Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:42:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89673 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #210 -: Октомври 24, 2016, 13:03:28 »

Скайп групата е налице. Не съм в нея, за да не Ви преча. За членство в нея, моля обърнете се към NightSentinel, за да бъдете добавени.
Надявам се искрено, да създадете подходяща атмосфера и да се забавлявате там, а с това и да постигнете успехи, казвам го още веднъж. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #211 -: Октомври 24, 2016, 14:08:21 »

Я сега аз да си попитам , че да не стане пак че съм нагазил лука и нещо съм ядосал някой .

Та може ли да ми кажете сега тук прогнози ще се правят ли като цяло или само за БГ отбора ще се говори ?
Имаме ли право да коменираме другите отбори и клалификации или ще има забрана за това ?
Имаме ли право да коментираме и да постваме битки , било от лични или на съюзно ниво , или и те са забранени ?

Благодаря ви предварително за пояснението и наистина се надявам .

П.П. Осъзнавам че отговорността за това е на всички нас , но също така и хората отговорини за Форума трбва да знаят , че поради голямата активност , ще е нужно и по-голяма активност на ниво администрация , която своевременно да сваля постовете които са извън темата . Според мен това е основната слабост на този форум , но си е мое мнение .

 

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #212 -: Октомври 24, 2016, 14:14:39 »

Ако си игнорираш сарказъма и иронията във всеки един пост, с който търсиш провокацията и заяждането, то няма проблем да коментираш и други отбори.
Все си мисля, че основният фокус трябва да пада върху Българския национален отбор и това как той се представя, защото в противен случай, всичко което се пише тук ще му пречи. Вместо да поддържаме авторитета на Българския национален отбор висок, то с дребните и заядливи мнения, той се срива все повече и повече.
« Последна редакция: Октомври 24, 2016, 14:18:06 от Martin » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #213 -: Октомври 24, 2016, 14:38:38 »

...Вместо да поддържаме авторитета на Българския национален отбор висок, то с дребните и заядливи мнения, той се срива все повече и повече.
Аз не съм съгласен,че са дребни заяждания. Включването на намеци към нечий деца, въобще не е нещо дребно.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #214 -: Октомври 24, 2016, 14:54:42 »

Аз бих посъветвал Българският отбор да си гледа играта и максимално да игнорира коментарите, носещи само негативи, които eulsivex избълвва във форума ежедневно.
Такива отрицателни, негативни дори отвратителни посегателства каквито се опитва да прокара бяха до голяма степен причината за загубата на морал на позиция на мотивация и дори желание за игра в отбора миналата година. Ако му се обръща дори минимално внимание под каквато и да била форма той ще използва всяка възможност да съсипе каквото и да било единство в който и да е отбор.
Няма да му давам прякори като разрушител и подобни за да не нарушавам добрия тон на темата. Имате огромното предимство да не е в отбора ви тази година.
Моля ви игнорирайте всеки негов коментар.
Това разбира се важи до голяма степен и за българите борещи се за свои каузи в други отбори. Последните атаки са ярко насочени към тях.
Бях писал доста за това след миналогодишното световно.
В респект Слави.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #215 -: Октомври 24, 2016, 15:12:25 »

Аз бих посъветвал Българският отбор да си гледа играта и максимално да игнорира коментарите, носещи само негативи, които eulsivex избълвва във форума ежедневно.
Такива отрицателни, негативни дори отвратителни посегателства каквито се опитва да прокара бяха до голяма степен причината за загубата на морал на позиция на мотивация и дори желание за игра в отбора миналата година. Ако му се обръща дори минимално внимание под каквато и да била форма той ще използва всяка възможност да съсипе каквото и да било единство в който и да е отбор.
Няма да му давам прякори като разрушител и подобни за да не нарушавам добрия тон на темата. Имате огромното предимство да не е в отбора ви тази година.
Моля ви игнорирайте всеки негов коментар.
Това разбира се важи до голяма степен и за българите борещи се за свои каузи в други отбори. Последните атаки са ярко насочени към тях.
Бях писал доста за това след миналогодишното световно.
В респект Слави.

Я стана ми пак интересно , Мартине извенявам се , но не се сдържам когато се пишат откровенни лъжи . В този пост автора най-нагло лъже че аз съм слагал негативни постове към националният отбор на БГ . Иска да внуши на читателите че създавам интрига , а във всичките си постове в които съм говорил за БГ национала тази година , съм изключително позитивен и съм подкрепял момчетат тук във ФОрума от 1 вият им ден . Дори нещо повече - когато прочетох че загубих вяра и може да не се класират в ТОП 10 бях първият който каза , че ВЯРВАМ в успехът им и че 10ката е нещо постижимо . Да не крия , че съм бил съркастичен към дадени решения на дадени играчи , но сега мисля че е редно в коректноста на темата , да не се говорят инсинуации и откровени лъжи .

И може спокойно да сложиш този пост на кантра и да прецениш , дали това не се прави с цел провокация и тенденциозност .


И за да не съм голословен прилагам снимка от 1 вият си пост си за БГ национала http://prntscr.com/cy9pk7 - ясно се вижда , че говоря за медал на момчетата .
Пак на същата страница по-долу пак се вижда коментар в който ги подкрепям и изказвам надежда , че спокойно могат да са в 10 ката ако играят играта си .

« Последна редакция: Октомври 24, 2016, 15:17:40 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #216 -: Октомври 24, 2016, 18:30:21 »

Аз ще напиша нещо и понеже няма да играя за България,няма да ги коментирам.Мога само да им пожелая успех,късмет и достойно представяне.Бих играл с удоволствие там,но обстоятелствата не го позволиха.
Тук стигам до това ,което искам да кажа.

Юри,няма нужда от подскоците ти.Хората,които ти отговарят,бъзикат те,иронизират те,каквото и да правят с теб,са били провокирани от теб-запомни го.Ти никога не си играл срещу тях,а не спря да ги обиждаш,да даваш мнението си за играта им,да омаловажаваш всеки техен успех,да намесиш детето на играч-истинска Легенда в ИО,да наречеш еничарин играч-Световен Шампион с България в ИО и Победител в почти всичко в ИО.Ти нямаш мярка,граници,възпитание,усещане...

Връзката с БГ отбора и тази тема тук,е че ти от началото започна да се опитваш да казваш,че определени играчи(БЪЛГАРИ),ще пречат на Националния отбор ако са там.Че те са прокобата му и всичко друго освен тях,ще донесе само позитиви за Националния отбор.Кампанията ти: ще играя/няма да играя...тези стават/тези не стават,само и единствено беше в ущърб на Българския отбор.Тя беше целенасочена от теб.Затова,ти получаваш от мн хора,това което си си заслужил,дори е малко.
Спирам да се занимавам с теб,но никога няма да оставя,ти да сипеш измишльотините си за мен и хората,които считам за свои приятели в тази игра.
.....Моля мнението ми да се приеме в раздела:  И РАЗНИ ДРУГИ  от темата
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #217 -: Октомври 24, 2016, 20:15:27 »

Аз бих посъветвал Българският отбор да си гледа играта и максимално да игнорира коментарите, носещи само негативи, които eulsivex избълвва във форума ежедневно.
Такива отрицателни, негативни дори отвратителни посегателства каквито се опитва да прокара бяха до голяма степен причината за загубата на морал на позиция на мотивация и дори желание за игра в отбора миналата година. Ако му се обръща дори минимално внимание под каквато и да била форма той ще използва всяка възможност да съсипе каквото и да било единство в който и да е отбор.
Няма да му давам прякори като разрушител и подобни за да не нарушавам добрия тон на темата. Имате огромното предимство да не е в отбора ви тази година.
Моля ви игнорирайте всеки негов коментар.
Това разбира се важи до голяма степен и за българите борещи се за свои каузи в други отбори. Последните атаки са ярко насочени към тях.
Бях писал доста за това след миналогодишното световно.
В респект Слави.
Аз  калза  нямам  просот исках да вида  какво  е това  световно   и  се  регна  регнаме  в  страната която съм и която  работа и  играя  ейтака  за удоволствие
и като гледа съм с късмета на начинаещия    но  няма  и да е  за дълго  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #218 -: Октомври 25, 2016, 10:32:58 »

Не може да се гледа вчерашния обзор на квалификациите - показва някаква грешка. Ако може да го оправят.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #219 -: Октомври 25, 2016, 11:18:30 »

Омръзна ми която и тема да отворя в тоя форум да чета спамовете на eulsivex.Отдавна се минаха всякакви граници.То не бяха обиди, провокации, заяжданици....Говори на малко име на всеки лепва прякори етикети компетентен е независимо от темата.
А това със споменаването на децата беше върха на сладоледа.Не знам защо подобен човек продължава да има място тук. Съвсем сериозно нека хората които се занимават с администрацията на форума да вземат мерки.То не остана някой който да не е нагрубил да не е подиграл и очернил.Няма място тук за човек които в безсилната си злоба да стигне до там че да споменава дъщерята на "опонента" си и да не получи никакво наказание( всички знаете за какво говоря).За къде къде по малки неща сме получавали банове  по една седмица.Дайте му малко почивка за да си починем и ние от него.Това че той има проблеми не значи че заради него и ние трябва да изкукаме.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #220 -: Октомври 25, 2016, 11:41:24 »

Видеото е оправено.Благодаря за сигнала
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #221 -: Октомври 25, 2016, 11:59:07 »

Преди атаките: http://prntscr.com/cyn9j3
След атаките:http://prntscr.com/cyn9tv
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #222 -: Октомври 25, 2016, 13:00:54 »

Преди атаките: http://prntscr.com/cyn9j3
След атаките:http://prntscr.com/cyn9tv

Благодарско за инфото, Марто
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #223 -: Октомври 25, 2016, 13:16:09 »



Ето ги и водещите 36 отбора според представянето им в последните 2 Световни, които ще изтеглим в жребия на живо на 31.10.2016 за Груповата фаза на Световно 2016.
- Всички отбори се разпределят между 9 Групи. Разпределението в Груповата фаза на 36те отбора, които имат най-добро класиране в предишните две първенства (2014 и 2015), ще бъде определено чрез теглене на живо в края на Квалификациите. Всички други отбори ще бъдат разпределени в произволна група. Всеки отбор се състезава с останалите отбори в своята Група за шанс да играе на Световните финали.

Та искате да кажете , че ...
1-во лидер не група може да не е Шампиона от миналта година ....
2-ро Би ли могло да се падне приемрно в една група да речем - Шампиона от миналта година и да кажем вторият и третият ?
И ако това е възможно според правилата .... Не мислите ли че ще е доста забвана група ?

 Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #224 -: Октомври 25, 2016, 13:35:35 »

Благодарско за инфото, Марто

Ще се пробваме всеки ден да изнасяме такова инфо. Знам, че повечето са нетърпеливи да разберат какво са сторили, та донякъде е полезно.  Smiley
Много са тегави идващите армии, чудо голямо ще е да се спрат за повечето от нас, смятам. Smiley
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!