Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:32:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89683 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #390 -: Ноември 23, 2016, 07:48:08 »

Коги високомерието облече посредственоста и заедно изпреварат моженето то фекалийте стават естествена писта за полет над кукувиче гнездо. Малко а смрадливо ма па иначе се лети. Grin
*hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #391 -: Ноември 23, 2016, 09:10:28 »

Чувате ли стъпките  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #392 -: Ноември 23, 2016, 11:00:51 »

Между другото наистина ми е много тъжно да гледам БГ отбора . Много туткав тази година , а толкова добри предпоставки имат за медал . Наистина не ви разбирам мочета . КАКВО ЗА Б*ГА ПРАВИТЕ !!! Хайде стегнете се и вземете Ш*бан медал , М*мка му !!! В ръцете ви го бутат а вие се правите на ощипани моми ....


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #393 -: Ноември 23, 2016, 11:19:47 »

Между другото наистина ми е много тъжно да гледам БГ отбора . Много туткав тази година , а толкова добри предпоставки имат за медал . Наистина не ви разбирам мочета . КАКВО ЗА Б*ГА ПРАВИТЕ !!! Хайде стегнете се и вземете Ш*бан медал , М*мка му !!! В ръцете ви го бутат а вие се правите на ощипани моми ....



нищо подобно бг отбора се разпада поради доста фактора но ще споделя след края
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #394 -: Ноември 23, 2016, 11:36:41 »

нищо подобно бг отбора се разпада поради доста фактора но ще споделя след края

+1 от мен! Smiley
Съгласен съм с теб, че това е най -разумният ход. Нека говорим след края. В момента са само теории. Твърде рано е. Smiley
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #395 -: Ноември 23, 2016, 11:52:34 »

Дерзайте Ники.Можете да се справите и в тази ситуация *ok*
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #396 -: Ноември 23, 2016, 13:17:38 »

+1 от мен! Smiley
Съгласен съм с теб, че това е най -разумният ход. Нека говорим след края. В момента са само теории. Твърде рано е. Smiley

повярвай ми това което ще напиша и не само аз няма да се хареса на хората и най малко на вас и ще е доказано със снимков материал

сега само ще кажа като рачков и зуека : УНИКАЛНИ ИГРАЧИ УНИКАЛНИ БЪЛГАРИ


поръчал съм и скункс. който ще занеса в офиса на империя онлайн
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #397 -: Ноември 23, 2016, 14:33:26 »

нищо подобно бг отбора се разпада поради доста фактора но ще споделя след края

Ники .... дайте ми профил и влизам в БОЙ ....

Но щом ти го казваш значи наистина нещата не са добре и следващите редове са за ВСЕКИ КОЙТО Е БГ И ИГРАЕ И.О.

Много , Много ви моля .... Много ви Моля ако е възможно и не е необратимо .... Много ви моля всички БГ та .... Ако може играйте за България .

Много моля и хората дето играят за Полша .... Много ви моля . Направете всичко съзможно да дръпнем България с Медал .
Вижте БГ играичте играем и сме винаги един от добрите във всяка ера в която пресъстваме , но е срамно да нямаме национал .

Моля всички участници да спрете и да направите всичко по силите си и компромиси да спрете това безумие и братоубииство . Има време да се организирате и да го сторите .

Не разбирате ли че каквото и да стане със златото тази година , ако България не се възползва , всеки който е Българин ще трябва да се срамува от това ....

Пак ви моля нека прагматизма да победи и да сме лишени от емоциии .... Стефани ти знаеш колко горя и колко държа за България . Знаеш и съм ти писал на тази тема ... Знаеш че съм като теб , знаеш че бих дал преди всичко България да е с медал ..... Ето за това те моля ..... Кажи им от мое име да се спрем и да си помогнем ....

Дано да се влишате в един играч които наистина милее за България .  bgflag bgflag bgflag
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #398 -: Ноември 23, 2016, 21:18:00 »

И така драги зрители .... драмата продължава , но Хърватите не се отказват ....

Какво става ...
След непрекъснатите атаки под които беше подложен Джонзила и невъзможноста му да си вдигне главата , въпреки и късното време се преорентираха и .... Почнаха да са наливат пари в други 2 профила ... Само за един ден те БУКВАЛНо избухнаха и подгониха топ профилите на Полша ... Сега веч става инересно ... дали ше успеят да догонят лидера на Поляците .... Да интересно ще е за нас малите зрители , а за Администрацията това е -------- ГОРИВОООООООООООООООО ....

Друго интересно нещо което нямах време да коментирам е : Кой се разби в brankobope - като му гледам нетото е ясно кои профили може да са , но да видм какво ще покаже утре битката на деня ....

Направо честно да ви кажа едва ли И.О. са се надявали на толкова добър финансов поток от това световно .


В същото време в нашият национал вече има 2 профила който мязат като за пред света .... Хайде момчета давайте знаем че можете .... Подкрепете и Клуте1 с някой друг диманти  ,човека играе кораво и е гарант че ще изкара Паладини и ще е от полза ( ужас до къде я докарах да .... да викам за Клуте1 , ама кат ое БГ как да не викам за него , а и знам че е фермер и ще ги изкара )   *hihi* *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Ноември 23, 2016, 21:20:42 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #399 -: Ноември 23, 2016, 21:28:28 »

...само че,Ние пак сме Лошите...
...само че Ние сме шпионите...пак
...само че Ние явно пак ще чакаме снимков материал,затова колко сме пречка
...само че Ние казахме,че в БГ има играч-българин,който действа за интересите на Хърватска и зареден от там с кристали
...само,че когато трябва да се вика Неволята,е по-лесно да се обвинява
...само че Ние Предателите,Плазмодиите,Продажниците,Смешниците,научените от други да играят,ще търпим
...само че аз лично не,няма да търпя и не ми пука вече и оттеглям моя глас за подкрепа на Българския отбор
..
дерзайте

https://www.youtube.com/watch?v=fZzVc8-xufY
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #400 -: Ноември 23, 2016, 21:31:14 »

Имам класиран профил в БГ отбора и тук пред целия форум,моля Лидерът на Бг отбора да го изгони,макар че ми отказа да го направи.Профил който можеше да бъде полезен.

Да се знае...аз съм Световния Шпионин,който провали играта на България.

Късмет Ви.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #401 -: Ноември 23, 2016, 21:38:56 »

Чакай спри се ....

Стига си се занимавал с глупсоти .... Стефанеееееееее .... един припали като мен миналата година  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ... Идвай да гасим пожара , че тоя хвърли водите  *hihi* *hihi* *hihi* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ...


Седи мирен бре .... чакай малко .... Мен ме няма в БГ национла . Значи няма предатели има недуразумения ... Хадйе стига повече се карайте ....

Стига спрете се и намерете път за Общото ... вижте как Хърватска помогна на Русия ... Защо мислиш че някой е платил на някой в БГ национала и те едвам имат профил 7м нето бре човек .... Нали се сещаш , че ако Някой ги подбпираше до сега да са избухнали на поне 30М нето ....

Пичове не знам какво правите , ама спрете се за малко .... Дайте и се разберете направете го за България бре хора ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #402 -: Ноември 23, 2016, 21:44:06 »

Аре  стига  вия  немате година   без  да  се  ядете
ПРЕСТАНЕТЕ  С ТЕЗ  ГЛУПОСТИ и  се  преставете  достойно
ИЛи  престане  да  играте  и  да се обвинявате  един  друг
До  вчера   приятели  от  днеска  врагове
И  то  за  какво  заради  една играаааа  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #403 -: Ноември 23, 2016, 21:55:24 »

Аре  стига  вия  немате година   без  да  се  ядете
ПРЕСТАНЕТЕ  С ТЕЗ  ГЛУПОСТИ и  се  преставете  достойно
ИЛи  престане  да  играте  и  да се обвинявате  един  друг
До  вчера   приятели  от  днеска  врагове
И  то  за  какво  заради  една играаааа  *pardon*


И най-странното знаеш ли кое е .... мен ме няма в цялата схема ... чувствам се засегнат на формумната общественост ....  Cry Undecided :Smiley :Smiley :Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #404 -: Ноември 23, 2016, 23:13:01 »

...само че,Ние пак сме Лошите...
...само че Ние сме шпионите...пак
...само че Ние явно пак ще чакаме снимков материал,затова колко сме пречка
...само че Ние казахме,че в БГ има играч-българин,който действа за интересите на Хърватска и зареден от там с кристали
...само,че когато трябва да се вика Неволята,е по-лесно да се обвинява
...само че Ние Предателите,Плазмодиите,Продажниците,Смешниците,научените от други да играят,ще търпим
...само че аз лично не,няма да търпя и не ми пука вече и оттеглям моя глас за подкрепа на Българския отбор
..
дерзайте

https://www.youtube.com/watch?v=fZzVc8-xufY


AКаунт с хърватски диаманти а ? ти пък от каде разбра ? http://prntscr.com/daym89
Хърватите нямат шпионин, това че ги познавам не означава че съм шпионин.. а вие имате поне 3 акаунта в отбора.. та чудно ми е аджиба помагаш ли по някакъв начин ти ? освен да разваляте обстановката и да пишете интриги..
нямате ли по важна работа там? взехте ли замъци ? битки нещо ? абе що не дигате нето ? настигат ви Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!