Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:06:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89817 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #315 -: Ноември 16, 2016, 19:53:21 »

Не виждам проблем че дадени страни получават диаманти за разлика от други... те са играли миналата година и са си ги заслужили... И личното ми мнение е че аржентинците имат добри играчи и не можеш да даваш определения кой става и кой не става...  *crazy* Арабите па все едно са големите играчи.....  *hahaha*

1-во С това изкаване показваш изобщо че не играеш в момнта на световно .
2-ро За мен лично няма проблем че някой спечелил "топ10" диаманти .

Въпроса е че тази година тези диамнти тежат МНОГО , особенно когато отборите са със изравнени възможности . Пак ти казвам ако играеш ще разбереш какво е да ползваш 7 дни бонуси отвори по избор + максимална печалба ...
Едно е за теизи бонуси да се бръкнеш в собственият си джоб , друго е да ти ги подарят . Обаче понеже ти не играеш на финал и едва ли се бъркаш за пари по принцип като играеш ... то затова говориш ангро .
Ето за това ние си взехме решение и сме - ТОЧКА . Кой от къде е . Дори ти показах , че въпреки че съм моъл да изкарам елит . Просто не го направих , няма смисъл да опуквам едни 40 лева за да влеза в някакъв финал . Играта вече я няма . ИГРАТА ВЕЧЕ Я НЯМА . Това е . Влизаш на фиал и знаеш кой е шампион и пр . Пръскаш едини 40-50 лева и играеш в абсурден цирк . Логика - 0 . Докъто предната година пак имаше някаква интрига и можеше нещо да се случи да се изненада с нещо , то тази е просто създдена за един определен отбор .

Пак казвам - Лошо няма . И.О. си знаят и те са си хората които правят пари от нас . Но аз го казах и преди време . "Мерси за този продукт " - това не е моята игра която искам и не препознавам Световнто като Световното в което искам да участвам . От тук на сетне . Просто си цъкам някъде за кеф и толкова . Без да си давам зор .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #316 -: Ноември 16, 2016, 22:32:59 »

мишки като аржентинците станаха ИГРАЧИ .....

По -добре да беше написал, че толкова си можете, от колкото да обиждаш играчите в отбора на Аржентина.
Имах честта да изиграя 5 ери с повечето от тях в Мастър 2, та изобщо не знаеш какво могат, ако искат.

Ако не си успял да си организираш групата - това е друго. НО, несериозно звучи просто "Мишки", като те не се крият от нищо. Явно пак търсиш провокация във форума, защото ми разказаха всичко за групата Ви преди малко - даже гледах и битките. Smiley
« Последна редакция: Ноември 16, 2016, 22:57:20 от Martin » Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #317 -: Ноември 16, 2016, 22:49:52 »

Обаче понеже ти не играеш на финал и едва ли се бъркаш за пари по принцип като играеш ... то затова говориш ангро .

Гадаеш, гадаеш...
Казах си мнението, но не го разбра и продължаваш да даваш определения ей така...  *ok*

Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #318 -: Ноември 16, 2016, 22:54:30 »


Те Аржентина са ползвали около 2М диаманта само

http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/team/ar
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #319 -: Ноември 16, 2016, 23:01:57 »

Гроздето е кисело,когато не можеш да го стигнеш Wink
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #320 -: Ноември 17, 2016, 08:18:35 »

Гроздето е кисело,когато не можеш да го стигнеш Wink

Знаеш ли каква е разликата между мен и теб . Аз съм реалист и не се мъча да имам нещо което не съм положил труд . В случаят щеползвам малко повече български поговорки , с които по-точно ще опише какво се опитвам да кажа .
 
"Имаш крава - пиеш мялко" - е аз не гледам крави и никога не съм гледал крави - така че е логично да не пия мляко и не се сърдя за това
" Бъчниш клечка - Пиеш вино " - М да това е още по-добре описана поговорка . Ако я разгледаме по-добре ще осъзнаем какво прозира зад това . Но в случаят да го погледнем през моята призма . У така : Нито съм бучнал клека , Нито знам къде се бучка  клечка , нито съм нахлузил ботушите за да влеза в градината . Всичко което съм напрвил е да си купя книга в която се обяснява как се сади и се одглежда лозе . Отворил съм я . прочел съм няколко страници и .... съм разбрал , че от мен лозар няма да стане , камо ли след това да се хвана да правя вино . За това просто нямам нуждната мотивация .  

Така че дали гроздето е кисело .... Не знам . Просто като го видях колко е високо и че ще трбва да се полага усилие за да го стигна ... Мерси ще мина и без грозде този път . предпочитам да имам време и с парите които се инвестират в това грозде , да си купя нови обувки , да отида на СПА център и да си почина . Е да прав си няма да съм ял грозде , ама ... ще си взема някоя друга фурма .

Но за да приключа сега аз ще ти кажа една друга поговорка и ще е добре да помислиш какво ти казвам " Да се издигнеш в очите на слепите " .


Желая на всички вас успех на финалите .

Те Аржентина са ползвали около 2М диаманта само
http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/team/ar
.

 Е не Звезди точно от теб това "САМО" не го очаквах .

Би трбвало след като вие сте похарчили 1,5М от вяашата хазна да знаеш колко точно е това САМО и какво сте си позволили като отбор  за тази цена . Но ти си прав , САМО е относителна дума .
Аржентина : http://prntscr.com/d8axcd
СА : http://prntscr.com/d8axgu

Сега разликата е че приходите от тези 4 профила на СА чисто финансово за И.О. е по-голяма от тези на Аржентина .
Разликата е че след тази година - много играчи които плащат , че се отказват , защото просто ако не си в ТОП10 няма смисъл . Просто с тези правила ДИАМАНТОТЕ ТЕЖАТ МНОГО .
« Последна редакция: Ноември 17, 2016, 08:48:46 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #321 -: Ноември 17, 2016, 11:25:37 »

Съгласен съм че диамантите са фактор, но има път и за други държави които не са в топ 10 - с повече труд, правилна стратегия и дипломация.

Пример са Литва от Миналата година - 1 човек направи разликата и класира отбора в групата, а на финала приятелите му от Хърватска му помогнаха.

В Саудитска Арабия имате 2-ма човека с възможностите на Рисаръс, просто в началото сте били супер лежерно (според мен) в предвид лесната група.

За 4 дни си вадите 15-тина профили тежки и си взимате 1 замък без проблем. Ти ги знаеш тези работи и си им ги обяснил 100% съм сигурен просто не са ти повярвали.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #322 -: Ноември 17, 2016, 13:16:54 »

Съгласен съм че диамантите са фактор, но има път и за други държави които не са в топ 10 - с повече труд, правилна стратегия и дипломация.

Пример са Литва от Миналата година - 1 човек направи разликата и класира отбора в групата, а на финала приятелите му от Хърватска му помогнаха.

В Саудитска Арабия имате 2-ма човека с възможностите на Рисаръс, просто в началото сте били супер лежерно (според мен) в предвид лесната група.

За 4 дни си вадите 15-тина профили тежки и си взимате 1 замък без проблем. Ти ги знаеш тези работи и си им ги обяснил 100% съм сигурен просто не са ти повярвали.

Ами нали това ти казах ... Просто 5 мата играчи си решиха , че не им се занимава . Това е . Не им е нужна дипломация след като видяхме за какво става въпрос . Виж за всеки е нормално да има цели . за СА беше ФИНАЛ . ЗА Българие е примерно ТОП10 , За Хърватска е Злато . Просто ние си дадохме сметка , че играем на финал , но на някаква разумна цена и там .... Войни и битки . Е ама за какво да ходим на финал , ако ще ни струва да влагаме повече средства отколкото ни е необходимо . Войни и битки може да се водят навсякъде - нали ? Затова момчета си взеха решение , че не им се занимава да наливат пара за Световно и да влизат в Уговорки . И.О. са решили и са си направил истратегията . От нас зависи дали ще им ходим по гайдата или не .
Щомто е преценено , че никому неизвестни и ненужни играчи ще се помпат с диамнти и тези играчи ще са ти за сметка на хора които биха играли .... ОК да го правят . Не е нашето световно , не е наша оферта за игра . Пак казвам , ако го нямаше това с : ОТРАРЯН ПО ИЗБОР НИКОГА ПРАЗНО + ПОДКОВА МАКСИМАЛЕН ДОХОД + ОТВАРЯНЕ НА САНДЪЦИ ЗА 12 Часа .... картинката щтеше да е друга . Реално нововаведнията бяха пуснати със Световното и до самото световно не се знаеше точно как ще въздействат . Ами видя се как . Нека отбори като ЧИЛИ , Беларус и прочие да ходят на финалите . От тях има много повече смисъл отколкото от отбори като .... СА , ЧЕХИЯ .... Ето защо големите профили ще се съберат в ТОП10 отбори рано или късно и ще се обезсмисли да играеш за малък отбор . Да ще има смисъл да играеш да кажем за малък отбор и с ДИпломация да влезеш на финала , но .... кой играч като АЛАСКИМО примерно би се помолил на КАСА като БРОУЗЕРА да го пусне на финал ?!?!?! Абсурд . За това става дума . Да аз съм съгласен да има има някакви бонуси за добре игралите през предното световно , но те да са съпоставими с нещата .
Сега лично мое мнение . Аз като играч не мсиля че съм по-лош от тези на аржентина . Обаче аз не искам да се бъркам за пари . Е сега след като ти показах с 20 € че съм стигнал почти до елит ... сега си представи някой да беше ми дал ей така едни 170000 диамнта .... Дали нямаше да съм с елит на 7 ми ден ? След това нека пак си говорим за това кой какви качества има .
Както казах НОЖИЦАТА вече е ОГРОМНА . аз няма смисъл да плащам за нещо което не важно за живота ми .
Ако исмам злато или друго има си обикновенни ери .

Това е гледната ми точка .  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #323 -: Ноември 17, 2016, 14:05:26 »

Ти Юри съжаляваш ли че се регистрира там да играеш?

Без да се заяждам къде беше сложил този пост - с насълзените очи при избора на група"?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #324 -: Ноември 17, 2016, 14:17:14 »

Звезди не . Не съжалявам . Все пак играя с приятели и исках да игра с тези момчета . И играхме де .

Имахме си нашите моменти . Направихме си войните . И толкова . Да искаше ни се субективни фактори да са по-малко , но ... реално наистина с всяка година СП става все по-непритегателно за много хора .
Напълно разбирам че парите са в основата на това един продукт да се развива , но не мсиля че трбва да е за сметка на играчите . За мен лично е странно , защо след като И.О. вече се е доказала като един от най-добрите и стойностни Онлайн продукти , не намери начин да излезне на БОРСАТА или да намери спонсори за Световнто . Според мен Компании като КОКАКОЛА или пр . биха имали интерес за едно такова рекламиране , така ще отпадне поне на световното да се играе с диамнти и наистина да се покажат качествата на играчите .

Темата е много дълга , но е ФАКТA е един и той е  , че _-Uriel-_   Undecided няма да е на финал въпреки че имах мерак за това ( е не на всяка цена де Smiley ) .

Но дето се вика .... Догодина пак ще се пробвам , поне клалификациите ми допаднаха тази година Smiley .

Успех на БГ отбора и на всички които ще се пробват да предизивкат себе си ...
« Последна редакция: Ноември 17, 2016, 14:19:37 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #325 -: Ноември 17, 2016, 15:13:00 »

...
Темата е много дълга , но е ФАКТA е един и той е  , че _-Uriel-_   Undecided няма да е на финал въпреки че имах мерак за това ( е не на всяка цена де Smiley ) .
....

Ти си непредвидим, нищо чудно да имаш регистриран профил някъде в някой отбор който продължава Wink и да ни разтърсиш   *JOB* от изненада както всеки път.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #326 -: Ноември 17, 2016, 16:03:22 »

http://prntscr.com/d8fd59  който няма машина на времето да ми се обади  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #327 -: Ноември 17, 2016, 16:35:52 »

Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #328 -: Ноември 17, 2016, 19:16:34 »

http://prntscr.com/d8fd59  който няма машина на времето да ми се обади  Grin Grin Grin Grin Grin

Ако профилът е регнат през 2015 и сега пак е регбат .... дава че е 2015 ....
Ако си с неова регистрация май си два коректното - http://prntscr.com/d8hxxw Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #329 -: Ноември 17, 2016, 19:19:58 »

Ти си непредвидим, нищо чудно да имаш регистриран профил някъде в някой отбор който продължава Wink и да ни разтърсиш   *JOB* от изненада както всеки път.


Звезди гледал ли си Now You See Me . За мен това е един невероятен филм и има много голяма истина . Истина която е универсална и приложима навсякъде ....

Та : Come in close, because the more you think you see, the easier it'll be to fool you ....

Coming soon ....  Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!