Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:37:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на първата Олимпиада по ИО и българското участие в нея  (Прочетена 11140 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #105 -: Август 22, 2016, 00:12:16 »

Ей , ей , ей направо немога да повярвам на очите си ... Най-сетне едно мнение на Галди което да уважа  *ok* . Направо не знам какво стана , аз ли нещо съм се променил , жина му ли наистина го е фраснала с тигана , но направо все едно е друг човек !!!


Мълиййй грозен, ти още ли си тука бре! Събра ли кинти за десетина пластики да си подобриш интерфейса поне малко от малко, та да не ходиш като Квазимодо и да си плашат ората децата с тебе?  Tongue
Цитат
жина му ли наистина го е фраснала с тигана
Ти па! Сбръкан ли си или просто си смърдиш така! Тигана я съм си го фанал за дръжката! Има още место, мое да дойдеш и ти да се хванеш ако си загрижен!

Иначе да - играта е за кеф и аз в огромния си брой ери съм се забавлявал! Разбира се има и изключения, в които бях доста натоварен и грам не се забавлявах а просто се скапвах! Последните няколко ери изиграх без хъс, по инерция и заради няколко човека! Видях че е натоварващо, безсмислено и свръх това постоянните промени - предизвестени и непредизвестени, въпреки че съм свикнал, ми дойдоха в повече и просто спрях! Но дори и когато се скапвах, Grin винаги намирах некой плашипутарник из форума, с голямо его но без грам покритие и си подобрявах настроението Tongue
Иначе и теб бих почерпил питие и то с удоволствие, стига разбира се да можеш да носиш...

П.П. ...и се дръж прилично да се не оплача на Батъла от тебе че на момента ще станеш фен на Миньор, освен ако не счетат че им грозиш агитката!
« Последна редакция: Август 22, 2016, 00:33:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #106 -: Август 22, 2016, 18:30:36 »

 Grin *xxx* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #107 -: Август 22, 2016, 20:04:23 »


П.П. ...и се дръж прилично да се не оплача на Батъла от тебе че на момента ще станеш фен на Миньор, освен ако не счетат че им грозиш агитката!


Grin:D:D Всички са фенове на Миньоро на тоа свет, ама у агитката влизат само избраните от Градо!  bgflag

П.П. сложете емотиконка с Пернишкото знаме моля  *rose*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #108 -: Август 22, 2016, 23:31:32 »

галахад
човек велик си бре Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!