Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:17:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89851 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #525 -: Декември 02, 2016, 16:47:58 »

Толкова заблуден и ограничен човек като теб не съм срещал повярвай. Как ме гледаш господин Маг да нямаш кристална топка. Grin

Остави го това кречетало човече. Най лошото е че и да го набиеш ще те съдят като за човек. Няма правосъдие в тазя държава  Cry
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #526 -: Декември 02, 2016, 16:49:53 »

Имаме нов световен шампион - Полша вече е недостижима дори и на теория.

Кой е*ал - е*ал, кака се омъжи.   *KING*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #527 -: Декември 02, 2016, 17:46:41 »

Честито.

За Юрката:Каааааааак болиииииииииииии Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #528 -: Декември 02, 2016, 19:34:18 »

Имаме нов световен шампион - Полша вече е недостижима дори и на теория.

Ей най-сетне един смислен коментар по темата . Хайде честито да ви е .
Бравос за играта която показахте . Все пак както на няколко пъти споделих освен диамнти се иска и игра . Не че знам какво е да се пазят 36 замъка . Просто си е наистина ангажимент и за това си струва да ви се отаде заслужено уважение .  *KING*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #529 -: Декември 02, 2016, 21:45:06 »

FT Smiley
Активен

RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #530 -: Декември 03, 2016, 19:01:13 »

Я сега не отклонявай темата .... добре почнахме да говорим за Сандъците ... Кажи сега тук на хората с какви сандъци играе шефа ти  Grin . И по колко броя от сандък има и след това кажи по колко струва един сандък  Grin . След това ела пак ми говори колко си бил голями играчи сте и как сте взели световното с игра , а не с пара  *hahaha* .

И смешното в цялата история е че никой от вас неможе да ме обори с разумен факт , че надиграхте Джон . Просто Лидерът ви НАДАДПЛАТИ Джон за да си вземе титлата и толкова . Това че Джон не искаше да вдига мизата за една игра не го прави глупав , а на против прави го по-малко глупавият . Тое е моето мнение а вие освен да обиждате на лична основа безпочвено и да правие ниско нетни интрижки нямате какво друго да правите .
По принцип сега ще дам една лична оценка . Ако Мартин не беше служебно лице  и не правише опити да ме обижда  от "височината " на този си пост , за което нееднократно е ставал поводи за публикации срещу него ( дори Жоро му е писал , че се държи неадекватно ) . Той май най-достойно ще излезе със златен медал от ситуацията . Седи се вози се на "Каручката"( Е ДАРИУШ Е КАРУЦА ) и му дреме . А да и Агилаза . Той поне не писка тук . Взима си медала и точка . Дето се вика целта оправдава средствата Wink .

Вие се изипахте да обяснявате колко сте значими за отбора си ..... Смях , пълен смях .... при положение че каквото ви го казахме многоктарно ЛИДЕРЪТ ви до ония ден имаше профил сумарно повече отколкото целият ви съюз ....


 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ей най-сетне един смислен коментар по темата . Хайде честито да ви е .
Бравос за играта която показахте . Все пак както на няколко пъти споделих освен диамнти се иска и игра . Не че знам какво е да се пазят 36 замъка . Просто си е наистина ангажимент и за това си струва да ви се отаде заслужено уважение .  *KING*

Трудно е, когато не си наясно дори със себе си... Диагноза се поставя на такова състояение...

П.С.: Така и не ми отговори на въпросите, а си избра най-ненужното от пост ми... Типично!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #531 -: Декември 03, 2016, 20:34:55 »

някога имах преподавател - бележит химик. Лимон Генов. Колкото и да е бележит, беше си кръстил дъщерята Есенция.

Та Есенция Лимонова Генова я знае целтото химическо войнство. Та, така и с Мечето - взима есенцията  Grin Grin Grin

ПП. познавам човек, койот е късан нa неорганична  първа, само защото на въпросът: Колко е рН-то на чая си е позволил да попита: - със или без лимон?
« Последна редакция: Декември 03, 2016, 21:00:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #532 -: Декември 04, 2016, 14:48:15 »

Трудно е, когато не си наясно дори със себе си... Диагноза се поставя на такова състояение...

П.С.: Така и не ми отговори на въпросите, а си избра най-ненужното от пост ми... Типично!

Или когато не разбираш какво ти се говори ...също е много трудно .
Кое не ти стана ясно само ми кажи ?
Какво общо има Световната титла с Играта ?

Да не го крия момчетата и момичетата играха на макс . Пазене на замъци , атаки за замъци , подреждане на армии , смятане на армии ... всичко това иска време , релно време и усилия . Кое не ти стана ясно че заради това нещо им казвам . Браво ? Кое не ти стана ясно че заради това че са киснали посред нощите и са пазили замъци им казвам БРАВО ? Кое не ти стана ясно че винаги съм уважавал хората който са бдяли като малоумни над замъците ( ако си играл с мен някога щеше да го наеш Wink ) , докъто другите са нанкали спокойно ? Кое не ти станя ясно за всичко това ? Или наситна нещо не зацпваш или наситна си много .... ?
Но сега какво общо има всичко това със Световната титла ? В смисъл . Титлата не се реш от това какво могат те или колко са добри . Титлата се реши че Джон и Хърватрска просто не играха . Те се отказаха не защото някой и попречи , а защото Джон не поиска да надва с Дариуш . Това е . И ето тук идва моето разминаване с тях . И моята ... да кажем надсмешка над тях . Ако цяла година плюеш по един човек , че е плащач и че не може да игра , а в следващият мометн ти правиш същото , за мен това е меко казано : Грозно и Гротеско . И ако устите им не бяха толкова големи ( не визирма всички , а част от тях ) То нямаше да им го кажа в очите .

Е сега стана ли ти ясно или .... ще трбва да ти го повроя ? Или май няма да има нужда ?


П.П. Не знам защо на наистина мислих , че хората който играят И.О. са интелигнетни и грамотни и че не е нужно да пишеш едно и също нещо по 100 пъти за да го разберат . Е явно съм с бъркал след като чета коментарите на някой тук уж четящи  *xxx*
« Последна редакция: Декември 04, 2016, 14:49:50 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #533 -: Декември 04, 2016, 18:19:54 »

Или когато не разбираш какво ти се говори ...също е много трудно .
Кое не ти стана ясно само ми кажи ?
Какво общо има Световната титла с Играта ?

Да не го крия момчетата и момичетата играха на макс . Пазене на замъци , атаки за замъци , подреждане на армии , смятане на армии ... всичко това иска време , релно време и усилия . Кое не ти стана ясно че заради това нещо им казвам . Браво ? Кое не ти стана ясно че заради това че са киснали посред нощите и са пазили замъци им казвам БРАВО ? Кое не ти стана ясно че винаги съм уважавал хората който са бдяли като малоумни над замъците ( ако си играл с мен някога щеше да го наеш Wink ) , докъто другите са нанкали спокойно ? Кое не ти станя ясно за всичко това ? Или наситна нещо не зацпваш или наситна си много .... ?
Но сега какво общо има всичко това със Световната титла ? В смисъл . Титлата не се реш от това какво могат те или колко са добри . Титлата се реши че Джон и Хърватрска просто не играха . Те се отказаха не защото някой и попречи , а защото Джон не поиска да надва с Дариуш . Това е . И ето тук идва моето разминаване с тях . И моята ... да кажем надсмешка над тях . Ако цяла година плюеш по един човек , че е плащач и че не може да игра , а в следващият мометн ти правиш същото , за мен това е меко казано : Грозно и Гротеско . И ако устите им не бяха толкова големи ( не визирма всички , а част от тях ) То нямаше да им го кажа в очите .

Е сега стана ли ти ясно или .... ще трбва да ти го повроя ? Или май няма да има нужда ?


П.П. Не знам защо на наистина мислих , че хората който играят И.О. са интелигнетни и грамотни и че не е нужно да пишеш едно и също нещо по 100 пъти за да го разберат . Е явно съм с бъркал след като чета коментарите на някой тук уж четящи  *xxx*

Играха, колкото им беше позволено да играят. Тук за пореден път ми става ясно, че изобщо не си наясно какво точно направиха играчите на Полша.

С нетърпение чакам да приключи световното, за да покажеш снимките с които ще ме накараш да се срамувам и да ходя с наведена глава...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #534 -: Декември 04, 2016, 18:47:22 »

Играха, колкото им беше позволено да играят. Тук за пореден път ми става ясно, че изобщо не си наясно какво точно направиха играчите на Полша.

С нетърпение чакам да приключи световното, за да покажеш снимките с които ще ме накараш да се срамувам и да ходя с наведена глава...



Оооо душко ама и ти ли ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Що не започна с това бре  *hahaha* *hahaha* .

Виж не знам какво срамно има в това да си купите титлата при положение , че можете .  *pardon* . Има човека пара , налял я . Толкова .
Сега тук ще дойдеш да ми говориш за това как Джон бил държан под атака , как сте го блокирали и прочие и прочие , е да де , ама Шахов що спря да играе на 2 рият ден . Мислиш ли че Джон ако искаше намаше да налее кинти в 10 профила и да има БУМ и там ? Питай лидерът си какво му е казл джон след като е разбрал , че Дариуш е дал 70к Евро или там Долари , че Джон е Хамериканец и говори в долари и може и споменът ми да се рзмива  Embarrassed . Та питай го и той сам ще си каже .
Дали ще има сминмки или не ... ще го реша на по-късен етап , защото все пак е лична кореспонденция и ще поискам разрешение на човека който ми ги е дал , но това не променя факта , че играхте в едно първенство , което беше ... Уредено на ниво лидери .
Всичко това сега ще ти го кажа по нашенски  .

Всички сме виждали каруци по пътищата на България . Всички сме виждали как в много от случайте каруците са предружени от къчета . Те или тичат след каручката и лаят наляво и надясно или се возят в нея . Факта е обаче , че кучето където и да се намира , каквото и да прави , то няма да закара каруцата никъде , ще я закара , коня , магарето , бивола ... и пр . Палето може да се скъса от лай или да си се вози и толкова .
Та във вашият случай , някой от вас много шум вдиганха и искаха да се покажат за велики , но ... не са . Други просто си се возиха тихо и кротко и си взеха медала . Тарикатската и с финес Wink .

Сега вече може би ме разбираш .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #535 -: Декември 04, 2016, 20:21:15 »

Ти, ако разбираше толкова много за нещата, за които се опитваш да напишеш нещо от началото на турнира, нямаше да си изразяваш "потенциала" във форума, а на други места,където на 100% щеше да достигнеш по -добро социално ниво, ама уви.  Wink

Няма нужда в един форум да се натякваш и да лъжеш подло, че всичко ти е ясно. 90% от нещата, които пишеш са абсолютни глупости.
Видимо е, че това е плод на твоето въображение. Иди работи за някой вестник - там пишат същите глупости.

Кучето в двора ми би ти повярвало, защото няма да те разбере как го лъжеш с животинския си инстинкт. Шегаджия.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #536 -: Декември 04, 2016, 20:30:52 »

Изобщо не ме вълнува колко хиляди евра е дал някой.Негова си работа.
Простичкия ми въпрос към човека с липса на сиво вещество и озлобен до козирката е:

Защо не поканиха него?
.............
пак с късата клечка,съдба
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #537 -: Декември 04, 2016, 21:58:29 »

........Няма нужда в един форум да се натякваш и да лъжеш подло, че всичко ти е ясно. 90% от нещата, които пишеш са абсолютни глупости...
.......Шегаджия.


Коментра е излишен :

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=75560.0 .  Grin .

Както не веднъж казах . Аз обичам да чета форума и наистна има интересни неща из него

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #538 -: Декември 04, 2016, 22:51:40 »

Да,аз го писах.
Нещо търсиш ли?
Жалка душице.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #539 -: Декември 05, 2016, 00:46:09 »


Коментра е излишен :

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=75560.0 .  Grin .

Както не веднъж казах . Аз обичам да чета форума и наистна има интересни неща из него


Леле какъв си интригант  Shocked Продължавай да копаеш скоро ще стигнеш ядрото на земята.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!