Imperia Online България  
Април 24, 2024, 09:07:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89993 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #345 -: Ноември 21, 2016, 14:02:29 »

бе аз си казах кото имам да казвам, па вие си го интерпретирайте как ше ви дойде най-добре на душата,
Националността други са я объркали явно. Епитети, епитети, ама много епитети.
В няколко разговора с членове и приближени на Българския отбор им намекнах да заложат на ферменете без ранно взимане на замък. Не знам кой ви подлъга да правите щуротии и да се мъчите за ранно взимане. Ако ще и 100М диамант да имате в акаунт, ако няма почасови сандъци, никога не можете да смогнете на темпото, а на това световно беше и все още е възможно да се вземе замък дори на лидера, след втора седмица. И тази година за съжаление България изтегли късата клечка...карма
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #346 -: Ноември 21, 2016, 14:34:37 »

В няколко разговора с членове и приближени на Българския отбор им намекнах да заложат на ферменете без ранно взимане на замък. Не знам кой ви подлъга да правите щуротии и да се мъчите за ранно взимане. Ако ще и 100М диамант да имате в акаунт, ако няма почасови сандъци, никога не можете да смогнете на темпото, а на това световно беше и все още е възможно да се вземе замък дори на лидера, след втора седмица. И тази година за съжаление България изтегли късата клечка...карма

Стефане ет оза това ти говоря ....

Аз не те разбирам .... Не играеш за БГ отбора ( или поне не го правиш официално ) . След това се опитваш да менторвеаш какво трбва да се прави и да даваш съвет . Защо не направи като мен ? Пишеш тук и толкова . ОСтавяш ги . Да правят каквото си искат .

Другото коетто е , защо изобщо някой от БГ отбора се е допитал до теб ( това не е към теб , а към този който е проговорил с теб ) . Така и ли не разбрахте , че тази година трбва да сте много вниматлени с изобра на съюзници .

Изобщо дето се вика добре че не съм в национала , защото както и предположих някой хора ще се опитат да го направят патерица за сметка на Полша .

И в заключение искам да кажа на хората играещи за Другите държави :
За мен ако се играе за БЪЛГАРИЯ са позволени всякакви сметки и врътки и каквото там дойде със всякакви средста , за да се облагодетлества НАШИЯТ национал , но ако ще играеш като наемник и то на световно , ще е добре да не се минава границата на ДОСТОЙНСТВОТО . Аз не знам каква е цялата истина , но ако се окаже че сте сложели златен медал с Полша , но за сметка на това сте цакали собствената си държава .... Просто нямам дума .
За мен лично това е игра , не ни зависи живота от това , но предполагам за някой от вас това е много важно за да го правят . Просто ви се чудя що за ценностна система имате , че да превръщате игра с смисъл на живот . За мен това е Безумие .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #347 -: Ноември 21, 2016, 15:26:53 »

Има ли някой който иска да коментира играта на ..... Shahoff ?

Мисля че за поредна година ще докаже , че зад този профил седят може би най-добрите играчи в И.О.

 Wink


Нещо да кажеш за играта на Хърватите  Grin Grin Grin
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #348 -: Ноември 21, 2016, 15:28:37 »

Все още чакаме да се откликне на молбите ни за дипломация с БГ отбора. Те явно все още мислят, че никой не им трябва и ще се оправят сами.
Ние винаги сме били готови на сътрудничество с тях. Sir_Xari дори е сложил в плана да има медал за България тази година. Но като ни псуват на всеки опит ? Видя отношението ...
Били сме им откраднали замъка ... Хора ние откраднахме 10 замъка на Хърватия и 4 на Румъния ... Защо не казахте, че ще се биете за този замък да ви помогнем ? От къде да знаем, че вие го биете ... Смотана работа... После пак ние виновни ... Айде на ...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #349 -: Ноември 21, 2016, 15:52:10 »

Нещо да кажеш за играта на Хърватите  Grin Grin Grin


Не бъркай играта с Димантите Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #350 -: Ноември 21, 2016, 15:58:12 »

Диамантите са част от играта Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #351 -: Ноември 21, 2016, 16:00:25 »

Я става интересно ....

Хайде да видим до къде ще се развие тази драма .

За мен лично ще е доста забавно .
От една страна дали Хърватите ще успеят да се осаферят и дали ще наваксат
От друга дали Румънците .
Тук вече е малк интересно , понеже те отказаха подкрепа от Хърватска за да се бия за злато , но може да се окаже че са играли подводница за Полша . Или ще се пробват с хитрост да се доберат за златото .
Изобщо стана много интересно , но изглежда Хърватска са изоставени от всичките им подгласници тази година , но не се знае дали Бразилия или някой друг няма да тъгне на по късен етап да прави поход и ако го прави ще е интересно срещу кого ще е и в синхрон с кой ще е .

Изобщо тази година наистина се очертава доста завързано първенство .... за кибици като мен това е добре . Да има драма и нерви .... но не в нашата сметка .

А и за Админстрацията е добре ... гледам тази сутрин Полша позареди малко Синьо в хазната Smiley . Дето се вика Борда на И.О. е като един Путин , плащаш си и ти пускат тръба за да оправиш мощтностите си Smiley .  *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #352 -: Ноември 21, 2016, 16:01:35 »

Диамантите са част от играта Wink

 *ok*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #353 -: Ноември 21, 2016, 16:43:20 »

Я става интересно ....



И по интересно ще стане  Wink
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #354 -: Ноември 21, 2016, 17:00:18 »

Въпросът е дали до довечера ще има Хърватска замък Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #355 -: Ноември 21, 2016, 17:04:12 »

Поздрави за добрата игра
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #356 -: Ноември 21, 2016, 17:05:54 »

Благодаря Влад  *rose*
Активен

masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #357 -: Ноември 21, 2016, 17:06:39 »

Благорарим Влад  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #358 -: Ноември 21, 2016, 17:08:07 »

Когатто фактите говорят няма как да не съм съгласен с тях : Надигравате ги .  *ok*   . Сега вземете и се разберете какво ще правите с БГ и поне с тази доминация дето я имате да може и те да вземат медал .  Undecided Че ще е срамота  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #359 -: Ноември 21, 2016, 17:11:14 »

От прочетеното по горе разбрах че евентуално българите пак ще са световни шампиони а България ако има акъл ще се закити с медал. Може и да греша разбира се. Успех желая на всичките. И на българските комити и на хъшовете ни.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!