Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:11:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на първата Олимпиада по ИО и българското участие в нея  (Прочетена 11141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #15 -: Август 19, 2016, 21:03:59 »

Алекс ....

Може ли поне веднъж да ме чуеш и разбереш ... Не заради другото , а заради старото време когато с теб си говорихме .

1-во .Стига съди хората за изборът им . Това е игра и преди всичко тя е създадена за да се забавляваме . Приеми , че на някой хора целта в играта е просто да играят . Нищо повече .
2-ро Остави го Иван . Той има с какво  и заслужава да играе за медали . Един играч като него би бил много по-полезен за България ако играе за други отбори отколкото , ако играе за самата държава . Поне аз съм останал с мнение , че Иван ясно си дава сметка , че все пак е Българин Wink .

3-то. Ще ти кажа нещо за БГ_Лъвчетата . Те бяха създадени на философията която изповядваше ОМРАЗНИТЕ . Философия в която лично мен ме просвети Весо , а именно - От любов към играта . Целта на този тип съюзи е само една : Хората вътре да се забавляват и да се чувстват щастливи , без да очакват нищо в замяна . Ето това е една от причините Ти да не можеш да се разбереш с доста играчи . Ти винаги ГОНИШ - Михаля .

4-то Допусни , че не си най-умният и не ти нареждаш кои къде и как да бъдат . И ако имаш претенции да обединяваш хора запомни едно : АКО ИСКАШ ХОРАТА ДА ПОСТРОЯТ КОРАБ НЕ ГИ КАРАЙ ДА СЪБИРАТ ДЪРВЕТА . ПРОСТО ГИ НАКАРАЙ ДА МЕЧТАЯТ ЗА БЕЗКРАЙНОТО МОРЕ !!!

5-то - Браво за добрата хроника и браво на всички БГ играчи с медали .

Поздравления !
Ще бъда болезнено искрен както винаги , за BG LIONS не вярвам да си прав , по другите 4 точки съм убеден че не си , поне в по-голямата част Smiley
« Последна редакция: Август 19, 2016, 21:06:39 от Old.School » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Август 19, 2016, 21:11:52 »

Да ги съди който иска - правото на избор си е тяхно. Аз просто си казвам мнението за тях и изборът им. Имам право на мнение също толкова, колкото и те на избор. Нали така?
Да играеш просто за да играеш - без цели, без стремеж да се постигне някакъв резултат - това също е "стил" на игра, да. Но според мен не е за Олимпиада или Световно. За този стил си има сума ти други светове и ери.

Но да си оправдава някой собственото безхаберие, мързел ,безотговорност и нежелание малко поне да бъде полезен за отбора - това напомня много на поговорката "Накарай мързеливия на работа, че да те научи на акъл".  Grin
Като ви гледам нетото - не виждам някой от вас да се е напънал сериозно.  Ама и това си  емое мнение  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #17 -: Август 19, 2016, 21:19:15 »

Като ви гледам нетото - не виждам някой от вас да се е напънал сериозно.  Ама и това си  емое мнение  Grin

Напъването не е полезно Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #18 -: Август 19, 2016, 21:21:16 »

Кво стана на тва подобие на олимпиада..влезнах,играх 2ч и излезнах..не ме изкефи и си почивах Grin
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #19 -: Август 19, 2016, 21:22:47 »

Кво стана на тва подобие на олимпиада..влезнах,играх 2ч и излезнах..не ме изкефи и си почивах Grin

Много правилно решение взе Wink
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Август 19, 2016, 21:25:10 »

Напъването не е полезно Grin
Репликата беше към Алекс - съюзът ви, в този си вид, е малко над средно ниво, откъм познания за играта. Та нямаше смисъл от вметките, как някои са се раздавали, а някои не. Трудно се събира съюз, фермите и хърватите, поне ядрата им играят много време заедно, няма как да се мерите с тях дори и без диамантите.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #21 -: Август 19, 2016, 21:34:40 »

Репликата беше към Алекс - съюзът ви, в този си вид, е малко над средно ниво, откъм познания за играта. Та нямаше смисъл от вметките, как някои са се раздавали, а някои не. Трудно се събира съюз, фермите и хърватите, поне ядрата им играят много време заедно, няма как да се мерите с тях дори и без диамантите.
Доста народ си заминаха и от двата съюза за недостатъчно активна игра .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #22 -: Август 19, 2016, 21:39:46 »

Кво стана на тва подобие на олимпиада..влезнах,играх 2ч и излезнах..не ме изкефи и си почивах Grin
Дани интересно беше , поне до 10 дисциплина . После вече беше ясно кой на къде е и се добутваше 10 дена . Е имаше и доста тъпи дисциплини като цяло , но целта на организаторите в крайна сметка е да се харчат диаманти .
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #23 -: Август 19, 2016, 22:15:35 »

Колко е яко,че вече не играя тази боза  *hahaha* *hahaha*  времето си лето а грам промяна няма .....  Smiley
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #24 -: Август 19, 2016, 22:20:49 »

Колко е яко,че вече не играя тази боза  *hahaha* *hahaha*  времето си лето а грам промяна няма .....  Smiley

Поздравления, аз не мога да спра Sad
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #25 -: Август 19, 2016, 22:56:34 »

Репликата беше към Алекс - съюзът ви, в този си вид, е малко над средно ниво, откъм познания за играта. Та нямаше смисъл от вметките, как някои са се раздавали, а някои не. Трудно се събира съюз, фермите и хърватите, поне ядрата им играят много време заедно, няма как да се мерите с тях дори и без диамантите.
Ами това успяхме да съберем, факт. Имаше 2-3 добри български играчи при Фермите, но отказаха да дойдат.

Колкото до нетото ни - малко е на фона на диамантените съюзи, да. Но иначе сме 5-ти по нетни в края - при това сме се дарили до грам като армия.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Август 19, 2016, 23:47:40 »

Ами това успяхме да съберем, факт. Имаше 2-3 добри български играчи при Фермите, но отказаха да дойдат.

Колкото до нетото ни - малко е на фона на диамантените съюзи, да. Но иначе сме 5-ти по нетни в края - при това сме се дарили до грам като армия.
С империализъм се прави чисто нето 25М за 30 дни с 40 лева. хайде недей да се ласкаеш без да си тествал управление. Има и играчи с по 15М нето на 17-ти ден с по-малко пари.  Просто не познавате новите правила.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #27 -: Август 20, 2016, 00:21:33 »

Играта е за кеф и в този ред на мисли, който се е забавлявал с тази олимпиада и тя му е донесла приятни емоции - е победител! И отново в този ред на мисли - честито на победителите! За останалите, дето не се кефят ма играят - има нужда и от вас, само дето аз не ви разбирам, но това си е мой проблем... Grin Grin
Наздраве на всички а Old.School има един абсент почерпка от мен че формулира ясно една максима!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Август 20, 2016, 00:52:11 »

Поздравления, аз не мога да спра Sad

Батъле, и я мислех че нема се сопрем ма преди две луни жената куту влетя у собата с тиганьо и очите и светеа като на ЗиЛ фаровете и като тръгна връз мене с думите - или спираш или на моменто ти прайм главата мека....
...и я спрех, смееш ли да и кажеш нещо!  Grin Съга ме не гледа на кръв а либовно, радвам се на обич, студена рикия и бира, готова салата и само нещо да ми не ареше почвам да я изнудвам че са ме повикали за нова ера Grin Grin Та в тоа ред на мисли ти си млад, левент, моа да пиеш и едеш, моеш и да се биеш оти си перничанец, а навънка е пълно с цветя за опрашване и теменужки за натеменужване и от тук до отказа ти не е далече Grin Grin Само незнам ГОУФО у движение ли ти е и дали не а раждасал винкелот!
« Последна редакция: Август 20, 2016, 01:00:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #29 -: Август 20, 2016, 02:41:53 »

ти уби детето в мен *hahaha* Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!