Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:12:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #300 -: Ноември 15, 2016, 17:50:10 »

За мен това е една нормална ера. Ера, каквато правех и в Мастър 2. Нищо клюкарско не ми прави впечатление, за да споделя с теб.
Активен

Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #301 -: Ноември 15, 2016, 23:10:40 »

Алианс против Саудитска арабия се е оформил нещо. Имат ли сили да вземат своето?

http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/groupphase/
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #302 -: Ноември 15, 2016, 23:12:59 »

Алианс против Саудитска арабия се е оформил нещо. Имат ли сили да вземат своето?

http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/groupphase/

Щом _-Uriel-_ играе за тях .... въпроса не е дали ще вземат своето .... а кога  Grin Grin Grin язък че не хвана бас  Cry Cry
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #303 -: Ноември 15, 2016, 23:42:14 »

Нещо много разбирачи го давате информирани за Полския отбор.Знайни и не знайни(тук не визирам теб Максимус)се опитват да се правят на интересни и знаещи,че и мн други неща.
Играйте си всички играта,кой където му е кеф и да не се правим на големите ПАТРЕОТИ,че се знаем  Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #304 -: Ноември 16, 2016, 08:41:29 »

Алианс против Саудитска арабия се е оформил нещо. Имат ли сили да вземат своето?

http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/groupphase/


Звезди ако искаш Клюка ще ти дам следното инфо за Саудите ...

Съюзпреди 46  часа
Съюзът Ви отне владението върху Съюзен замък 3 от Chile.

След това последва това :

http://prntscr.com/d7uwyz

И след това последва това :

http://prntscr.com/d7ux42  х3

Или казано с прост език - дадохме си замъка обратно .

Ето ми и профилът който лично не съм се трогнал да го играя от преди 7 дни
http://prntscr.com/d7uxh0

Сега темата е мнооооого комплексна и е много дълга за това защо стана това .Но накрадко . Радвайте се че тази година имате диамнти в хазната и можете да си ги раздавате . Никога диамнтие на са били толкова голям фактор както е тази година . Разликата е умопомрчителна с новите бонуси .
След като видяхме за какво става дума . Просто си го решихме да не продължаваме нататък .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #305 -: Ноември 16, 2016, 08:45:29 »

Най  лошото   е да играеш в  отбор  с дибили   в   тази    игра  съм  срещал сякакви   ама   като  Чехите  не  бях  *wall*
Активен

Авторското Право  Grin
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #306 -: Ноември 16, 2016, 10:37:40 »

Най  лошото   е да играеш в  отбор  с дибили   в   тази    игра  съм  срещал сякакви   ама   като  Чехите  не  бях  *wall*

Защо така с лошо, виж каква хубава бира правят хората. Smiley
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #307 -: Ноември 16, 2016, 10:41:24 »


Сега темата е много комплексна и е много дълга за това защо стана това .Но на кратко . Радвайте се че тази година имате диаманти в хазната и можете да си ги раздавате . Никога диамантите на са били толкова голям фактор както е тази година . Разликата е умопомрачителна с новите бонуси .
След като видяхме за какво става дума . Просто си го решихме да не продължаваме нататък .


Вие имате нето и 3-4 добре развити профила, но явно няма с кой друг отбор да образувате фронт и координирани атаки по Аржентина. Ти не им ли обясни че в началото е важно да си вземете поне 1 замък и да се напънат за 3-4 дни за да си гарантирате място? Каква дипломация водихте и не стигнахте ли до контакт с Аржентина?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #308 -: Ноември 16, 2016, 11:44:40 »

Вие имате нето и 3-4 добре развити профила, но явно няма с кой друг отбор да образувате фронт и координирани атаки по Аржентина. Ти не им ли обясни че в началото е важно да си вземете поне 1 замък и да се напънат за 3-4 дни за да си гарантирате място? Каква дипломация водихте и не стигнахте ли до контакт с Аржентина?


Сега ще се опитм да съм по ясен . Тази година световното е направено да е прахосмукачка за Диаманти и да цоца , буквално да цоца диамнти за развитие . Така се взе решение от силните ни профили , че няма смисъл 5-6 профила да инвестират във формат в който се дават толкова привилегии на дадени отбори .
Пример : Аржентинците са пълена скръб имаха 2 капитулации на топ профилите си . Ако погледните по воени точки Саудитете разкатаха всички големи профили в групата , но бонуса като начало за ТОП 10 се оказа доста силен и така Арженитина и другите отбори успяха със служебни диамнти да се изтеглят пред профили които сами наливат пари . Извинавай , но когато цялата схема я завъртиш около това да цоцаш диамнти то го направи да е поне равнопоставено . Другото което е , никой няма да налее пари в световно където е ясно кой ще е световен . Просто другите ще се пробват да не е световен толкова бързо . Ето за това Саудитите и аз го подкрепям с това е просто да спрем да се занимаваме с глупости . Наистина просто с тези бонуси ОТВАРЯНЕ НИКОГА ПРАЗНО + ПОДКОВА ЗА МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО .... няам много хора които да подържат темпо , ако не се дотира . Лично на вас ви желая късмет и гледайте да сте в ТОП10 защото отпадането от 10ка с тези правила , ще е равносилно на убииство .

Наистина повярвайте ми лично аз съм отвратен от играта в какво я превърнаха на световното . За мен това е АБСУРД . На другите им желая успех и дълбоки джобове , ще са ви нужни .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #309 -: Ноември 16, 2016, 12:36:03 »


.... , но бонуса като начало за ТОП 10 се оказа доста силен ....


8 050 000 диаманта на промоция са около 1 000 евро (за изравняване на силите) - това проблем ли е за 4 жителя на Саудитска арабия - държава с висок стандарт?
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #310 -: Ноември 16, 2016, 15:47:57 »


Сега ще се опитм да съм по ясен . Тази година световното е направено да е прахосмукачка за Диаманти и да цоца , буквално да цоца диамнти за развитие . Така се взе решение от силните ни профили , че няма смисъл 5-6 профила да инвестират във формат в който се дават толкова привилегии на дадени отбори .
Пример : Аржентинците са пълена скръб имаха 2 капитулации на топ профилите си . Ако погледните по воени точки Саудитете разкатаха всички големи профили в групата , но бонуса като начало за ТОП 10 се оказа доста силен и така Арженитина и другите отбори успяха със служебни диамнти да се изтеглят пред профили които сами наливат пари . Извинавай , но когато цялата схема я завъртиш около това да цоцаш диамнти то го направи да е поне равнопоставено . Другото което е , никой няма да налее пари в световно където е ясно кой ще е световен . Просто другите ще се пробват да не е световен толкова бързо . Ето за това Саудитите и аз го подкрепям с това е просто да спрем да се занимаваме с глупости . Наистина просто с тези бонуси ОТВАРЯНЕ НИКОГА ПРАЗНО + ПОДКОВА ЗА МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО .... няам много хора които да подържат темпо , ако не се дотира . Лично на вас ви желая късмет и гледайте да сте в ТОП10 защото отпадането от 10ка с тези правила , ще е равносилно на убииство .

Наистина повярвайте ми лично аз съм отвратен от играта в какво я превърнаха на световното . За мен това е АБСУРД . На другите им желая успех и дълбоки джобове , ще са ви нужни .



Хахаха Юри ти сериозно ли си тръгнал да се биеш с топ отбора в групата си ? Хахаха не си ли ти човека експерт по клекнала дипломация ? Винаги клякай на по-силния винаги договори и споразумения за да се похвалиш после, че си се измолил за това и онова ?
Не си ли ти човека който слагаше БГ в едно легло с Хърватия поради същите причини ?
Защо се измяташ от думите си и говориш против най-диамантения отбор от твой идоли ? Защо ги упрекваш и казваш, че само заради диамантите си са станали световни шампиони и са спечелили толкова светове ?
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #311 -: Ноември 16, 2016, 16:43:34 »

Защо така с лошо, виж каква хубава бира правят хората. Smiley
И  бирата  им  не  бира 
сипват  спирт  на поразия  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #312 -: Ноември 16, 2016, 16:55:18 »

И  бирата  им  не  бира 
сипват  спирт  на поразия  *freak*

Все си мислех,че съм пил в Чехия една от най -хубавите бири в света.  Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #313 -: Ноември 16, 2016, 18:00:59 »



Хахаха Юри ти сериозно ли си тръгнал да се биеш с топ отбора в групата си ? Хахаха не си ли ти човека експерт по клекнала дипломация ? Винаги клякай на по-силния винаги договори и споразумения за да се похвалиш после, че си се измолил за това и онова ?
Не си ли ти човека който слагаше БГ в едно легло с Хърватия поради същите причини ?
Защо се измяташ от думите си и говориш против най-диамантения отбор от твой идоли ? Защо ги упрекваш и казваш, че само заради диамантите си са станали световни шампиони и са спечелили толкова светове ?

Ти наистина си личи че така и не проумяваш за какво ти говоря нали ?
Дипломаци се прави когато има възможност за някаква игра . Когато няма . Няма за какво да играеш . Пак ти казвам разликата между ТОП10 отборите и другите които сами трбва да си плануват бюджета е ОГРОМНА . ТОЛКОВА огромна и толкова голяма разлика , че мишки като аржентинците станаха ИГРАЧИ . Тук няма тактика и няма знания в игрта . Тук има едни налети диамнти с БОНУС НИКОГА ПРАЗНО + ПОДКОВА МАКСИМАЛЕН РЕСУРС . И ето ти 5-6 профила на макс развти . Сега ако те трбва да си платят няма как да стане . Това е разликата . И както казах , трябва да си супер глупак че да набиваш лични средства и да се бориш с хора които ползват служебни такива . И за какво ? ЗА да се себедокажеш ? С какво се доказваш ? Че плащташ повече ? Това не е оферта . Аз разбирам да е като миналата година поне да има някакъв смисъл , но тази ... е просто ужас .

Е когато самите ние установяваме че не желаем да се занимаваме с това да плащаме за глупости , защо да ходим и да гооврим за дипломация ? За да кажам че сме играли финал ? ИГРАЛИ ? Нима за теб това е ИГРА ? О не мерси - това е всичко друго но не и игра . Това е нашето решение . И толкова . Служебни диаманти срещу лични .... моля ви не на нас тези . А ако ти и които и да е с тези правила би казъл , че ще се справи с топ 10 отбор ако играе без диамнти .... значи е голям играч Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #314 -: Ноември 16, 2016, 18:07:24 »

Не виждам проблем че дадени страни получават диаманти за разлика от други... те са играли миналата година и са си ги заслужили... И личното ми мнение е че аржентинците имат добри играчи и не можеш да даваш определения кой става и кой не става...  *crazy* Арабите па все едно са големите играчи.....  *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!