Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:56:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89862 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #420 -: Ноември 24, 2016, 17:46:42 »

Това че не ги познаваш кой къде е не значи че не са Wink . Все пак играя доста преди теб международни светове и знам това онова за доста играчи . Сигурно ти си единственият дето мисли , че си купувате вски тези диамнти  Grin . Блажени са заблудените .
Виж не ви упреквам за това . Намерли сте и го правите . ОК супер . Просто се запитах ...защо не го направят с БГ национала това наливане на служебно ? Дали изобщо някога ще направят този жест и къмнас ? Или все пак ги е страх да не тръгне мълва ? Има толквоа много въпроси и те не са свързани с играта ви като цялостност . Просто това са въпроси които излизат всеки ден слд като се гледа световното Sad .
Абе както го казах - Прахосмукачка за Диамнти и наивници Wink .
Здравейте,

1. Както знаете от правилата на Световното първенство, които можете да прочетете на официалния сайт на турнира http://worldcup.imperiaonline.org на Екипа на Империя Онлайн му е абсолютно забранено да участва в който и да е турнир, организиран от студиото. Нали осъзнавате какъв скандал би предизвикало едно подобно участие, дори и то да е формално? Играчите няма как да бъдат убедени, че член или членове на Екипа биха играли честно, независимо колко честно ще играем.
2. Същото важи и за едно евентуално наливане на служебни диаманти под какъвто и да е предлог. Ние, все пак, си ценим работните места и бихме искали да останем на тях, а това няма как да стане, ако тръгнем да даваме диаманти от нищото на даден отбор. Да не говорим, че по този начин ще съсипем и счупим самия турнир. За какво да организираме турнири в такъв случай?
3. А това, което предлагате да правим по отношение на българския национален отбор, е още по-недопустимо, при положение, че сме базирана в България компания. Не мисля, че самият БГ отбор би желал да бъде подкрепян по подобен нечестен начин. Едва ли след това играчите на България, които са уважавани и са градили репутация в тази игра с години, биха искали да ги запомнят и свързват с турнир, в който Екипа на ИО им е наливал диаманти...
4. Разпространението на подобни неверни и много опасни твърдения не Ви прави чест, меко казано, особено при положение, че Екипът полага огромни усилия този турнир да се провежда без всякаква намеса от негова страна. С изключение на коментарите, които някои негови членове си позволяват да правят по адрес на националните отбори в калпавите си предавания на живо...
5. На Ваше място бих се въздържал да употребявам думата "нас", защото, до колкото ми е известно, тази година Вие играхте под флага на Саудитска Арабия и не можахте да излезете от Групата си, както и не успяхте да спечелите нито една точка влияние.
« Последна редакция: Ноември 24, 2016, 17:51:23 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #421 -: Ноември 24, 2016, 17:50:25 »

опс...право в 10ката браво Отоне  Tongue Tongue
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #422 -: Ноември 24, 2016, 19:53:43 »

Здравейте,
1. Както знаете от правилата на Световното първенство, които можете да прочетете на официалния сайт на турнира http://worldcup.imperiaonline.org на Екипа на Империя Онлайн му е абсолютно забранено да участва в който и да е турнир, организиран от студиото. Нали осъзнавате какъв скандал би предизвикало едно подобно участие, дори и то да е формално? Играчите няма как да бъдат убедени, че член или членове на Екипа биха играли честно, независимо колко честно ще играем.
2. Същото важи и за едно евентуално наливане на служебни диаманти под какъвто и да е предлог. Ние, все пак, си ценим работните места и бихме искали да останем на тях, а това няма как да стане, ако тръгнем да даваме диаманти от нищото на даден отбор. Да не говорим, че по този начин ще съсипем и счупим самия турнир. За какво да организираме турнири в такъв случай?
3. А това, което предлагате да правим по отношение на българския национален отбор, е още по-недопустимо, при положение, че сме базирана в България компания. Не мисля, че самият БГ отбор би желал да бъде подкрепян по подобен нечестен начин. Едва ли след това играчите на България, които са уважавани и са градили репутация в тази игра с години, биха искали да ги запомнят и свързват с турнир, в който Екипа на ИО им е наливал диаманти...
4. Разпространението на подобни неверни и много опасни твърдения не Ви прави чест, меко казано, особено при положение, че Екипът полага огромни усилия този турнир да се провежда без всякаква намеса от негова страна. С изключение на коментарите, които някои негови членове си позволяват да правят по адрес на националните отбори в калпавите си предавания на живо...
5. На Ваше място бих се въздържал да употребявам думата "нас", защото, до колкото ми е известно, тази година Вие играхте под флага на Саудитска Арабия и не можахте да излезете от Групата си, както и не успяхте да спечелите нито една точка влияние.


Беше ми интересно дали мога да предизивкам вниманието Ви със тези слухове или истини и ... Понеже сега имам време и си лафим с хора по скайпове майпове и обсъждаме какво става на световното ... и всеки се свързва с приятели от тук и там .... И нали знаеш като се съберат 100 човека да нищат нещо все се събират някакви изричения и мисли дет оводят на някъде . Все пак стават някакви страности та за това ....
Сега по реда
1. Да знем , но все пак слухове и .... доста добре осведомени хора твърдят това за служебните лица . Но кой знае може да са само слухове , а може и да не са .
2. и 3. Ами не съм сигурен че няма да се наредят на ошпашка всички БГ играчи ако разберат , че ще има такъв съпорт . Дори напротив няма да можеш да си хванеш място Wink . Вие пробвайте , а то ще се види дали няма да се намерят желаещи . Лично аз познавам 100 и себеси дори . Кеф да мие . Това с честа и бла - бла е за детската градина Wink . относно това че ако този казус се разчуе за БГ отбора , ще е много скандално имнно заради това че сте БГ компания . ето защо наистина ако решите да го правите , бихте го направили с друга държава , но пък защо да не кажете на БГ играчи ( определени хора естествено ) къде е зарчето Wink
4. Ами трбва да се разграничим ясно и аз го правя тук и сега . ТОВА НЕ СА ТВЪРДЕНИЯ , това са ХИПОТЕЗИ и УСЕЩАНЕ в ЧАСТ ОТ ИГРАЧИТЕ . Никой нищо не твърди . Просто се питаме и правим догадки . Дали може евентуално това да е ИСТИНА . Тоест все още се въртим в сферата на .... УСЛОВНОСТИТЕ и КЛЮКИТЕ ( или спекулациите ... никой не знае кое е това ) . Ето защо много моля да разграничите коментара ми , че не е твърдение , а ХИПОТЕЗА . Мисля че можем спокойно да изкаваме хипотези и че противното е еднозначно на цензура и липса на свобода на словото . Поне така мисля , но може и да греша все пак .
5. Да играх за Саудитска Арабия , Както и че играя за още 5 страни които в момента са на ФИНАЛ . Самият аз иамам доста регистрации и в доста различни светове , но вие го знаете това много добре прддполагам , защото може да си направите справка само на титулчрният ми емайл колко профила имам закъчен и къде с кой играя . Да не говорим , че имам още 6 емайла с за който имам закъчени профили .... Така че един профил който беше сложен и рекламиран за да дръпне вниманието , така както фокусника показва АСИСТЕНТКАТА , за да отвлече внманието от истината , не ме прави отпаднал от финала . Както и да е , това е друг тип разговор .....


И като за финал за казуса . Лично аз споделих нещо което витае във въздуха . Това усещане в играчите не го правим ние , а вие администрацията ( не визирам лично теб или някой персонално , по-скоро типъа поведение на Адменистриране го създава това усещтане )  . Както обичаше да казва Сергей Караганов  - Конспирацията не се предизвиква от хората които търсят отговори на въпросите , а от хората които не отговарят правилно на тези въпроси Wink .

« Последна редакция: Ноември 24, 2016, 19:58:11 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #423 -: Ноември 24, 2016, 19:59:39 »

опс...право в 10ката браво Отоне  Tongue Tongue

Ей видя шева и се подмазваш веднага  Grin .  Не те е страм ...

Шефе , шефе .....

Вашата терца бие моето 50

 *BOAST*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #424 -: Ноември 25, 2016, 14:27:44 »

И вече едно е сигурно ....

Румънците също подляха вода на Хърватите . Сега вече съм спокоен , че не само ние бг тата  правим интриги , но има и други мишоци Smiley .
Само едно не го разбирам защо им трбваше на Румънците тази авантюра ? Винаги си ползваха благоволението на Хърватска и си играеха добре . Защо решиха да излезнат по този  начин срещу тях и сменят страната в която да са партия ? Ако погледнем реално след световното световните шампиони след като си изхарчат наградата пак ще станат каси на Джон и компания . Затова че едва ли това е била подбудата ... По-скоро е нещо друго . нещо по-голямо и значимо ....
Например , ако са имали информация кой ще е ... световен шампион Wink .... Това вече ще е доста интересен момент  Lips Sealed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #425 -: Ноември 25, 2016, 15:07:43 »

О Sancta, Sancta Simplicitas!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #426 -: Ноември 25, 2016, 15:39:23 »

Дълго време ми липсваха проявите на Петър Василев в национален ефир, но тези ''тук'' са достатъчни, за да ми компенсират кефа.  Grin
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #427 -: Ноември 25, 2016, 15:44:37 »

Grin  Lips Sealed Lips Sealed
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #428 -: Ноември 25, 2016, 15:51:22 »

Дълго време ми липсваха проявите на Петър Василев в национален ефир, но тези ''тук'' са достатъчни, за да ми компенсират кефа.  Grin
Когато една радиоточка се превърне в кречетало, как може да ти липсва безобидния Петърчо? Grin Аре изкриви си душата и кажи че коментарите не са изумителни. Та това са звездни забивки. Прочиташ дори само пледоарията на речта, ахваш от възхита, наежваш се и неволно почваш да мълвиш името Божие. Та вчера даже Отоня н и навести и имам усещането че някоя радиоточка дори се е изцвъркала в килотите си от "полученото внимание" Grin
« Последна редакция: Ноември 25, 2016, 16:03:58 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #429 -: Ноември 25, 2016, 16:39:33 »

Водеща новина в днескашният лайф е.... ? Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #430 -: Ноември 25, 2016, 20:32:29 »

А верно що е наямало лайф ?

Дали момчетта не са се разприказвали повечеко а ?


 Lips Sealed

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #431 -: Ноември 26, 2016, 00:09:54 »

Когато една радиоточка се превърне в кречетало, как може да ти липсва безобидния Петърчо? Grin Аре изкриви си душата и кажи че коментарите не са изумителни. Та това са звездни забивки. Прочиташ дори само пледоарията на речта, ахваш от възхита, наежваш се и неволно почваш да мълвиш името Божие. Та вчера даже Отоня н и навести и имам усещането че някоя радиоточка дори се е изцвъркала в килотите си от "полученото внимание" Grin

Чиче, най -обичам монолога с радиоточките  Grin Grin Няма какво да ми кажат, а моята реч поучителна става.  Wink Grin
Аз, Отон не съм го виждал да пише скоро, смятай...  Grin Нещата са притеснителни, факт е..  Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #432 -: Ноември 26, 2016, 12:13:03 »

Абе не знам какво щп и каква радио точка ви гони ....

Ама нали се сещата защо с изключения на СЪМНИТЕЛНИЯТ отбор на Полша .... Другите защо спряха изобщо да играят ...

Добавяйки в компект и това , че големите Бразилци изобщо не дойдоха , защото ЦИТИРАМ един от тях : ТО ТОВА ПЪРВЕНСТВО Е РЕШЕНО ....

Нещата лека полека придобиват някакъв цвят към кафяво ...

Но последстивята ако има таков нащо , ще се видят след СП ...

И за да съм ясен . С тези си коментари не целя да омалоуважа труда на някой хора които  седят и пазят замъци , роват по станове и се раздават за играта . Това по един или друг начин си заслужава уважението . Просто говоря , че се говори за слухове , който не са никак приятни като цяло за играта . Което от своя страна , ще обезцени една световна титал и ще направи самият турнир С.П. да не е желан Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #433 -: Ноември 26, 2016, 14:09:01 »

Абе не знам какво щп и каква радио точка ви гони ....

Ама нали се сещата защо с изключения на СЪМНИТЕЛНИЯТ отбор на Полша .... Другите защо спряха изобщо да играят ...

Добавяйки в компект и това , че големите Бразилци изобщо не дойдоха , защото ЦИТИРАМ един от тях : ТО ТОВА ПЪРВЕНСТВО Е РЕШЕНО ....

Нещата лека полека придобиват някакъв цвят към кафяво ...

Но последстивята ако има таков нащо , ще се видят след СП ...

И за да съм ясен . С тези си коментари не целя да омалоуважа труда на някой хора които  седят и пазят замъци , роват по станове и се раздават за играта . Това по един или друг начин си заслужава уважението . Просто говоря , че се говори за слухове , който не са никак приятни като цяло за играта . Което от своя страна , ще обезцени една световна титал и ще направи самият турнир С.П. да не е желан Wink .

Интересен ми е факта че кога Хърватския отбор беше на върха си ги хвалеше , мазнеше и не бълваше такива кафяви на отенък спекулации , но сега си най активния критик. Що за нищожна тв*р може да се държи така. Можеш да вдигнеш самочувствието на всики жители на ромските гета защото и простит*тка има по голямо достойnство от теб.
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #434 -: Ноември 26, 2016, 14:58:34 »

Ползването на думата достойнство и Юри в едно изречение или контекст е неправилно в българския език.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!