Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:51:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2016-квалификации,прогнози,коментари и разни други  (Прочетена 89696 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #120 -: Октомври 12, 2016, 18:22:16 »

Според мен е напълно безмислено да се харчят диаманти за квалификациите, не е ли по-добре да се пазят за световното  Wink ?
Безмислено  е напълно спокойно може да се класира акаунт стига да цъка по 4 часа на ден.
Но има ли смисъл като после трябва торба с пари да си конкурентно способен.
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 18:26:25 от dimitarrr » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #121 -: Октомври 12, 2016, 18:42:05 »

Не съм го казвал но пак повтарям:Световното се изроди в някаква диамантена фиеста и не опира до никаква национална гордост и други такива високопарни изявления.

Не е въпрос на можене а на плащане.Какво значи победител ?Световен шампион?
Това са хората с  най много пари за харчене в ИО събрани на едно място.Това че плащат повече не значи че са най добрите.Значи че плащат най много.
Разберете ме правилно за мен съревнование под каквато и да е форма значи да има конкуренция.А тук нещата са ясни преди да са започнали.Дипломацията както вие и казвате умря.Сега е  уговорки под масата.Не ни пречете ще ви дадем четвърто място....Ми не благодаря.
Световното първенство в ИО е изключително сбъркана концепция.Къде е състезанието ?Къде е борбата?Топ 10 на какво ? На хората решили да дадат най много пари за една игра ?
За да не останете с грешно впечатление и аз си плащам.Купувам си премиум. Един два пъти в ерата и велики хора си пазарувам.Но това е в границата на нормалното.
И се чудите защо никой не се регва и защо никой не коментира това световно.Преди години в темите за световното четяха и пишеха по 100 - 200 човека....
По добре дай някой лев и направи една хубава ера с приятели в нормалните светове вместо да се натягаш за световното и да се чувстваш глупаво след това.
ИО сериозно да помислят да го преименуват СВЕТОВНОТО.
Нещо от сорта на Платинена Световна Лига или Мерене на Банкови Сметки в Рисуван Вариант.

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #122 -: Октомври 12, 2016, 18:43:57 »

Май гроздето стана кисело Smiley .

Аз едно не мога да разбера . За какво да кисна пред компа по 4 часа на ден , след като с 20 кинта спокйно мога да се класирам ?!?!?!? Момчета вие наистина сте залепнали яко ... най-безценото нещо на този живот е времето . Време което хората пилеят и губят безвъзвратно . 20 лева за диаманти в клалификацията са по 1 лев на ден . 1 лев ви е равен на 4 часа .... Вие наситина ми скрихте шайбата с логика  *suicide* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #123 -: Октомври 12, 2016, 18:48:57 »

Лазо не си прав .
Ако се замислиш , навсякъде става въпрос за пари . Няма спорт или каквото и да е което не е свързано с пари .
А и да ти кажа честно не знам ти с какво се занимаваш , но лично аз не бих съдил И.О. и не бих им давал акъл как се правят кинти Wink . Ако ти обаче си постигнал повече от тях ... виж може да им го кажеш това , но на фирма която е направила "Най-играната браузър игра" да им даваме акъл ....

По-скоро ако не ви харесва . камшика и толкова . ИЛи както каза . Някъде където няма големи плащачи и играеш спокойно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #124 -: Октомври 12, 2016, 18:57:56 »

Лазо не си прав .
Ако се замислиш , навсякъде става въпрос за пари . Няма спорт или каквото и да е което не е свързано с пари .
А и да ти кажа честно не знам ти с какво се занимаваш , но лично аз не бих съдил И.О. и не бих им давал акъл как се правят кинти Wink . Ако ти обаче си постигнал повече от тях ... виж може да им го кажеш това , но на фирма която е направила "Най-играната браузър игра" да им даваме акъл ....

По-скоро ако не ви харесва . камшика и толкова . ИЛи както каза . Някъде където няма големи плащачи и играеш спокойно .
Вярно е, че никой не работи за "мерси", но ИО се оливат. Човешката алчност не знае граници. Има доста игри по белия свят... Плащаш 20-50 евра, инсталираш и играеш, но не си купуваш играта всяка ера. Или 5 пъти за ера... Въпросните игри също плащат заплати, сървъри, чудеса...
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 19:07:02 от wd0wmaker » Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #125 -: Октомври 12, 2016, 18:59:28 »

Вярно е, че никой не работи за "мерси", но ИО се поливат. Човешката алчност не знае граници. Има доста игри по белия свят... Плащаш 20-50 евра, инсталираш и играеш, но си купуваш играта всяка ера. Или 5 пъти за ера... Въпросните игри също плащат заплати, сървъри, чудеса...

E аз навремето за това прасках L2 .... 9 кинта на месец и всички сме равни Wink . Ама ... тук няма как да стане
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #126 -: Октомври 12, 2016, 19:12:33 »

Май гроздето стана кисело Smiley .

Аз едно не мога да разбера . За какво да кисна пред компа по 4 часа на ден , след като с 20 кинта спокйно мога да се класирам ?!?!?!? Момчета вие наистина сте залепнали яко ... най-безценото нещо на този живот е времето . Време което хората пилеят и губят безвъзвратно . 20 лева за диаманти в клалификацията са по 1 лев на ден . 1 лев ви е равен на 4 часа .... Вие наситина ми скрихте шайбата с логика  *suicide* .
Друго не разбирам значи нямаш 4 часа да седиш в инперията имаш 6 часа да висиш във форума...
Нещо друго като се класираш с 20 лева после как ще играеш като не ти се губи и пилее време.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #127 -: Октомври 12, 2016, 19:20:57 »

Не съм го казвал но пак повтарям:Световното се изроди в някаква диамантена фиеста и не опира до никаква национална гордост и други такива високопарни изявления.

Не е въпрос на можене а на плащане.Какво значи победител ?Световен шампион?
Това са хората с  най много пари за харчене в ИО събрани на едно място.Това че плащат повече не значи че са най добрите.Значи че плащат най много.
Разберете ме правилно за мен съревнование под каквато и да е форма значи да има конкуренция.А тук нещата са ясни преди да са започнали.Дипломацията както вие и казвате умря.Сега е  уговорки под масата.Не ни пречете ще ви дадем четвърто място....Ми не благодаря.
Световното първенство в ИО е изключително сбъркана концепция.Къде е състезанието ?Къде е борбата?Топ 10 на какво ? На хората решили да дадат най много пари за една игра ?
За да не останете с грешно впечатление и аз си плащам.Купувам си премиум. Един два пъти в ерата и велики хора си пазарувам.Но това е в границата на нормалното.
И се чудите защо никой не се регва и защо никой не коментира това световно.Преди години в темите за световното четяха и пишеха по 100 - 200 човека....
По добре дай някой лев и направи една хубава ера с приятели в нормалните светове вместо да се натягаш за световното и да се чувстваш глупаво след това.
ИО сериозно да помислят да го преименуват СВЕТОВНОТО.
Нещо от сорта на Платинена Световна Лига или Мерене на Банкови Сметки в Рисуван Вариант.



Един от малкото верни и смислени постове в тази тема!
И преди го казвах и сега го повтарям, докато трябваха помалко диаманти и все още фактор беше  умението, стратегията и тактиката , ние тях побеждавахме! Сега без големи умения но с пари, те нас победиха! ИО си разбират от работата! Професионалисти са! Яхат националното 4увство и правят пари от него! Има една поговорка, която е малко мръсна но пък за сметка на това е право в десятката! "Докато има кой да се дупи, все ще се намери кой да му го отпори!"
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 19:28:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #128 -: Октомври 12, 2016, 19:25:48 »

През 2014 година ratanasov1 предложи вход за всеки в квалификацията от по 20 евро и после всички при равни условия без екстри и бонуси.

Все трябва да има и един турнир за хората които искат да се пробват без диаманти, може да не е доходоносен но пък ще е забавен.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #129 -: Октомври 12, 2016, 19:31:47 »

Аз мисля 4е косвено ще донесе доста приходи рейтинг на играта! Но чуждите играчи явно все още яко ръсят евра, а докато е така статуквото нема да барнат нищо! Ако почнат да реализират загуби, тогава ще се сетят за всякакви варианти и тогава предполагам че ще се повиши и качеството на играта.
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 19:47:41 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #130 -: Октомври 12, 2016, 23:35:04 »

http://prntscr.com/ct3a9h - Swords_of_Haven  Grin

не е за изпускане това СП ще бъде много интересно
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #131 -: Октомври 12, 2016, 23:52:55 »

имам едно питане

това нормално ли е?   http://prntscr.com/ct3irg
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #132 -: Октомври 12, 2016, 23:55:16 »

Това е играта , 20-30 лв на месец и толкова , и да искаш няма как да платиш повече и да биеш .

http://prntscr.com/ct3j35
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #133 -: Октомври 12, 2016, 23:57:35 »

да, къщите са колкото пише долу(във фермата), но не знам защо и горе не е толкова, а е повече
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #134 -: Октомври 13, 2016, 00:20:38 »

имам едно питане

това нормално ли е?   http://prntscr.com/ct3irg
да, нормално е,  когато населението превиши лимитът на къщите прираста пада на половина. Пише го в правилата. Но до 200к население в провка може да имаш безработно население, правилото е от време оно
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!