12 »

Всички те знаят колко струваш и на какво си способен.

Дето се вика - ти си КЪЩНО ГЪРНЕ Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #444 -: Ноември 26, 2016, 17:56:39 »

Дето се вика, ти си градска клоака Wink Което не пречи да те знаем колко струваш ти и приказките ти.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #445 -: Ноември 26, 2016, 17:57:05 »

Мога да ти кажа ,че има много по добри играчи от прехваления Джон.
Имал съм честа да играя с някои от тях.  Wink

Това е бесзпорен факт . Има много добри играчи . Но чак пък много по-добри от него ... НО
Хайде да не изместваме темата към Джон ... той отече ... за 2016/2017 ще е модерен Дариуш  Wink .

Та ето тази врътка тип зарибител е интересна ... Но нека да мине световното и пак казвам , ако Джон изчезне като играч и остане Дариуш , който прави Чудеса дето ги прави и Джон ... Хмммммм ...... Хмммммммм Ще е интересно  ,
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #446 -: Ноември 26, 2016, 17:58:08 »

Един сблъсък свърши,ами следващият... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #447 -: Ноември 27, 2016, 19:17:41 »

Виж сега................

Защо ли ти се вързах на акъла..............
Всички знаят че да я играеш тази игра на високо нето са нужни и малко пари (за диаманти , почасови и всякакви други глезотии), но да отправяш обвинения че някой е купил реалм или световно е чиста спекулация с цел омаловажаване на труда и уменията на хората.

А относно къде и какво съм печелил няма нужда да отговарям ако някой се интересува на профила ми го пише.

Спирам да пиша по тая тема че не ми се пада на твоето ниво.
« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 19:19:50 от masskiller84 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #448 -: Ноември 27, 2016, 19:22:06 »

Обичам ви всички, к'во ше правя без вас?  Grin Grin Grin


Мече, сметни какво са месечните разходи за офис от 150 човека и колко пари се дават за играта, пък тогава говори за кукуване. На дедо сметалото не мо'е се счупи.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #449 -: Ноември 27, 2016, 19:30:23 »

А относно къде и какво съм печелил няма нужда да отговарям ако някой се интересува на профила ми го пише.

Мен лично не ме интересува  къде и какво си печелил  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Дори не ти знам и профела , ама нали и ти взе думата по темата , та за това ... Благодаря за поне смисленият разговор ...

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!