Imperia Online България  
Април 24, 2024, 00:34:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #195 -: Октомври 17, 2016, 00:59:09 »

не и теб - ти си талисманче на отбора
Aз  не  играя  за  бг   аз  просто  си  цакам  за  кеф   нито  ще  давам  пари  нито  нищо  колко  остискам 
влизам  по малко   и това  е
Живея   реален  живот  а не   виртоален    наздраве   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #196 -: Октомври 17, 2016, 16:16:53 »

Звезди, да направим дискусия няма да е никак зле, но в нея да сме си само тези, които сме в БГ отбора. С Ина си кютаме един акаунт и сме насреща за всякакъв вид помощ. Които са си решили да играят за други отбори - да си играят, няма ядове, но нямат място в наш чат. Достатъчно сме си кадърни да се оправяме сами.
Ако решиш ми пиши и ще спретнем нещо.
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #197 -: Октомври 17, 2016, 17:05:17 »

Звезди, да направим дискусия няма да е никак зле, но в нея да сме си само тези, които сме в БГ отбора. С Ина си кютаме един акаунт и сме насреща за всякакъв вид помощ. Които са си решили да играят за други отбори - да си играят, няма ядове, но нямат място в наш чат. Достатъчно сме си кадърни да се оправяме сами.
Ако решиш ми пиши и ще спретнем нещо.

Здравей
Вече има скайп група понеже не разбирам как се присъединяват хората, моля пишете на лично съобщение на Мартин и той ще ви добави. Успех!

След един ден той ще напусне групата и оставаме само хората които имаме профили в топ 20-30 на временното класиране.

След това ако има някой недобавен тази работа ще поеме някой който го може.
« Последна редакция: Октомври 17, 2016, 17:09:48 от Zvezdi » Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #198 -: Октомври 17, 2016, 18:06:26 »

Вече имаме скайп група Smiley Всеки който има желание да се присъедени, моля да ми изпрати лично съобщение със скайп профила си и с никът с който е регистриран в квалификациите.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #199 -: Октомври 17, 2016, 18:23:31 »

Честно казано нямам достатъчно опит във версия 6. Доста неща ги уча в движение според мен дори и да се класирам няма да мога да помогна на отбора напротив ще съм им в тежест.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #200 -: Октомври 17, 2016, 18:28:44 »

Само уважения за такова мислене.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #201 -: Октомври 18, 2016, 17:24:06 »

Империята ти е притихнала в очакване на пресмятане на битките. Опитай да опресниш страницата след няколко минути.
ОПРЕСНЯВАНЕ

нещо повечко време отне, сега ще ни наредят 5 атаки Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #202 -: Октомври 18, 2016, 17:42:53 »

аз си изтървах атаките  Grin и сега яко назад
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #203 -: Октомври 18, 2016, 17:45:55 »

Ееее аз очаквах да останеш непобеден ... Що така ...
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #204 -: Октомври 18, 2016, 17:48:25 »

Ееее аз очаквах да останеш непобеден ... Що така ...
имах работа и изключих за времето.Не че няма се класирам и то без 1 диамант но се чудя има ли смисъл изобщо
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #205 -: Октомври 18, 2016, 17:54:45 »

имах работа и изключих за времето.Не че няма се класирам и то без 1 диамант но се чудя има ли смисъл изобщо

Как да няма смисъл. Вчера на подкаста се спукаха да ви правят комплименти колко добър сплотен отбор сте... Как сте се преборили с егото си ... Очакват се големи неща от България тази година Smiley
Активен
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #206 -: Октомври 19, 2016, 14:21:46 »


battle_brawler ти отказа ли се?
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #207 -: Октомври 19, 2016, 14:23:27 »

battle_brawler ти отказа ли се?

Да, няма смисъл просто да се класирам като няма да съм от полза поради липса на време после...  Cry
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #208 -: Октомври 23, 2016, 20:29:44 »

Понеже сте започнали да си ги мерите , няма да наказвам и да трия темата , но я заключвам.


eulsivex , на ЛС се псувайте и обиждайте на воля. Разменете си телефоните или земете се срешнете и се потепайте ако искате. Споменавайте си всякакви роднини , правете каквото си решите , но не тук. Още веднъж ако се повтори да споменаваш не друг роднина , ами дъщеря на някого няма да ти дам и да си помислиш за форума. Знам , че с теб на глава не се излиза , но да псуваш на дете , толкова долна постъпка не съм очаквал и от най-откачения във форума.

Смятайте се за официално предупредени.
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #209 -: Октомври 24, 2016, 13:01:34 »

Понеже сте започнали да си ги мерите , няма да наказвам и да трия темата , но я заключвам.


eulsivex , на ЛС се псувайте и обиждайте на воля. Разменете си телефоните или земете се срешнете и се потепайте ако искате. Споменавайте си всякакви роднини , правете каквото си решите , но не тук. Още веднъж ако се повтори да споменаваш не друг роднина , ами дъщеря на някого няма да ти дам и да си помислиш за форума. Знам , че с теб на глава не се излиза , но да псуваш на дете , толкова долна постъпка не съм очаквал и от най-откачения във форума.

Смятайте се за официално предупредени.


 
Е Дами и Господа, драги Имперци, готови ли сте за събитието на годината в ИО? Какви са вашите прогнози и ще има ли достойно представяне на Българските лъвове ? Smiley

Придържайте се към правилата на форума и не изпадайте в емоционални дупки, моля.  *hihi*



Поиграх си да почистя всичко. Надявам се да продължим да анализираме ситуации и да се спре с простотиите и тежките обиди. Горните цитати са в сила. Smiley
Активен

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!